Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Велика війна в Азії.

Велика війна в Азії.

Вчора спілкувався з колегою. Третій рік працює в Азії. Два роки в Японії, зараз в Тайвані.
Хоч він каже політикою не дуже цікавиться, тамтешні настрої такі:
велика війна невідворотня. Всі готуються. Питання лише два
1. Коли? (у місцевих стандартний вислів - ось, ось. Але точно до 27 року почнеться. Скорше за все кінець 25-26.)
2. На кого в першу чергу нападе Китай? Ймовірність майже однакова: Японія, Філіппіни, Тайвань.

Наразі абсолютно незрозуміла участь/роль інших країн: М'янма (там дуже потужні ЗС), Південна та Північна Корея, Малайзія, Камбоджа, В'єтнам...

Які думки з цього приводу має ФУП?
   
Re: Велика війна в Азії.

Які думки з цього приводу має ФУП?

Думаю, в году эдак 2030 Антарктида будет воевать с Арктикой :lol:
   
Re: Велика війна в Азії.

З Індією, вони там недавно лопатами забивали один одного насмерть. Ну і ядерка в обох є, буде весело.
   
Re: Велика війна в Азії.

Доречі, каже зараз ситуація в Тайвані дуже подібна на Україну 2013.
Там теж є щось подібне на нашу ПР, що тягне країну під Китай, як ті тягеули під рф. Через це дуже напружені стосунки в середині країни, а в політикумі немає єдності.
   
Re: Велика війна в Азії.

Які думки з цього приводу має ФУП?
Думаю, в году эдак 2030 Антарктида будет воевать с Арктикой :lol:

Це у вас в днр такі жарти? Сам написав, сам смієшся?
   
Re: Велика війна в Азії.

З Індією, вони там недавно лопатами забивали один одного насмерть. Ну і ядерка в обох є, буде весело.

Про Індію нічого там не кажуть.
   
Re: Велика війна в Азії.

Про Індію нічого там не кажуть.

А пора б вже казати. Індія переманює виробництва і гроші з Китаю. Населення і армія росте. Є територіальний конфлікт з Китаєм.
   
Re: Велика війна в Азії.

Ех, краще б вони усі разом тай по кацапах йобнули.

Світ невпинно рухається до нової великої війни. А все завдяки одному кацапському гопніку і західним сцикунам...
   
Re: Велика війна в Азії.

Блок диктатур традиційно отримає писти, але так легко це не минеться.
   
Re: Велика війна в Азії.

Ех, краще б вони усі разом тай по кацапах йобнули.
Світ невпинно рухається до нової великої війни. А все завдяки одному кацапському гопніку і західним сцикунам...

Кацапського гопніка підтримує Китай, хай і не дуже відкрито
   
Re: Велика війна в Азії.

З Індією, вони там недавно лопатами забивали один одного насмерть. Ну і ядерка в обох є, буде весело.

це було б найкраще - дві найбільш забруднені/перенаселені країни в світі
людство має лімітувати кількість населення яке планета може підтримувати
   
Re: Велика війна в Азії.

після ядерної війни ніяких великих війн більше не буде  :-)o
   
Re: Велика війна в Азії.
N88

після ядерної війни ніяких великих війн більше не буде  :-)o

Тцю.. Будуть ще більші.
Це ж було вже.
   
Re: Велика війна в Азії.

Такі хатєлкі Китаю:

https://3polk.com.ua/articles/geopolitics/rukotvornye-ostrova-kytaya-dlya-voennyh-tselej.html

Подробиці на сьогодні:
https://www.reuters.com/world/asia-pacific/south-china-sea-why-are-china-philippines-tensions-heating-up-2024-04-11/
Як вони діють:

За багато сотень кілометрів від свого берега.

Останнє редагування: 20 травня 2024 19:31:47 від BeeBumble
   
Re: Велика війна в Азії.

Такі хатєлкі Китаю:

Обгрунтовують це тим, що море називається "Китайське", отже по праву має повністю належати комуністичному Китаю.
Це десь рівень хуйла.
   
Re: Велика війна в Азії.

Гітлер не зміг в десант на Альбіон. Китай так само не зможе в десант на Тайвань. Розбомбити бомбами в ноль можливо й зможе, але захопити в ході десантної операції - ні.

Морські дрони множать ванільний морфлот на ноль, тим пак у відкритому морі.
   
Re: Велика війна в Азії.

 А як Китай із кимось там з сильних може воювати коли вони В'єтнам не могли подолати у 1979р. ...?
   
Re: Велика війна в Азії.

Обгрунтовують це тим, що море називається "Китайське", отже по праву має повністю належати комуністичному Китаю.
Це десь рівень хуйла.

Ні...
Там ще три опійні війни...

І Тайвань - вважає себе справжними кітайцями...і так само вважає Кітай - справжні кітайци і 3 опійні війни...

Останнє редагування: 20 травня 2024 19:38:00 від Аeternitas
   
Re: Велика війна в Азії.

А як Китай із кимось там з сильних може воювати коли вони В'єтнам не могли подолати у 1979р. ...?

То був інший Китай
Слабкий
   
Re: Велика війна в Азії.

Кацапського гопніка підтримує Китай, хай і не дуже відкрито

Чінайци підштовхнули....
Завдяки цьому десь підконец року отримують від маскалії теріторію - типа  :pleasantr: в аренду
З усіма що там є , враховуючи і населення з дивним чином малою кількостю чоловіків ...
   
Re: Велика війна в Азії.

А як Китай із кимось там з сильних може воювати коли вони В'єтнам не могли подолати у 1979р. ...?
а як кацапи воюють програвши талібам?
   
Re: Велика війна в Азії.

Напевне, там уже всі країни впевнились, що світу потрібен жандарм. Китай нахабніє, наїжджає абсолютно на всіх, і у всіх цих країн - В'єтнаму, Філіппін, Малайзії - вся надія на світового жандарма у вигляді США  8-)
   
Re: Велика війна в Азії.

А як Китай із кимось там з сильних може воювати коли вони В'єтнам не могли подолати у 1979р. ...?
В 79 чугун варили в кожної чинайскої родині.
На мапу притензій подивись.. (допис 19:28)
Там і Вьетнаму також ... або зараз або потім... але не довго
   
Re: Велика війна в Азії.

мені здається, що Пд.Кореї випадало би більше хвилюватись, ніж Японії
   
Re: Велика війна в Азії.

Там всі мілітаризовані настільки, що фактично ніхто не зможе виграти війну без серйозних втрат. Навіть у нещасного Сінгапуру сильніші ВПС ніж у Філіппін. Найреальніше- це Китаю захопити Сибір. Будь-який інший конфлікт - це купа трупів, але всі залишаються більш-менш там же, де були. А настрої типу «зараз буде велика війна» я спостерігав ще коли в Сеулі працював у 2006 році.
   
Re: Велика війна в Азії.
N88

Там всі мілітаризовані настільки, що фактично ніхто не зможе виграти війну без серйозних втрат. Навіть у нещасного Сінгапуру сильніші ВПС ніж у Філіппін. Найреальніше- це Китаю захопити Сибір. Будь-який інший конфлікт - це купа трупів, але всі залишаються більш-менш там же, де були. А настрої типу «зараз буде велика війна» я спостерігав ще коли в Сеулі працював у 2006 році.

А нафіга їм та тундра?
Китаю треба унеможливити перенесення та розвиток виробничих потужностей в теплих густонаселених регіонах.
Ну і контроль над морськими шляхами звісно.
   
Re: Велика війна в Азії.

Там всі мілітаризовані настільки, що фактично ніхто не зможе виграти війну без серйозних втрат. Навіть у нещасного Сінгапуру сильніші ВПС ніж у Філіппін. Найреальніше- це Китаю захопити Сибір. Будь-який інший конфлікт - це купа трупів, але всі залишаються більш-менш там же, де були. А настрої типу «зараз буде велика війна» я спостерігав ще коли в Сеулі працював у 2006 році.

Не знаю...
Відверто кажучи для мене було несподіванкою. У всіх на слуху Тайвань. Але Японія? Філіппіни?!
   
Re: Велика війна в Азії.

Китай вже лазив на В'єтнам, отримав по пиці, і відповз за 3 дня
   
Re: Велика війна в Азії.

після ядерної війни ніяких великих війн більше не буде  :-)o
хуй його знає, це рахували коли були надпотужні військові блоки і що буде таке суцільне рубілово що згорять всі наявні міста та ліси і не буде сонячного світла більше 40 років.

як згорять тіки китай з індією то не факт що буде ядерна зима.
   
Re: Велика війна в Азії.

А нафіга їм та тундра?
Китаю треба унеможливити перенесення та розвиток виробничих потужностей в теплих густонаселених регіонах.
Ну і контроль над морськими шляхами звісно.

+ монголія... вода, ліс, гори, газ мінерали золото... теріторія під памадорки..
   
Re: Велика війна в Азії.

Кацапського гопніка підтримує  скеровує Китай, хай і не дуже відкрито
:-B  але я б слово "підтримує" змінив на "скеровує".
   
Re: Велика війна в Азії.

Які думки з цього приводу має ФУП?
Думаю, в году эдак 2030 Антарктида будет воевать с Арктикой :lol:
нічого смішного не бачу..колись на хфупі ще в  05 році я писав про війну рашки та україни...всі у скроні крутили ,також ставили всілякі смаїлики,стучали модерам що розпалюю ворожнечу між "братськими народами",писали у лічку прокльони і що знайдуть :weep:  :lol: хоч я і не дуже і ховаюсь..короче я так скажу війна буде і вирогідність її я оцінюю десь у 90 відсотків з 27 по 30 рік..питання одне- кто з ким..і до речі не факт що китай проти тайваня...хоча вирогідність дуже велика.
   
Re: Велика війна в Азії.

:-B  але я б слово "підтримує" змінив на "скеровує".

Якщо чесно, я не до кінця розумію, що Китай виграє від того, що мутить воду з війною в Європі. Європейці до нього не приповзуть, побудують новий залізний мур і мілітаризуються до потрібного рівня. Якась пистувата логіка в Сі.
   
Re: Велика війна в Азії.

Якщо чесно, я не до кінця розумію, що Китай виграє від того, що мутить воду з війною в Європі. Європейці до нього не приповзуть, побудують новий залізний мур і мілітаризуються до потрібного рівня. Якась пистувата логіка в Сі.
Прецендент по Тайваню....  им потпібен прецедент...

Щоб сказати : так можна було маскалям і нам можна..
   
Re: Велика війна в Азії.

То був інший Китай
Слабкий
а зараз він сильний? криза на кризі..чому він хоче шоб рашка закінчувала війну бо єкономіка китаю леттить в трубу.
   
Re: Велика війна в Азії.

Якщо чесно, я не до кінця розумію, що Китай виграє від того, що мутить воду з війною в Європі. Європейці до нього не приповзуть, побудують новий залізний мур і мілітаризуються до потрібного рівня. Якась пистувата логіка в Сі.
Наразі абсолютно незрозуміла участь/роль інших країн: М'янма (там дуже потужні ЗС)
Наразі абсолютно незрозуміла участь/роль інших країн: М'янма (там дуже потужні ЗС)

ця потужна армія чуть не програла своємуже населенню..(тільки після втручання рашки та китаю які підкинули зброю і бабло -загасили бунт )
там якась їпанута політ система -якщо ти армієць ти виша каста -решта повинні просто на армію працювати і бути рабами армії.
   
Re: Велика війна в Азії.

Китай вже лазив на В'єтнам, отримав по пиці, і відповз за 3 дня
Ну погодьтеся, через 3 роки після фактично переможної війни із США, нашпигованою сучасною совєцькою зброєю армія В'єтнаму сама змогла дати 3,14зди, а з урахуванням того, що совок реально мав план на ядерне бомбардування 20 найбільших китайських міст і пригрозив його втілити, це додало впевненості в'єтнамцям. А от зараз кацапи точно не впишуться за В'єтнам. І штати само собою - по ідеї за Тайвань, Південну Корею, Японію впишуться, бо мають серьозні двохсторонні договори, можливо навіть за Філіпіни, а за В'єтнам ні.
   
Re: Велика війна в Азії.

Китай вже лазив на В'єтнам, отримав по пиці, і відповз за 3 дня
Ну погодьтеся, через 3 роки після фактично переможної війни із США, нашпигованою сучасною совєцькою зброєю армія В'єтнаму сама змогла дати 3,14зди, а з урахуванням того, що совок реально мав план на ядерне бомбардування 20 найбільших китайських міст і пригрозив його втілити, це додало впевненості в'єтнамцям. А от зараз кацапи точно не впишуться за В'єтнам. І штати само собою - по ідеї за Тайвань, Південну Корею, Японію впишуться, бо мають серьозні двохсторонні договори, можливо навіть за Філіпіни, а за В'єтнам ні. І куди бідним в'єтнамцям податися? Бо крім глибоких занепокоювань від світу нічого не дочекаються. Ну як Україна в 2014р.
   
Re: Велика війна в Азії.

То був інший Китай
Слабкий

 Так і противники зараз інші. А Китай не такий вже й потужний.
   
Re: Велика війна в Азії.

а як кацапи воюють програвши талібам?

 Так і воюють - собі на збиток.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія