Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Отчаянно плюсую!!!!Батальйон «Донбас» висунув ультиматум Порошенко

Здадуть хоч одне місто, і президент вилетить зі свого крісла, і буде військовий переворот, а військові візьмуть владу в свої рук, обіцяють в    батальйоні.

У батальоні  налаштовані рішуче. Фото: directpress.ru
У батальоні налаштовані рішуче. Фото: directpress.ru
Якщо  президент  України  Петро Порошенко здасть хоч один кілометр української землі в переговорах з «ДНР» і «ЛНР», його чекає повалення, а владу в країні візьмуть військові. Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив командир штурмової групи батальйону «Донбас» Тарас Констанчук,  передають Патріоти України.

За його словами, кожен раз, коли військові відчують, що депутати Ради приймають не ті закони, вони будуть приходити під парламент і палити шини.


«Поки ми не почнемо контролювати те, що вони роблять, толку не буде. Ми повинні прийти і сказати: «Що ти, падла, приймаєш за закони? Ти зараз вийдеш звідси, тільки ногами вперед». Здадуть хоч одне місто, і президент вилетить зі свого крісла, і буде військовий переворот, а військові візьмуть владу в свої рук », – заявив Констанчук.

Нагадаємо,  президент  України Петро Порошенко у  вівторок, 4 жовтня, ініціює скасування  закону  про особливий статус  Донбасу.

Читайте також:
   
Хлопці! Може вже не треба нічого чекати, га? Вперед! Київ за!
   
Хлопці! Може вже не треба нічого чекати, га? Вперед! Київ за!

Правый сектор поддержит?
   
А батальйон Донбас це часом не диверсійна група лугандонів що таке заявляє?   8-:
   
Давно назрівало. Цука, ну чому в країні без підсрачника нічого не робиться?
   

Правый сектор поддержит?

Ярош до тебе ближче. Практично, поряд...
   
Хлопці! Може вже не треба нічого чекати, га? Вперед! Київ за!
ти київ? я наприклад проти
   
Я думаю президенту варто ті гарячі голови направити на гарячі пости, з наказом-"Стояти і ні кроку назад"
Владу в країні надає народ, і він може її забрати а не військовий переворот.  Чим це відрізняється від терористів в кого зброя того і правда?
   
Вояки обделались. Дайте шанс политикам, дипломатам.
   
Давно назрівало. Цука, ну чому в країні без підсрачника нічого не робиться?

Только желательно подсрачник не растягивать на 3-4 месяца
   
Дончанин

тікайте з Донецька
життя під ДНР почало впливати на ваші розумові здібності та емоційний стан
по останнім гілкам дуже помітна деградація

а на місці хлопців з Донбасу, я б вас знайшов після визволення і набив пику за такі провокації
   
хуйло радісно потирає липкі рученята.
   
Констанчука - розстріляти за державну зраду!
   
расформируют Донбасс и разгонят этого смелого хлопца...
   
похоже на накачку населения на возможность прихода к власти военных. но это скорее будет не сейчас, а в след году.
   
Дончанин

тікайте з Донецька
життя під ДНР почало впливати на ваші розумові здібності та емоційний стан
по останнім гілкам дуже помітна деградація

а на місці хлопців з Донбасу, я б вас знайшов після визволення і набив пику за такі провокації

Про эмоцийный стан-согласен
   
Донбасс - полк
   
а семенченко ещё имеет какое-то отношение к батальону донбас?
   
спрасите их про иловайск
спросите их камандиров
   
я теж (Київ, Поділ, гора Щекавиця) проти
припускаю - провокакашка, матері його ковінька!
   
ти київ? я наприклад проти

Ну так ти теж не Київ. Я виражаю загальні настрої. Ти ні.
   
ще цього не вистачало. вирішили влаштувати владу польовиз командирів? ну-ну. Не забудьте одночасно знизити податки і підняти пенсії
   
хуйло активізував своїх провокаторів....
   
Вояки обделались. Дайте шанс политикам, дипломатам.

один этот пост говорит о том, что хуйло и порося - партнеры.
   
В принципі хлопці то праві.
Може радикальні погрози... але то не вперше...
Якщо згадати, то по суті, якби не ті погрози і не ті хлопці ми б і Маріуполь не повернули і Слов'янськ...
   
Это конечно вброс и провокация.
 НО как показательно у дрищей пуканы порвало. :weep:  :gigi:
   
В принципі хлопці то праві.
Може радикальні погрози... але то не вперше...
Якщо згадати, то по суті, якби не ті погрози і не ті хлопці ми б і Маріуполь не повернули і Слов'янськ...

Ага..   чергові байки....
   
Это конечно вброс и провокация.
 НО как показательно у дрищей пуканы порвало. :weep:  :gigi:

чуют, что сковородка под жопой уже начинает дымиться, суки поросячьи... то ли еще будет! :lol:
   

один этот пост говорит о том, что хуйло и порося - партнеры.

Лавров прямо про це казав. Порошенко довів.
   
один этот пост говорит о том, что хуйло и порося - партнеры
Если и так? Много у Украины других партнеров?
   

Ага..   чергові байки....

ну так..., а що не байки
я ще пам'ятаю, як Болукан обурювався Майданом і захищав легітимність легітимного,
тепер наступного легітимного захищає...
   

ну так..., а що не байки
я ще пам'ятаю, як Болукан обурювався Майданом і захищав легітимність легітимного,
тепер наступного легітимного захищає...

Германский жопомой Болукан - кацапская сволочь.
   

ну так..., а що не байки
я ще пам'ятаю, як Болукан обурювався Майданом і захищав легітимність легітимного,
тепер наступного легітимного захищає...

Я захищав і захищатиму ДЕМОКРАТИЧНІ методи.    Але якщо населення ще не доросло до цього - то шо ж робити?
   

Германский жопомой Болукан - кацапская сволочь.

На додачу - рєдкостная...
   
чудово! це і є демократія такою якою вона повинна бути, ніхто пороха не скидає, але йому дають вибір не бути скинутим якщо він буде діяти згідно побажанням і вимогам народу. якщо б влада вчасно прислухалась і виконувала волю народу не було б майдану ні в 2004 ні в 2014.
політиків треба вчити, якщо вони не хочуть вчитись самі...
   

Я захищав і захищатиму ДЕМОКРАТИЧНІ методи.    Але якщо населення ще не доросло до цього - то шо ж робити?

Ваш мозок не доріс до розуміння демократії та демократичних методів.
   
чудово! це і є демократія такою якою вона повинна бути, ніхто пороха не скидає, але йому дають вибір не бути скинутим якщо він буде діяти згідно побажанням і вимогам народу. якщо б влада вчасно прислухалась і виконувала волю народу не було б майдану ні в 2004 ні в 2014.
політиків треба вчити, якщо вони не хочуть вчитись самі...


Якого саме народу? Де список цього народу? А часом не український народ нещодавно обрав Президента і ВР?????
   
Караул устал.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія