Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розкрийте тайну, будь ласка, як мона бути етнічним українцем

Ну от на мінімалках: 7*50 =350 років... Ні війн, ні змін влади: поливай собі квіточки та розмовляй на мові...
Гарний рецепт! (tu)
Покоління це 20 років а не 50. Тупень.
   
Тобто ПОВИННІ були народити до макс. 25 років та тільки від своїх та й дитина повинна була вижити...
Я теж обожнюю читати фентезі!
Гм. Перестаньте читать фентезі. Якщо ви живий то всі ваші предки вижили і народили дітей. Інакше б вас не було.
   
Ларта, мало що ти антисемітка, так ти ще й нацистка.

і не стидаєшся.
О, пішли в хід кацапськи наративи.
   
До просто українців зараз приписують себе усі, кому це вигідно. Вигідно, з політичної точки зору, навіть 5-та колона.
Це нова форма денаціоналізації етнічних українців. Досить дієва, як бачимо.
??? Так це не відповітью Ще раз я запитую - як звичачайний УКРАЇНЕЦЬ відрізняется від ЕТНІЧНОГО УКРАЇНЦЯ?
   
О, пішли в хід кацапськи наративи.

даладна.

повторю питання вище - як українець відрізняється від етничного українця?

бо за лартою, лише етнічні українці мають бути при владі, бо лише вони працюють на добро для України.

і так, що там з гринкевичами?
   
??? Так це не відповітью Ще раз я запитую - як звичачайний УКРАЇНЕЦЬ відрізняется від ЕТНІЧНОГО УКРАЇНЦЯ?
   Формою черепа. Череп етнічного українця має шляхетні обриси.
   
Кацапидли, ви проспали реукраїнізацію України.

Вчора був на доу дей - офлайн збіговиську айтівців України, декілька тисяч. Українською говорило 95+%. Неймовірне відчуття
Вчора на радіо-НВ розповідав волонтер, який евакуював Вовчанськ. 90% населення говорить українською.

Воно так, приємно, але можна сподіватися більш масованої атаки на українство.
Ось яскравий приклад тут - елка. За мою відстоювання інтересів моєї нації ( це ще менше, ніж роблять інші ), пришиває мені нацизм, антисемітизм, так її пече українське питання.
Усе робить за вказівками з Кремля.
   
Покоління це 20 років а не 50. Тупень.
Та зелені елементарних речей не знають, тому тільки і бикують тут і обзивають різними словами не таких як вони.
   
   Формою черепа. Череп етнічного українця має шляхетні обриси.
То може то поляк, або... сармат?
   
Треба просто бути українцем в побуті
это как? ;o
пицце - нет, галушкам - да?

перебувати в українському середовищі
и как те бедные канадские украинцы этническими украинцами остаются?
середовище там с бору по сосенке
как вы в Германии продолжаете быть этнической Украинкой?

А можно вас спросить - кто сейчас под ником "Ларта" пишет?
Ее дочка, внучка, жучка?
У Ларты логика была, самоирония, определенный объем знаний
У вас всего этого нет
Так кто?
   
За мою
впертість модерну австрійську наполегливу тупість... стійку і послідовну, непохитну як скеля і тверду мов граніт, громадянську позицію
Вумний нарід вибрав собі зеліту.
   
??? Так це не відповітью Ще раз я запитую - як звичачайний УКРАЇНЕЦЬ відрізняется від ЕТНІЧНОГО УКРАЇНЦЯ?
Так хоч сто разів повторюйте.
Це не творіння українців, які мусять тепер себе називати етнічними.
Як на мене, то правильно так:
Українець і громадянин України: поляк, німець, ром, єврей… тощо.
Усі вони дуже добре памʼятають своє походження. І тримають дулю в кишені, якщо називають себе українцями. На щастя, не всі. Багато кому не треба прикидатися.
Це нормально різним національностям жити в одному життєвому просторі, але не треба кривити душею, задурювати інших, бо то неприродньо.
А що неприродньо - то зле.
   
это как? ;o
пицце - нет, галушкам - да?

и как те бедные канадские украинцы этническими украинцами остаются?
середовище там с бору по сосенке
как вы в Германии продолжаете быть этнической Украинкой?

А можно вас спросить - кто сейчас под ником "Ларта" пишет?
Ее дочка, внучка, жучка?
У Ларты логика была, самоирония, определенный объем знаний
У вас всего этого нет
Так кто?
Боже, які епітети про мене - очам своїм не вірю.  :rotate:
То я така де була - в Німеччині чи в Україні?  B-)
Заплуталася.
   
даладна.

повторю питання вище - як українець відрізняється від етничного українця?

бо за лартою, лише етнічні українці мають бути при владі, бо лише вони працюють на добро для України.

і так, що там з гринкевичами?
Ну якщо за Лартою

А секрет простий. Треба просто бути українцем в побуті, перебувати в українському середовищі, думати українською, жити українським змалечку, виховувати в українському дусі своїх нащадків і звісно робити щось корисне для України.
Оце і все.
тобто ви все переплутали. Будете жити на благо України Ларта буде вважати вас етнічною українкою. І в чому тут нацизм?
   
это как? ;o
пицце - нет, галушкам - да?

и как те бедные канадские украинцы этническими украинцами остаются?
середовище там с бору по сосенке
как вы в Германии продолжаете быть этнической Украинкой?

А можно вас спросить - кто сейчас под ником "Ларта" пишет?
Ее дочка, внучка, жучка?
У Ларты логика была, самоирония, определенный объем знаний
У вас всего этого нет
Так кто?
Гм. Не знаю як в Канаді, а в Коннектикуті етнічне середовище більш українське чим у Києві. От така … малята.
   
Гм. Не знаю як в Канаді, а в Коннектикуті етнічне середовище більш українське чим у Києві. От така … малята.
Усюди в Канаді є свої українські громади, які підтримають українське. Переважно з потомків тих, хто виїхали у третю хвилю, та й багато хто у четверту.
   
Ось яскравий приклад тут - елка. За мою відстоювання інтересів моєї нації
Огласітє весь список, хто не віддає шани вашій упоротості.
   
Гм. Не знаю як в Канаді, а в Коннектикуті етнічне середовище більш українське чим у Києві. От така … малята.
От чесно не хвилює як хтось там десь там. Українці в Україні, всякі вони та різні- живий організм.
   
Не знаю як в Канаді, а в Коннектикуті етнічне середовище більш українське чим у Києві.


це, м"яко кажучи, неправда.
а не м"яко кажучи - брехня.
   
Ну якщо за Лартою

тобто ви все переплутали. Будете жити на благо України Ларта буде вважати вас етнічною українкою. І в чому тут нацизм?

то вона вже  задом вихвіляє.
а перша її цитата з іншої гілки.
чистесенький нацизм.
аж редіс нову гілку з того її перла створив.


"головне, що б були етнічні українці" (с Ларта)
головне! о як! не профі, не порядні, не чесні, не заплямовані. нє.
розумні і етнічні.

))))))
   
Будете жити на благо України Ларта буде вважати вас етнічною українкою. І в чому тут нацизм?
в тому, що ви сані перед кобилою поставили.
у ларти навпаки.
ви навіщо пересмикуєте?
аа, робота така (с)
   
Українець і громадянин України: поляк, німець, ром, єврей… тощо.
Усі вони дуже добре памʼятають своє походження. І тримають дулю в кишені, якщо називають себе українцями.

ще один перл. цуко. :facepalm:

розстріляйте мене. в мене істерика )))))
   
ще один перл. цуко. :facepalm:

розстріляйте мене. в мене істерика )))))
Та заспокойтеся. Ви може не тримаєте дулю, бо ввадаєте краще стукати на українців  як дятел і заганяти усіх у бан.
Хтось хитріший, особливо тоді, коли треба довірливих українців поводити за носа. Звісно, виходячи з власних інтересів.
Якби ви були українкою, то звичайно мене б зрозуміли, навіть без додаткових пояснень.
Але я так вже по-простому поясню:
Ви хочете, щоб при владі в Україні була ваша нація. Це природньо, я не дивуюся.
Я хочу, щоб моя. Таке саме хочу.
Але ви за це моє хочу мене обзиваєте нацисткою!!!
Як це назвати? Термін для такого явища вже хтось придумав?
Дожилися уураїнці, що не можуть навіть мріяти мати у владі українців і жити за своїми національними заповідями: перш за все з волею і свободою слова.
Елка, я зрозуміло пояснила?
   
ну, поїхали

Скоропа́дський Павло́ Петро́вич — гетьман України, український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Походив із козацько-старшинського роду Скоропадських. Офіцер Російської імператорської армії. Учасник російсько-японської, Першої світової війни та радянсько-української війни

За родинною легендою походив від підляського шляхтича Федора Скоропадського, що оселився на Брацлавщині й став козаком.

Україна досягла певних успіхів у галузі науки, освіти та культури. Універсалами Скоропадського були створені Українська академія наук, українські університети — у Києві та Кам'янці-Подільському, 150 українських гімназій.

   
ну, поїхали

Скоропа́дський Павло́ Петро́вич — гетьман України, український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Походив із козацько-старшинського роду Скоропадських. Офіцер Російської імператорської армії. Учасник російсько-японської, Першої світової війни та радянсько-української війни

За родинною легендою походив від підляського шляхтича Федора Скоропадського, що оселився на Брацлавщині й став козаком.

Україна досягла певних успіхів у галузі науки, освіти та культури. Універсалами Скоропадського були створені Українська академія наук, українські університети — у Києві та Кам'янці-Подільському, 150 українських гімназій.
І до чого це? Виділили слово шляхта, і що?
Підляський - певно йдеться про Підляшшя - українські етнічні землі. Українська шляхта.
Ех, елка, скільки підручників ви не відкривали…
   
Васи́ль Лео́нтійович Кочубе́й (нар. бл. 1640 — пом. 14 липня 1708) — український державний і політичний діяч. Представник козацького роду Кочубеїв. Старшина промосковської орієнтації. Генеральний писар Війська Запорозького (1687–1699), генеральний суддя (1699–1708). Страчений за наказом Петра І за наклепницький донос на гетьмана Івана Мазепу.



Мазепа вважав, що він «Кочубея с простаго канцеляриста перш писарем енеральным, а потом судиею енеральным учинил, маєтностями, денгами, честию и славою в войску Запорожском убогатил».
   
Петро́ Моги́ла — український політичний, церковний і освітній діяч молдавського походження. Митрополит Київський, Галицький і всієї Русі, екзарх Константинопольсько го патріарха. Архімандрит Києво-Печерського монастиря. Представник молдавського боярського роду Могил. Народився у Сучаві, Молдова.

і несть числа хм.


))
   
можу ще накидати. )))
   
І до чого це? Виділили слово шляхта, і що?
Підляський - певно йдеться про Підляшшя - українські етнічні землі. Українська шляхта.
Ех, елка, скільки підручників ви не відкривали…
)))
   
Я знаю, що юльки невігласи, знань нуль, але візьміть в руки колись якийсь підручник і прочитайте, що таке нацизм, що таке націоналізм, що таке
антисемітизм і хто його придумав, н-д,
То є корисно в житті щось знати і вміти, тоді не бовкаєш дурні.
який підручник? В тебе на лобі написано, що ти твар ксенофобська. Почитай, гнидо, які національності були в УПА.

Відверто тупа тварина ще когось вчить, ти мало того що не маєш знань, ти постійно використовуєш слова значення яких не знаєш, а пихи на десятьох.
   
Петро́ Моги́ла — український політичний, церковний і освітній діяч молдавського походження. Митрополит Київський, Галицький і всієї Русі, екзарх Константинопольсько го патріарха. Архімандрит Києво-Печерського монастиря. Представник молдавського боярського роду Могил. Народився у Сучаві, Молдова.

і несть числа хм.


))
Ще трішки лікбезу: Сучава - чуєте, як звучить слово?- давнє українське місто, центр Південної  Буковини, що відійшла на жаль до румунів.
Петро Могила не керував українським військом.
   
Етнічний українец дуже просто визначаеццо - дивимось у свідоцтво про народження- якщо батьки українці -велкам..Якщо молодий - дивимось у свідоцтва батьків..
   
Ще було багато прокацапськьз буцімто гетьманів на Лівобережжі, але так вони і ввійшли в історію. За Україну вони не воювали.
   
який підручник? В тебе на лобі написано, що ти твар ксенофобська. Почитай, гнидо, які національності були в УПА.

Відверто тупа тварина ще когось вчить, ти мало того що не маєш знань, ти постійно використовуєш слова значення яких не знаєш, а пихи на десятьох.
   
який підручник? В тебе на лобі написано, що ти твар ксенофобська. Почитай, гнидо, які національності були в УПА.

Відверто тупа тварина ще когось вчить, ти мало того що не маєш знань, ти постійно використовуєш слова значення яких не знаєш, а пихи на десятьох.
Ксенофобом є ви, ваша ненависть до українців зашкалює, вас бісить, що українці хочуть бути українцями, а не тим, чим вам хочеться.
Ваше хамство усім відоме, нічим не здивували.
   
можу ще накидати. )))
А що ви власне накидаєте, ви хоч самі то розумієте, бо я щось на второпаю, до чого то все. Роблю зауваження тільки щодо очевидних ляпсусів.
   
)))
Показати зображення...

Украї́нська шля́хта також рýська шля́хта — вищий суспільно-політичний, привілейований, провідний соціальний стан, аристократія в Русі-Україні, Королівстві Русі, Великому Князівстві Литовському, Руському та Жемайтійському, Речі Посполитій, Козацькій державі та інших державних утвореннях на теренах України.

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%88%D0%BB%D1%8F%D1%85%D1%82%D0%B0
   
Я от недавно прочитав книжку в якій описано мій рід по маминій лінії
Завдяки дядьку, який має доступ до архівів і просто не полінувався та цікавився
Що відомо
Мій прапрапрапрадід Лазар (а може й його батько) прийшов в Україну з Польщі, коли Річ Посполита давала шляхті землі на Волині/Поліссі
Де він похований - не відомо
Як і його син Павло
А от сина Павла Миколи є могила, від якої почався місцевий цвинтар
Микола помер у 36-му
А у 37-му його синів: Йосипа, Адольфа, Франка розстріляли комуністи, бо вони були типу польські диверсанти
Йосип- мій прадід
По татовій лінії також поляки
Виходить, я етнічний поляк?
   
Я от недавно прочитав книжку в якій описано мій рід по маминій лінії
Завдяки дядьку, який має доступ до архівів і просто не полінувався та цікавився
Що відомо
Мій прапрапрапрадід Лазар (а може й його батько) прийшов в Україну з Польщі, коли Річ Посполита давала шляхті землі на Волині/Поліссі
Де він похований - не відомо
Як і його син Павло
А от сина Павла Миколи є могила, від якої почався місцевий цвинтар
Микола помер у 36-му
А у 37-му його синів: Йосипа, Адольфа, Франка розстріляли комуністи, бо вони були типу польські диверсанти
Йосип- мій прадід
По татовій лінії також поляки
Виходить, я етнічний поляк?
тут ще нюанс. Лазар це один з 32 ваших прапрапрапрадідів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія