Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поїздка на Україну

Re: Поїздка на Україну

Людина хоче приїхати, привезти валюту. Вона вам нічого не винна і не зобов'язана пояснювати мотиви своєї подорожі. Здається все так просто - можеш допомогти з відповіддю - допоможи. Не можеш - проходь мимо. Так ні, кожне вважає за обов'язок висратися і показати своє "я". Рости вам і рости, панове, до цивілізації.

Пс Віа приємно здивувала  :)

Поясню ще раз: на ФУПі дуже багато троляк. Кожен новий нік сприймається неоднозначно. А тут ще 2 ляпи.
   
Re: Поїздка на Україну
HH

Людина хоче приїхати, привезти валюту. Вона вам нічого не винна і не зобов'язана пояснювати мотиви своєї подорожі. Здається все так просто - можеш допомогти з відповіддю - допоможи. Не можеш - проходь мимо. Так ні, кожне вважає за обов'язок висратися і показати своє "я". Рости вам і рости, панове, до цивілізації.

Пс Віа приємно здивувала  :)
За "легендою" на Західній Україні в неї батьки живуть, цю тему вона вже тут півроку мусує.
   
Re: Поїздка на Україну

:punish:

на льові

   
Re: Поїздка на Україну

ой яке благодійництво, я аж розчулився. Не треба їхати. тим більше у Львів. Львов не резиновьій(с)
хай читає ФУП для розуміння що і як.
тут таких timewaster'ів табунами ганяє, кожному відповідати пальці зітруться об клавіатуру.

А сам то ти не троль часом, Тоні? Чи гівно під груди підпера від власної важності в ВБ?
   
Re: Поїздка на Україну
Via

Поясню ще раз: на ФУПі дуже багато троляк. Кожен новий нік сприймається неоднозначно. А тут ще 2 ляпи.

І що тепер - всіх підряд троляками оголошувати???
Ще раз повторюю, попустіться, ваше хамство новій людині переходить всі межі.
На москальських форумах існує звичай "прописки" - накидуються на новпчків і матюкають донесхочу, випробовують на міцність типо, у тюрмах так навчені. То тут не Фор-Уа і ви не москалі. Памятайте про це.
   
Re: Поїздка на Україну

І що тепер - всіх підряд троляками оголошувати???
Ще раз повторюю, попустіться, ваше хамство новій людині переходить всі межі.
На москальських форумах існує звичай "прописки" - накидуються на новпчків і матюкають донесхочу, випробовують на міцність типо, у тюрмах так навчені. То тут не Фор-Уа і ви не москалі. Памятайте про це.

Я людині якраз все пояснив (чому стібуться і що у Львові все ОК).
   
Re: Поїздка на Україну

За "легендою" на Західній Україні в неї батьки живуть, цю тему вона вже тут півроку мусує.

Я скажу, що це важливе питання для закордонних укрів. Море народу планує їхати, коли є час. Але не забувайте, що така подорож вимагає планування і зваження всіх ризиків. Я впевнений, що 99% з тих хто щось там критикує ковбьасників, самі б зібрали валізу за пару годин якби їм запропонували тепле місце десь за бугром. Але ж це треба підняти сраку з дивану, легше комусь вказувати як жити а самому борсатися в гівні 24 роки
   
Re: Поїздка на Україну

Наскільки безпечно або небезпечно мені поїхати в Балтімор в Гамереці?
Мериканською не розмовляю буду з айфона 6+ 128гб переводить переводчиком
Хочу наконєц-то нєгров подивицця пофоткати такзать
   
Re: Поїздка на Україну
HH

Я скажу, що це важливе питання для закордонних укрів. Море народу планує їхати, коли є час. Але не забувайте, що така подорож вимагає планування і зваження всіх ризиків. Я впевнений, що 99% з тих хто щось там критикує ковбьасників, самі б зібрали валізу за пару годин якби їм запропонували тепле місце десь за бугром. Але ж це треба підняти сраку з дивану, легше комусь вказувати як жити а самому борсатися в гівні 24 роки
Можливо хтось і боїться, але не розумію навіщо звертатися на форум коли маєш в Україні батьків і друзів. Я був торік в Києві і знову поїду, не питаючи ні в кого порад.
   
Re: Поїздка на Україну
Via

Людина хоче приїхати, привезти валюту. Вона вам нічого не винна і не зобов'язана пояснювати мотиви своєї подорожі. Здається все так просто - можеш допомогти з відповіддю - допоможи. Не можеш - проходь мимо. Так ні, кожне вважає за обов'язок висратися і показати своє "я". Рости вам і рости, панове, до цивілізації.

Пс Віа приємно здивувала  :)

та отож. Професійна деформація від політичних баталій, злі, як собаки.
А я дійсно біла і пухнаста, всі чомусь радикальною обзивають. Даремно, скажи? :)
   
Re: Поїздка на Україну
Via

До речі, згідно правила про чергування голосних і приголосних лінгвістично правильними є такі вирази:
В Украіну
На Вкраіну

Рихтуйте москалів по Шевченку, а я пішла вечерю готувати :)
   
Re: Поїздка на Україну

Я впевнений, що 99% з тих хто щось там критикує ковбьасників, самі б зібрали валізу за пару годин якби їм запропонували тепле місце десь за бугром. Але ж це треба підняти сраку з дивану, легше комусь вказувати як жити а самому борсатися в гівні 24 роки

От же ж, сцуко, і чужому научився, і нас повчати не цурається  :lol:
   
Re: Поїздка на Україну

Навіть не могла подумати, що таке безвинне питання викличе таку бурю негативних емоцій і насмішок. Дякую тим, хто відповів адекватно.
   
Re: Поїздка на Україну

Їхати на Україну, це в тому числі на Підляшшя, Белзщину, Північну Слобожанщину і Кубань. А якщо мається наувазі суто заїд в Державу Україна, то ніяке на не проканає. Я би скоріше вживав їду до України.
   
Re: Поїздка на Україну

Странный невинный вопрос.
   
Re: Поїздка на Україну

Только через Донецкий аэропорт с пересадкой на Дебальцевском ж.д. вокзале... только скафандр захватите, там вроде лунный пейздаж...
   
Re: Поїздка на Україну

Только через Донецкий аэропорт с пересадкой на Дебальцевском ж.д. вокзале... только скафандр захватите, там вроде лунный пейздаж...
хай вдома сидить.
ходють тут уселякі...
   
Re: Поїздка в Україну

Якщо не в змозі відповісти адекватно і розумно, то невже так важко просто проігнорувати? Я розумію, що у вас там життя не мед, і в кожному ви бачите ворогів, то якщо самі не можете справитися з своїми фобіями, зверніться до професіоналів. Хочеться надіятися, що в реалі, не дивлячись на те, що там твориться,  все таки залишилося більше адекватних людей.
   
Re: Поїздка в Україну

Хочеться надіятися, що в реалі, не дивлячись на те, що там твориться,  все таки залишилося більше адекватних людей.

А де це - там і що там твориться?
   
Re: Поїздка на Україну

да-да-да...

як ваша родина? в неї життя не мед?
вона вам що радить: їхати чи не їхати?
чи ви спершу до фупу звернулася?


п.с. краще на канари шуруйте. чи на гавайї...))))
   
Re: Поїздка на Україну

На скільки безпечно або небезпечо летіти на Україну влітку? Якби ви жили за кордоном чи ризикнули би ви летіти на Україну при тому, що там відбувається.  Хочеться почути адекватні відповіді.
Прастіте вам патрахацца ілі к родствіннікам?
   
Re: Поїздка на Україну

ой. мамо. :shuffle: вперше таке чую.
ну, то лише моє невігластво. хай так...)

Могилой во времена Шевченка называли отдельно расположенные  курганы и холмы. Очень часто эти холмы на самом деле были скифскими захоронениями.
Пример - Саур-могила, Острая могила...
   
Re: Поїздка на Україну

Могилой во времена Шевченка называли отдельно расположенные  курганы и холмы. Очень часто эти холмы на самом деле были скифскими захоронениями.
Пример - Саур-могила, Острая могила...
тобто, Шевченко волів,аби його поховали на вірхоті? на пригорку?

Дякую. )
   
Re: Поїздка на Україну

...я скажу, що це важливе питання для закордонних укрів. Море народу планує їхати, коли є час. Але не забувайте, що така подорож вимагає планування і зваження всіх ризиків. ...

 :butcher:  :vinsent:  :bomb:
таке враження що летять як мінімум в Сомалі а то й в Афганістан, а не в рідну(нібито) країну де є родиі друзі і знайомі.
і звідки новин ну зовсім ніяких, тільки часом річки виносять з джунглів на узбережжя трупи попередніх довірилвих мандрівців.

проходять курси самооборони і виживання в небезпечних ситуаціях
пишуть заповіти на всяк випадок
роблять татуювання групи крові на всіх кінцівках
   
Re: Поїздка на Україну

На скільки безпечно або небезпечо летіти на Україну влітку? Якби ви жили за кордоном чи ризикнули би ви летіти на Україну при тому, що там відбувається.  Хочеться почути адекватні відповіді.

Я был бы счастлив, если бы мог лететь в Украину.
   
Re: Поїздка на Україну

Вона ватна, бо тільки далекі від УКраїни люди можуть цікавитись справами таким чином. Я коли у Грудні 2013 року покидав еміграцію ( Ізраїль ) то все знав про УКраїну, розклад політ сил, наміри Майдану і тд. А тут випадок: баітца ана на родіну. Тьху в ебач.
   
Re: Поїздка на Україну

:butcher:  :vinsent:  :bomb:
таке враження що летять як мінімум в Сомалі а то й в Афганістан, а не в рідну(нібито) країну де є родиі друзі і знайомі.
і звідки новин ну зовсім ніяких, тільки часом річки виносять з джунглів на узбережжя трупи попередніх довірилвих мандрівців.

проходять курси самооборони і виживання в небезпечних ситуаціях
пишуть заповіти на всяк випадок
роблять татуювання групи крові на всіх кінцівках

 :laugh: розповідайте-розповідайте..., читаю з задоволенням ))), мо', іздити менше стануть...))))
   
Re: Поїздка в Україну
HH

Якщо не в змозі відповісти адекватно і розумно, то невже так важко просто проігнорувати? Я розумію, що у вас там життя не мед, і в кожному ви бачите ворогів, то якщо самі не можете справитися з своїми фобіями, зверніться до професіоналів. Хочеться надіятися, що в реалі, не дивлячись на те, що там твориться,  все таки залишилося більше адекватних людей.
Anastasiya [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   23/12/2014 00:29:21
IP/Host: 172.243.24.--- (US)
Не судіть і не судимі будете. Я не єврейка, російські канали не дивлюся, російські новини не читаю. Батьки живуть на західній Україні, де по ідеї все спокійно. Але я також боюся і не хочу летіти влітку туди. Розумію, що потрібно летіти, вони скучають, але вони до нас не хочуть летіти бо далеко, хочуть щоб ми прилетіли. Про те, щоб я дитину везла туди, то навіть мови не може бути. Чоловік також не полетить і категорично проти, щоб я летіла. А мені страшно :(
   
Re: Поїздка на Україну

Я был бы счастлив, если бы мог лететь в Украину.
Дельтаплани існують)
   
Re: Поїздка на Україну

Вона ватна, бо тільки далекі від УКраїни люди можуть цікавитись справами таким чином. Я коли у Грудні 2013 року покидав еміграцію ( Ізраїль ) то все знав про УКраїну, розклад політ сил, наміри Майдану і тд. А тут випадок: баітца ана на родіну. Тьху в ебач.
тада посадка тільки в АП.
тільки туди...))))

п.с. вона просто троль.

ійо треба на цугундер до афачькі і квіточькі....)))буде третьою
   
Re: Поїздка на Україну

чи безпечно летіти восени у Новий Йорк?
що там у вас взагіл робиться? чув що осіннє листя забиває турбіни літаків і вони розбиваються при посадці.
і чи це правда що можуть прирізати в гарлемі, якщо на негра сказати "негр" - я бачив кіно "Брат-2" то там саме так все і було, лише вміння стріляти врятувало героя.
а хайвеї там, правда, чотирирядні в кожну сторону, і як їх перебігати? затовчуть же ж вмить
розумію що їхати до Нового Йорку треба і хочеться, але ж страшно і я боюся

Останнє редагування: 5 березня 2015 19:20:55 від T.Blair.
   
Re: Поїздка на Україну

Я не еврей наприклад а укр, але курва його мати за антисемітизм відріжу голову з посмішкою. А ви?
   
Re: Поїздка на Україну

тада посадка тільки в АП.
тільки туди...))))

п.с. вона просто троль.

ійо треба на цугундер до афачькі і квіточькі....)))буде третьою
Ну какой ана тролль? Гавно ана в адьоже. Троллі ані прікрасние і нежние. чувствітільние і тонкіе особи.
А вообще троллі єто красівий міф. нас нед.
   
Re: Поїздка на Україну

Я не еврей наприклад а укр, але курва його мати за антисемітизм відріжу голову з посмішкою. А ви?
я не вмію різати голів. А ви?
   
Re: Поїздка на Україну

я не вмію різати голів. А ви?

А я промовчу.  Давайтецилавацца, єта лучше чем лезть у душу.
   
Re: Поїздка на Україну

А вообще троллі єто красівий міф. нас нед
ми єсДь. )))))
   
Re: Поїздка на Україну

Єлка. Міня в Ізраіле научілі в арміє любіть тиррарістав па настаящіму. нівзірая на лічнасть і сациальную прінадлежнасть.
   
Re: Поїздка на Україну

ми єсДь. )))))Показати зображення...
Троллі єтьа ліш красівий міф. нас нед)
   
Re: Поїздка на Україну

Пашол стейк дажую, ато буду ешьо пат кофтачку лездь. А єта можит біть как так страстна как у ранінава зверя в паследнем баю.
   
Re: Поїздка на Україну

Єлка. Міня в Ізраіле научілі в арміє любіть тиррарістав па настаящіму. нівзірая на лічнасть і сациальную прінадлежнасть.
Показати зображення...
йо-майо, який красень.  (tu)
))) та я ж тільки трохи трольнула...


Ви той... не беріть близько), я прям...в растерянності...

лана, тада цілуємося )))  :first_mov:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія