Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не устал ли Зеленский?

Re: Не устал ли Зеленский?

Пані Валерія є соратницею самого богоПетро, через це навіть її хфамилія для ЛАРТ звучить якось по-святому.
Оно вона на днях заявила тут, що треба прибрати всіх квартало-призначенців Зе і замінити їх на всіх звільнених кварталівською владою рашено-призначенців.
Згадай тут отого младоВовка, і ЛАРТИ кинуться на захист, бо младоВовк - дотичний до самого Петро.
Та й Мудачук для них не ворог по суті. Бо "Петро все робить правильно"(с)

"Пані Валерія"... :bueee:
--------
То вона так поважно і з пошаною про Валерію,бо вона змогла обікрасти цілу країну.
Це не кожний зможе. :buba:
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Вибачте а хто ж тоді був міністром економіки при Януковичі?
Прасолов Ігор. А ви на кого подумали? 
   
Re: Не устал ли Зеленский?

=====================

Вірю!!! :super: Охоче вірю!
Вони ще могли сказати,що там навіть мишей не було- все Янек Камазами вивіз.

А,вони це говорили... :weep:

ПиСи Доречі де зараз та за які гроші  живе у Лондоні та чому ховаєцця від українського правосуддя
  славнозвісна фінансова  реформаторка того часу- Валєрія??? :-G
Да ви можете вірити у що завгодно. Все у відкритому доступі. Зелень походу 2014-2015 роки проспала. А заодно і 2012-2013 також.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

================

Традиційно:
https://youtu.be/RqDubWl6NV0?si=mTCNrcZsp64Ndfy1
Ну і навздогін:

https://youtu.be/B7GkKiiPT7c?si=qqy6guEBHnp6xNSa
ПиСи Тепер ти її тут точно довго не побачиш! :lol:
То розкажіть хто ж був міністром економіки?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ти, недоумок, напевно забув, як протягом всіх років "мінського свиноперемир"я" щодня гинули наші захисники на Донбасі - в той час як в Україні міцнішали позиції Мудачука і заправляли свинарчуки?
А вам би хотілось щоб гинули більше. Як зараз. 
   
Re: Не устал ли Зеленский?

А вам би хотілось щоб гинули більше. Як зараз. 
не скочуйтеся до граничного примітивізму ЛАРТИ, не варто
   
Re: Не устал ли Зеленский?

економічну ситуацію розрулив яценюк, яресько, та ж баба валя, але коли все більш менш стабілізувалось, порох всіх сплавив, бо нах гетьману конкуренти
Можливо. Хоть я і іншої думки. Як на мене то Яценюк і Яресько прекрасно підійшли як кризові менеджери на період "виживання" і сильно не підходили (своєю економією і обережністю) після того як почався період росту.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

не скочуйтеся до граничного примітивізму ЛАРТИ, не варто
В чому примітивізм? Якщо ви проти мінського перемир'я  то значить ви б хотіли щоб йшла війна, правильно? А якщо під час перемир'я по вашим словам "щодня гинули наші захисники на Донбасі" то під час війни їх ви гинуло набагато більше. Отже мій висновок не примітивний а логічний.   
   
Re: Не устал ли Зеленский?

В чому примітивізм? Якщо ви проти мінського перемир'я  то значить ви б хотіли щоб йшла війна, правильно? А якщо під час перемир'я по вашим словам "щодня гинули наші захисники на Донбасі" то під час війни їх ви гинуло набагато більше. Отже мій висновок не примітивний а логічний.   
ніфіга подібного
я хочу щоб українська влада була справді українською і діяла в інтересах України, а не у тандемі з Кремлем по створенню умов, коли так само як з Мінськами зробить круглі очі і заявить, що протекторат паРаші за білоруським сценарієм був єдиним для нас виходом.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

ви гниди коли порівнюєте наші втрати, не забувайте порівнювати кількість задіяних і знищених техніки і особового складу у РФ.
Ви гниди взагалі забули що на той період у нас не було армії.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

ніфіга подібного
я хочу щоб українська влада була справді українською і діяла в інтересах України, а не у тандемі з Кремлем по створенню умов, коли так само як з Мінськами зробить круглі очі і заявить, що протекторат паРаші за білоруським сценарієм був єдиним для нас виходом.
Ви вже забрехалися. Ніякого білоруського сценарію в Україні не було.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Можливо. Хоть я і іншої думки. Як на мене то Яценюк і Яресько прекрасно підійшли як кризові менеджери на період "виживання" і сильно не підходили (своєю економією і обережністю) після того як почався період росту.
Яценюк не підійшов як можливий конкурент. А Абромявічус не підійшов Кононенку.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ви вже забрехалися. Ніякого білоруського сценарію в Україні не було.
Сказала, як відрізала))) Поясніть тоді феномен Мудачука. За що йому було надано такі привілеї?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ви вже забрехалися. Ніякого білоруського сценарію в Україні не було.
Та вона хвора. Шиз повний, Прочитайте, що понаписувала про мене в гілці про Кубань. Не чіпайте то лайно, бо буде довго смердіти.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ви гниди взагалі забули що на той період у нас не було армії.
Армія - це і військові заводи, і арсенали зброї. Нє?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Та вона хвора. Шиз повний, Прочитайте, що понаписувала про мене в гілці про Кубань. Не чіпайте то лайно, бо буде довго смердіти.
Смердючко шизанута, тобі процитувати твій перл про те, що для отримання професійної влади нам варто всього лише повернути до корита всіх свинопризначенців, звільнених кварталівською владою?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ви гниди взагалі забули що на той період у нас не було армії.
тому не треба порівнювати, як те зробила сива гнида.
Я підтримував Президента Порошенка, не пащекував з наших невдач і тим більше з втрат, а тепер підтримую Президента Зеленського.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

#пересидент  B-)
о, ще один довбойоб з СУПа нарісовался.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ти, недоумок, напевно забув, як протягом всіх років "мінського свиноперемир"я" щодня гинули наші захисники на Донбасі - в той час як в Україні міцнішали позиції Мудачука і заправляли свинарчуки?

Свиното тупорила, спробуй сказати комусь із Маріуполя, що поховали своїх рідних просто на подвірʼї, що ті втрати, які ми понесли зараз, вартували того, щоб позбавити позицій Мудачука.

ЩО З ЛЮДЬМИ КОЇТЬСЯ?! ЩО В НИХ В ГОЛОВАХ?!  :girl_were:
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Свиното тупорила, спробуй сказати комусь із Маріуполя, що поховали своїх рідних просто на подвірʼї, що ті втрати, які ми понесли зараз, вартували того, щоб позбавити позицій Мудачука.

ЩО З ЛЮДЬМИ КОЇТЬСЯ?! ЩО В НИХ В ГОЛОВАХ?!  :girl_were:
Педдротівська сволота вже зовсім з котушок з'їхала.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Свиното тупорила, спробуй сказати комусь із Маріуполя, що поховали своїх рідних просто на подвірʼї, що ті втрати, які ми понесли зараз, вартували того, щоб позбавити позицій Мудачука.

ЩО З ЛЮДЬМИ КОЇТЬСЯ?! ЩО В НИХ В ГОЛОВАХ?!  :girl_were:
Педдротівська відрижка, то ти зараз непрямо підтверджуєш, що осипання благами та різноманітними преференціями хуйлового посланця Мудачука переслідувало конкретну мету - відтягнути або й зовсім зробити непотрібним для хуйла повномасштабне вторгнення, позаяк він і без такого вторгнення поступово отримував те, чого прагнув?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Педдротівська відрижка, то ти зараз непрямо підтверджуєш, що осипання благами та різноманітними преференціями хуйлового посланця Мудачука переслідувало конкретну мету - відтягнути або й зовсім зробити непотрібним для хуйла повномасштабне вторгнення, позаяк він і без такого вторгнення поступово отримував те, чого прагнув?

Ні. Я стверджую, що зебануті уїбани, що радіють відстороненню Мудачука, записуючи це в актив Бубасику та забиваючи на увесь той п***а, який відбувається останні 2 роки, по суті є безсовісними скотами та нелюдами.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ні. Я стверджую, що зебануті уїбани, що радіють відстороненню Мудачука, записуючи це в актив Бубасику та забиваючи на увесь той п***а, який відбувається останні 2 роки, по суті є безсовісними скотами та нелюдами.
тобто увесь той п***а, що відбувається останні два роки, спричинив Зе, я вірно тебе зрозуміла?
Може ще звично заспіваєш славня Хуйлові і паРаші, як неодноразово робив на сторінках цього форуму?
Не плануєш дослідити вміст власного католбуса?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ні. Я стверджую, що зебануті уїбани, що радіють відстороненню Мудачука, записуючи це в актив Бубасику та забиваючи на увесь той п***а, який відбувається останні 2 роки, по суті є безсовісними скотами та нелюдами.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Сіняк розійшовся, ... чи розходився...
   
Re: Не устал ли Зеленский?

тобто увесь той п***а, що відбувається останні два роки, спричинив Зе, я вірно тебе зрозуміла?

Спричинила його ти своїм тупорилим голосуванням на виборчій дільниці, моральна потворо. Ти та ще мільйони таких, як і ти, тупорилих скотів.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

   
Re: Не устал ли Зеленский?

Спричинила його ти своїм тупорилим голосуванням на виборчій дільниці, моральна потворо. Ти та ще мільйони таких, як і ти, тупорилих скотів.

Щось ти занадто розійшовся.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Спричинила його ти своїм тупорилим голосуванням на виборчій дільниці, моральна потворо. Ти та ще мільйони таких, як і ти, тупорилих скотів.
цей свинохуйловець зовсім з котушок злетів
то коли заспіваєш звичного славня хуйлові?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

так руки рубати свинарчукам наче обіцяв Петро, хіба нє?
ну і відсутність у переліку  пункту про обсяги вкраденого в України (підприємств, завдяки багаторічній корупції тощо) зовсім не сприяє виникненню бажання відповідати на "принципові запитання" цієї...справи громад
   
Re: Не устал ли Зеленский?

   
Re: Не устал ли Зеленский?

І чого той ізраїльський меценат раптом розпереживався за Зеленського?  :rotate:
   
Re: Не устал ли Зеленский?

І чого той ізраїльський меценат раптом розпереживався за Зеленського?  :shuffle:
   
Re: Не устал ли Зеленский?

І чого
Вільна людина, за кого хоче, за того і переживає.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

написала дурнючий примітивний пост, а потім вирішила що того замало, то ще й продублювала свою тупню?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Педдротівська відрижка, то ти зараз непрямо підтверджуєш, що осипання благами та різноманітними преференціями хуйлового посланця Мудачука переслідувало конкретну мету - відтягнути або й зовсім зробити непотрібним для хуйла повномасштабне вторгнення, позаяк він і без такого вторгнення поступово отримував те, чого прагнув?
ЩО САМЕ ОТРИМАВ ХУЙЛО ПІСЛЯ МІНСЬКИХ? Задовбала вже своєю брехнею.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

тому не треба порівнювати, як те зробила сива гнида.
Я підтримував Президента Порошенка, не пащекував з наших невдач і тим більше з втрат, а тепер підтримую Президента Зеленського.
Чому не треба, бо порівняння дуже не на зелену користь?
   
Re: Не устал ли Зеленский?
HSM

Чому не треба, бо порівняння дуже не на зелену користь?

Нема гарних керівників
Є або погані
Або дуже погані

Що робити зараз ?
Га ?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Нема гарних керівників
Є або погані
Або дуже погані

Що робити зараз ?
Га ?
Прагнути кращого. Природній стан нормальної людини.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія