Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи міг уявити Бєня , що в результаті виборів 2019 він опиниться в тюрмі ?

Принаймні немає заперечень щодо опущеного ВВП, про що більшість глядачів не в курсі, бо зомбоящик 30 років їм лише про економічні успіхи триндів? Вже щось.

Але навіть заснування більше 10-ти бізнесів в щонайменше трьох країнах не рятує українця від не усвідомлення фундаментальних реалій.
Наша економіка мала чудовий стартовий потенціал для вкладення у неї трильйонів і отримання від цього величезних прибутків. Та призначена олігархічною мафією влада раз і назавжди покінчила зі спробами щось сюди інвестувати після ганебної для родини президента Кучми в кооперації з Рінатом Ахметовим реквізиції та перепродажу за реальні гроші Криворіжсталі. Щоб подібне більше ніколи нікому тут не спало на думку повторити, хтось з винуватців за це замість президентської посади отримав згодом камеру в кутузці, та мегатонни лайна з того ж консолідованого олігархічного зомбоящика й відгодованих мільйонних ботоферм.

Є причини і наслідки. Першоджерелом нашого економічного краху було формування під дахом влади Кучми всеохопної олігархічної мафії, яка заради безперешкодного видоювання до останнього реально вкрадених державних ресурсів ізолювала нашу економіку від світового ринку. Тотальна корупція в усіх сферах життя та деформація свідомості пересічних це лише інструменти мафіозного контролю і його наслідки.

Якщо влада Кучми і породила уперше олігархів, то надалі саме вони в нас стовідсотково владу не просто контролювали, а й фактично призначали.
Я не знаю всіх нюансів зомбоящиків, бо у мене ніколи не було телевізора. Щодо українського зомбоящика взагалі нічого не знаю, бо громадянство України отримав тільки в 1995-му році, бізнеси почав відкривати в Україні тільки в 200-х і для прийняття рішень точно не керувався зомбоящиками. Для прийняття рішень достатньо було освіти і аналітики. Нижче напишу основні проблеми економіки.
   
Основні проблеми економіки України, звідки вони взялися:
1. Радянське минуле визначило те, що в економіці переважали абсолютно неефективні виробництва, відсутність сервісів, енергозатратність, занятість більшості населення неефективною працею.
2. Соціальний аспект - низький рівень освіти, небажання вчитися, вбита ініціативність, неймовірна кількість міфів про те як влаштований світ я як працює економіка.
3. Структура управління країною через Мінекономіки як колишній держплан, ради, всюдисущність комуністів по всій вертикалі в перші роки незалежності.
4. Масове несприймання капіталізму, реверанси до справедливого соціалізму і панування "соціального захисту" при абсолютній більшості прийняття рішень, ілюзія того що уряд може приймати кращі рішення ніж люди.

   
5. На базі того що написав вище в Україні абсолютним консенсусом приймаються самовбивці рішення по руйнуванню економіки, спробую перечислити кілька типових, хоча не обов*язково найважливіших:
- щоб спасти колгоспне виробництво цукру на рівні уряду та верховної ради приймається низка законів, що унеможливлюють переробку цукрової тростини. Але по законах економіки це не спасло вирощування буряків, а навпаки вбило 80% цукрозаводів, їх вже нема. Україна з  світового лідера виробництва цукру стала на якийсьб час імпортером. Втрати - десятки мільярдів доларів.
- щоб втримати шкіри для власної індустрії переробки шкіри було обмежено експорт сирої шкіри (в основному в Туреччину), як наслідок, шкіру так і не почали обробляти, але більше половини мясокомбнатів закрилося, за ними скоротилося поголів*я худоби, галузь практично вмерла. Втрати - десятки мільярдів доларів.
- щоб спасти автомобілебудування, введено драконівські мита на імпортні автомобілі, ЗАЗ помучив людей більше 20-ти років і вмер. Це обійшлося країні в десятки мільярдів доларів.
- ще були галузі харчові, сільськогосподарськ і, шахти, будівельні, пароплавства і так далі. І все це було за повного порозуміння у владі, парламенті і абсолютна більшість манюпасів вірила в те, що так має бути. І до тепер більшість людей вірять, що якщо не вивозити шкіру чи ліс-кругляк, то буде взуття і меблі.
   
6. Блокування появи нових видів бізнесу. Це навіть важливіше ніж руйнування совкового. Справа в тому, що будь-який бізнес, який дається в спадок дає фору в не більше як 6 років. Наприклад, два бізнесмени хочуть виробляти цеглу. Один отримує цегляний завод через махінації з приватизацією, а інший залучає інвестора чи інвестує власні кошти. Через 6 років ці бізнеси вже мало залежать від того як вони появились, на 85% успіх цегляного заводу вже залежить від всіх інших факторів. Цікаво, що цей нюанс не враховувався в пострадянській Україні на перших порах і абсолютна більшість підприємств вважали, що те, що вони отримали в спадок є цінністю. Добре, що на початку 2000-х це стало очевидним і на базі заводів та фабрик просто почали робити супермаркети, а з колишніх гастрономів зробили склади. Виробництво, почали робити заново там де це можливо. До слова, я теж викупив два радянських підприємства, збереження їхньої профільної діяльності виглядало б як бізнесове самовбивство. Зараз перелічу основні моменти де влада унеможливила чи наклала перепони щодо розвитку нових сфер:
- заборона ринку землі (ще колись напишуть дисертації як було знищене сільське населення, як сотні тисяч потенційних фермерів покинули країну через цю заборону).
- державні органи типу "захист праці", "захист інвалідів", центри зайнятості фактично зруйнували чи унеможливили нормальні трудові відносини роботодавець-працівник.
- дійсність радянських стандартів,
- третій шлях як вибір напрямку в третій світ замість інтеграції в спілки розвинутих країн з їхніми ринками та технологіями, по факту це був саботаж щодо цивілізації
- ліцензування і голограмні печатки на цілі сфери
- мінімальна зарплата, регулювання цін на товари.
- регуляції в роботі громадського транспорту
- фактично донедавна неможливість приватної медицини
- структура освіти за принципом радянських колгоспів на чолі з умовним міністерством
- Інше, що як інжектор чи ніпель в автомобілі, які маленькі за розміром, але без них автомобіль рухатися не може. Щоб паралізувати сільське господарство не треба піднімати в 2 рази ціни на добриво чи паливо, бо таке трапляється кожні кілька років. а достатньо прийняти закон про вимогу ліцензій на зберігання палива (прийнято закон кілька років тому). Або, коли ввели чіпування корів, то поголів*я різко зменшилось в два рази, цього не відбувалося навіть тоді коли ціна на м*ясо і молоко падала вдвічі протягом місяця.
7. Олігархи. Вони мали доступ до бюджету  на рівні кількох відсотків і навіть якщо б третина бюджету перерозподілялась через десять топових олігархів, хай би вони тупо крали все, то це малий відсоток ВВП. Злидні та деградацію принесли чиновники за підтримки населення. Олігархи умовно ніяк особливо і напряму не сприяли зменшенню поголів*я худоби.
   
5. На базі того що написав вище в Україні абсолютним консенсусом приймаються самовбивці рішення по руйнуванню економіки, спробую перечислити кілька типових, хоча не обов*язково найважливіших:
- щоб спасти колгоспне виробництво цукру на рівні уряду та верховної ради приймається низка законів, що унеможливлюють переробку цукрової тростини. Але по законах економіки це не спасло вирощування буряків, а навпаки вбило 80% цукрозаводів, їх вже нема. Україна з  світового лідера виробництва цукру стала на якийсьб час імпортером. Втрати - десятки мільярдів доларів.
- щоб втримати шкіри для власної індустрії переробки шкіри було обмежено експорт сирої шкіри (в основному в Туреччину), як наслідок, шкіру так і не почали обробляти, але більше половини мясокомбнатів закрилося, за ними скоротилося поголів*я худоби, галузь практично вмерла. Втрати - десятки мільярдів доларів.
- щоб спасти автомобілебудування, введено драконівські мита на імпортні автомобілі, ЗАЗ помучив людей більше 20-ти років і вмер. Це обійшлося країні в десятки мільярдів доларів.
- ще були галузі харчові, сільськогосподарськ і, шахти, будівельні, пароплавства і так далі. І все це було за повного порозуміння у владі, парламенті і абсолютна більшість манюпасів вірила в те, що так має бути. І до тепер більшість людей вірять, що якщо не вивозити шкіру чи ліс-кругляк, то буде взуття і меблі.

 (tu)  (tu)  (tu)

Дуже вдали приклади. Як і аналіз причин та наслідків
   
Просто цікаво ,його протеже керує країною , а він сидить в тюрмі .Тобі не знається що це якось ненормально ?
---
Ну,тобі ж здаєцця це нормальним,хоча іде в розріз з вашою теорією про "ставленика" та "наркомана"! :buba:
   
---
Ну,тобі ж здаєцця це нормальним,хоча іде в розріз з вашою теорією про "ставленика" та "наркомана"! :buba:
В мене немає такої теорії .Це виключно твоя теорія ,я на неї не претендую. Мабуть ти більше знаєш про ставленика" та "наркомана" .
Розповідай , послухаєм .
   
7. Олігархи. Вони мали доступ до бюджету  на рівні кількох відсотків і навіть якщо б третина бюджету перерозподілялась через десять топових олігархів, хай би вони тупо крали все, то це малий відсоток ВВП. Злидні та деградацію принесли чиновники за підтримки населення.
  Тобто ахметов чи фірташ ніякого впливу на розвиток громадянського суспільства не мали і на призначення "чиновників" не впливали? Дивне твердження, коли все відбувалось рівно навпаки... :weep:
   
  Тобто ахметов чи фірташ ніякого впливу на розвиток громадянського суспільства не мали і на призначення "чиновників" не впливали? Дивне твердження, коли все відбувалось рівно навпаки... :weep:

Ну поганий же народ олігархам дістався...
   
Ну поганий же народ олігархам дістався...

Це точно. Пан витратив стільки часу, мабуть не тільки від натхнення і не заради нього, щоб у кінці поставити жирну крапку на всій праці - ракова пухлина не заважає справжньому спортсмену... :weep:
   
  Тобто ахметов чи фірташ ніякого впливу на розвиток громадянського суспільства не мали і на призначення "чиновників" не впливали? Дивне твердження, коли все відбувалось рівно навпаки... :weep:
Ти що звичайно ні )). Ахметка свого холопа яника постійно катав на своєму літачку, а319 с цікавим бортовим номером, P4ARL )’. З Донецька до Борисполю і звичайно далі. Просто сука він меценат.
 Гандони штопані, країну здали кацапам.
   
Гандони штопані, країну здали кацапам.
Це стало  зрозумілим, коли почалося тупе копіювання бандитсько-олігархічного устрою на кацапський зразок. Стало зрозуміло, що більша банда обов'язково нападе на меншу.
   
  Тобто ахметов чи фірташ ніякого впливу на розвиток громадянського суспільства не мали і на призначення "чиновників" не впливали? Дивне твердження, коли все відбувалось рівно навпаки... :weep:
Мали, але той вплив був незначним на фоні впливу чиновників та невігласів. Через олігархів розподілялося 10-20% бюджету, з якого вони крали третину. Тобто, 3-6% бюджету осідало в кишенях десятка олігархів, що було десь біля 1% від ВВП. 1% ВВП це не та величина від якої залежить чи поїде Іван на заробітки, бо він не може вести бізнес. Не олігарх скоротив пологів*я худоби в два рази протягом одного місяця, ніякий олігарх не посилав тисячі податківців та чиновників з центрів захисту праці спонукати бізнеси до закриття.
Я із задоволенням послухаю випадки коли олігархи чи олігархічна група не дали масово реалізуватись цілим соціальним групам. Натомість я можу згадати дуже конкретні десятки явищ, що просто закопувались чи назавжди знищувались законно за підтримки уряду, парламенту та президента і під оплески населення.
   
Мали, але той вплив був незначним на фоні впливу чиновників та невігласів.
У тому і справа, що "чиновників і невігласів" призначали лише за олігархічним договорняком, це вам у Іллінойсі не видно було. От, наприклад,  порошенко винищів цукрове буряководство за рахунок контрабанди цукру-сирцю, підприємства порізав на металобрухт та захопив землю обслуговуючих цукрові заводи підприємств. Тепер ця  галузь втрачена. Але для цього потрібно було лише призначити свого чоловіка керувати митницею. А скільки конкурентів з'явилося у ахметова після шести років розкрадання ним  корисних копалин та знищення екології?
   
хто небудь читає пости, що більше 2-3  абзаци?
типу від початку до  останього?
   
Чи могли 75% уявити що в результаті виборів почнеться війна? Ні, навіть 25% не всі про це здогадувалися.
   
Чи могли 75% уявити що в результаті виборів почнеться війна? Ні, навіть 25% не всі про це здогадувалися.
Хуйло нєвінават. Так кацапе?
   
Чи могли 75% уявити що в результаті виборів почнеться війна? Ні, навіть 25% не всі про це здогадувалися.
Тобто війна почалася, бо українці обрали презом Зеленського?
У хуйла був розрахунок на інші підсумки виборів, а позаяк українці не догодили його очікуванням, то хуйло змушене було розв"язати повномасштабну - з усіма можливими цілком очікуваними санкціями, виключенням коцабів з усіх міжнародних фігурних катань-хокеїв-футболів-євробачень (а хто не знає, що на цьому значною мірою тримаються скрєпи)?
Я вірно вловила вашу думку?
   
Тобто війна почалася, бо українці обрали презом Зеленського?
У хуйла був розрахунок на інші підсумки виборів, а позаяк українці не догодили його очікуванням, то хуйло змушене було розв"язати повномасштабну - з усіма можливими цілком очікуваними санкціями, виключенням коцабів з усіх міжнародних фігурних катань-хокеїв-футболів-євробачень (а хто не знає, що на цьому значною мірою тримаються скрєпи)?
Я вірно вловила вашу думку?
----
 (tu)
 :lol:
Рідкісні товпойопи.
Вже несуть таку фігню!
   
Чи могли 75% уявити що в результаті виборів почнеться війна? Ні, навіть 25% не всі про це здогадувалися.
---
Чи могли ви здогадуватися,що замість "другої Франції"(ц)  побудуєте олігархічний феодалізм і ще й будете цим гордитися і носитися зі"своїми","хорошими" олігархами?? :weep:
   
Шановний Фарбований Лис багато написав, все мабуть правильно, тільки не написав: чому так є?
А варто на це питання відповісти і усього цього аналізу не треба.
   
Тобто війна почалася, бо українці обрали презом Зеленського?
У хуйла був розрахунок на інші підсумки виборів, а позаяк українці не догодили його очікуванням, то хуйло змушене було розв"язати повномасштабну - з усіма можливими цілком очікуваними санкціями, виключенням коцабів з усіх міжнародних фігурних катань-хокеїв-футболів-євробачень (а хто не знає, що на цьому значною мірою тримаються скрєпи)?
Я вірно вловила вашу думку?
Хуйло напав,тому що побачив ,що влада опинилась в руках недалеких квартальних людей .
Хижак завжди нападає на слабких і недужих .
Так і хуйло .
   
Там є лише пару судових справ по заявках від бувшого партнера.
От тут, пане, і стало зрозуміліше, "чия ви людина".
А що таке "судова справа по заявках"?
   
Хуйло напав,тому що побачив ,що влада опинилась в руках недалеких квартальних людей .
Хижак завжди нападає на слабких і недужих .
Так і хуйло .
Не бачу жодної логіки у цих міркуваннях
Квартальні люди очевидно є недалекими, тут без питань
але хіба попердники-свинарчуки-рашенівці були розумними, сильними та дужими?
очевидно, що ні
інша справа, якщо рашенівці відповідали прагненням хуйла, а кварталівці відмовилися від дій, які його влаштовували
Україна вислизнула з рук хуйлових і тому він вдався до крайнього заходу - повномасштабної війни
   
Я не знаю всіх нюансів зомбоящиків, бо у мене ніколи не було телевізора. Щодо українського зомбоящика взагалі нічого не знаю, бо громадянство України отримав тільки в 1995-му році
Доволі дивна справа. Наш зомбоящик саме і з'явився вже після 95 року. Коли видатні "промисловці, платники податків та меценати", як вони себе обзивають, усвідомили критичну необхідність масованого промивання мізків пересічних заради формування необхідних їм суспільних настроїв та навіть рефлексів.

Основні проблеми економіки України, звідки вони взялися:
1. Радянське минуле визначило те, що в економіці переважали абсолютно неефективні виробництва, відсутність сервісів, енергозатратність, занятість більшості населення неефективною працею.
2. Соціальний аспект - низький рівень освіти, небажання вчитися, вбита ініціативність, неймовірна кількість міфів про те як влаштований світ я як працює економіка.
3. Структура управління країною через Мінекономіки як колишній держплан, ради, всюдисущність комуністів по всій вертикалі в перші роки незалежності.
4. Масове несприймання капіталізму, реверанси до справедливого соціалізму і панування "соціального захисту" при абсолютній більшості прийняття рішень, ілюзія того що уряд може приймати кращі рішення ніж люди.
Аналогічні проблеми встигли вразити і наших колишніх співвітчизників у країнах Балтії. Але це не завадило їм здійснити економічний спурт та буквально увірватися до родини цивілізованих країн.
Стосовно ж низького рівня освіти і небажання українців вчитися, то це, вибачте, суцільна нісенітниця!

7. Олігархи. Вони мали доступ до бюджету  на рівні кількох відсотків і навіть якщо б третина бюджету перерозподілялась через десять топових олігархів, хай би вони тупо крали все, то це малий відсоток ВВП. Злидні та деградацію принесли чиновники за підтримки населення. Олігархи умовно ніяк особливо і напряму не сприяли зменшенню поголів*я худоби.
Олігархи наші мали, мають і планують мати надалі під своїм повним контролем усю державу Україна через фактичне призначення своїм консенсусом усіх гілок влади, починаючи з президентів та урядів. Які мають перед ними зобов'язання піклуватися за безпеку їх монопольного бізнесу та не допускати до нашого "ринку" конкурентів з-за кордону. У випадку невиконання цих зобов'язань політики та чиновники будь-якого рівня і сфер діяльності заливаються лайном, вилітають з роботи і навіть сідають до в'язниці. Чиновники дійсно принесли нам злидні за підтримки населення. Але фундаментальним фактом нашого буття стало формування монопольним олігархічним зомбоящиком суспільної підтримки нашими громадянами схвалених мафією у своїх інтересах кандидатів.

У наслідку уся наша влада замість працювати на людей та підіймати країну, вбиває усе та сидить на потоках і відкатах. Стосується це усіх сфер - адміністрацій усіх рівнів, суддівської системи, правоохоронців і т.д. Нездатні мовчки брати і передавати є в нас профнепридатними. А от професійна некомпетентність перепоною не є.

Тому й отримали ми цю дупу з відсутністю рятівних інвестицій для розвитку. Не зважаючи на розташування у чудовому місці і з потенційно чудовим народом.

Такою є реальна ситуація, хоча, на жаль, мало хто це усвідомлює.

49 секунд істини.
   
  Тобто ахметов чи фірташ ніякого впливу на розвиток громадянського суспільства не мали і на призначення "чиновників" не впливали? Дивне твердження, коли все відбувалось рівно навпаки... :weep:
+1
   
Я із задоволенням послухаю випадки коли олігархи чи олігархічна група не дали масово реалізуватись цілим соціальним групам. Натомість я можу згадати дуже конкретні десятки явищ, що просто закопувались чи назавжди знищувались законно за підтримки уряду, парламенту та президента і під оплески населення.
За підтримки уряду і президента, фактично призначених олігархічним консенсусом заради втілення потрібних їм "реформ". Призначених за допомогою системного зомбування та безмежної корупції.
   
Не бачу жодної логіки у цих міркуваннях
Квартальні люди очевидно є недалекими, тут без питань
але хіба попердники-свинарчуки-рашенівці були розумними, сильними та дужими?
очевидно, що ні
інша справа, якщо рашенівці відповідали прагненням хуйла, а кварталівці відмовилися від дій, які його влаштовували
Україна вислизнула з рук хуйлових і тому він вдався до крайнього заходу - повномасштабної війни
Я можу порівняти . Знаю ситуацію ,працював і з тими і з тими .Свинарчуки-рашенівці знали що таке державні інституції ,
,працювали системно , так крали ,але реально багато чого робили і вміли це робити .
Кварталівці вміли робити лише піар ,слідкували лише за рейтингами і розвалювали державні інституції
призначеннями людей ,які ні бельмеса в цьому не розуміють .Не підкажеш де зараз Баканов ???
Хуйло це побачив , вирішів ,що супротиву не буде ,всі будуть зайняті шашликами .Взяв і напав .
Як хижак на хворого бичка .
   
От тут, пане, і стало зрозуміліше, "чия ви людина".
А що таке "судова справа по заявках"?
Що незрозуміло? Є таке поняття " цивільний позов".
По такому позову арешт і срок не дають.
Програвши звинувачений мусить повернути гроші. Все.
По всіх тих позовах приватбанку судова перспектива дуже туманна.
Так що своє розуміння засунь в ...
   
Хуйло напав,тому що побачив ,що влада опинилась в руках недалеких квартальних людей .
Хижак завжди нападає на слабких і недужих .
Так і хуйло .

Саме так.
   
Саме так.
Про хижака повна хрінь. Він нападає коли голодний на кого бачить.
Хуйло не отримав того чого хотів гібридно і поліз відкрито.
   
Я можу порівняти . Знаю ситуацію ,працював і з тими і з тими .Свинарчуки-рашенівці знали що таке державні інституції ,
,працювали системно , так крали ,але реально багато чого робили і вміли це робити .
Кварталівці вміли робити лише піар ,слідкували лише за рейтингами і розвалювали державні інституції
призначеннями людей ,які ні бельмеса в цьому не розуміють .Не підкажеш де зараз Баканов ???
Хуйло це побачив , вирішів ,що супротиву не буде ,всі будуть зайняті шашликами .Взяв і напав .
Як хижак на хворого бичка .
Нє-а, не годиться. Притягнуто за вуха, "версія" шкутильгає на обидві ноги, не відповідає реальним подіям, яким ми всі стали свідками, хто має очі, все бачив, а хто голову, ще й розуміє.
Хуйло побачив, хуйло вирішив...А коли реально побачив шалений спротив, коли побачив, що світ реально гуртується навколо допомоги Україні, чому не дав задню? Та й загалом - який  спротив хуйлові був від рашенів? Що наказував - те й робили. А от з Зе все пішло НЕ ТАК. Тому й змушений був напасти повномастабно, бо зрозумів - тихою сапою вже не вийде отримати Україну, і вона стала реально віддалятися.
   
Про хижака повна хрінь. Він нападає коли голодний на кого бачить.
Хуйло не отримав того чого хотів гібридно і поліз відкрито.
Саме так.
   
   
Шановний Фарбований Лис багато написав, все мабуть правильно, тільки не написав: чому так є?
А варто на це питання відповісти і усього цього аналізу не треба.
Як на мене це очевидно, бо це симптом всіх соціумів після довгого періоду невільництва. І чим більше було невільництва і чим менше з ним боролися тим важчі наслідки. Україна теоретично мала шанси піти варіантом Естонії, а могла піти шляхом Білорусі. Ми пішли своїм шляхом, таким який вибирали свідомо і масово. Україна обирала Кравчука і Мороза, тому був період здохлого соціалізму, потім був Кучма з його голодною челяддю. Ми обирали блок "Не Так" та абсолютна більшість була проти НАТО та просто більшість з під лоба дивилася на Захід, бо самоідентифікація "ми" стосувалася колгоспів, сіл, 9 травня та 8 березня. Донедавна чоловіки на 23 фєвраля отримували вітання і святкували. А бабиська дотепер мокріють від 8 марта. Щоб цього не було з цим треба було боротися, боролася мікроскопічна меншість, бо за шмат гнилої ковбаси... і так далі.
Мені здається, що ця війна наполовину витягла нас, але все одно комуноневдахи популярні шукатимуть винних олігархів.
   
Нє-а, не годиться. Притягнуто за вуха, "версія" шкутильгає на обидві ноги, не відповідає реальним подіям, яким ми всі стали свідками, хто має очі, все бачив, а хто голову, ще й розуміє.
Хуйло побачив, хуйло вирішив...А коли реально побачив шалений спротив, коли побачив, що світ реально гуртується навколо допомоги Україні, чому не дав задню? Та й загалом - який  спротив хуйлові був від рашенів? Що наказував - те й робили. А от з Зе все пішло НЕ ТАК. Тому й змушений був напасти повномастабно, бо зрозумів - тихою сапою вже не вийде отримати Україну, і вона стала реально віддалятися.
Супротив був потім ,після вторгнення ,коли на захист України піднялись не Слуги народу , а українські сили .
Вторгнення хуйла було побудоване так ,що задню він дати не міг . Для нього це було самогубство .Те що Україна почала віддалятись він
зрозумів ще тоді коли Порох зробив безвіз. Тоді хуйловці ввімкнули свої лайномети і почали поливати Пороха і проштовхувати Зе .
Твій лайномет досі працює в автоматичному режимі ,хоча Полоха немає у владі  чотири роки .
   
Ми пішли своїм шляхом, таким який вибирали свідомо і масово.
...
Мені здається, що ця війна наполовину витягла нас, але

Але... але.

Дякую за ваш аналіз, згодом допишу дещо, адже, загалом, десь так все і було, і є.
   
Як на мене це очевидно, бо це симптом всіх соціумів після довгого періоду невільництва. І чим більше було невільництва і чим менше з ним боролися тим важчі наслідки. Україна теоретично мала шанси піти варіантом Естонії, а могла піти шляхом Білорусі. Ми пішли своїм шляхом, таким який вибирали свідомо і масово. Україна обирала Кравчука і Мороза, тому був період здохлого соціалізму, потім був Кучма з його голодною челяддю. Ми обирали блок "Не Так" та абсолютна більшість була проти НАТО та просто більшість з під лоба дивилася на Захід, бо самоідентифікація "ми" стосувалася колгоспів, сіл, 9 травня та 8 березня. Донедавна чоловіки на 23 фєвраля отримували вітання і святкували. А бабиська дотепер мокріють від 8 марта. Щоб цього не було з цим треба було боротися, боролася мікроскопічна меншість, бо за шмат гнилої ковбаси... і так далі.
Мені здається, що ця війна наполовину витягла нас, але все одно комуноневдахи популярні шукатимуть винних олігархів.
Згоден ,десь так воно і є .
   
Супротив був потім ,після вторгнення ,коли на захист України піднялись не Слуги народу , а українські сили .
Вторгнення хуйла було побудоване так ,що задню він дати не міг . Для нього це було самогубство .Те що Україна почала віддалятись він
зрозумів ще тоді коли Порох зробив безвіз. Тоді хуйловці ввімкнули свої лайномети і почали поливати Пороха і проштовхувати Зе .
Твій лайномет досі працює в автоматичному режимі ,хоча Полоха немає у владі  чотири роки .
і знову ти стратив
бо українці не перебували у летаргічному сні, і настирливі втирання з боку адептів міфу про те, що саме Петро причетний до безвізу, а надто - "зробив безвіз", були марними і подіяти не могли за визначенням
тим більш, що ніяких справжніх лайнометів хуйловці протиПетро не вмикали, імітування були, це так, але надто незграбні, тому легко прочитувалися
Петро цілком влаштовував Хуйла, безвіз відтягнув на стільки, на скільки зміг (протягом 3 років встромляв палиці у колеса), і тому хуйло робив все можливе аби Петро залишився на другий термін
але позаяк сам Хуйло дурак, і оточений такими ж дурнями радниками, вдруге обдурити Українців йому не вдалося
Розумієш, у вас, адептів, всі побудови базуються на двох хитких міфах про якусь невідому "силу Петро" і "слабкість Зе". А позаяк ці міфи для незашорених нічим не підкріплені, то й падають ваші побудови як карткові будиночки, щойно ви встигаєте їх збудувати
   
Як на мене це очевидно, бо це симптом всіх соціумів після довгого періоду невільництва. І чим більше було невільництва і чим менше з ним боролися тим важчі наслідки. Україна теоретично мала шанси піти варіантом Естонії, а могла піти шляхом Білорусі. Ми пішли своїм шляхом, таким який вибирали свідомо і масово. Україна обирала Кравчука і Мороза, тому був період здохлого соціалізму, потім був Кучма з його голодною челяддю. Ми обирали блок "Не Так" та абсолютна більшість була проти НАТО та просто більшість з під лоба дивилася на Захід, бо самоідентифікація "ми" стосувалася колгоспів, сіл, 9 травня та 8 березня. Донедавна чоловіки на 23 фєвраля отримували вітання і святкували. А бабиська дотепер мокріють від 8 марта. Щоб цього не було з цим треба було боротися, боролася мікроскопічна меншість, бо за шмат гнилої ковбаси... і так далі.
Мені здається, що ця війна наполовину витягла нас, але все одно комуноневдахи популярні шукатимуть винних олігархів.
Ну нада ж...
аж хотіла поставити лайк цьому посту, а наприкінці такий потужний ляп
виявляється, мета була одна - заявити, що у тому що замість європейської цивілізованої країни на зразок хоча би тих же країн Балтії у нас по факту був збудований  потворний олігархічний феодалізм винні якісь "комуноневдахи", але аж ніяк не олігархи, яких ці комуноневдахи намагаються звинуватити
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія