Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Блінкен зіграв на гітарі в одному з барів Києва

Re: Блінкен зіграв на гітарі в одному з барів Києва

Бачив недавно в Києві ,працював барменом .
А де саме? Надо буде заїхати, давно не бачив його.
Саме барменом чи він як зозяїн але він зазвичай любить сам і наливати.
   
Не в тому місці він грав і не в той час єякось цє виглядає неприродньо
як печево на майдані ……
Неприродньо було якби зіграв ти . А в Блінкіна навіть дуже природньо . :)
   
Цікаво де зараз Ерік? Він з Віолою розвівся і віддав їй і їхній дитині пару барів, а сам коли його кинули з хрещатіком 44, щось там хотіа ще десь зачипитися , але кажуть став багато пити..мабуть з новою українською дівчиною..звалив до німетчини.

   
aaa, ну тогда понятно
кто быстрее пальцами шевелит, тот и чемпион
ок, слушай мальмстина ;)

Так само, як і той чемпіон, хто в нокаут суперників відправляє, а не скаче "як метелик".
Блюз - унила проста музика, яку віртуозам грати просто не по статусу.

ЗІ. Для декого і чижик-пижик - шедевр.
   
Літаки ще вчора були потрібні… немає
Пів року ніякої допомоги і ми втратили купу людей
А Блінкен приїхав  і грає блюз…
Класс!!
я так поняв що там і без блінкіна грали. Знай без США те кафе не працювало б.
   
Цікаво де зараз Ерік? Він з Віолою розвівся і віддав їй і їхній дитині пару барів, а сам коли його кинули з хрещатіком 44, щось там хотіа ще десь зачипитися , але кажуть став багато пити..мабуть з новою українською дівчиною..звалив до німетчини.

ех були часи...
колись той Ерік дня три не просихав в Лютежі.
   
Ще б членом зіграв на піаніно
Боюсь, что когда он членом заиграет, наступит апокалипсис
уж лучше так :gigi:

 
Не в тому місці він грав і не в той час єякось цє виглядає неприродньо
да нормально он сыграл
россияне до сих пор не посчитают,
из скольких нот ATACMS та музыка была
то ли 16, то ли нет :D
   
А де саме? Надо буде заїхати, давно не бачив його.
Саме барменом чи він як зозяїн але він зазвичай любить сам і наливати.
Я його бачив в Чорному капітані . Але друзі кажуть що його звідти виперли за те що багато пив .
   
Re: Блінкен зіграв на гітарі в одному з барів Києва

Так само, як і той чемпіон, хто в нокаут суперників відправляє, а не скаче "як метелик".
Блюз - унила проста музика, яку віртуозам грати просто не по статусу.

ЗІ. Для декого і чижик-пижик - шедевр.

Ну это видимо для тебя, если только сыграть чижика-пыжика в темпе 240))
А лучший в мирк певец - это видимо Эминем, ведь он херачит по 10 слов в секунду!
Музыка - она намного глубже и разнообразнее, чем пулеметные очереди, уж поверь.
И тот же кривой Кит Ричардз - это гениальный гитарист, а Ингви Мальмстин - заурядный скорострел.
Впрочем, тут действительно, каждому свое, в конце концов перечисленные тобой гитаристы конечно, заслуживают уважения за свой нелегкий труд.
   
Re: Блінкен зіграв на гітарі в одному з барів Києва

Блінкін приїхав викручувати руки Зеленському. Не поділяю тут захоплення цим гітаристом.
Данія знов відклала ф16 у шухлядку
   
Re: Блінкен зіграв на гітарі в одному з барів Києва

Не здається тут декому, що країна в якій кожного дня гинуть люди…діти то окрема тема.. якось не дуже сприймає радісно американських гітарістів…
Не треба волати що я привіз вам атакамси, але й стрибати з гітарою якось не дуже…
   
Re: Блінкен зіграв на гітарі в одному з барів Києва

Не здається тут декому, що країна в якій кожного дня гинуть люди…діти то окрема тема.. якось не дуже сприймає радісно американських гітарістів…
Не треба волати що я привіз вам атакамси, але й стрибати з гітарою якось не дуже…

а украинских гитаристов норм?
или там евровидение всякое
В Киеве народ живет почти обычной жизнью, ходит в клубы, на концерты, а там прикинь, гитаристы прыгают часто
   
Re: Блінкен зіграв на гітарі в одному з барів Києва

ех були часи...
колись той Ерік дня три не просихав в Лютежі.
Я його знаю ще з першого його бара...він був представником німецької фірми тут у Київі це десь 93-94рік  він там недовго попрацював і взяв одне маленьке подвальне приміщення на розкрутку під відсотки , до Київа він був на такій самій роботі тільки у Алма-Ати  в ті рока ще столиця Казахстану, там він і познайомився з Віолою ( вона кореянка з Казахстану) і привіз її сюди хоча наскільки мені відомо у нього була німкеня перша жінка і дитина , віола то вже друга, а потім наскільки мені відомо жинився вже на українкі ..
А так да, незнаю як зараз, давно не бачив його і не розмовляв , але побухать він останнім часом був не дурень ( верніше в ті года про які ти зараз кажиш)...
   
Re: Блінкен зіграв на гітарі в одному з барів Києва

Я його бачив в Чорному капітані . Але друзі кажуть що його звідти виперли за те що багато пив .
Зрозуміло. Просрав видно Ерік все...Він реально був долларовим мільонером у Київі заробив на барах...
До речі він один с перших які чисто бари відкривав ,а не ресторації як у нас було принято колись раніше, він один з перших це почав робити попав у струю як кпжуть і на цьому заробив ..але я так разомію все потім і проїбав.
Хоча він з НДР родом сам...тому хоч і німець, але таки трошки знає і наш иенталітет.

Останнє редагування: 15 травня 2024 15:43:25 від кноп
   
Не треба волати що я привіз вам атакамси, але й стрибати з гітарою якось не дуже…
он не только атакамсы привез
но и спел буквально следующее

На улице флаги
Красно-бело-синие.
Люди передвигают ноги
Люди спят, не разуваясь.
Но впереди на дороге
Есть предупреждающий знак.
Многие говорят,
Что было бы лучше умереть.
Я не антихрист,
Но я согласен с ними

есть нюанс - у россиян бело-сине-красный флаг
но предупреждающий знак Блинкен, похоже, привез, не?
   
Ну это видимо для тебя, если только сыграть чижика-пыжика в темпе 240))
А лучший в мирк певец - это видимо Эминем, ведь он херачит по 10 слов в секунду!
Музыка - она намного глубже и разнообразнее, чем пулеметные очереди, уж поверь.
И тот же кривой Кит Ричардз - это гениальный гитарист, а Ингви Мальмстин - заурядный скорострел.
Впрочем, тут действительно, каждому свое, в конце концов перечисленные тобой гитаристы конечно, заслуживают уважения за свой нелегкий труд.

Та можеш тут пижитись і корчити з себе знатока, але кожен віртуоз зіграє блюз, але далеко не кожен блюзовий гітарист володіє гітарою на рівні мною перелічених.
І річ не в темпі, а саме в володінні інструментом. Коли музикант може видавати саме ті звуки, які бажає.

І зведення всього до темпу саме і є ознакою поверхневості.

Надивився ти кіношки (Перехрестя) про те, як блюзова школота тіпа криє Стіві Вая, і корчиш тут з себе знатока.
Повторюю, блюзова техніка знаходиться десь раніше середини шляху до віртуозності.
   
Re: Блінкен зіграв на гітарі в одному з барів Києва

Та можеш тут пижитись і корчити з себе знатока, але кожен віртуоз зіграє блюз, але далеко не кожен блюзовий гітарист володіє гітарою на рівні мною перелічених.
І річ не в темпі, а саме в володінні інструментом. Коли музикант може видавати саме ті звуки, які бажає.

І зведення всього до темпу саме і є ознакою поверхневості.

Надивився ти кіношки (Перехрестя) про те, як блюзова школота тіпа криє Стіві Вая, і корчиш тут з себе знатока.
Повторюю, блюзова техніка знаходиться десь раніше середини шляху до віртуозності.

Снимаю шляпу перед твоей экспертизой и заканчиваю музыкальный диспут.
Для меня это примерно как было бы для тебя, если бы я спорил с тобой о самом лучшем калибре снайперской винтовки))
   
Не здається тут декому, що країна в якій кожного дня гинуть люди…діти то окрема тема.. якось не дуже сприймає радісно американських гітарістів…
Не треба волати що я привіз вам атакамси, але й стрибати з гітарою якось не дуже…
згодин з вами
   
Снимаю шляпу перед твоей экспертизой и заканчиваю музыкальный диспут.
Для меня это примерно как было бы для тебя, если бы я спорил с тобой о самом лучшем калибре снайперской винтовки))

Не переживай. Я маю яку-не-яку музичну освіту (саме по гітарі), грав в молодості і маю дитину - професійну співачку і гітаристку-аматоршу, з якою в свій час багато займався і сам щось додатково для себе вивчив.

Так шо, одне іншому не заважає.
   
он не только атакамсы привез
но и спел буквально следующее

На улице флаги
Красно-бело-синие.
Люди передвигают ноги
Люди спят, не разуваясь.
Но впереди на дороге
Есть предупреждающий знак.
Многие говорят,
Что было бы лучше умереть.
Я не антихрист,
Но я согласен с ними

есть нюанс - у россиян бело-сине-красный флаг
но предупреждающий знак Блинкен, похоже, привез, не?
У американців на американських вулицях американські біло-синьо-червоні прапори. Немає нюансу.
   
І на цей раз останнє:

Попса (Тейлор Свіфт, Мадонна, Ріана, Джей Ло тощо) та рок (ац/дц, Скорпіонз, Металіка, Рамштайн тощо), як би до них хто не ставився, збирають 100 і більше тисячні стадіони.
А які майданчики збирає блюз? Алкашню по барах?

Питання риторичне. Можна не відповідати.

Диспут закінчив.


Останнє редагування: 15 травня 2024 18:08:40 від Serg A (aka MG42)
   
Re: Блінкен зіграв на гітарі в одному з барів Києва

І на цей раз останнє:

Попса (Тейлор Свіфт, Мадонна, Ріана, Джей Ло тощо) та рок (ац/дц, Скорпіонз, Металіка, Рамштайн тощо), як би до них хто не ставився, збирають 100 і більше тисячні стадіони.
А які майданчики збирає блюз? Алкашню по барах?

Питання риторичне. Можна не відповідати.

Диспут закінчив.
Лед зеппелін збирав алкашню по барах? Не знав.
   
Лед зеппелін збирав алкашню по барах? Не знав.

Де Лед Зепелін, а де блюз? Ще й негритянський :facepalm1:

Led Zeppelin (Лед Зе́ппелін, походить від англ. Lead Zeppelin — «свинцевий дирижабль») — британський рок-гурт, що вважається одним із засновників хард-року та геві-металу[3][4].
   
Re: Блінкен зіграв на гітарі в одному з барів Києва

Де Лед Зепелін, а де блюз? Ще й негритянський :facepalm1:

Led Zeppelin (Лед Зе́ппелін, походить від англ. Lead Zeppelin — «свинцевий дирижабль») — британський рок-гурт, що вважається одним із засновників хард-року та геві-металу[3][4].
Поцікався. Цеппеліни  то блюз в першу чергу. І вдругу теж.
   
Поцікався. Цеппеліни  то блюз в першу чергу. І вдругу теж.

хулі ти стелиш? Мені 60. Я виріс на цепеліні.
   
Re: Блінкен зіграв на гітарі в одному з барів Києва

хулі ти стелиш? Мені 60. Я виріс на цепеліні.
Слухай.
https://m.youtube.com/watch?v=N_lSJ-0Gl7Q
   
Слухай.
https://m.youtube.com/watch?v=N_lSJ-0Gl7Q

І шо?
Всі рокери час від часу грають якусь блюзову тему.
Якраз для бару саме воно.
Стадіонів цим не збереш.
   
Он Славко Вакарчук щось там з симфонічним оркестром пару раз співав.
То будемо його вважати оперним  співаком?
   
Re: Блінкен зіграв на гітарі в одному з барів Києва

І шо?
Всі рокери час від часу грають якусь блюзову тему.
Якраз для бару саме воно.
Стадіонів цим не збереш.
Тобі слова Планта щось значать?
"Я подумав: написати кілька каліфорнійських, сан-франциських блюзів ми зможемо, перебуваючи лише в цілковито особливому місці»
Це про третій альбом.
   
Ось бачите панове ,дали ввечері Блінкіну пограти на гітарі і вже сьогодні він оголосив ,що Америка дає ще зброю на 2 ярди і дозволив цією зброєю
хуярити по Кацапщині .Так що не в блюзі справа ,а в тому що дали людині зіграти .
   
Тобі слова Планта щось значать?
"Я подумав: написати кілька каліфорнійських, сан-франциських блюзів ми зможемо, перебуваючи лише в цілковито особливому місці»
Це про третій альбом.

Це часи перехідного періоду від всяких блюзв і рокабілі до року.
Тож не дивно, що блюзи ще писали.
Але, чим далі в часі, тим менше блюзу.

Хоча, дякую, ти лище підтвердив те, що я казав звіаду. Рок-гітарист легко заграє блюз, а от навпаки - навряд.

ЗІ Ще раз. Led Zeppelin were an English rock band formed in London in 1968.
   
Попса (Тейлор Свіфт, Мадонна, Ріана, Джей Ло тощо) та рок (ац/дц, Скорпіонз, Металіка, Рамштайн тощо), як би до них хто не ставився, збирають 100 і більше тисячні стадіони.
и джаз стадионы не собирает, и фольклор, и классика
и что это доказывает?  ;o
А які майданчики збирає блюз? Алкашню по барах?
иногда хочется красиво пострадать, а шо? :laugh:
   
и джаз стадионы не собирает, и фольклор, и классика
и что это доказывает?
Це доводить лише те, що пану Serg A краще писати про пістолєти і вінтовкі - речі, в яких він компетентний. Напевно.
   
Ось хто стадіони збирав. Еххх оце була музика! (tu)
   
Скільки ж поціновувачів блюзу і чорних гітаристів виявляється на ФУПі.
Ви хоч реально слухаєте той блюз? Справжній чорний блюз? Чи аби попи3діти з вумним виглядом, і покорчити з себе щось, розумне, відтопиривши мізинчик?
Спочатку закидується тіпа зі знанням справи: "для білого він ще непагано грає на гітарі".
Хоча, грає він для будь-кого не дуже.
Що можна перефразувати як те, що чорні - кращі гітаристи за білих.
Потім, коли писком в білу реальність, починаються відмазки і пурга.
Тіпа негри грають душевно, а білі - пиляють в темпі 240.
Далі заява, що Лед Зеппелін то блюз. Три рази тичеш з вікіпедії, що Лед Зеппелін - рок гурт, який вважається засновником хард-року. З Англомовної вікі і з україномовної.
Нє, ніхуя, це блюз.
Бо вони зіграли декілька блюзових балад у третьому альбомі. І навіть не в чорному стилі.

Потім мені двічі якісь ламери вказують, що краще мені писати про зброю. Тіпа ми тут ето што-то, а ти - реднек.
Це при тому, що я сам цілком пристойно граю, вірніше, колись грав на гітарі і маю в сім'ї тих, хто заробляє на життя музикою.

Забув у вас спитати, ламери, про що мені писати.

:lol: :lol: :lol:
   
Але, чим далі в часі, тим менше блюзу.
та й року теж меншає
   
Хоча, дякую, ти лище підтвердив те, що я казав звіаду. Рок-гітарист легко заграє блюз, а от навпаки - навряд.
брюс дікінсон в кінці 80-х якось сказав
а чи існує хеві-иметал взагалі
це той же блюз - просто він трохи змінився
   
Re: Блінкен зіграв на гітарі в одному з барів Києва

я так поняв що там і без блінкіна грали. Знай без США те кафе не працювало б.
Працювало б, тільки під іншу музику
   
Re: Блінкен зіграв на гітарі в одному з барів Києва

Потім мені двічі якісь ламери вказують, що краще мені писати про зброю.
Звісно краще. Ваша (чомусь) агресивна позиція в цій гілці відчувається не інакше як "пальци вєєром" і не видно жодних підстав для цього безглуздого бенефісу.

Вам не подобається блюз? Ок, це ваше право. А джаз теж збирає лише "алкашню по барах"? От і добре, і це не ваше.
"Віртуози запросто заграють блюз, а от блюзмени - ніфіга не віртуози..." (с) Що це за ламерство?? Що ви мелете? Нащо?
Погортайте хоча б який-небуть Rolling Stone's 100 Greatest Guitarists of All Time, зауважте кількість блюзменів та їхні позиції там і не показуйте себе таким агресивним дилетантом.
   
Якщо вже тут такі теоретичні суперечки, що блюз, що не блюз і чому взагалі блюз має подобатися, адже він дійсно по формі є примітивом - вставлю і свої 5 копійок та порівняю блюз із японськими віршами хайку.
Хайку - завжди всього 3 рядки, 5+7+5 складів,  обов'язковий ліричний зв'язок із природою - ну хіба можна порівнювати примітивний хайку із Рільке чи Байроном? Із величними поемами та баладами?
Але в хайку є свій шарм, своя краса, свої тонкі струни, які знаходять відгук у серці.
Так само і блюз: це, як правило,  12 тактів, проста гармонія (у архаїчному варіанті всього 3), три рядки тексту у кожному куплеті, причому перший як правило дублюється у другому.
Примітив форми, але музично - надзвичайно яскравий спектр емоцій.
Майстерність виконавців блюзу саме в тому, що у таку сувору просту форму вони вписують різноманітні почуття, драйв, радість чи тугу,  все це максимально щиро, що і відчуває слухач.
Хоча технарів там теж вистачало, той же Бадді Гай чи Гері Мур.
Ну а джазовий блюз - то взагалі окрема тема.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія