Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цитатник крилатих фраз ФУПу

Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Досвід ДНР і ЛНР показує, що для РФ нема своїх, сьогодні ти потрібен, а завтра Захарченко.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Россия с удовольствие примерила робу сомалийского пирата с ядерной бомбой. Ей эта роль к лицу. Весь российский вокабуляр уже давно состоит из одного выражения Нуичёбля. Перед которым все резолюции оказываются бессильными.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

украінці з нації козаків перетворились у націю бляхарів
Бляхар то і є сучасний козак.
Козак в побутовому сенсі фуй клав на державні інституціі бо по факту тоді держави не мав.

Чи були тоді окремі козаки героями на полі бою а не в побуті?
Без сумніву.
Чи не засцить окремий бляхар як прийде тепер його час бути героєм?
Впевнени що не засцить.
І героєм теж стане. Без сумніву.

Але в щоденному житті не на полі бою бляхар має козацьку архаіку та анархію в голові і повну недовіру до державних інституцій. І пох що то украінська держава. Голоси розкажуть що то баріги. Держава зло. Той сигнал первинний.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

в 1918му україною керувала така ж безтолоч як і нині.
докерувались що хер хто за них воював
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

ПЧППОП
=  Прихильник чинного Президента Петра Олексійовича Порошенко
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

як можна їсти отих свиней, що усе своє коротке життя буквально в гівні копирсаються?
а як можна їсти бульбу, яка все життя в тім гівні росте?!
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

А я Цоя ніколи не слухав і з тих пір почуваюся набагато ліпше.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

На женском форуме часто запускают опрос - какие мужчины вам нравятся. Ответ "шоб мог решить любую проблему" - встречается часто. Когда пишешь "так вам дед Мороз нужен? Кто еще может решить любую проблему" , обижаются.
Запустите на нашем политфоруме опрос - "какой президент вам нужен" и получите аналогичный ответ - "шоб мог решить любую проблему".  Так ша... Дед Мороз нужен всем )))
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Можеш зарубати собі на носі - атеїзм, як би ви не викручувались, є ВІРА У ВІДСУТНІСТЬ БОГА, з вельми слабкою доказовою базою та з усіма атрибутами культу.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Не істери.. Вся Земля цвинтар. Причому реальний.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Объяснять Вам причины и смысл всех действий нецелесообразно да и бесполезно. Вас интересуют вопросы, а не ответы.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Хамон по українськи - це  бройлерні окорочка на  пательні, кому занадто жирно  і  не смачно - хай пол'ють погуще майонезіком!
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Ми тут обговорюємо [ харчові ] технології і як правильно зробити певну річ , а не набити пузо мнясом .
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Хіба хтось взагалі (за дуже рідкісними винятками) будує якусь державу? Держава була збудована 30 грудня 1922 року, її назва - УССР,  в серпні 1991 трохи змінила назву і зовнішні атрибути, але як була, - так і лишилася незграбним і бездонним коритом, до якого оскаженіло пруться ненаситні злодійкуваті і безпринципні совки, щоб з нього годуватися, розкрадаючи все і вся, що погано лежить або підкидають ззовні. При цьому - чим лише вони не прикриваються, аби до того корита добратися! "Патріотизмом", "турботою про народ", "дешевими тарифами", "шляхом до (якогось нафіх їм потрібного) ЄС", істериками з підвиваннями про "зубожіння" etc etc etc.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

українець вірить що він не краде. українець вірить що він просто бере своє вкрадене у нього українською державою.  [ua]  (tu)
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

єдина причина чому українці обирають і визнають владою порошенків свинарчуків муженків луценків етс  - українці самі є такі самі))) і обирають і визнають владу над собою лиш собі подібних.тому українців і не шокує масова зраа мамчурство мародерство свинарчківсько лууценщина)))) бо для українців це норма

справедоивості ради зазначу щоо хто б не переміг в 2014 році на президентських - нічого б не змінилось. пробелма не в порошенках і свинарчуках - проблема в тоум що інших сере українців немає. кожен українець це порошенко і свинарчук. саме тому у нас така історія і саме тому всі 28 років до вллади україннці обиарють і визнають лиш свинарчуків порошенків [ua]  (tu)

населення України - корупціонери брехуни і запроданці. хто , за логікою - є гіддним бути лідером Українців - формальним і дефактним? тілки найпродажніший найбрехливіший і наймародерніший з українців. і тут петро олексійович порошенко з командою свинарчуків і ліррників на підтанцьовці - поза конкуренцією.

все решта - шатуни і агенти кремля


Останнє редагування: 2 березня 2019 01:42:02 від T.Blair.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Іду по парку, задумався, кнопаю на телефоні, ФУП читаю... Дивлюсь, наклав мій песик гарненьку кучку посеред клумби, і тут до мене дійшло, що забув пакетики... Я зиркнув навкруги, а тут, як назло жіночка іде така інтеліґентна, в окулярах... і як почала мені вичитувати! Я стою, ніяковію, а тоді тихо так кажу: «я, щоб Ви знали, на виборах голосуватиму за Порошенка!» Жіночка знітилась, обійняла мене і стиха промовила «Срітє таґда ґдє хатітє!» і заплакала... І я заплакав... і собака...
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Воля - это когда Мадуро направляет чинить электричество революционных боливарианских солдат. И 95% территории страны остаются без света
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

- "розум" каже - "проголосуй за менше зло", а серце - "обирай по совісті".
- Вибори - це не сповідь в церкві. Це математика.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

цифри коміка - це результат діяльності порошенка/ це його повна відповідальність.. це він крав, брехав, покривав корупцію, блокував судові та інші реформи... і при цьому створив систему поливу брудом усіх хто був з ним не згоден і міг стати йому супротивником на виборах... але шило не сховаєш, його корупція широко відома, але альтернативи йому дурнувате населення не побачило, бо кожен день перед цим поливали брудом гриценко, садового, тимошенко та ін... тому проголосували фактично за будь-кого.. за кота в мішку... це результат його схем, і для нього він закономірний... але при цьому україна скочується у складні часи

Результат Порошенко - это не цифры, которые получит он. И не цифры за Тимошенко, Бойко и Гриценко.
Это цифры за эстрадное скрипучее ничто, которое выросло как плесень в питательном бульоне из напрасных лживых обещаний, провальной кадровой политики, истеричности и обидчивости, отсутствия видимых социальных улучшений, но процветания всех тех, кто давно должен сидеть в тюрьме.

про результат 1 туру виборів Президента України 31 березня 2019р.
Зеленський
30.41%
Порошенко
16.28%
Тимошенко
13.10%
Бойко
11.59%
Гриценко
7.05%
Смешко
5.93%
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

В фанатах Зеленского узнаю себя  :-o

9-10 лет назад.

Такое же предвкушение,  что прокатим "Никчему" в первом туре.

Такая же радость, когда "Воровку" обошли во втором.

Ну, а Янукович,  он свой и сейчас прекратит срач, который был среди "оранжевых" и поведет Украину к процветанию.

Я заплатил за свою "радость". Причем могу сказать,  что с очень большим дисконтом по сравнению с тем, что заплатили другие.

Теперь очередь следующих.

про результат 1 туру виборів Президента України 31 березня 2019р.
Зеленський
30.25%
Порошенко
15.95%
Тимошенко
13.39%
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Юля і Петя себе діскредітіровали своїми методами.

Народ хоче щоб його обманювали по-новому.

Утворений вакуум буде заповнювати Зеленський.
:D
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

выборы между Порошенко и Зеленским, это как выборы между хyевой надеждой и безнадежной хyйней ))
про вибори Президента України в 2019р.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Знаєте, мене ж насправді абсолютно не лякає Зеленський. Катастрофічний сценарій можливий, але ймовірність його не надто висока.  Мене лякає мотивація його виборця... Взагалі оця істота - ПРАСТОЙ НАРОД. Бо від народу там не багато, здебільшого від тварин...
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

pravda
Вы собирались меня забанить во вторник, вчера. Наверно забыли (отложенный бан).
Хочу напомнить об этом

сначала забыла
а теперь не вижу смысла

Ну, вот…
Борешься на форуме за европейские ценности с утра до вечера. Неистовствуешь, трибунствуешь. Часами переписываешь текст, чтобы он стал еще искрометней, еще гениальней. Просыпаешься посреди ночи, чтобы записать мысль, которая перевернет ход борьбы.
А тебя даже забанить забывают.
Чувствую себя потерянной варежкой на школьном подоконнике


Останнє редагування: 27 квітня 2019 08:19:29 від TimmiApostolMS
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Я би заборонив балотуватись в Президенти без належної кількості кумів, яку слід прописати в Конституції у відповідному розділі.
:D
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Цитата: Президент_Зеленський_В_О
Є те, що робить Київ - Києвом. Це запах квітучих лип і шаурми біля метро.
...Шаурма. Можно добавить мелодичный звон пивной крышки упавшей на асфальт, забавный лай игрушечных собачек уличных торговцев , металлический грохот "измерителя силы" и т.д.
...будоражащий вид игровых автоматов, душевная атмосфера наливаек  :D
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

А может так и надо с мудрым народом поступать? Наебывать его. Как наш мальчик. Потому что по-другому власть не взять. Это ведь только кажется, что просто быть популистом. Наври лохторату с три короба и табурет твой! Но нет. Конкуренция среди брехунов-популистов огромная. А наш мальчик мало того, что свежее лицо, не примелькавшееся, так еще и брешет вдохновенно. Табурет заслуженно его. Вот только почему этот конкурс на лучшего лгунишку называется демократией... Ну ладно, пусть называется. Не тирания же...

У нас что ни политик, то популист. Побеждает самый популистический. И лживый соответственно. Потом у мудрого народа наступает разочарование. Ну надо же! Опять!!! Наебали. Ребята, а чему вы удивляетесь? Это же конкурс на лучшего брехуна. Потому что к серьезному выбору вы не готовы. Вам и не предлагают уже такого выбора.


Останнє редагування: 29 травня 2019 10:30:31 від T.Blair.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

- А де сам текст?
- текст помешает вам анализировать то что писали люди
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Чим дитина ангєлок? Бо слабо ходить та видираецця, тому неможе багато наламать, намучіть, нашкодити. Ламать, мучіть, шкодити - це майж єдині інстинкти дитини.
Тре знати, шо дитина - то не людина. Це ЖИВОТНОЄ. Інтелект абізяни, а трішк пізніш - неандертальця або індєйца. Лише під впливом воспітанія, опиту, набутой емпатіі дитина стае врештірешт все більш людиною, а потім - і людиною. Тому я нерозумію восторженого ставлення до дітей. Будь-який кіт симпатичніше тих потвор, поки вони, врештірешт, не еволюціонують...
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

подивився на результати виборів - схоже, що маленькі українці вирішили вирізати до ноги комсомольські еліти
масакра дітей Кучми відбулась на наших очах
з народжених в політиці в середині - наприкінці 90-х у живих залишилась хіба що п'ята частина
і лише випадковість призначила на роль царя Ірода маленького іудея Володю
там міг бути українець Славко чи інший чесний хлопець з телеекрану
(наше патріархальне суспільство ще не перетравить дівчинку, не згадуючи про громадян з числа содомітів)
зауважу, що страчені немовлята, на відміну від біблейських, самі накликали на себе цю електоральну кару
безмежна, віком у два десятки років, ротація та клоунада мала скінчитись - ось ми й стали самовидцями цього дійства
про результат виборів у Верховну Раду України 21 липня 2019р.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Вдвох завжди веселійше та легше, якщо дружина не довбойопка, не егоістка, реалістка та має почуття гумору.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Мій чоловік, якому дуже пощастило з дружиною, каже, що найголовніше у сім'ї, щоб будь-яка сварка тривала рівно два речення.  Якщо піде на третє - можно розлучатися))).
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

що сказав би юзер Aelit про пекло:
"вогонь недостатньо гарячий. імітація. і смолу вкрали, це корупція. феноменально унікальне пекло, не виконується жодна з функцій покарання, чорти ходять з прапорами як мамчуро-свинарчуки, і жар під котлами не підтримують належним чином. це якась бантустанська сауна, а не пекло."
:D
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Тут стільки національних інтересів різних... тільки українці з попкорном.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Якщо стисло,то у ВР прийшли люди які самі не розуміють для чого і що їм там робити.
За перший день вони багато чому навчились,а саме натискати зелену кнопку.
Багато з них вважають що натискання кнопки це і є їх основна робота,деякі навіть обурюються чому не можна кнопку провести їм до дому щоб не сидіти без толку в цій залі.
(про перший день роботи нової Ради 29.08.2019р.)
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

В кожній норі мешкає хтось їстівний!


   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Слуга Народа - Это не партия, это накопившийся антирейтинг двух предыдущих президентов.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

на конкурсах краси обов'язково потрібно ввести етап відразу після пробудження, якому передувала весела вечірка  :D
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

ты же и до стройки неспособен дойти, ибо работать это преступный приказ для тебя
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія