Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання до тутешніх американців

Re: Питання до тутешніх американців

Шановні, як вважаєте, поставити за місяць на півтора мільярда та приїхати пограти на гітарі - це хитрий план чи уєбанство з боку американців?

Це зрозуміло, що в воюючій країні гра на гітарі викличе деяке несприйняття, бо дисонанс з реальністю. Але це більше сигнал назовні, що Україна дає відсіч, а життя зберігає деякі ознаки нормальності.
   
Re: Питання до тутешніх американців

German, ви різниці між 1 (одним) складом і 5 (пʼять) сподіваюсь розумієте.
І «всесильність ГУРа» це просто відмазка тих хто ні куя не зробив.

Як і запуск лінії по виробництву 18 тисяч снарядів на рік.
На тиждень роботи ЗСУ :facepalm:
   
Re: Питання до тутешніх американців

Яка країна надала найбільше допомоги Україні? -  США.
Яку країну найбільше ненавидять нс ФУПі? - США.   :suicide2:

Татусь, не сприймай як атаку на свою адресу, але я просто хочу пояснити (як я бачу) мотиви тих, хто закликав голосувати за республіканців та деякі моменти поточної політичної ситуації в США.
Насправді і нажаль, Україна стала у деякій мірі заручником політичної боротьби у США.
Трамп хотів допомоги від можновладців України у розслідуванні проти сина Байдена і бурисми щоб потопити опонента. Отримав відмову і найшвидше має персональну образу.
Далі.  В останні 20 років політичні сили в США дуже розділилися по полюсам. В демократів є практично комуністи, в респів є Мага що найправіша ланка.
Респи мають військовий комплекс за ними, вони мають надприбутки з зброї, вони зазвичай виступають за військове втручання. Демократи типово діють як Обама в я не думаю, що його відповіді на Крим тобі до вподоби.
Джо мав проблему з економікою (і таку ж проблему мав Джонсонюк з скандалами під час пандемії) і в чомусь був вимушений відповідати жорсткіше і особливо на фоні провального виходу з Афганістану. Це тільки збіг обставин, що демократи виступили яструбами.
В ось тут респи, на мою думку припустилися помилки у виборі стратегії на наступні вибори. Партії вибирають питання на вибори протилежні позиції їх опонентів. Ну там одні за ковідеі обмеження інші проти, одні за співпрацю з Китаєм інші за обмеження, одні за відкриті кордони інші проти, одні за допомогу Україні інші категорично проти. Респам треба було критикувати бейдена за недостатню допомогу і нерішучість і це було б більше згідно до їх інтересів та історичнї ролі.
Насправді, найцікавіше що якщо б респи отримали багато місць у обох палатах, то можливо, що допомогу б і не блокували (хоча в той час антиукраінська риторика вже набрала обертів), але вони програли сенат, а у палаті представників отримали незначну більшість і дуже маленька фракція маги отримали сумнозвісну морозівську «золоту акцію». З тим, що респів більше голосувало проти, ніж за допомогу теж не так все просто. Є багато депутатів які просто не хочуть робити нічого, що може не сподобатись Трампу особисто, бо на останніх виборах проти багатьох висували мага кандидатів, які перемогали в праймеріз, а потім програвали основні вибори. Таким чином багато поміркованих респів втратили мандати та ще й партія втратила місця, бо не всі округи готові голосувати за респів якщо від респів мага кандидат, а інші помірковані налякалися таких наслідків та випадів Трампа проти них особисто, бо в того рот не закривається.
А потім респи стали заручниками власної риторіки, можливої образи Трампа та непевності кандидатів у власному майбутньому.
Тільки збіг обставин. Я власне не маю сумнівів що за інших обставин ресори надавали б більше допомоги, бо там більшість за протистояння з рашею, а не використання її як противаги Китаю. Знову ж таки, навіть Трамп під тиском саме респів надав вперше летальну зброю Україні коли став презом, заблокував потоки газпрому тті. Не треба мати коротку памʼять. Треба розглядати плин подій на довгій ділянці, на історичній перспективі і з огляду на обставини.
Знову хочу наголос бити, що я не дуже сприймаю передвиборчі розмови як щось, що дійсно будуть робити. Трамп непередбачуваний. Він може як перекрити всю допомогу якщо отримає табуретку та велику більшість так і рубанути по рашці і її інтересах так, що ми навіть не уявляємо. І обставини _вже_ змінились - військова промисловість розкручується, рашп виступа прямим сателітом Китаю і для Трампа який ненавидить Китай знищення китайського сателіта може виглядати пріоритетам, НАТО практично одностайне що Україна повинна були тою стіною, що відділятиме навіжених москалів від цивілізації, в Європі теж йде розвиток військової промисловості. Це зовсвм інша обстановка ніж за його першого строку чи навіть рік тому.


   
Re: Питання до тутешніх американців

Це все добре і ще можна було б зрозуміти в 2022-му, хоча і тоді всім притомним було зрозуміли, допомоги від респів не варто чекати.
Але після того як респи отримали більшість і заблокували допомогу Україні, а потім більшості голосувала проти, то це виправдати вже не можна ніяк.
Зараз за респів можуть топити виключно ідіоти та кацапські пропагандони.

А люту ненависть до демократів, які одностайно за Україну, взагалі нічим не можна пояснити крім відвертої роботи на кацапів.
   
Re: Питання до тутешніх американців

German, ви різниці між 1 (одним) складом і 5 (пʼять) сподіваюсь розумієте.
І «всесильність ГУРа» це просто відмазка тих хто ні куя не зробив.

Як і запуск лінії по виробництву 18 тисяч снарядів на рік.
На тиждень роботи ЗСУ :facepalm:

А ви розумієте, що тут 2000км практично незахищеного кордону, тисячи симпатиків раші, раша мови, закладок, гурівців обізнаних з місцевістю, РПЦ, та прямі потяги на яких корову можна провезти?
А Чехія не має кордонів з рашкою, по російські там не розуміють, і це країна НАТО? А Англія зовсім за проливом, але гурівські агенти там діють як в себе вдома і провезли новічок та полоній.
І це не відмазка, бо раша цілеспрямовано готувалася до війни і ті ж самі закиди можна зробити і на адресу набагато багатших та (припускаємо) набагато більш компетентних країн. То до чого тут Петро? Ми його до вищого стандарту відповідальності триматимемо ніж країни НАТО? Дайте мені вже паузу з цими закидами.

   
Re: Питання до тутешніх американців

Це все добре і ще можна було б зрозуміти в 2022-му, хоча і тоді всім притомним було зрозуміли, допомоги від респів не варто чекати.
Але після того як респи отримали більшість і заблокували допомогу Україні, а потім більшості голосувала проти, то це виправдати вже не можна ніяк.
Зараз за респів можуть топити виключно ідіоти та кацапські пропагандони.

А люту ненависть до демократів, які одностайно за Україну, взагалі нічим не можна пояснити крім відвертої роботи на кацапів.

Я тут не згоден. Багато людей просто консервативні і вони роками голосували за респів, бо гендерна політика, еміграційна, економічна, соціальна, фіскальна, боротьба з злочинністю, відношення до білих та чоловіків як таких їх вимушують голосувати саме так - проти демократів. І вони підхоплюють риторику партії у відношенні до України. Є про що переживати, звісно, але ми бачили, що обидві партії дещо можуть грати разом у цьому питанні. І розмова Джонсона з Трампом посунула справи у потрібному напрямку бо у якийсь момент блокування допомоги стало впливати на настрої громадськості. США загалом на нашому боці і ми на правильному боці історії і ми зрештою переможемо.
   
Re: Питання до тутешніх американців

Я все розумію, але… перший склад випадковість , другий склад недбалість, третій-четвертий-пʼятий злочин.
І ви якось обійшли увагою супер лінію по виробництву аж 18 тисяч снарядів на рік.
Після втрати мільйонів снарядів це саботаж
   
Re: Питання до тутешніх американців

Я тут не згоден. Багато людей просто консервативні і вони роками голосували за респів, бо гендерна політика, еміграційна, економічна, соціальна, фіскальна, боротьба з злочинністю, відношення до білих та чоловіків як таких їх вимушують голосувати саме так - проти демократів. І вони підхоплюють риторику партії у відношенні до України. Є про що переживати, звісно, але ми бачили, що обидві партії дещо можуть грати разом у цьому питанні. І розмова Джонсона з Трампом посунула справи у потрібному напрямку бо у якийсь момент блокування допомоги стало впливати на настрої громадськості. США загалом на нашому боці і ми на правильному боці історії і ми зрештою переможемо.

Я не кажу про американців, які навіть не знають де Україна знаходиться, хоча і там треба бути повним ідіотом, щоб голосувати за Трампа.
Я кажу про тих, хто видають себе за українців на ФУПі, але продовжують агітувати та голосувати за респів.
   
Re: Питання до тутешніх американців

і. І розмова Джонсона з Трампом посунула справи у потрібному напрямку бо у якийсь момент блокування допомоги стало впливати на настрої громадськості.


Розмова Джонсона з Трампом була приблизно така (я звичайно там не був мухою на стіні :))
- Шеф, всьо пропало. РІНО респи погрожують підписати петицію
- Ну тоді прийдеться возглавіть цей процесс, запускай голосування.

Не було ніяких протестів респівської частини громадськості проти блокування допомоги.
Навпаки, вєруючіє в Трампа були проти допомоги Україні, і їх була більшість
   
Re: Питання до тутешніх американців

Розмова Джонсона з Трампом була приблизно така (я звичайно там не був мухою на стіні :))
- Шеф, всьо пропало. РІНО респи погрожують підписати петицію
- Ну тоді прийдеться возглавіть цей процесс, запускай голосування.

Не було ніяких протестів респівської частини громадськості проти блокування допомоги.
Навпаки, вєруючіє в Трампа були проти допомоги Україні, і їх була більшість

Там опитування пішли униз через те, що конгрес пустує та нічого не приймає. Чекати вже не можна було.
   
Re: Питання до тутешніх американців

Я все розумію, але… перший склад випадковість , другий склад недбалість, третій-четвертий-пʼятий злочин.
І ви якось обійшли увагою супер лінію по виробництву аж 18 тисяч снарядів на рік.
Після втрати мільйонів снарядів це саботаж

Приїхала група. Зібрала дрона за 10км від складу. Запустила, довела, вибух, вторинна детонація, група залягла на дно. Що можна вдіяти? Та нічого. Розсередити можна тільки щось, а не всі склади.
Хоча б щось побудували. Я не знаю які там були проблеми. Може гроші на щось інше були потрібні, може нам навіть станки не давали купувати на ті потреби. Може багато снарядів і без того було. Може Україна не мала грошей на масове виробництво зброї і все пішло на пенсії. Зброю розпродували всі від 1991 року. Не вішаємо всіх собак на одну особу. Тим більше знайдіть більш адресну претензію, наприклад начальника штабу ЗС, начальник мат забезпечення. Ну, тих людей, у чиї посадові обовʼязки входить забезпечення снарядами. Чиновники зазвичай сидять до тих самих пір поки щось не трапиться. І при будь якій владі. Хто з інших президентів хоча б на 18 тис збудував? Їм ви видаємо проїзний безкоштовний?
   
Re: Питання до тутешніх американців

Приїхала група. Зібрала дрона за 10км від складу. Запустила, довела, вибух, вторинна детонація, група залягла на дно. Що можна вдіяти? Та нічого. Розсередити можна тільки щось, а не всі склади.
Хоча б щось побудували. Я не знаю які там були проблеми. Може гроші на щось інше були потрібні, може нам навіть станки не давали купувати на ті потреби. Може багато снарядів і без того було. Може Україна не мала грошей на масове виробництво зброї і все пішло на пенсії. Зброю розпродували всі від 1991 року. Не вішаємо всіх собак на одну особу. Тим більше знайдіть більш адресну претензію, наприклад начальника штабу ЗС, начальник мат забезпечення. Ну, тих людей, у чиї посадові обовʼязки входить забезпечення снарядами. Чиновники зазвичай сидять до тих самих пір поки щось не трапиться. І при будь якій владі. Хто з інших президентів хоча б на 18 тис збудував? Їм ви видаємо проїзний безкоштовний?

Це ви так фантазуєте? Тоді ніяких дронів у кацапів не було.
Не мала грошей н´ виробництво снарядів але мала гроші на катери
Я не вішаю все на Петра, але коли починають п***а що він створив могутню армію то виникають питання.
І по вашому начальник штабу ЗСУ повинен або в тюрмі сидіти або кредити отримувати за створення «могутньої армії»

Останнє редагування: 17 травня 2024 05:52:54 від SlavRedko
   
Re: Питання до тутешніх американців

В мене сралік в ігнорі але бачу деякі висєри коли хтось його цитує.
Оці всі понти США маючу CIA, NSA, FBI etc з захмарними бюджетами нічого не змогли вдіяти
коли група ідіотів вкрала пару літаків і використала їх як зброю. Тому всі ці закідони як же Україна щось
там допустила то реально треш.
   
Re: Питання до тутешніх американців

Там опитування пішли униз через те, що конгрес пустує та нічого не приймає. Чекати вже не можна було.

Є посилання на такі опитування? Більше 50% тих хто підтримує респів були проти допомоги Україні.
Бо вірують у Трампа…
   
Re: Питання до тутешніх американців

Хе-хе. Як тільки я запропонував какі зробити $1000 своп-донейшен то хутко опинився у нього «в ігнорі»
Бо він сто доларова шлюха :lol:

Те що трапилось 911 був пройоб американської розвідки. Але відповідальність лежить на президенті США Буші, якому CIA доповідало «Бін Ладен буде атакувати США».
А міньонка Буша Конді Райс сказала що вони місце і дату не назвали

Так що кака обісрав Пьотра сам того не розуміючи. Бо він дебіл :D
   
Re: Питання до тутешніх американців
DBA

Там опитування пішли униз через те, що конгрес пустує та нічого не приймає. Чекати вже не можна було.

на от, подивись опитування березня 2024

https://news.gallup.com/poll/643601/americans-say-not-helping-ukraine-enough.aspx

графік стосовно "U.S. Is Not Doing Enough to Help Ukraine"

60% демократів казали у березні, що штати роблять недостатньо допомоги.  а тепер порівняй це з часткою від респів: тількі 15% респів вважали, що допомога недостатня.  ще є питання хто такі респи та їхні лідери?
   
Re: Питання до тутешніх американців

:lol:
щось почув вперше?
   
Re: Питання до тутешніх американців

В мене сралік в ігнорі але бачу деякі висєри коли хтось його цитує.
Оці всі понти США маючу CIA, NSA, FBI etc з захмарними бюджетами нічого не змогли вдіяти
коли група ідіотів вкрала пару літаків і використала їх як зброю. Тому всі ці закідони як же Україна щось
там допустила то реально треш.

Там що цікаво, група ідіотів навіть особливо не ховалась... Були повідомлення нагору, але все клали в довгу шухляду, "не дєлайтє мамє нєрви".
   
Re: Питання до тутешніх американців

Шановні американці, скажіть будь-ласка, як сильно ми повинні вклонитися вам в ноги, щоб ви дозволили спинити наступ на Суми вже зараз, застосувавши ваші ракети по тилам рашапідорів?
Можете висловитись з цього питання?

Поки він не почався, можно превентивно врятувати сотні військових та тисячі цивільних. Скажіть, якщо ми станемо на коліна, то можна хочаб з такої пози запустити пару хаймарсів на склади зброї вже сьогодні, поки вона не почала вбивати наших дітей вже завтра?
   
Re: Питання до тутешніх американців

Шановні американці, скажіть будь-ласка, як сильно ми повинні вклонитися вам в ноги, щоб ви дозволили спинити наступ на Суми вже зараз, застосувавши ваші ракети по тилам рашапідорів?
Можете висловитись з цього питання?

Поки він не почався, можно превентивно врятувати сотні військових та тисячі цивільних. Скажіть, якщо ми станемо на коліна, то можна хочаб з такої пози запустити пару хаймарсів на склади зброї вже сьогодні, поки вона не почала вбивати наших дітей вже завтра?

Не ной. Заявления Американской администрации - для публики.
   
Re: Питання до тутешніх американців

Не ной. Заявления Американской администрации - для публики.
То наведи хоч один приклад удару хаймарсом чи атакамсом по території РФ? Саме тій що визнає США як їх територія?
   
Re: Питання до тутешніх американців
N88

ТС мені нагадує придурошного з роліка " Ваша дружина - американка!"
   
Re: Питання до тутешніх американців

То наведи хоч один приклад удару хаймарсом чи атакамсом по території РФ? Саме тій що визнає США як їх територія?

Тебе это не надо, зрады не будет. :)
   
Re: Питання до тутешніх американців

Шановні американці, скажіть будь-ласка, як сильно ми повинні вклонитися вам в ноги, щоб ви дозволили спинити наступ на Суми вже зараз, застосувавши ваші ракети по тилам рашапідорів?
Можете висловитись з цього питання?

Поки він не почався, можно превентивно врятувати сотні військових та тисячі цивільних. Скажіть, якщо ми станемо на коліна, то можна хочаб з такої пози запустити пару хаймарсів на склади зброї вже сьогодні, поки вона не почала вбивати наших дітей вже завтра?
В американських елiтах дуже сильна прокацапська школа "кремлiнологiв" якi повивчалися чи довго працювали в Москвi i дуже набивають собi цiну.
Це тi самi що складали теорii про Киiв за три днi, про ужосного хуйла з ядерними бомбами, про втроую армiю мiра i iм дуже невигiдно сказати що вони просто обiсралися.

Тепер Салiван пiдпертий iх iнформацiею перетирав i перетирае щось з Патрушевим навiть коли того патрушева вже поперли з посади, вони дуже люблять цi iгри.

Плюс до того ж американцi мають довгу i плодотворну традицiю зраджувати всiх своiх союзникiв: корея-в'етнам-афганiстан-курди, дай Бог щоб у нас так не вийшло.

Заборона бити по територii Росii - це така ж безяйцевiсть, безхребетнiсть та тупiсть нинiшньоi адмiнiстрацii.
   
Re: Питання до тутешніх американців

Чако, а як назвати той факт, що твої любі респи в конгресі півроку блокували допомогу і більшістю голосували проти? Це сильно допомогло Україні?
А як щодо планів Трампа, який хоче викрутити руки Україні, щоб підписали капітуляцію за 24 години, як тільки він прийде до влади?
Чому ти топиш за відверто прокацапську сволоту?
   
Re: Питання до тутешніх американців

Респи в США виступають проти допомоги Україні,  бо заявляють, що це не їхня війна і кацапи їм не вороги, а поставки зброї Україні можуть втягнути США у пряме збройне зіткнення з кацапами.
Демократи одностайно підтримують допомогу Україні і завжди голосують за, всі пакети допомоги прийняті виключно завдяки підтримці демократів.

І тут цікава ситуація, що найбільше критикують адміністрацію Байдена та демократів за "піпєточну допомогу", "безхребетність", та "безяйцевість", саме та наволоч, яка репетувала  "респи прийдуть-зброя піде" та голосувала за респів. Всі вже бачили і знають, що сталось, коли респи прийшли - півроку повної блокади будь-якої допомоги, голосування проти, внесення поправок на зменшення і т.д, і т.п.

Тому, коли кацапо-трампанзівські виблядки тут рвуть сорочки на грудях і звинувачують Байдена та демократів в "недостатній допомозі" і розганяють зрадойобство, вони не хочуть збільшення допомоги, вони хочуть привести до влади Трампа і респів, щоб примусити Україну капітулювати.
   
Re: Питання до тутешніх американців

В американських елiтах дуже сильна прокацапська школа "кремлiнологiв" якi повивчалися чи довго працювали в Москвi i дуже набивають собi цiну.
Це тi самi що складали теорii про Киiв за три днi, про ужосного хуйла з ядерними бомбами, про втроую армiю мiра i iм дуже невигiдно сказати що вони просто обiсралися.

Тепер Салiван пiдпертий iх iнформацiею перетирав i перетирае щось з Патрушевим навiть коли того патрушева вже поперли з посади, вони дуже люблять цi iгри.

Плюс до того ж американцi мають довгу i плодотворну традицiю зраджувати всiх своiх союзникiв: корея-в'етнам-афганiстан-курди, дай Бог щоб у нас так не вийшло.

Заборона бити по територii Росii - це така ж безяйцевiсть, безхребетнiсть та тупiсть нинiшньоi адмiнiстрацii.

Сам когда в войска? :) Запишись в 54-ю бригаду, ФУП тебе все купит, выйдешь на границу и каааак вдаришь мосщно по кацапам…. :) Не? :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія