Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Резерв+

Re: Резерв+

Наша пошта заверне через неможливість доставити

А як що адресу в Канаді ? Чи якесь Перу ?
   
Re: Резерв+

А як що адресу в Канаді ? Чи якесь Перу ?

Я бачу, ти туди не заходив, тому не ставив би таких питань  :gigi:
   
Re: Резерв+

Там все просто,  хто після 24.02 ні разу не був в ТЦК автоматично в розшуку, і оновлення даних цей статус не знімає.

Навряд,вже були ті в темі хто не оновляв дані коли почалася війна і після оновлення немає *у розшуку* Мабуть є нюанси.
   
Re: Резерв+

Навряд,вже були ті в темі хто не оновляв дані коли почалася війна і після оновлення немає *у розшуку* Мабуть є нюанси.
Дуже багато нюансів бо це все ще залежно від конкретного ТЦК...
   
Re: Резерв+

Питання по жінках медиках. Можливо хтось в курсі.Родичка має освіту мед сестри. працювала після закінтення мед училища десь в кінці 90-х рік чи півтора. Потім кинула,поступила в інститут,вивчилася на бугалтера і до нині бугалтером і працює. Диплом по медицині де не знає. Чи був військовий не пам*ятає. Пройшло більше 20 років. Цікаво чи треба їй оновлювати дані? Якщо не оновити то чисто теоретично можуть і штраф впаяти))
   
Re: Резерв+

Питання по жінках медиках. Можливо хтось в курсі.Родичка має освіту мед сестри. працювала після закінтення мед училища десь в кінці 90-х рік чи півтора. Потім кинула,поступила в інститут,вивчилася на бугалтера і до нині бугалтером і працює. Диплом по медицині де не знає. Чи був військовий не пам*ятає. Пройшло більше 20 років. Цікаво чи треба їй оновлювати дані? Якщо не оновити то чисто теоретично можуть і штраф впаяти))
Це якщо їм відомо про її медичну освіту - а якщо ні то після оновлення стане відомо...
   
Re: Резерв+

Глава фракции "Слуга народа" Давид Арахамия анонсировал внедрение QR-кода, который будет заменой необходимости носить с собой военный билет. Об этом он написал в своем Telegram-канале, приведя статистику обновлений своих данных военнообязанными.

"По данным Министерства обороны на сегодня. Статистика ваших обновлений: 2944 - ТЦК и СП, 3703 - ЦПАУ, 415 094 - "Резерв+", - сообщил парламентарий.

Следующий шаг, заявил он, - это "генерация QR-кода, который будет заменой необходимости носить с собой военный билет".



Гаплик тому додатку якшо за сраву взявся цей дєятєль. Він вже до Вашингтону їздив тіпа усьо парєшав, наскоко допомага зависла?...отож 8-)
   
Re: Резерв+

Повістки поштою почнуть розсилати після того, як мине 60 днів на оновлення військово-облікових даних. Це станеться 18 липня.
 [ua]
   
Re: Резерв+

В соответствии с законодательством, выводы военно-врачебной комиссии (ВВК) для военнообязанных граждан Украины действительны пять лет, - сказал спикер Министерства обороны Украины Дмитрий Лазуткин в эфире телеканала КИЕВ24.
   
Re: Резерв+

Повістки поштою

Цитувати
"У разі неуточнення протягом 60 днів резервістом або військовозобов’язаним своєї адреси місця проживання повістка надсилається на його адресу зареєстрованого чи задекларованого місця проживання",

   
Re: Резерв+

Зареєструвався. Дані були коректні, окрім електронної пошти.
Додав пошти, реєстрація пройшла успішно, застосунок подякував за це, і додав, що я приклад для інших.
Але виникло питання: стан у мене в застосунку "На обліку".
Але я обмежено придатний був (такий стан відмінили).
Так треба мені самостійно проходити ВЛК?????  Чи  вже автоматом я поставлений на облік і треба тільки за повісткою з'явитись, якщо вона буде.
   
Re: Резерв+

Зареєструвався. Дані були коректні, окрім електронної пошти.
Додав пошти, реєстрація пройшла успішно, застосунок подякував за це, і додав, що я приклад для інших.
Але виникло питання: стан у мене в застосунку "На обліку".
Але я обмежено придатний був (такий стан відмінили).
Так треба мені самостійно проходити ВЛК?????  Чи  вже автоматом я поставлений на облік і треба тільки за повісткою з'явитись, якщо вона буде.
"Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію.

Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим військовозобов’язаним, які оновлять свої дані у ТЦК, потрібно буде дочекатися відповідного направлення.

Максимальний час для проходження військово-лікарської комісії нині становить 14 днів, розповіла "УП. Життя" Олена Седлецька, голова військово-лікарської комісії індустріального районного ТЦКСП Дніпра.

Термін може бути більшим, якщо медики виявлять якесь захворювання і відправлять людину до інших міських лікарень. Якщо ж скарг за станом здоров’я немає, спрощений медогляд можна пройти за кілька днів.

Раніше військовозобов'язаному виділяли чотири дні для проходження ВЛК, а щоб визнати його непридатним для служби, вистачало висновків однієї комісії.

Однак зараз необхідно пройти ще один медичний огляд в іншої комісії і підтвердити висновки першої протягом цього ж терміну в 14 днів.

Також для військових, які лікуються за кордоном, передбачені дистанційні ВЛК, але по поверненню вони мають пройти обов'язкову медкомісію.

Загалом усі військовозобов'язані під час воєнного стану мають повторно пройти комісію через рік, у мирний час – через п'ять років.

Детальніше про те, як і коли потрібно проходити ВЛК, як оскаржити вирок і які хвороби впливають на придатність чи непридатність, дізнайтеся з матеріалу "УП. Життя".
   
Re: Резерв+

Дякую, дописувач rutina1 !
Але це офіціальщина та багато буков, хоча виділене вами начебто суттєве.
Тобто, я оновив дані, і треба ще чекати, коли мені РВК щось кудись надішле? Так? Самому не йти?
   
Re: Резерв+

Дякую, дописувач rutina1 !
Але це офіціальщина та багато буков, хоча виділене вами начебто суттєве.
Тобто, я оновив дані, і треба ще чекати, коли мені РВК щось кудись надішле? Так? Самому не йти?
"Коли потрібно пройти ВЛК?
Чоловіки від 18 до 60 років, які мали статус "обмежено придатний", повинні пройти ВЛК повторно до 4 лютого 2025 року. Тоді за висновком про стан здоров’я вирішать, до якої нової категорії їх віднести.

Однак не можна буде робити це за власним бажанням. Колишнім "обмежено придатним" та іншим військовозобов’язаним, які оновлять свої дані в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, потрібно буде дочекатися направлення на проходження комісії від ТЦК та СП. "
   
Re: Резерв+

"Коли потрібно пройти ВЛК?
Чоловіки від 18 до 60 років, які мали статус "обмежено придатний", повинні пройти ВЛК повторно до 4 лютого 2025 року. Тоді за висновком про стан здоров’я вирішать, до якої нової категорії їх віднести.

Однак не можна буде робити це за власним бажанням. Колишнім "обмежено придатним" та іншим військовозобов’язаним, які оновлять свої дані в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, потрібно буде дочекатися направлення на проходження комісії від ТЦК та СП. "

Навіть не можна самостійно.
Які ж вони суворі! Ну ок. Не ухиляюсь же я.
Тобто треба ждуном побути деякий час.
   
Re: Резерв+

Я бачу, ти туди не заходив, тому не ставив би таких питань  :gigi:

Бо пока що не певен що воно того варте
   
Re: Резерв+

Цікаво чи треба їй оновлювати дані? Якщо не оновити то чисто теоретично можуть і штраф впаяти))

Зараз дипломи показує в ДІЇ з якогось року,  як що там він є то точно треба оновлювати.

   
Re: Резерв+

Член Комитета ВР по вопросам нацбезопасности, обороны и разведки, нардеп Ирина Фриз заявила, что государство должно продлить 60-дневный срок обязательного обновления учетных данных всех военнообязанных граждан, если не смогло обеспечить механизмами, которые прописаны в законе.
По ее мнению, если государство не разработало механизмы, чтобы граждане могли уложиться в указанные сроки, то пролонгация нужна, чтобы не создавать дополнительного напряжения в обществе.
   
Re: Резерв+

В соответствии с законодательством, выводы военно-врачебной комиссии (ВВК) для военнообязанных граждан Украины действительны пять лет, - сказал спикер Министерства обороны Украины Дмитрий Лазуткин в эфире телеканала КИЕВ24.
Вони вже заплутали тими заявами то 5 років - то під час війни лише рік....  :facepalm:
   
Re: Резерв+

Член Комитета ВР по вопросам нацбезопасности, обороны и разведки, нардеп Ирина Фриз заявила, что государство должно продлить 60-дневный срок обязательного обновления учетных данных всех военнообязанных граждан, если не смогло обеспечить механизмами, которые прописаны в законе.
По ее мнению, если государство не разработало механизмы, чтобы граждане могли уложиться в указанные сроки, то пролонгация нужна, чтобы не создавать дополнительного напряжения в обществе.

які ще можуть бути перенесення? 60 днів в липні
а активні дії ворога вже почались і активність ця буде лише підвищуватись
   
Re: Резерв+

Зареєструвався по приколу, хоча не без проблем: спочатку через Приват не вдавалося зайти, потім – довго шукало дані в реєстрі. Але прикол ось у чому: у мене запис "Виключено", хоча вже третій рік пішов на службі :)
   
Re: Резерв+

Зареєструвався по приколу, хоча не без проблем: спочатку через Приват не вдавалося зайти, потім – довго шукало дані в реєстрі. Але прикол ось у чому: у мене запис "Виключено", хоча вже третій рік пішов на службі :)

Все вірно.
Ти військовослужбовець, а не військовозобов'язаний ;)
І виключили тебе з обліку тому що тебе зарахували до складу військової частини ))))))
   
Re: Резерв+

Зареєструвався по приколу, хоча не без проблем: спочатку через Приват не вдавалося зайти, потім – довго шукало дані в реєстрі. Але прикол ось у чому: у мене запис "Виключено", хоча вже третій рік пішов на службі :)

Я в 14:02 зареєструвався (судячи по надпису в застосунку), розпочав рівно в 14, тобто десь 1 хвилина на все.
Заходив через Приват, без жодних помилок, дані відшукало миттєво. Може, місцезнаходження має вплив?
   
Re: Резерв+

поясніть, який сенс реєстрації в цій базі?
вона ж і так є на всіх
це ж не знімає обов"язок носити паперовий документ
   
Re: Резерв+

Все вірно.
Ти військовослужбовець, а не військовозобов'язаний ;)
І виключили тебе з обліку тому що тебе зарахували до складу військової частини ))))))

Там, здається, має бути "знятий" з обліку (як у військовому). Річ у тому, що мене дійсно виключили з обліку десь в 2005 чи 2006 році. Думаю, дані в системі ще старі.
   
Re: Резерв+

поясніть, який сенс реєстрації в цій базі?
вона ж і так є на всіх
це ж не знімає обов"язок носити паперовий документ

Розраховують, що вдасться "вицепити" тих кого ще не вицепили. По суті - безтолкове і беззмістовне заняття...
   
Re: Резерв+

Я в 14:02 зареєструвався (судячи по надпису в застосунку), розпочав рівно в 14, тобто десь 1 хвилина на все.
Заходив через Приват, без жодних помилок, дані відшукало миттєво. Може, місцезнаходження має вплив?
Паша для семіколінного киянена як ти і система аліверди зробила )))
   
Re: Резерв+

Там, здається, має бути "знятий" з обліку (як у військовому). Річ у тому, що мене дійсно виключили з обліку десь в 2005 чи 2006 році. Думаю, дані в системі ще старі.

Не переймайся
Всі діючі військовослужбовці в цьому застосунку "виключені" :)
   
Re: Резерв+

поясніть, який сенс реєстрації в цій базі?
вона ж і так є на всіх
це ж не знімає обов"язок носити паперовий документ

Оновив дані то штраф не впаяють, а в тцк і так вже був то пох.
А електронний військовий то обіцяють за місяць ввести.
   
Re: Резерв+

А ктось ходив до ЦНАП як там процедура?
   
Re: Резерв+

А ктось ходив до ЦНАП як там процедура?
тут чувак ходив
https://vm.tiktok.com/ZMMTbEnM9/
   
Re: Резерв+

Оновив, пише я в розшуку  :shuffle:
   
Re: Резерв+

Оновив, пише я в розшуку  :shuffle:
Повістки отримував?
   
Re: Резерв+

Не переймайся
Всі діючі військовослужбовці в цьому застосунку "виключені" :)

++
   
Re: Резерв+

Розраховують, що вдасться "вицепити" тих кого ще не вицепили. По суті - безтолкове і беззмістовне заняття...

Все трохи простіше. Оновлення даних насправді має лише одну мету. Надати адресу фактичного проживання або підтвердити існуючу. Далі з 18 липня згідно нової постанови кабінету міністрів України підуть повістки поштою. Якщо до 18 липня дані не оновив в розшук. Якщо оновив приходить повістка на пошту і вважається врученою. От і все.
   
Re: Резерв+

 :facepalm:
   
Re: Резерв+

Все трохи простіше. Оновлення даних насправді має лише одну мету. Надати адресу фактичного проживання або підтвердити існуючу. Далі з 18 липня згідно нової постанови кабінету міністрів України підуть повістки поштою. Якщо до 18 липня дані не оновив в розшук. Якщо оновив приходить повістка на пошту і вважається врученою. От і все.

Якщо робив все згідно закону існуючого до цього то адреса актуальна має бути в тцк.
Якщо нема - значить ігнорував вимоги попереднього закону.
З якої радості особа яка ігнорувала вимоги попереднього закону буде виконувати новий закон?
   
Re: Резерв+

Як варіант це зроблено "для тцк", тому що виглядає так що купа паперових справ "просрано", тобто попередні роки ніхто і ніхрена там не робив. Тупо сиділи доя взяток за відмазування від строкової.
   
Re: Резерв+

Якщо робив все згідно закону існуючого до цього то адреса актуальна має бути в тцк.
Якщо нема - значить ігнорував вимоги попереднього закону.
З якої радості особа яка ігнорувала вимоги попереднього закону буде виконувати новий закон?

 Проженуть по колу тих, хто і так оновив дані
   
Re: Резерв+

Проженуть по колу тих, хто і так оновив дані

Я ж і кажу - хрень безтолкова.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія