Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна може використовувати зброю від США лише в межах своєї території— речниця Пентагону Сабріна С

Яке воно нудне, ну правда.
Трольо, я татуся питав а не тебе, брись пiд лавку, чудiк.

Так когда на фронт, хэрой? :) Или ты такой же ухылянт, чмо и ссыкун, как и сисадмин кака? :)
   
Обтекай молча. :)
Типовий словник кацапськоi подворотнi, тяжке дитинство в тебе було, Трольо
   
Типовий словник кацапськоi подворотнi, тяжке дитинство в тебе було, Трольо

Не знаю, я не бывал в кацапских подворотнях. Тебе виднее. Ты оттуда пишешь, ононим? :)
   
Не знаю, я не бывал в кацапских подворотнях.
а iх специфiчну мову кацапських урок якою тут користуешся, де вивчив?
по словнику? чи iнтенсивний курс в вiйськовiй мовнiй школi в Монтереi?
   
Кацапські пропагандончики, поясніть результати останнього голосування за допомогу Україні після півроку цілеспрямовано блокування.

PARTY                 YEAS          NAYS           PRESENT               NOT VOTING
Republican         101                112                1                                      4
Democratic       210               0                   0                                     3
Independent               0                   0                     0                        0
Total                          311             112                   1                      7

https://clerk.house.gov/Votes/2024151

Всі демократи проголосували ЗА,

Більшість респів ПРОТИ.

Поясніть як перемога респів краще для України?
Цікаво буде послухати.
Татусь, ти так i не вiдповiв, Байден дозволить бити по кацапських цiлях в Росii в цьому роцi? Чи вже в наступному або нiколи, як ти думаеш?
   
а iх специфiчну мову кацапських урок якою тут користуешся, де вивчив?
по словнику? чи iнтенсивний курс в вiйськовiй мовнiй школi в Монтереi?

Это чтоб тебе было понятнее. :)
   
Это чтоб тебе было понятнее. :)
Не думаю. ти просто лишньохромосомний. Якщо нi, переходь на украiнську.
Але ж не зможеш, в тебе ж щелепа сформована по другому. Узкочелюстна.
   
Чака, а как тебе это?

Дякуючи що ви почали мiрятися пiпiськами подивився як з медiанним доходом домогосподарства в мому селi, $250к за рiк : ) , ну по крайнiй мiрi дядько гугл так каже. :)

И вот это:

Apr 6, 2024 — Мені пох але єдина можливість це шось на клашт Atherton і важко повірити що ти там мешкаєш.

Ну и вот это:

qaqy,  6 квітня 2024 20:17:53
Chako,  4 квітня 2024 02:33:14
Дякуючи що ви почали мiрятися пiпiськами подивився як з медiанним доходом домогосподарства в мому селi, $250к за рiк
Схоже на пістьож  :-)o
Гии
Хочеш поспорити на ящик французського коньяку?  :)



   
Не думаю. ти просто лишньохромосомний. Якщо нi, переходь на украiнську.
Але ж не зможеш, в тебе ж щелепа сформована по другому. Узкочелюстна.

Ты до какого года здесь на общепонятном вещал, «некацап»? Что случилось? Кацы тебя научили родинку любить и мову вспомнить? :)

Ну дык на фронте докажешь свою любовь! Когда уже отчалишь? :)
   
Чака, а как тебе это?

Дякуючи що ви почали мiрятися пiпiськами подивився як з медiанним доходом домогосподарства в мому селi, $250к за рiк : ) , ну по крайнiй мiрi дядько гугл так каже. :)

И вот это:

Apr 6, 2024 — Мені пох але єдина можливість це шось на клашт Atherton і важко повірити що ти там мешкаєш.

Ну и вот это:

qaqy,  6 квітня 2024 20:17:53
Chako,  4 квітня 2024 02:33:14
Дякуючи що ви почали мiрятися пiпiськами подивився як з медiанним доходом домогосподарства в мому селi, $250к за рiк
Схоже на пістьож  :-)o
Гии
Хочеш поспорити на ящик французського коньяку?  :)
О, та ти шахтьор, похвально :)
Молодець, я тебе послав на розкопки i ти збiгав, порився в мусорi. Хороший мальчик, вiзьми на полцi пирiжок.
Так де я там сказав що я живу в Асертонi? :) Брехунчик ти такий брехунчик.
З $250к на рiк в Бей Ареа е другi мiсця також. Давай, фас, побiг в Гугл на розкопки i без таблички з результатами не приходь.

Трольо, ти правда такий тупий, ну типовий кацап, лишньохромосомний.

   
О, та ти шахтьор, похвально :)
Молодець, я тебе послав на розкопки i ти збiгав, порився в мусорi. Хороший мальчик
Так де я там сказав що я живу в Асертонi? :) Брехунчик ти такий брехунчик.
З $250к на рiк в Бей Ареа е другi мiсця також. Давай, фас, побiг в Гугл на розкопки i без таблички з результатами не приходь.

Трольо, ти правда такий тупий, ну типовий кацап, лишньохромосомний.

Нет, дружочек, ты быринько нагуглил Асертон и пистанул. :) И привычно обосрался. :) Обтекай молча, пи3дунишка. :)
   
Нет, дружочек, ты быринько нагуглил Асертон и пистанул. :) И привычно обосрался. :) Обтекай молча, пи3дунишка. :)
Гии, брехунчик, я про Асертон нi слова не казав, це твоi галюцинацii. Як ми бачимо в твоiх цитатах.
Так що, пi3дунiшка, топай далi, вернешся якщо ще щось в мусорному баку накопаеш.
   
Гии, брехунчик, я про Асертон нi слова не казав, це твоi галюцинацii. Як ми бачимо в твоiх цитатах.
Так що, пi3дунiшка, топай далi, вернешся якщо ще щось в мусорному баку накопаеш.

Ото не пи3ди, ты даже собирался спорить с какой. :) Так что обтекай молча, пи3дунишка. :)
   
Ото не пи3ди, ты даже собирался спорить с какой. :) Так что обтекай молча, пи3дунишка. :)
Ти правда такий тупий, читати не вмiеш, прочитаного тексту не розумiеш? Чи ти може вiд безнадьоги вирiшив дурника зiграти?
Я сказав qaqy що в Бей Ареа е iншi мiста з таким доходом (на вiдмiну вiд твого нiщого села до речi) i запропонував парi. qaqy не вiдгукнувся i ладно.
Прогнозую: так як тепер тобi немае нiчого вiдповiсти по сутi, ти знов щось гавкнеш на жаргонi кацапських базарних урок.
   
Ти правда такий тупий, читати не вмiеш, прочитаного тексту не розумiеш? Чи ти може вiд безнадьоги вирiшив дурника зiграти?
Я сказав qaqy що в Бей Ареа е iншi мiста з таким доходом (на вiдмiну вiд твого нiщого села до речi) i запропонував парi. qaqy не вiдгукнувся i ладно.

Не скули. :)
   
Не скули. :)

:)))))) - Читай вище

Прогнозую: так як тепер тобi немае нiчого вiдповiсти по сутi, ти знов щось гавкнеш на жаргонi кацапських базарних урок.

Ладно, з тобою все ясно, дискусiя закрита.
   
:)))))) - Читай вище

Ладно, з тобою все ясно, дискусiя закрита.

Скатертью дорога тебе, ухылянт, ссыкун и чмо. :) Как и твой соратник, сисадмин кака. :)
   
Татусь, як ти думаеш, Байден в цьому роцi дозволить бити по росiйських вiйськових цiлях, чи вже в наступному?

Ти так і не пояснив, чому рвеш дупу за респів, які проти допомоги Україні. :fuck:
Ти кацап і хочеш знищення України?
   
Факти прості, більшість респів проти України (магівців абсолютно всі проти), демократи одностайно за.
Це і є причина, чому  кацапські пропаганчики-трампанзі так люто ненавидять демократів і рвуть дупи за респів.
   
Ти так і не пояснив, чому рвеш дупу за респів, які проти допомоги Україні. :fuck:
Ти кацап і хочеш знищення України?
Сказати що сонце сходить на сходi, взимку холодно а Байден сенiльний дiдок це рвати дупу за респiв?

Татусь, ти тухесом не крути, а скажи нам, Байден дозволить в цьому роцi бити по аеродрому в Росii звiдки злiтають лiтаки бомбити Харкiв?
   
Західні діячі все правильно розуміють, куди воно вийде, якщо зрадити Україну, але все ще пручаються

   
Західні діячі все правильно розуміють, куди воно вийде, якщо зрадити Україну, але все ще пручаються

https://t.me/kopytkoav/463
А людською мовою цей Копитько не пише?
   
Якщо самі не можете робити ракети і залежите від тих допомагає то треба їх обсирати?

І зверни увагу, що в цю гілку як глисти на лайно збіглись усі гниди валікі-алікі-чакі-какі які були проти допомоги Україні.
«Сначала нужна защітіть сваі граніці а патом думать а помощі другім».

Я розумію що війна, кожен день гинуть люди.
Але треба розуміти хто за допомогу Україні а хто проти
Якби тебе, цуко, так лікували, як нам допомагають.
Щоб капали тобі рівно стільки, аби не здох, та довше помучився.
   
А кацапські пропагандончики так і не можуть пояснити, чому респи виступають проти допомоги Україні і чому вонт продовжує рвати за них дупу.  :fuck:

Бо пояснення просте, мета чако/валіка/Алі/какі проста - капітуляція України. :bueee:
   
Якби тебе, цуко, так лікували, як нам допомагають.
Щоб капали тобі рівно стільки, аби не здох, та довше помучився.

Довбойоб кацапський, ти подивись скільки допомоги дають США  і скільки інші країни, перш ніж вити про "піпєточну допомогу". :punish:
Бо більше всього про "піпєточну допомогу" виють кацапо-трампанзівську пропагандони, мета яких припинення цієї допомоги.  :fool:

Скажи чесно, ти кацапський пропагандончик чи просто корисний ідіот на підсосі у кацапів?
І ще подивись, хто голосує за ту допомогу, а хто проти.  :punish:
   
Именно республиканцы требуют внятной позиции по end game кацапской агрессии в Украине,  в отличии от администрации ...

в теорії звучить гарно "есть ли у нас план, мистер Фикс?"
а на практиці це відмазка респів щоб вимагати від демсів "плану перемоги України"
доки "плану перемоги України" немає - гальмувати допомогу.

в 1943р чи був якийсь "план перемоги антигітлерівської коаліції" ??
та ясно ж що ні. План був простий: навалювати побільше снарядів по Гітлеру і його друзях, на всіх ТВД, в повітрі на суші і на морі. Відвантажувати безлімітний ленд-ліз СРСРу щоб СРСР міг тримати свій фронт. Скільки б це не коштувало і скільки б це не зайняло часу.
   
Довбойоб кацапський, ти подивись
не варто так звертатись до чоловіка, який проходить службу в ЗСУ
   
Шольц ще один старий маразматік  :facepalm1:
Час би вже хоч вікінгам віддуплитись
   
в теорії звучить гарно "есть ли у нас план, мистер Фикс?"
а на практиці це відмазка респів щоб вимагати від демсів "плану перемоги України"
доки "плану перемоги України" немає - гальмувати допомогу.

Это ваше мнение. Моё мнение - факты, история развития событий говорят что вы в целом ошибаетесь.

Конечно не без того, что среди радикально правого крыла республиканцев есть люди которые против помощи Украине. Какие у них реальные причины я не могу сказать,  но все может быть, от агентов кацапов до идеологического противостояния с Украиной как collateral damage.
   
не варто так звертатись до чоловіка, який проходить службу в ЗСУ

Якщо він виступає проти допомоги Україні і виступає за тих, хто підтримує кацапів, то він довбойоб кацапський.
   
Гнида валік зашкварився. Більшість респів в хаусі назвав радикальним крилом яке проти допомоги Україні.
І головне що сама гнида з гнидами аліком і чаком голосували за цих радикалів :facepalm:
   
факты, история развития событий

Давай подивимось на факти і історію розвитку

1) Трамп і трампісти з самого початку виступали проти допомоги Україні
2) коли респи отримали більшість в палаті представників, то півтора роки навіть не виносили на голосування допомогу Україні
3) Трамп заявив, що припинить війну за 24 години, бо недасть зброю Україні
4) респи півроку навмисно і цілеспрямовано блокують допомогу, що призвело до втрати Авдіївки
5) коли питання допомоги було таки винесено на голосування, більшість респів голосувла проти.

Достатньо фактів?  :fuck:
   
Давай подивимось на факти і історію розвитку

1) Трамп і трампісти з самого початку виступали проти допомоги Україні
2) коли респи отримали більшість в палаті представників, то півтора роки навіть не виносили на голосування допомогу Україні
3) Трамп заявив, що припинить війну за 24 години, бо недасть зброю Україні
4) респи півроку навмисно і цілеспрямовано блокують допомогу, що призвело до втрати Авдіївки
5) коли питання допомоги було таки винесено на голосування, більшість респів голосувла проти.

Достатньо фактів?  :fuck:

1. Манипуляция + маячня.
2. Ложь.
3. Ложь.
4. Ложь + манипуляция
5. Манипуляция.

Давай исче. Может мы вместе продуктивно и найдём где ты не врёшь и пересмикуешь.
   
Шольц ще один старий маразматік  :facepalm1:
Час би вже хоч вікінгам віддуплитись
Швеція надала Україні дозвіл на використання її зброї по території РФ
От Вікінги таки Вікінги а штати  :facepalm1:
   
Кацапський пропагандончик валік не може щоб не збрехати.
Дивись сюди.  :fuck:
PARTY                 YEAS          NAYS           PRESENT               NOT VOTING
Republican         101                112                1                                      4
Democratic       210               0                   0                                     3
Independent               0                   0                     0                        0
Total                          311             112                   1                      7

https://clerk.house.gov/Votes/2024151

Всі демократи проголосували ЗА,

Більшість респів ПРОТИ.

Валік бреше, як і всякий кацапський пропагандон.
   
Довбойоб кацапський, ти подивись скільки допомоги дають США  і скільки інші країни, перш ніж вити про "піпєточну допомогу".
та ж польща надала для зсу майже в 10 разів більше танків ніж сша
   
та ж польща надала для зсу майже в 10 разів більше танків ніж сша

 :facepalm1:
Ще один.
Хочеш сказати що допомога від США не потрібна, якщо навіть Польща дає в 10 разів більше? :shuffle:

   
А людською мовою цей Копитько не пише?
короткий виклад: українці відхуярять тих кого вони будуть вважати зрадниками попередніх домовленостей.
і хай Захід остерігається опинитися в цій ролі.
   
Хочеш сказати що допомога від США не потрібна, якщо навіть Польща дає в 10 разів більше?
мова про те що якби сша дали не 30 а 300 абрамсів
і не осінню 2023 а хоча б навесні 2023 а то й взагалі у 2022
 то історія з контрнаступом склалася б інакше
   
мова про те що якби сша дали не 30 а 300 абрамсів
і не осінню 2023 а хоча б навесні 2023 а то й взагалі у 2022
 то історія з контрнаступом склалася б інакше

Польща дала в 10 більше танків, то допомога від США взагалі не потрібна. Що там США виділяють, якісь дрібнички нікому не потрібні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія