Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не устал ли Зеленский?

Re: Не устал ли Зеленский?

Камери на дорогах і невідворотність штрафів за перевищення?
Штрафи за перевищення за містом це про заробіток, не про безпеку  :beach:
   
Re: Не устал ли Зеленский?

В останній рік каденції Порошенка військовий стан було запроваджено лише в деяких областях України.
тому що шоколядне брехло рошен хотіло  одного -  відтермінувати  вибори.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

тому що шоколядне брехло рошен хотіло  одного -  відтермінувати  вибори.
Так війна ж, які вибори?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

кого ж пропонуєш во, не мовчи
Питання не до мене, але я б запропонував пана Єрмака. Без жартів.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Так війна ж, які вибори?
обома руками за вибори, обома руками за "військові рейки" в 2014 році був. Думай те.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Питання не до мене, але я б запропонував пана Єрмака. Без жартів.

та ясно, тобі і Райнін з Лоджкіним  (tu), і гелетеїв з полтораками побільше
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Очевидно, що зелена влада не справляється з тією купою проблем, що навалилися на країну.
Так само очевидно, що жодні вибори зараз проводити не можна.
Але ніщо не заважає зробити перезавантаження влади на професійних кризових менеджерів в тому самому кабміні, зробити в Раді коаліцію патріотичних сил, яка б підтримала такий кабмін та допомагала б йому працювати,
тобто, з офісно-президентської республіки повернутися до парламентсько-президентської з усіма повноваженнями відповідних органів.
Але для цього потрібно лише одне - бажання Зеленського. А от його якраз немає і не проглядається, що колись буде.
Тому тонути будемо всі разом незалежно від політичних вподобань. Тільки єрмачня не потоне.   
   
Re: Не устал ли Зеленский?

кацапе кого ж пропонуєш во, не мовчи

Ти їбанулося, кацапидло, називати мене кацапом може лише повний дегенерат - у мене до 7 покоління лише українці.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Так війна ж, які вибори?

Війна при наявності Дії взагалі не перешкода для голосування
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ти їбанулося, кацапидло, називати мене кацапом може лише повний дегенерат - у мене до 7 покоління лише українці.
кацапердь, так кого ти пропонуєш на те що ти називаєш  "націанальнає єдінства" ?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

А пропонувати отойво андрєй_херькавєц може лише кума кума хуйла
   
Re: Не устал ли Зеленский?

кацапердь, так кого ти пропонуєш на те що ти називаєш  "націанальнає єдінства" ?

Пішов накуй, кацапидло. Чурка їбав твою мамку кацапку, і вийшов такий дегенерат, як ти
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Пішов накуй, кацапидло. Чурка їбав твою мамку кацапку, і вийшов такий дегенерат, як ти
нічого іншого від тебе вороже я й не очікував.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Питання не до мене, але я б запропонував пана Єрмака. Без жартів.

Ну норм кандидат, у вишиванці з дитинства ходить. Ца вам не Льоша Гончарєнко сто раз перевзувшийся.

?single
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Штрафи за перевищення за містом це про заробіток, не про безпеку  :beach:
Камери заробляють собі на електроенергію?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

та ясно, тобі і Райнін з Лоджкіним  (tu), і гелетеїв з полтораками побільше
Вам, пане лайноголовий та лайноязикий, чітко були сказано про бажання бачити Єрмака в якості во, якщо буде раптом така потреба. Для чого ви суєте в розмову якихось інших людей, котрі наразі ніякого інтересу ні для кого не являють?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ну норм кандидат, у вишиванці з дитинства ходить.
Кажу ж - норм. Давно пора перестати фІговими листочками користуватись, і легалізувати наявний стан справ. Якщо не ВО, то ввести посаду віце-президента, і нехай працює людина на благо України.
   
Re: Не устал ли Зеленский?
U2

Камери заробляють собі на електроенергію?

Та й то криво зроблено: десь за 400-500 м має стояти радар, який показує водію його швидкість (може, на спідометр не глянув). А далі вже - камера.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Та й то криво зроблено: десь за 400-500 м має стояти радар, який показує водію його швидкість (може, на спідометр не глянув). А далі вже - камера.
спідометр то пусте. Деякі і на дорогу можуть не дивитись.

   
Re: Не устал ли Зеленский?

Але ніщо не заважає зробити перезавантаження влади на професійних кризових менеджерів в тому самому кабміні, зробити в Раді коаліцію патріотичних сил, яка б підтримала такий кабмін та допомагала б йому працювати
Хто вони, ці професійні кризові менеджери? Кого ти бачиш у коаліції патріотичних (не псевдопатріотичних!!!) сил?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Хто вони, ці професійні кризові менеджери? Кого ти бачиш у коаліції патріотичних (не псевдопатріотичних!!!) сил?

Сивочолий гетьман  :weep:
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Сивочолий гетьман  :weep:
та сдрасьті. Я ж серйозно питаю
   
Re: Не устал ли Зеленский?

та сдрасьті. Я ж серйозно питаю
Нема нікого. Тіко Єрмак. І Коля Тищенко трохи.
Юля б себе зараз показала, але, видно, чимось зайнята, бо не чутно зовсім.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Нема нікого. Тіко Єрмак. І Коля Тищенко трохи.
Юля б себе зараз показала, але, видно, чимось зайнята, бо не чутно зовсім.
То Фоксік мала на увазі Єрмака і Колю Каклєту?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

та сдрасьті. Я ж серйозно питаю
А серйозно - перукочолий гетьман.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

То Фоксік мала на увазі Єрмака і Колю Каклєту?
Запитайте у неї, це ж елементарно.
Власну думку я висловив.
А у вас є свої кандидати?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Символічна гілочка...підараси, як вони є....ТС попереду усіх, "озаряє путь"
   
Re: Не устал ли Зеленский?
U2

спідометр то пусте. Деякі і на дорогу можуть не дивитись.

А під радаром повинна бути велика, на менше екрана радара табличка: «ведеться фотозйомка» і фотоапаратик намальований.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Очевидно, що зелена влада не справляється з тією купою проблем, що навалилися на країну.
Так само очевидно, що жодні вибори зараз проводити не можна.
Але ніщо не заважає зробити перезавантаження влади на професійних кризових менеджерів в тому самому кабміні, зробити в Раді коаліцію патріотичних сил, яка б підтримала такий кабмін та допомагала б йому працювати,
тобто, з офісно-президентської республіки повернутися до парламентсько-президентської з усіма повноваженнями відповідних органів.
Але для цього потрібно лише одне - бажання Зеленського. А от його якраз немає і не проглядається, що колись буде.
Тому тонути будемо всі разом незалежно від політичних вподобань. Тільки єрмачня не потоне.   

і де ж професійні кризові менеджери, прізвища назвете?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

і де ж професійні кризові менеджери, прізвища назвете?
Та запросити тих, кого зелені позвільняли, і вже можна набрати команду. Можна і без відомих прізвищ, бо Україна багата на розумних людей.
Головне, щоб були етнічні українці, бо буде більша ймовірність, що працюватимуть  на результат.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Камери заробляють собі на електроенергію?
І собі і мусорам, я не бачив за 15 років жодного екіпажу який би трахав водятлів що повертають на мости через Дніпро з 4 смуг, зате соті разів бачив підарів у схованках з радаром, хоча объективно перша ситуація аварійно небезпечніша в рази :beach:
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Вам, пане лайноголовий та лайноязикий, чітко були сказано про бажання бачити Єрмака в якості во, якщо буде раптом така потреба. Для чого ви суєте в розмову якихось інших людей, котрі наразі ніякого інтересу ні для кого не являють?
коли такі пани Дайно як ти мене характеризують  (tu)
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Та запросити тих, кого зелені позвільняли, і вже можна набрати команду. Можна і без відомих прізвищ, бо Україна багата на розумних людей.
Головне, щоб були етнічні українці, бо буде більша ймовірність, що працюватимуть  на результат.
І кожне речення у цьому пості - перл. Набирати команду з тих, кого позвільняли зелені, дозволяється навіть не запрошувати Мудачука, хоча він етнічний українець, але можна запросити і його теж, адже прямої заборони на відомі прізвища нема. Капець.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Мирослава, після кожного вашого допису можна писати - куку- на- муню…
Щось сама придумуєте, потім обсмоктуєте, і повторюєте, повторюєте.::
Ще не набридло так виглуплюватися? Ви ж не дівчисько. Вже внуки є.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Мирослава, після кожного вашого допису можна писати - куку- на- муню…
Щось сама придумуєте, потім обсмоктуєте, і повторюєте, повторюєте.::
Ще не набридло так виглуплюватися? Ви ж не дівчисько. Вже внуки є.
Ти настільки примітивна, що не роздупляєшся навіть коли тобі наочно продемонстровано, яку примітивну муть ти вчергове видала на-гора  :weep:
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ти настільки примітивна, що не роздупляєшся навіть коли тобі наочно продемонстровано, яку примітивну муть ти вчергове видала на-гора  :weep:
Що, вдаєтеся з елкою до найпримітивніших турівськтх методів: обгадити опонента епітетами, приклеїти ярлики, і чим більше, тим результативніше?
Зрештою, це не дивно, бо для більш інтелектуального ведення розмови треба мати мізки, яких в вас обох нема.
Та куди мені до вашого обох «рівня»! 
:laugh:
І… я ваших дурнуватих постів не читаю, не намагайтеся мені щось тлумачити.
Якщо буде продовження, то це буду вважати булінгом, примітивним звісно, але то ваш рівень.
Як дві курки на жердці розмістилися з дурнуватим поглядом  на всіх згори.
 :lol:

Але що таке  нецивілізованв поведінка на форумі вам тяжко збагнути. Вам треьа тільки такими ж методами відповідати - інше до вас не дійде.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Знову шкодую, що нема можливості редагувати, бо у попередніьому пості чомусь помінявся порядок речень, а таким «розумним» Мирославам треба чіткіше усе формулювати.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Очевидно, що зелена влада не справляється з тією купою проблем, що навалилися на країну.
Так само очевидно, що жодні вибори зараз проводити не можна.
Але ніщо не заважає зробити перезавантаження влади на професійних кризових менеджерів в тому самому кабміні, зробити в Раді коаліцію патріотичних сил, яка б підтримала такий кабмін та допомагала б йому працювати,
тобто, з офісно-президентської республіки повернутися до парламентсько-президентської з усіма повноваженнями відповідних органів.
Але для цього потрібно лише одне - бажання Зеленського. А от його якраз немає і не проглядається, що колись буде.
Тому тонути будемо всі разом незалежно від політичних вподобань. Тільки єрмачня не потоне.   
Ніт. Цього не буде. По-перше Зеленим воно не тре. По-друге, а хто ці кризові менеджери?
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ніт. Цього не буде. По-перше Зеленим воно не тре. По-друге, а хто ці кризові менеджери?
ті хто  доляр  "обіцяв"  по 10  а зробив по  28.
Ну от  наразі 39  а  кум мудачука зробить по 70.
   
Re: Не устал ли Зеленский?

Ніт. Цього не буде. По-перше Зеленим воно не тре. По-друге, а хто ці кризові менеджери?
Мабуть ті є кризовими менеджерами, хто принаймні має відповідну освіту і досвід, а не є продюсерами, акторами і режисерами.
Поему нас політика імекономікою крутить. Тільки кому воно у профіт?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія