Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Який талановитий кацап! Режисер Слуги народу отримав контрактів на 750млн за електроенергію

В договорі аванс 50% до 25 числа місяця, що передує місяцю постачання, в потім 30 і 10 до 5 та 10 числа. Фактично йому не потрібні свої обігові кошти.

Бляха, оце нормальні мутки)))
Бабло з повітря. А лохам потім розкажуть, що потрібно тарифи на водопостачання піднімати, бо комунікації старі, лагодити немає за що
   
Цікаво, що в минулому році цей водоканал купував з післяплатою, а тут така щедрість. :friends:
   
Цікаво, що в минулому році цей водоканал купував з післяплатою, а тут така щедрість. :friends:

Ви вже заяву в НАБУ надіслали від ПЄСа, посилання на скан надасте?
   
Ви вже заяву в НАБУ надіслали від ПЄСа, посилання на скан надасте?

Який стосунок я маю до ПЄС? Я вище писала, що це справа органів звертати увагу на журналістські розслідування чи ні, а я прийшла сюди попиздіти. :fuck:
   
Який стосунок я маю до ПЄС? Я вище писала, що це справа органів звертати увагу на журналістські розслідування чи ні, а я прийшла сюди попиздіти. :fuck:

Так навіщо ви тоді публічно піддаєте себе нищівним тортурам кожний день, ви звичайна мазохістка, шматок кексу? :weep:
   
Ви вже заяву в НАБУ надіслали від ПЄСа, посилання на скан надасте?
Там немає підстав для цього. Хіба що довести змову, якщо вона була. Але це не реально.
А умови дійсно дуже гарні в порівнянні з 2023 роком.
   
Так навіщо ви тоді публічно піддаєте себе нищівним тортурам кожний день, ви звичайна мазохістка, шматок кексу? :weep:

Ви шо онук нквдшного стукача?
   
Ви шо онук нквдшного стукача?

Так у вас ще присутні збочені асоціації, закінчуйте, шматок кексу, ці експерименти над собою, закопуйте вже рошен-стюардесу, а то вже не смішно... :weep:
   
Так у вас ще присутні збочені асоціації, закінчуйте, шматок кексу, ці експерименти над собою, закопуйте вже стюардесу, а то вже не смішно... :weep:

 8-: Чувак який не вилазить з тем «про Петра» мені за стюардес тут заливає.
   
8-: Чувак який не вилазить з тем «про Петра» мені за стюардес тут заливає.

Мене б влаштувало, якби "петро" виліз з мого життя назавжди, але такі шматки як ви все викопують і викопують це лайно... :weep:
   
Мене б влаштувало, якби "петро" виліз з мого життя назавжди, але такі шматки як ви все викопують і викопують це лайно... :weep:

Оце ви на режисера серіалу всіх часів і народів наїхали  :weep:
   
Оце ви на режисера серіалу всіх часів і народів наїхали  :weep:

Це не мало сенсу. Після вас він вже застрелився, повісився і втопився одночасно  для гарантії... :weep:
   
Це не мало сенсу. Після вас він вже застрелився, повісився і втопився одночасно  для гарантії... :weep:

Відомий зять пише, що він має броню. Буде жити. :ok:
   
Так у вас ще присутні збочені асоціації, закінчуйте, шматок кексу, ці експерименти над собою, закопуйте вже рошен-стюардесу, а то вже не смішно...
Дивно. Де в цій темі ви побачили петра?
   
Ви вже заяву в НАБУ надіслали від ПЄСа, посилання на скан надасте?
Ти наївний .Не треба ніяких заяв ,досить публікації в пресі . НАБУ чи хтось інший повинні зразу зреагувати .
   
Дивно. Де в цій темі ви побачили петра?
Цьому збоченцю всюди ввижається Петро. Хвороба в нього така . :)
   
Ви вже заяву в НАБУ надіслали від ПЄСа, посилання на скан надасте?
Не НАБУ а ДБР повинен зреагувати на публікацію. Але не зреагує.
   
Як таке взагалі могло статись під час правління видатного борця з корупцією ???
що зелепень, зрозумів що ти лох? Зробив себе сам.
   
Дивно. Де в цій темі ви побачили петра?
а він його скрізь бачить
   
Так шо там, петюнін заводік в Сквирі справно платить за водичку чи нє?
 :weep:

   
 З мером срачі? Айяйяяяааайй яяяйй  :lol:. Мер перефарбувавсі з коричнневого в зільонає?  Бувший синяк? Та невже?  :laugh:
   
Не НАБУ а ДБР повинен зреагувати на публікацію. Але не зреагує.
Мусить реагувати на публікацію в медіа .
   
Я не розумію чому режисер Слуг народу не поставив замість себе якогось свого приятеля?
Навіщо так світитись в публічній площині .
І друге питання .Хто це все злив в медіа ? Може комусь в ОП грошей не дали ?
   
Не НАБУ а ДБР повинен зреагувати на публікацію. Але не зреагує.

Ні, не ДБР, відповідно до ваших дописів.
"Розмір предмета злочину або завданої ним шкоди ≥ 500 мінімальних заробітних плат."
   
Mur Mastercьогодні в 21:34
IP/Host: ---.antizapret.prostovpn.org
Просто цікаво, чому ви сидите на українському форумі під кацапським впн?
   
а він його скрізь бачить

Заберіть його до себе і заховайте, можете разом з дружиною. Буде вам художньо читати "Неофітів" Шевченка... :weep:
   
Просто цікаво, чому ви сидите на українському форумі під кацапським впн?

А що вас ще цікавить?
   
А що вас ще цікавить?
Стосовно юзера Mur Master наразі тільки це. Нічим іншим, вибачте, не зацікавили.
Прошу, спільнота слухає.

Омг. Це дійсно цікаво:
"Через АнтиЗапрет проксируются только заблокированные сайты из единого реестра Российской Федерации.

Все остальные сайты будут работать напрямую, скорость интернет-соединения не снизится.
Сервис не логирует действия пользователей, не изменяет трафик и не вставляет рекламу на страницы."

Ви дописуєте з московської федерації, де УП заблоковано?

Останнє редагування: 14 травня 2024 22:00:43 від Observer
   
Стосовно юзера Mur Master наразі тільки це. Нічим іншим, вибачте, не зацікавили.
Прошу, спільнота слухає.

Мені так зручно.
А чому ви на українському форумі писали до 2022 року на руськом ізике?
   
Ви дописуєте з московської федерації, де УП заблоковано?

Пластинку заело у чувака, причем уже давно. Неужели сам не замечаешь, что выглядишь, как дурной попугай? Хотя, возможно, в этом и цель.
   
Мені так зручно.
А чому ви на українському форумі писали до 2022 року на руськом ізике?
В чому полягає зручність використання специфічного кацапського сервісу, котрий дає доступ до заблокованих на болотах ресурсів (і тільки)?
Звісно, якщо ви дописуєте не з боліт.

Тому, що я краще володію російською мовою, але з початком вторгнення вирішив остаточно від неї відмовитись.
   
Заберіть його до себе і заховайте, можете разом з дружиною. Буде вам художньо читати "Неофітів" Шевченка... :weep:
Я в вас поради не просила.
Вам тре  до спеціаліста по залежностям , а не в радники набиватися.
   
Я в вас поради не просила.
Вам тре  до спеціаліста по залежностям , а не в радники набиватися.

Так і не пхайтеся у "радники по залежностям", насолоджукйтесь життям з ригами, які після ненавистного їм 2014 року, швидко  перевзулися у підсвинків і займаються моралізаторством відносно інших. Насолоджуйтесь, поки ще на форумі  шастає декілька таких істот без відчуття власної гідності,  тому що інші, із залишками самоповаги,  вже самоліквідувалися.
   
В чому полягає зручність використання специфічного кацапського сервісу, котрий дає доступ до заблокованих на болотах ресурсів (і тільки)?
Звісно, якщо ви дописуєте не з боліт.


Тому, що я краще володію російською мовою, але з початком вторгнення вирішив остаточно від неї відмовитись.
На це  питання "камєнщик" відповів запитанням

[/quote]
Так навіщо ви тоді публічно піддаєте себе нищівним тортурам кожний день, ви звичайна мазохістка, шматок кексу? :weep:
[/quote]

Іноді одна дрібниця ламає всю багаторічну "легенду"
   
Іноді одна дрібниця ламає всю багаторічну "легнду"

А тепер ще раз і по-людські, яку "легенду" тобі поламали?
   
Так і не пхайтеся у "радники по залежностям", насолоджукйтесь життям з ригами, які після ненавистного їм 2014 року, швидко  перевзулися у підсвинків і займаються моралізаторством відносно інших. Насолоджуйтесь, поки ще на форумі  шастає декілька таких істот без відчуття власної гідності,  тому що інші, із залишками самоповаги,  вже самоліквідувалися.
Ти вже самоліквідувався із залишками самоповаги?
І з Сімфера також? Чи тебе й там іпе Порошенко ? Яке твоє собаче діло, що ми тут обговорюємо? Воно вже не твоє. Ти свій вибір зробив ще у березні 14го. Давай, кацапе, за карабльом, адье
   
А тепер ще раз і по-людські, яку "легенду" тобі поламали?
А як ти оцінюєш талант  режисера Слуг народу ? Ти мабуть його фанат ,передивився купу його фільмів ?
   
Ти краще розкажи, як там твої діточки на роботі у константінова працюють, все добре, свиня перевзута?
   
А як ти оцінюєш талант  режисера Слуг народу ? Ти мабуть його фанат ,передивився купу його фільмів ?

Ніяк.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія