Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому українська еліта не воює?

Re: Чому українська еліта не воює?

і туди ж добавити як воєю ляшко з "охороною" і тому подібне?
100500%
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Еліті не до війни , їй потрібно зберегти владу та  постригти ухилянтів.  В разі неминучої загрози стати на тапки в країну з  більш теплим кліматом. І йдеться не тільки про Україну, це реальність молодих демократії.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Тут на форумі є юристка кароффка, яка хизувалася колупанням в реєстрах, от цікава була б її думка. Але вона в бані.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Еліті не до війни , їй потрібно зберегти владу та  постригти ухилянтів.  В разі неминучої загрози стати на тапки в країну з  більш теплим кліматом. І йдеться не тільки про Україну, це реальність молодих демократії.
А куди тікати нашій еліті? Всюди ж українців повно...   
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Тут на форумі є юристка кароффка, яка хизувалася колупанням в реєстрах, от цікава була б її думка. Але вона в бані.
забрали ліцензію, і ковиряйся
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Цитувати
Невже так складно стало розмірковувати на важливі для суспільства питання?
та пішли ви в сраку з своїми розмірковуваннями. ти сам на фронті?
   
Re: Чому українська еліта не воює?

розмірковувати мають право ті хто на передку
   
Re: Чому українська еліта не воює?

 В Україні немає пока, що еліти. Є якісь паростки зародження, але повноцінної еліти нема.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

розмірковувати мають право ті хто на передку
О, гебня активізувалась, скільки ворогів народу з ранку задушив?
   
Re: Чому українська еліта не воює?

розмірковувати мають право ті хто на передку
Ок.
Це питання виникло у хлопця, який отримав повістку ще у літку 2022 року і який чесно в ЗСУ. Він питав чого йому повістку дали, а сину місцевої еліти ні.
Чомусь досі не можу того забути.
Може, наївна, очікувала, що еліта піде захищати свою країну, як це зробили прості люди?
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Ок.
Це питання виникло у хлопця, який отримав повістку ще у літку 2022 року і який чесно в ЗСУ. Він питав чого йому повістку дали, а сину місцевої еліти ні.
Чомусь досі не можу того забути.
Може, наївна, очікувала, що еліта піде захищати свою країну, як це зробили прості люди?
Місцева еліта, це хто?
   
Re: Чому українська еліта не воює?

В Україні немає пока, що еліти. Є якісь паростки зародження, але повноцінної еліти нема.
Не скажи.
Вже маємо 6 президентів. Як не крути, сама справжня еліта, як є. І їхні діти та онуки цілком еліта.
Кожен депутат Верховної ради будь якого созиву теж еліта.

Є ще творча еліта.
Хоч ФУП і глузував із Козловського, але це приклад, як представник творчої еліти встав на захист країни бодай хоч водієм.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Замість еліта я б вживав слово верхівка.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Не скажи.
Вже маємо 6 президентів. Як не крути, сама справжня еліта, як є. І їхні діти та онуки цілком еліта.
Кожен депутат Верховної ради будь якого созиву теж еліта.

Є ще творча еліта.
Хоч ФУП і глузував із Козловського, але це приклад, як представник творчої еліти встав на захист країни бодай хоч водієм.
Якщо одне бидло вибирає у владу інше бидло. При отриманні влади, елітою воно не стає.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Місцева еліта, це хто?
Я наводила тут визначення терміна еліта. Це люди, які обіймають керівні посади у будь якій галузі.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Замість еліта я б вживав слово верхівка.
не треба розпорошувати смисли, вдерся до гори - називайся елітою та відповідай крітеріям, бо замість верхівка можно вживати насрано.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Якщо одне бидло вибирає у владу інше бидло. При отриманні влади, елітою воно не стає.
Ти подумай ще раз і напиши нормально.
Бо виглядає так, що бидло це ти.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Це така українська народна забава. Вибирати у владу херзна що. Потім співати сумних пісень, про важку кріпацьку долю.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Це така українська народна забава. Вибирати у владу херзна що. Потім співати сумних пісень, про важку кріпацьку долю.

А типу в інших країнах у владі лише некрадущі некучмісти патріоти і прагматики
   
Re: Чому українська еліта не воює?

А типу в інших країнах у владі лише некрадущі некучмісти патріоти і прагматики
В інших країнах пересічний манюпас то свідомий патріот, пассіонарій, має три освіти та ступень дохтура хфілософії, а не як в нас :(

Доречі африканські еліти маючи набагато гірше освіченого манюпаса і стартові умови забезпечують разючий ріст за останні 10 років, на відміну від нашого насрано.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Це така українська народна забава. Вибирати у владу херзна що. Потім співати сумних пісень, про важку кріпацьку долю.
Будь який керівник великого підприємства теж еліта.
Не треба зводити все виключно до тих, кого народ обирав.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Будь який керівник великого підприємства теж еліта.
Не треба зводити все виключно до тих, кого народ обирав.
це мислевірус, спроба перекласти відповідальність. :beach:
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Будь який керівник великого підприємства теж еліта.
Не треба зводити все виключно до тих, кого народ обирав.

Бігає тут одно)— "керівник великого підприємства")—— все намагається куснути пролетарія в куй)
пс.Але він вже відповідав на це питання——
Діти за кордоном, а сам при загрозі окупаціі——чухне на підготовлений плацдарм у Польщі.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Діти за кордоном, а сам при загрозі окупаціі——чухне на підготовлений плацдарм у Польщі

Як казав Портников: компрадорська буржуазія
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Цитувати
Це питання виникло у хлопця, який отримав повістку ще у літку 2022 року і який чесно в ЗСУ. Він питав чого йому повістку дали, а сину місцевої еліти ні.
з цим будемо розбиратись після війни чому і хто не працював на перемогу України. а поки це не на часі і на руку ворогам. які сидять і чекають щоб українці друг друга за чуби скубали щоб легко їх завоювати
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Не скажи.
Вже маємо 6 президентів. Як не крути, сама справжня еліта, як є. І їхні діти та онуки цілком еліта.
Кожен депутат Верховної ради будь якого созиву теж еліта.

Є ще творча еліта.
Хоч ФУП і глузував із Козловського, але це приклад, як представник творчої еліти встав на захист країни бодай хоч водієм.

Взагалі-то Козловський спочатку нормально єбашив артелиристом. Але з того, що він наговорив мені було схоже, що його через знайомства «витягнули» з передку.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Тому ж чому і манюпас
   
Re: Чому українська еліта не воює?

«адреса прописки и реального проживания,»  таке навряд чи можна викладати. Але якщо на чєліку є фірма, то часто вони зареєстровані на адресу проживання. Хоча в Прозорро є навіть скани паспортів. Але на їхній стороні закон.
Судді і прокурори перші закриють цю лавочку, бо формально вони заброньовані.

хрен с ним, можно без адресов. Хотя бы так. Не, ну если есть фотка какая-то в соцсетях из Лондона, то можно дать. Это никакое не разглашение.

Судьи, прокуроры заброньованы, а вот их личинки призывного возраста — нет. И может быть прикол, когда дела ухылянов будут рассматривать как раз судьи/прокуроры, чьи детки сидят за бугром на виллах, нажитых непосильным трудом папенек с маменьками.  :-)o
   
Re: Чому українська еліта не воює?

головне питання - що треба робити щоб ті хто воює стали елітою
   
Re: Чому українська еліта не воює?

головне питання - що треба робити щоб ті хто воює стали елітою

Давати гранти ветеранам на вищу освіту й професійний зріст.

Неосвітчені не стануть елітою
   
Re: Чому українська еліта не воює?

з цим будемо розбиратись після війни чому і хто не працював на перемогу України. а поки це не на часі і на руку ворогам. які сидять і чекають щоб українці друг друга за чуби скубали щоб легко їх завоювати
Я схиляюсь до думки, що мобілізація, яка зараз триває, йшла б легше, якби еліта впряглась, гучно піарилась та йшла на фронт.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Давати гранти ветеранам на вищу освіту й професійний зріст.

Неосвітчені не стануть елітою
Там люди віком 27+, вони вже з освітою та досвідом праці.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Давати гранти ветеранам на вищу освіту й професійний зріст.

Неосвітчені не стануть елітою
не впевнений що вища освіта зараз є маркером. Точніше дивлячись яка ВО. Думаю Коля К наприклад точно має ВО і брательник Добкіна теж. Може щоб молоді воїни, а головне їх діти могли навчатись за кордоном в престижних універах
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Я схиляюсь до думки, що мобілізація, яка зараз триває, йшла б легше, якби еліта впряглась, гучно піарилась та йшла на фронт.
так то воно так. але маємо що маємо. багато не свідомого населення і просто боягузів. але не треба дивитись на таких. треба дивитись на тих, хто на фронті захищає країну. на кращих із кращих
   
Re: Чому українська еліта не воює?

По закінченню війни головним буде питання - а де ти був під час війни. Правильно?
не хвилюйтеся
у всіх потрібних людей буде ксива убд
а от у тих хто дійсно був на передку - ще питання
 це ми вже проходили ще під час старої ато
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Як на мене, то саме еліта воює.
З особистого. Попередній депутат по моєму округу на фронті, так само як і його брат. Брат поранений.
Депутат, що був перед ним воював в 14-15-му.
Веб-сторніку для мого бизнесу робила компанія, директор якої зараз на фронті.
Мій бізнесовий партнер-мільйонер пішов на війну в перший день початку великого нападу.
Ще знаю десятки людей, які є найкращі з можливого, які воюють.
Натомість, знаю дрібних чиновників, яких ніколи не поважав, всі сховалися і сховали власних дітей.
Загалом, мене ніхто не здивував крім однокласника, який був ментом і коли почалася війна, то він тихо пішов на фронт, так само як і його 20-тирічний син.
Ще не те щоб здивував, але трохи й  здивував друг дитинства, який практично все життя пропрацював в Росії, сам був онуком бандерівця, коли почалася війна, то він працював в Європі, але повернувся і зараз справно у бойовому підрозділі. Його два рідні брати далі в Росії.
Мій бізнес мав офіс в Києві, всі чоловіки пішли на фронт - головний інженер, менеджери, водій.
І у мене ніколи не було сумніву, що еліта воює, або допомагає.
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Замість еліта я б вживав слово верхівка.
Згоден. Еліта - це Ліна Костенко. Але не синочок якогось прокурорського на ламборджині
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Бігає тут одно)— "керівник великого підприємства")—— все намагається куснути пролетарія в куй)
пс.Але він вже відповідав на це питання——
Діти за кордоном, а сам при загрозі окупаціі——чухне на підготовлений плацдарм у Польщі.
І ти, і твоя сім'я вже давно за кордоном. Кому ти тут пред' являєш?
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Ну, я розумію, що тема, якби не підтверджена фактами.
Але й нема фактів, щоби населення чітко бачило, що еліті не пофіг на країну і вони її захищають у бою.

А на що розраховувало населення коли під час війни вибрало президентом ухилянта? Мабуть, населення показало цим вибором яка еліта йому до вподоби? Ні? Звідки тоді сподівання що еліта буде воювати?
   
Re: Чому українська еліта не воює?

Давати гранти ветеранам на вищу освіту й професійний зріст.

Неосвітчені не стануть елітою

Дурник, кому треба твої непотрібні віртуальні подачки ?

Кожному хто воював має виділятися земля з держреєстру, наприклад 100га. Кожен рік в армії - збільшення на таку ж кількість. Родинам загинувших подвійні/потрійні наділи.

Вишенька на торті це те, що наділи землі можуть бути обиратися самими військовими, тобто хто перший пішов воювати буде обирати першим.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія