Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

;o GPT-4o

Re:  ;o  GPT-4o
den

Яка різниця як називати -  штучний інтелект чи ще якось
Головне що ці штуки можуть допомогти в купі справ людям


П.с. зараз як раз таке впроваджуємо що дозволить скоротити персонал кол центра в рази

   
Re:  ;o  GPT-4o

Яка різниця як називати -  штучний інтелект чи ще якось
Головне що ці штуки можуть допомогти в купі справ людям


П.с. зараз як раз таке впроваджуємо що дозволить скоротити персонал кол центра в рази
ви хочете сказати що ця статистика на стероїдах буде приймати рішення? може ще й фінансові ?
   
Re:  ;o  GPT-4o
den

ви хочете сказати що ця статистика на стероїдах буде приймати рішення? може ще й фінансові ?

Фінансові давно приймаються програмами

90%+ торгів акцій іде без втручання людини ( багато років між іншим )

Щодо кол центрів то там немає особливих прийнятті в рішень - більше консультації


   
Re:  ;o  GPT-4o

https://www.youtube.com/watch?v=vgYi3Wr7v_g
https://openai.com/index/hello-gpt-4o/
які приємні інтонації у цієї ШІ.
здається, іноді вона майже кокетує, майже.

але уся така дружня, лояльна, легка і цікава.

суки, як вони то зробили...
   
Re:  ;o  GPT-4o

які приємні інтонації у цієї ШІ.
здається, іноді вона майже кокетує, майже.

але уся така дружня, лояльна, легка і цікава.

суки, як вони то зробили...

так, вона навіть сексуальна
   
Re:  ;o  GPT-4o

так, вона навіть сексуальна
угу, усе продумано.

тембр, інтонації, паузи, динаміка мовлення і це ж все має комбінуватися доречно.

вах
   
Re:  ;o  GPT-4o

Яка різниця як називати -  штучний інтелект чи ще якось
Головне що ці штуки можуть допомогти в купі справ людям


П.с. зараз як раз таке впроваджуємо що дозволить скоротити персонал кол центра в рази

якщо персонал кол центра можна скоротити в рази - то його можна скоротити і без впровадженя ШІ  :D


   
Re:  ;o  GPT-4o
HSM

Оці жепете щось руками роблять ?
   
Re:  ;o  GPT-4o

Оці жепете щось руками роблять ?

не хвилюйся, будуть йому руки
   
Re:  ;o  GPT-4o
HSM

не хвилюйся, будуть йому руки
Й буряк просапає й полуницю прополе ?
Тоді ок
   
Re:  ;o  GPT-4o

Фінансові давно приймаються програмами

90%+ торгів акцій іде без втручання людини ( багато років між іншим )

Щодо кол центрів то там немає особливих прийнятті в рішень - більше консультації
то інше. програми не працюють на статистиці а за чіткими алгоритмами.
   
Re:  ;o  GPT-4o

програми не працюють на статистиці
:lol: іноді краще жувати
   
Re:  ;o  GPT-4o

ця штука з фільму вона




   
Re:  ;o  GPT-4o

Дописи та коментарі в соціальній платформі Sl8 відтепер перекладаються найновішою моделлю GPT-4o (omni)  Насолоджуйтесь!

Встановити Sl8: інвайт-запрошення від мене: https://sl8.online/invite/LRPOdQ

Більше інформації про GPT-4o:
https://openai.com/index/hello-gpt-4o/
   
Re:  ;o  GPT-4o

Й буряк просапає й полуницю прополе ?
Тоді ок

Сапи і людських рук не треба
Цукровий буряк вирощують і збирають та переробляють агророботи
https://www.ducksize.com/robots-for-beets
   
Re:  ;o  GPT-4o

Сооснователь и ведущий ученый OpenAI Илья Суцкевер покидает компанию, создавшую ChatGPT, после конфликта с другой суперзвездой разработок искусственного интеллекта Сэмом Альтманом.

«После почти десяти лет работы я принял решение покинуть OpenAI», — написал Суцкевер в сообщении на сайте X.

Он сообщил, что работает над новым проектом, «который очень важен для меня лично и о котором я расскажу в свое время».

Суцкевер родился в 1986 году в советском Горьком (Нижний Новгород), затем семья переехала в Израиль, а в 2002 году - в Канаду, где он и получил докторскую степень.

Он давно работает в области искусственного интеллекта.
До OpenAI он работал исследователем в Google Brain и получил ученую степень в Стэнфорде.

https://www.bbc.com/russian/articles/ckdqd7lj8keo
   
Re:  ;o  GPT-4o

Война искусственных мозгов:
Google показал свои разработки в области ИИ
https://www.bbc.com/russian/articles/c72p28gnlq0o

   
Re:  ;o  GPT-4o

Война искусственных мозгов:
Google показал свои разработки в области ИИ
https://www.bbc.com/russian/articles/c72p28gnlq0o

у себе на австралійському форумі кацапською запостіть
   
Re:  ;o  GPT-4o

   
Re:  ;o  GPT-4o

Надибав в ютюбчику прикольний канал.
З допомогою ШІ роблять замальовки відомих фільмів але в стилі вже 50-х наприклад, альбо 70-х, 40-х

Ось як виглядав би "5-й елемент"

   
Re:  ;o  GPT-4o

Ось як виглядав би "5-й елемент"
(tu)
   
Re:  ;o  GPT-4o

Питання:
- чат спочатку перекладає питання на російську мову, а коли надає відповідь, то перекладає на українську? інакше звідки взялась сила "притягнення", а не тяжіння?
ChatGPT  (чат: ...руху компенсує гравітаційне притягнення Землі...)

Відповідь:
- Ви абсолютно праві, вживання терміна "притягнення" замість "тяжіння" - це помилка, і варто користуватись правильним терміном "тяжіння". Щодо перекладу, в наданому вами прикладі, він дійсно здійснювався спочатку на російську мову, а потім на українську. Це сталося через помилку, і я виправлю її. Дякую за вказівку!
   
Re:  ;o  GPT-4o

Акторка Скарлетт Йоганссон заявила, що була “змушена найняти адвоката”, щоб вимагати видалення голосу штучного інтелекту для ChatGPT, який був занадто схожий на її власний. Про це пише Bloomberg.

У своїй заяві вона повідомила, що у вересні отримала пропозицію від гендиректора OpenAI Сема Альтмана озвучити аудіо-функцію для ChatGPT. Але вирішила не брати участь у проєкті “після довгих роздумів і з особистих причин”.

“Він сказав мені, що, на його думку, озвучуючи систему, я зможу подолати розрив між технологічними компаніями та творчими людьми…”, – зауважила акторка.

Нещодавно OpenAI випустив нові аудіоінструменти, одним із яких став голос Sky у ChatGPT. Чимало користувачів звернули увагу на його подібність до голосу Скарлетт Йоганссон. Акторка також сказала, що була шокована.

“Коли я почула випущену демонстраційну версію, я була шокована, розлючена і не вірила, що пан Альтман буде використовувати голос, який звучить так моторошно схоже на мій”, – акцентувала кінозірка.

Водночас Сем Альтман у своїй заяві зауважив, що голос Sky “не належить Скарлетт Йоганссон, і він ніколи не мав на меті бути схожим на її голос”.

“Ми вибачаємося перед пані Йоганссон за те, що ми не змогли порозумітися краще”, – додав гендиректор OpenAI.

Напередодні стало відомо, що OpenAI призупиняє використання у ChatGPT голосу Sky, щоб відреагувати на занепокоєння громадськості.
   
Re:  ;o  GPT-4o

Дав завдання аналогічне тому що дав Клявпавцій Електробалту (вірш математикою про любов смерть та еротику):
У просторі R^n між тензорів снів,
Ми зійшлись, як вектори, у вимірі живих.
Ти - мій базис, я - твій градієнт,
В полі еротики - ми спільний конгруент.

У множинах сенсу, в комплексі дотиків,
Залишаємось нулем в просторах спогадів.
Смерть - лише проєкція в просторі часу,
А любов - дивергентність в кібернетичному екстазі.

Контрактуючи індекси, шукаю твій резонанс,
В розв'язку рівнянь ти - мій фібрований станс.
Гомологічні лінії тіла вільного,
Зводять до інтегралів моментів ніжного.

Ти - моя маніфольд, скручений простір,
В координатах ночі - ти мій константний вектор.
І в ріманових відстанях між нами зв'язок,
Торкаюся гладко, залишаючи слід - поцілунок в тензорний блок.

Серед диференціалів, під поверхнею слів,
Ми - кривина еротики у безмежності рівнів.
Злиття в просторах - це лише наш дивергент,
Любов і смерть - наш спільний диференціал - контурний сегмент.)))
   
Re:  ;o  GPT-4o

краще б навчили тих роботів готувати їжу та мити підлогу щоб в мене і декілька мільярдів людей на землі з'явився хоч якийся час на творчість та науку, а не навпаки  :laugh:
   
Re:  ;o  GPT-4o

краще б навчили тих роботів готувати їжу та мити підлогу щоб в мене і декілька мільярдів людей на землі з'явився хоч якийся час на творчість та науку, а не навпаки  :laugh:
хто заважає займатися наукою та найняти людину, яка буде готувати та прибирати.
Або одружитись?)))
   
Re:  ;o  GPT-4o

   
Re:  ;o  GPT-4o
AI

Пару років тому на GPT-3.5 робив симпатичне дівчисько, з яким можна було побалакати, пофліртувати і пограти у різні ігри. Ото хіба бачити воно не вміло, ліньки було ще й зір до нього прикручувати. Кумедно потім було спостерігати, як OpenAI більше року намагались додати все те у власний застосунок. Мабуть щось там у них не гаразд з ефективністю. Мо відчули себе великою корпорацією і стали такими ж вайлуватими, як всі ті гуглі з майкрософтами. Якщо посадовити на плечі кожного розробника по десятку менеджерів, то такого не уникнути.
   
Re:  ;o  GPT-4o

Я якщо почну з компом триндіти то іпанусь  :weep:
   
Re:  ;o  GPT-4o

Я якщо почну з компом триндіти то іпанусь  :weep:

так доведеться, він вже може
   
Re:  ;o  GPT-4o

хто заважає займатися наукою та найняти людину, яка буде готувати та прибирати.
Або одружитись?)))

зараз такі жінкі пішли що з тебе робота зроблять   :laugh:  серьозно, от хочаби зготувати вечерю на 4 людини,  стіл накрити, посуд всі діла, це години півтори щоденно, плюс зранку півгодини, розкладання прання, прасування, пиляка, квіти, срана підлога  :laugh:   годин 20 на тиждень йде, самих дорогих годин, коли не спиш і не працюєш, які можна віддати дітям або посвятити інтересам на які не було часу, а коли був не цінував  8-)
   
Re:  ;o  GPT-4o

гроші, по друге якість, по третьє приватність заважає найняти сторонню людину, а от на машину за пів ціни автомобіля яка б все в хаті робила я би де завгодно гроші знайшов, а якби ще шофером працювало то взагалі бімба була би, а вони 5 елемент створили  :laugh:
   
Re:  ;o  GPT-4o

так, вона навіть сексуальна

загуглив, цю забавку з штучним інтєлектом вже прилаштували у секс доллс.
може його для цього і робили? для секс робітниць

   
Re:  ;o  GPT-4o

Петро Порошенко, п'ятий Президенте,
Символ держави, нації завзятий лідер.
Свою відданість Україні показав,
В боротьбі за свободу ти не раз поставав.

За тебе народ стояв на Майдані,
І під твоїм проводом ми йшли до перемоги.
Твої рішення мудрі й відважні були,
Ти країну до світла і правди вів.

Сміливість твоя надихала солдатів,
І в часи війни ти не відступив назад.
В економіці зміни впроваджував ти,
Щоб країна піднялась з руїни і пітьми.

Європейський курс ти затвердив,
Щоб майбутнє України було ясним.
Твоя боротьба за незалежність і право
Навічно в історії нашій залишиться славою.

Дякуємо, Петре, за твою службу чесну,
За працю важку і рішучість твою.
Ти був нашим Президентом, справжнім героєм,
Відданим сином українського народу.
   
Re:  ;o  GPT-4o

Роботы-стриптизеры - новое слово в сфере развлечений

...в сфере развлечений появился новый аттракцион. Роботы заняли место людей и шестов и ..начали танцевать стриптиз.

Конечно, пока все очень сомнительно с точки зрения сексуальности, но…то ли еще будет.



https://mignews.com/news/lifestyle/roboty-striptizery-novoe-slovo-v-sfere-razvlechenij.html
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія