Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Снайпер

Снайпер

Ламайте свої надумані кіношні стереотипи щодо похмурих мовчазних чуваків )

   
Re: Снайпер

 (tu)
   
Re: Снайпер

 (tu)
   
Re: Снайпер
Geo

Суперовий дядько!  (tu)  Дійсно СПРАВЖНІЙ ВОЇН! Дякую!
   
Re: Снайпер

Суперовий дядько!  (tu)  Дійсно СПРАВЖНІЙ ВОЇН! Дякую!

Та нема за що.

ЗІ. Був у Вовки на Гробки. З вами розминулись.
   
Re: Снайпер

Дякую підписаний на канал, но мабуть пропустив ций відос..гляну сьогодні пізніше. (tu)
   
Re: Снайпер

Дякую підписаний на канал, но мабуть пропустив ций відос..гляну сьогодні пізніше. (tu)

Дядько саме такий, яким має бути воїн.  (tu)
   
Re: Снайпер

 (tu)
   
Re: Снайпер
Geo

Та нема за що.

ЗІ. Був у Вовки на Гробки. З вами розминулись.

Дякую, що ти приходив.  [ua]

Там навіть в суботу перед Гробками....там таке було....Машини від горизонту і до горизонту. Аж від самого Новуса стояли.

Нарррроду....І поховання паралельно з поминками, і просто люди йшли до "своїх" могил. Скоро вже та алея закінчиться, бачу. Ще пара-трійка місяців.  :(


У нас там вже дружба могилами давно. Хто приходить, не тільки свою дивиться, а й весь полу-ряд.

Якщо побачиш Вованчикова сусіда з "Корду"...він там зразу біля центрального проходу, там прапор "Корду" висить у нього...Так до нього дуже рідко хто приходить. Мабуть тільки  побратими. Бо хлопчик цей молодий з Криму...Вважай "сирота". Я йому таку нормальну, хорошу лампаду купив. Бо там "одинока" така могила.

Я завжди всім сусідам в нашому квадраті відра води тягаю. Дівчата поливають квіти всім. Ставимо свічки на сусідні могили...

Там у нас вже своя "комуна"...організувалась.

Останнє редагування: 18 травня 2024 12:40:29 від Geo
   
Re: Снайпер

Моя подруга поїхала до бойфренда у Часів Яр, десь там поряд.Позавчора дзвонили мені. Він дроновод. Сказав - ,,після першої сотні підарів не рахую." Вісім контузій. Комбат у нього без обох ніг, на протезах. Оце - еліта!
 Дякую за відео, подивлюся пізніше. [ua]
   
Re: Снайпер

Я знаю канадського снайпера. По вихідних грає на гитарі у місцевій групі та вчить дітей бейсболу. Образ снайпера - аутіста шо живе у халупі на горі один - то є Голівудська фішка. Так воно краще продається.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія