Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання до тутешніх американців

Re: Питання до тутешніх американців

А ще ці ОБИДВІ країни при допомозі подвійного агента Мельниченко прибрали неугодного їм президента України,який намагався лавірувати між двох вогнів.


Це коли його прибрали? Не дали піти на третій строк???
І він некуйово так лавіравал - віддав кацапам ракети і літаки за «борги» по газу, продовжив аренду військової бази в Севасі.
Лавіровщик грьобаний
   
Re: Питання до тутешніх американців

Після другої світової ще до жодної держави не було застосовано принцип повної окупації та перевиховання. Як би нам не хотілось, щоб це було застосовано до рф-ії.

США та інші держави (наприклад, Францію) москалі і китайці витісняють з країн Африки.

Для них це більш актуальне, ніж втрата Україною частини своєї території :(

Зрештою, Україна для них - така сама периферія, як і Африка.
Чи розуміє світова спільнота що на окупованих територіях вчиняється геноцид? Зі сторони мордору як раз і відбувається той принцип за який ви кажете: вони окуповують і знищують частину населення а іншу намагаються перевиховувати тотальною пропагандою.
Це знищення нації на її споконвічних територіях.

Чи дозволено робити такі злочини навіть ядерним країнам? Виходить що тільки ядерна зброя є гарантом безпеки?
   
Re: Питання до тутешніх американців

Гм, а ви вважаєте що крім нас це повинно когось хвилювати?
Так, я вважаю що це повинна бути проблема всього Світу, а не тільки наша.
А як саме я вже казав.
   
Re: Питання до тутешніх американців

коли то було і за яких обставин?
Не робіть з себе дурника. Це було настільки недавно, що ви не могли то забути!
   
Re: Питання до тутешніх американців

бідон своїм маразмом з піреточною допомогою, та умовами захетав.
козліна штопаний. (td)
   
Re: Питання до тутешніх американців

Так, я вважаю що це повинна бути проблема всього Світу, а не тільки наша.
А як саме я вже казав.
ти як в анекдоті-всі говорять-і ви говоріть. а ВІЗ і далі буде там де йогоь поставлять ті хто МОЖЕ діяти а не тільки гворити.
 світу взагалі до лампи що ти там десь вякнеш. як і тобі у свій час було до дупи,що там десь різалося і голодувало чи геноцидилося. навіть апетит не пропадав. Чи я щось не так сказав і тобі кусок в =горло не лізло як ,приклад,два мільйони тутсі  просто вирізали чи ще яка оказій десь інде?
   
Re: Питання до тутешніх американців

бідон своїм маразмом з піреточною допомогою, та умовами захетав.
козліна штопаний. (td)
він дуже переживає за ті твої слова.....якщо їх хтось йому скаже. Хоча для політика навіть тоді не мругне оком. Любого політика любої кра\їни-а власне вони і реагують на таке.....ніби вони повинні так робити B-)
   
Re: Питання до тутешніх американців

ти як в анекдоті-всі говорять-і ви говоріть. а ВІЗ і далі буде там де йогоь поставлять ті хто МОЖЕ діяти а не тільки гворити.
 світу взагалі до лампи що ти там десь вякнеш. як і тобі у свій час було до дупи,що там десь різалося і голодувало чи геноцидилося. навіть апетит не пропадав. Чи я щось не так сказав і тобі кусок в =горло не лізло як ,приклад,два мільйони тутсі  просто вирізали чи ще яка оказій десь інде?
у тутсі ядрьон батон ніхто не забирав під всраті гарантії
   
Re: Питання до тутешніх американців

Чи розуміє світова спільнота що на окупованих територіях вчиняється геноцид? Зі сторони мордору як раз і відбувається той принцип за який ви кажете: вони окуповують і знищують частину населення а іншу намагаються перевиховувати тотальною пропагандою.
Це знищення нації на її споконвічних територіях.

Чи дозволено робити такі злочини навіть ядерним країнам? Виходить що тільки ядерна зброя є гарантом безпеки?
---
Мені в світлі цієї заборони цікаво
От Біла рашка завела собі ядерну зброю...
І що???
А ніфуя,ніхто навіть не муркнув,типу,та фігня то все.
А Україні не можна відновлювати ядерний статус .
Що за фуйня відбуваєцця??
   
Re: Питання до тутешніх американців

Чи розуміє світова спільнота що на окупованих територіях вчиняється геноцид? Зі сторони мордору як раз і відбувається той принцип за який ви кажете: вони окуповують і знищують частину населення а іншу намагаються перевиховувати тотальною пропагандою.
Це знищення нації на її споконвічних територіях.

Чи дозволено робити такі злочини навіть ядерним країнам? Виходить що тільки ядерна зброя є гарантом безпеки?
на сьогодні той міф таки ще живуяий до....а потім і він виявиться не таким страшним як вважалося. потрібно тільки когось з яйцями і можливістю то випробувати а не тільлки погрожувати. А історично рано чи пізно такий чи такі найдуться. B-)
   
Re: Питання до тутешніх американців

він дуже переживає за ті твої слова.....якщо їх хтось йому скаже. Хоча для політика навіть тоді не мругне оком. Любого політика любої кра\їни-а власне вони і реагують на таке.....ніби вони повинні так робити B-)
ну раз так, дочекаєтесь що ядрьон батон привезуть вам в чумадані прямо на манхетен.
розповсюдження ядерної зброї набере небачених масштабів.
   
Re: Питання до тутешніх американців

Так, я вважаю що це повинна бути проблема всього Світу, а не тільки наша.
А як саме я вже казав.
---
Дехто в цьому світі вже почав одуплятися.
Сьогодні в Канаді почали тестувати сповіщення про тривогу. 8-:
Приходить таке сповіщення на стільниковий телефон.
Тільки от мені цікаво,дійсно ці товпойопи не в курсі,що буде зі звязком,коли буде нанесено ядерний удар??? :weep:
   
Re: Питання до тутешніх американців

---
Мені в світлі цієї заборони цікаво
От Біла рашка завела собі ядерну зброю...
І що???
А ніфуя,ніхто навіть не муркнув,типу,та фігня то все.
А Україні не можна відновлювати ядерний статус .
Що за фуйня відбуваєцця??
ти таки або деб.. або просто передьоргщик знатний. зрівняв передачу(якщо вона відбулася ПО всіх кодах) і виробництво самим з 0. не маючи ні фінансово ні науковоі технічно можливості то все провести самим. і не треба-ми ще колись могли-власне КОЛИСЬ. тепер тільки в офісах штани протирати.
   
Re: Питання до тутешніх американців

ну раз так, дочекаєтесь що ядрьон батон привезуть вам в чумадані прямо на манхетен.
розповсюдження ядерної зброї набере небачених масштабів.
а це вже не ТВОЄ. Ні доставка,ні іздєліє ні приведення в дію. тому попустися-страшилки не діють від таких як ти. B-)
   
Re: Питання до тутешніх американців

Це коли його прибрали? Не дали піти на третій строк???
І він некуйово так лавіравал - віддав кацапам ракети і літаки за «борги» по газу, продовжив аренду військової бази в Севасі.
Лавіровщик грьобаний
---
Як там у вас "майор" Мельниченко поживає на "чесно зароблені непосильною працею" мільйони? :shuffle:
   
Re: Питання до тутешніх американців

---
Мені в світлі цієї заборони цікаво
От Біла рашка завела собі ядерну зброю...
І що???
А ніфуя,ніхто навіть не муркнув,типу,та фігня то все.
А Україні не можна відновлювати ядерний статус .
Що за фуйня відбуваєцця??

У Бацьки ядерна зброя з кнопкою в Москві.

А нам треба ядерну зброю з кнопкою в Парижі, Лондоні або Вашингтоні.

Але хто ж нам її дасть....
   
Re: Питання до тутешніх американців

cьогодні
Сповіщення прийде до удару, щоб ти встиг сховати свою тушку. Після ядерних вибухів сповіщення вже непотрібне буде.
   
Re: Питання до тутешніх американців

бідон своїм маразмом з піреточною допомогою, та умовами захетав.
козліна штопаний. (td)

Та не хвилюйся так. Респи прийдуть Трамп прийде. - справжня зброя піде!
Тобі сподобається ;o
   
Re: Питання до тутешніх американців

---
Як там у вас "майор" Мельниченко поживає на "чесно зароблені непосильною працею" мільйони? :shuffle:

Це відповідь на питання «коли прибрали Кучму»???
Хоча тобі не дивуюсь :lol:
   
Re: Питання до тутешніх американців

а це вже не ТВОЄ. Ні доставка,ні іздєліє ні приведення в дію. тому попустися-страшилки не діють від таких як ти. B-)
не переживай, дроном доставлять, і в дію приведуть.
куй покладуть на не розповсюдження, то іздєліє буде у любого хто забажає.
   
Re: Питання до тутешніх американців

у тутсі ядрьон батон ніхто не забирав під всраті гарантії
ти аналітик чи АНАЛ.... Бо інакше твою муйню не можна охарактеризувати про тутсі і ЯЗ. Бо ні у них ні у нас її ніхто не забирав. самі віддали ми ,і тутсі виявилися мудрішими-не мали чогось що уних могли попросити віддати....навіть за бабки і бомагу гербову з гарними вензелями.
 І хто тут "тутсі" :)
   
Re: Питання до тутешніх американців

не переживай, дроном доставлять, і в дію приведуть.
куй покладуть на не розповсюдження, то іздєліє буде у любого хто забажає.
нгу як ти кажеш то почекаємо B-) . нострадамус не дожив до своїх приповідок і ти напевно не доживеш з нами,що чують ті "погрози", від безсилля їх пустоти.
   
Re: Питання до тутешніх американців

ти аналітик чи АНАЛ.... Бо інакше твою муйню не можна охарактеризувати про тутсі і ЯЗ. Бо ні у них ні у нас її ніхто не забирав. самі віддали ми ,і тутсі виявилися мудрішими-не мали чогось що уних могли попросити віддати....навіть за бабки і бомагу гербову з гарними вензелями.
 І хто тут "тутсі" :)
ніфуя, не передьоргуй. америка разом з кацапами примусили нас здати ядрьон батон під всраті гарантії.
   
Re: Питання до тутешніх американців

не переживай, дроном доставлять, і в дію приведуть.
куй покладуть на не розповсюдження, то іздєліє буде у любого хто забажає.

А тобі від цього яка радість буде? Чи з кацапами разом святкуватимеш?
   
Re: Питання до тутешніх американців

нгу як ти кажеш то почекаємо B-) . нострадамус не дожив до своїх приповідок і ти напевно не доживеш з нами,що чують ті "погрози", від безсилля їх пустоти.
ну чо, у пончика ядрьон батон вже є.
у аятол на підході. шо робити сусідам?
треба клепати свій ядрьон батонон у відповідь.
і панєслась п*ізда па кочкам.
он лука вже собі завіз, пшеки почали чесать рєпу у відповідь
дивляться на бідона, х*уйня дєло, треба рішать вопрос безпеки самотужки.
прийде трамп, америка взагалі зільється, питання вооруженія ядрьон батонами постане особливо гостро.
   
Re: Питання до тутешніх американців

А тобі від цього яка радість буде? Чи з кацапами разом святкуватимеш?
Мені ніякої радості. просто захетали ви виправдовувать старого козліну, який запрошував хуйла на нас напасти. (td)
   
Re: Питання до тутешніх американців

Мені ніякої радості. просто захетали ви виправдовувать старого козліну, який запрошував хуйла на нас напасти. (td)

Тобто ти звинувачуєш Байдена що хуйло напав?
День відкритих палат в дурдомі :facepalm:
   
Re: Питання до тутешніх американців

Тобто ти звинувачуєш Байдена що хуйло напав?
День відкритих палат в дурдомі :facepalm:
Я не здивувуюсь якщо у бідона був з хуйлом взагалі договорняк.
Бо його оті мантри ні один солдат нато не ступить на українську землю, дуже заоохочували хуйла напасти.
   
Re: Питання до тутешніх американців

ніфуя, не передьоргуй. америка разом з кацапами примусили нас здати ядрьон батон під всраті гарантії.
це такі як ти завжди пробували грати крапленими картами,що вас хтось примусив.як та готова віддатися гімназистка ,що всетаки "блюла чистоту" хоча б формально на публіку. проблема тільки в тому що країни і її керманичі не гімназистки-відповідальність на них історична
   
Re: Питання до тутешніх американців

ну чо, у пончика ядрьон батон вже є.
у аятол на підході. шо робити сусідам?
треба клепати свій ядрьон батонон у відповідь.
і панєслась п*ізда па кочкам.
он лука вже собі завіз, пшеки почали чесать рєпу у відповідь
дивляться на бідона, х*уйня дєло, треба рішать вопрос безпеки самотужки.
прийде трамп, америка взагалі зільється, питання вооруженія ядрьон батонами постане особливо гостро.
у мене тае враженння що ти "хочеш віддатися" але робиш то якось кострубато. ось кучма з кравчуком іїхкомандами "дипломатів"віддалися якось з шиком. скільки фанфар було,народ.як ти ,прямо пісяв від щастя-непотріб здали за бабки на песії(правда то все розбазарили кому треба.але),хавчик і гарну бомагу з вензелями. :D  скільки тобі тоді було? школу кінчав чи вже був МНС?
   
Re: Питання до тутешніх американців

це такі як ти завжди пробували грати крапленими картами,що вас хтось примусив.як та готова віддатися гімназистка ,що всетаки "блюла чистоту" хоча б формально на публіку. проблема тільки в тому що країни і її керманичі не гімназистки-відповідальність на них історична
не п*изди. ми свою частину уговору виконали, ядрьон батон здали, засоби доставки здали або порізали, то тепер відповідай за свої всраті гарантії.
а інакше, виходить все що америка обіцяла гівна варте, з відповідними наслідками.
   
Re: Питання до тутешніх американців

Я не здивувуюсь якщо у бідона був з хуйлом взагалі договорняк.
Бо його оті мантри ні один солдат нато не ступить на українську землю, дуже заоохочували хуйла напасти.
ащо мали ступити тебе захищати чи ти повинен був там бути на передку ще в 22 році. а ти досі на дивані .
   
Re: Питання до тутешніх американців

Білий Дім має стратегію логіку зброю
і він чомуся рахує що москалі вміють рахувати  так як рахують Амереканці
про єкономіку в війні про людей їх життя
і мислять так само і роблять висновки з санкцій  з падіння торговлі
і мають розум і ось скажуть вибачтє нас весь світ  ми все повернемо і відбудуємо за все заплатимемо
А кацапи на всі ці плани і маматику не звертають уваги
і вбивають украінців і своїх а на п*икладі  другої світової людей не пожалкують
   
Re: Питання до тутешніх американців

ащо мали ступити тебе захищати чи ти повинен був там бути на передку ще в 22 році. а ти досі на дивані .
я вже півроку в ЗСУ, х*уйню городиш.
   
Re: Питання до тутешніх американців

---
Дехто в цьому світі вже почав одуплятися.
Сьогодні в Канаді почали тестувати сповіщення про тривогу. 8-:
Приходить таке сповіщення на стільниковий телефон.
Тільки от мені цікаво,дійсно ці товпойопи не в курсі,що буде зі звязком,коли буде нанесено ядерний удар??? :weep:
Немає такої сили ядерноі бомби щоб знищила всю канаду
якесь село можє бути але не все
   
Re: Питання до тутешніх американців

я вже півроку в ЗСУ, х*уйню городиш.
власне тому і сказав,про 22рік. в кінці кінців самому приходиться викручуватися. ніхто посилати солдатів сюди не буде. ось як би ви в 90 то розуміли б то і не ігнорували рухів кравчука і кучми у ВСЬОМУ(не тільки в міжнародних справах) та мали б сьогодні інші клопоти і приємніші .я думаю.Ну хоча б як поляки.
   
Re: Питання до тутешніх американців

власне тому і сказав,про 22рік. в кінці кінців самому приходиться викручуватися. ніхто посилати солдатів сюди не буде. ось як би ви в 90 то розуміли б то і не ігнорували рухів кравчука і кучми у ВСЬОМУ(не тільки в міжнародних справах) та мали б сьогодні інші клопоти і приємніші .я думаю.Ну хоча б як поляки.
та заїбав, ніхто ваших всратих солдатів не просить. давай зброї і побільше і не став ніяких умов щодо його застосування по ворогу.
про це треба було сказати хуйлу ще до того як він напав, що ми дамо їм стільки зброї скільки буде потрібно щоб роз'їбати його всрату армію в хлам.
дивись би і передумав нападати би. натомість старий козліна навпаки запрошував напасти.
   
Re: Питання до тутешніх американців

та заїбав, ніхто ваших всратих солдатів не просить. давай зброї і побільше і не став ніяких умов щодо його застосування по ворогу.
про це треба було сказати хуйлу ще до того як він напав, що ми дамо їм стільки зброї скільки буде потрібно щоб роз'їбати його всрату армію в хлам.
дивись би і передумав нападати би. натомість старий козліна навпаки запрошував напасти.
ти розумієш,що наша розмова НІ-ДО-ЧОГО не веде? Якщо це веде до того щоб ти зняв стрес-зрозуміло. в іншому випадку це перемелення перемеленого. Бо все буде іти так як там,на горі вирішуть(мова не про небесну канцелярію :) ) і як виглядає зараз-не по твому смаку.
 Тому успіхів у відбитті ворога , великого щастя вийти з тої мясорубки без сказ і успіхів у мирному житті.
   
Re: Питання до тутешніх американців


Ось Саліван, Бьорнс, Блінкен, Остін та на чолі їх Байден весь час торчать Україні про неприпустимість застосування американської зброї по території РФ.
Тим часом, хуйло створило два ударних угруповування на харківському та сумському напрямку.

Тобто ті війська разом зі складами зброї, техніки, особовим складом знаходяться на території РФ, яка захищається умовами США про незастосування їх зброї.

З цієї території здійснюється наступ на міста і села харківської та сумської області. Використовуються склади зброї, грунтові аеродроми для гвинтокрилів, бази ремонту техніки, аеродроми фронтової авіації, розгортаються колони техніки, накопичується особовий склад. Це все в безпеці, бо так хоче Байден.

Мы не можемо знищувати нічого з того ні хаймарсами, ні атакамсами.

А ось кацапи можуть знищувати наши тили своєю зброєю, іранськими шахєдами, корейськими ракетами тощо. Це дозволяє їм просуватися вперед, захоплювати "нові території" з досить комфортною позицією.

Тим часом, поки ми бьемося за Харківщину на межі людських сил, втрачаючи людей і території, Блінкен в київському пабі грає на гітарі та підбадьорює публіку запевненнями що ми на правильному шляху. Треба тільки побороти корупцію.

Ось скажіть мені американці, ви дійсно вважаєте нас за розумово відсталих папуасів?

США і Європа допомагатимуть поки українці згодні битися за свою країну. Британія та Франція давно сказали, що скальпами можна бити по рашці.
Для того щоб зрозуміти стратегію краще дуже раджу послухати ось це інтервʼю.
- це стратегія морських держав накладати економічні санкції і чекати
- допомога засобами що більш технологічні
- вони також вчаться на цій війні і зазвичай українські воїни можуть знати краще
- перетворення України на стіну проти раші



   
Re: Питання до тутешніх американців

ти розумієш,що наша розмова НІ-ДО-ЧОГО не веде? Якщо це веде до того щоб ти зняв стрес-зрозуміло. в іншому випадку це перемелення перемеленого. Бо все буде іти так як там,на горі вирішуть(мова не про небесну канцелярію :) ) і як виглядає зараз-не по твому смаку.
 Тому успіхів у відбитті ворога , великого щастя вийти з тої мясорубки без сказ і успіхів у мирному житті.
та вже нарішали старі маразматики, світ котиться в прірву і ти за океаном хєра тепер відсидишся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія