Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден схвалив передачу Україні військової допомоги на 400 млн доларів

Татусь а ти можеш відповісти на пряме питання чому всі демократи проти свободи слова?
   
Отже що ми маємо, Байден підписав черговий пакет допомоги Україні, куди увійшли "озброєння, які Україна просила, включаючи боєприпаси для системи Patriot, системи реактивної артилерії високої мобільності (HIMARS) та боєприпаси, переносні зенітні ракетні комплекси Stinger, 155-мм артилерійські снаряди, бойові машини Bradley, а також мінозахищені протиамбушні машини (MRAP) та інше обладнання" і у всієї кацапо-трампанзівської наволочі підірвались пукани.

Трампанзоїди ФУПу (алі, чако, валік, какі, вовчик) почалися битись в істериці і сходити піною:"який поганий Байден, як посмів виділяти Україні зброю". :fuck:
нє ну молодець на місяць оборони вистачить. там все прораховано.
   

Чому ти постійно виступаєш проти тих, хто допомомагає Україні ? 

 Я допомагаю Україні,  а ти?
   
Луна південніше...

Та там у вас у Флориді одна суцільна трмпанзівська наволоч. Всі флоридькі респи голосували проти допомоги України, і ти знову побіжиш за них голосувати, щоб заблокувати допомогу Україні.  :bueee:
   
Та там у вас у Флориді одна суцільна трмпанзівська наволоч. Всі флоридькі респи голосували проти допомоги України, і ти знову побіжиш за них голосувати, щоб заблокувати допомогу Україні.  :bueee:
і cynic теж?
   
Я допомагаю Україні

Чим? Тим що голосував за трампанзівську сволоту, яка півроку блокувала допомогу Україні? :fool:
Ти допомогаєш кацапам, і на твоїх руках кров українців, і ти приклав руку до того, щоб кацапи змогли захопити Авдіївку. :fuck:
Ти відверта кацапська наволоч, яка люто ненавидить всіх, хто допомгає Україні, саме тому ти і рвеш дупу за Трампа і антиукраїнську трампанзівську сволоту.
 
   
нє ну молодець на місяць оборони вистачить. там все прораховано.

Звичайно було краще коли сім місяців на оборону не вистачало.
Гниді це подобалось, не критикував
   
Звичайно було краще коли сім місяців на оборону не вистачало.
Гниді це подобалось, не критикував
звісно що не подобалось. де я писав що це добре?
   
і cynic теж?

Чому всі трампанзі такі ідіоти?  :facepalm1:
Хоча це риторичне питання, бо якби був розум, то не стали б трампанзями.
cynic член палати представників від Флориди?  :punish:
Подивись на результати голосування щодо виділення допомоги Україні, вся респівська сволота від Флориди голосувала проти, а демократи за.  :fuck:
ТИ ж знову побіжиш голосувати за свого чергового трампіста, щоб той знову блокував допомогу Україні.  :bueee: 
   
Чим?.

давай так. я зараз напишу чим але ти або не відповіси  або з'їпешся. я вже не раз тут писав чим допомагаю і ти про це прекрасно знаєш. просто лють скажена і сеча позаливала твої очі.

так от напиши спершу ти чим ти допомагаєш а тоді я ще раз повторю про себе .
   
Чому всі трампанзі такі ідіоти?  :facepalm1:
Хоча це риторичне питання, бо якби був розум, то не стали б трампанзями.
cynic член палати представників від Флориди?  :punish:
Подивись на результати голосування щодо виділення допомоги Україні, вся респівська сволота від Флориди голосувала проти, а демократи за.  :fuck:
ТИ ж знову побіжиш голосувати за свого чергового трампіста, щоб той знову блокував допомогу Україні.  :bueee: 

так cynic теж трампанзі бо він живе у Флориді? це пряме запитання.
   
І знову кацапський пропагандон алі, зʼїжджає з теми і не хоче визнати, що він голосував за трампанзівську сволоту в палату представників, яка блокувала півроку допомогу і завжди голосувала проти надання допомоги Україні.  :fuck:

А в листопаді, виблядок кацапський знову побіжить голосувати за Трампа і трампанзівську наволоч, щоб тепер вже остаточно здати Україну хуйлу.  :bueee:

Так що йшов би ти, кацапський виблядок курсом "рускага ваєннага карабля" і не відсвічував тут, бо на твоїх руках кров українців.  :fuck:
   
цей чат ЖПТ версія 0.0001 альфа Татусь остаточно зламався.
   
И в чем это выразилось? :)
   Слишком долго тянули театральную паузу с финансированием Украины и поставками вооружений.
   Понимаю, выворачивали руки и Зеленскому, и Европе, и НАТО. Но, во-первых, свято место пусто не бывает. Европа начала шевелиться. И неожиданно выяснилось, что кое-кто сейчас останется без сладкого.
   Во-вторых, используя этот проёб, подсуетились китаёзы. И напихали Рашку оружием и компонентами под завязку.
   Теперь к 60 миллиардам надо прибавить нолик. Возможно не один. Иначе ситуацию не разрулить.  Довыёбывались, короче.
   
І знову кацаський пропагандончик алі не відповідає, чому він голосує за трампанзів, які блокують допомогу Україні. :fuck:
 
   
   Слишком долго тянули театральную паузу с финансированием Украины и поставками вооружений.
   Понимаю, выворачивали руки и Зеленскому, и Европе, и НАТО. Но, во-первых, свято место пусто не бывает. Европа начала шевелиться. И неожиданно выяснилось, что кое-кто сейчас останется без сладкого.
   Во-вторых, используя этот проёб, подсуетились китаёзы. И напихали Рашку оружием и компонентами под завязку.
   Теперь к 60 миллиардам надо прибавить нолик. Возможно не один. Иначе ситуацию не разрулить.  Довыёбывались, короче.

 :facepalm1:

Ти в анабіозі був чи взагалі нічого не знаєш про США?
   
звісно що не подобалось. де я писав що це добре?

Жодного слова з критикою твоїх респів ти не написав.
Значить для тебе тоді, коли блокувалась допомога все було норм.
Як тільки пішла зброя - пролилось стандартне гівно про піпєтку
   
Жодного слова з критикою твоїх респів ти не написав.
Значить для тебе тоді, коли блокувалась допомога все було норм.
Як тільки пішла зброя - пролилось стандартне гівно про піпєтку
звісно що писав. зараз ти напишеш де. я напишу - іди шукай мені ліньки. і все піде по новому колу.
   
:facepalm1:

Ти в анабіозі був чи взагалі нічого не знаєш про США?
    Я вижу результат внешней и внутренней политики США в последние полгода.
    И этот результат провальный. Что я ещё должен знать? О сложностях взаимоотношений, политике балансов и сдерживания, прочей хуете  для широкого вжитку? До пиzды это всё. Кто хочет делать- делает
   
звісно що писав. зараз ти напишеш де. я напишу - іди шукай мені ліньки. і все піде по новому колу.

Звичайно не знайдеш, бо ти ніколи не виступав проти трампанзів, які блокували допомогу Україні, ти їх підтримував.
Ти пропонував обрізати допомогу, як хотіли трампанзі, ти вплив вину на демократів, коли трампанзі несли маячню про кордон, ти завжди був проти допомоги Україні.
Саме тому у тебе підірвався пукан зараз, бо Байден виділив боєприпаси, щоб бити твою кацапську наволоч.  :fuck:
   
звісно що писав. зараз ти напишеш де. я напишу - іди шукай мені ліньки. і все піде по новому колу.

Звісно що ти брешеш і не писав.
Тобі «ліньки» , чакі «ліньки» - всій вашій гнидній бригаді «ліньки»
   
Срати на Байдена, який постачає необхідну зброю гнидам не ліньки…
   
Срати на Байдена, який постачає необхідну зброю гнидам не ліньки…

Їм за це платять.
І їм це болить, бо допомога Україні - це загроза кацапам, а трампанзівська наволоч цього не може перенести, тому у них так рвуться пукани.
   
Звісно що ти брешеш і не писав.
Тобі «ліньки» , чакі «ліньки» - всій вашій гнидній бригаді «ліньки»
звісно що писав.
   
Срати на Байдена, який постачає необхідну зброю гнидам не ліньки…
     Ще точніше сказати- НЕ ПОСТАЧАЄ. Але голову морочить що Україні, що Європі.
   
     Ще точніше сказати- НЕ ПОСТАЧАЄ. Але голову морочить що Україні, що Європі.

Черговий довбойоб виліз? :facepalm1:
Ані фсє адінакавиє.
   
Татусь а ти можеш відповісти на пряме питання чому всі демократи проти свободи слова?

Дружочек, свобода слова в одни ворота не канает. У тебя есть свобода слова нести х.й.ю, а у остальных есть свобода слова высказать тебе, что они думают о хуйне, которую ты несешь и о тебе тоже. :)

Посему… не скули. :)
   
звісно що не подобалось. де я писав що це добре?

Что плохо, не писал. Поскольку молчание - знак согласия, то твоя поддержка трапотварей очевидна. На твоих руках кровь погибших украинцев за эти 7 месяцев.
   
   Слишком долго тянули театральную паузу с финансированием Украины и поставками вооружений.
   Понимаю, выворачивали руки и Зеленскому, и Европе, и НАТО. Но, во-первых, свято место пусто не бывает. Европа начала шевелиться. И неожиданно выяснилось, что кое-кто сейчас останется без сладкого.
   Во-вторых, используя этот проёб, подсуетились китаёзы. И напихали Рашку оружием и компонентами под завязку.
   Теперь к 60 миллиардам надо прибавить нолик. Возможно не один. Иначе ситуацию не разрулить.  Довыёбывались, короче.

С этим - к упоротым трампанзе на этом форуме. Список известен. :)
   
    Я вижу результат внешней и внутренней политики США в последние полгода.
    И этот результат провальный. Что я ещё должен знать? О сложностях взаимоотношений, политике балансов и сдерживания, прочей хуете  для широкого вжитку? До пиzды это всё. Кто хочет делать- делает

Так администрация и делает. И Сенат. Но есть кучка упоротых на кацапской зарплате, которые мешают. Ну чисто казлы, мешающие работать… :)
   
     Ще точніше сказати- НЕ ПОСТАЧАЄ. Але голову морочить що Україні, що Європі.

Предлагаешь перестать морочить? Это тоже можно, но тогда к НГ линия фронта будет проходить в лучшем случае по Днепру с потерей Одессы. Устроит?
   
Так администрация и делает. И Сенат. Но есть кучка упоротых на кацапской зарплате, которые мешают. Ну чисто казлы, мешающие работать… :)
    Ну да, ну да. Козлы, угу . Понимаем. Вот только правительство СШАкогда сильно надо, плюет на все конгрессы, сколько их ни есть.
   Один Иран- контрас чего стоил. И это только то, что наружу выплыло.
   Или нового полковника Норта не нашлось? Сомневаюсь чета....
   
Предлагаешь перестать морочить? Это тоже можно, но тогда к НГ линия фронта будет проходить в лучшем случае по Днепру с потерей Одессы. Устроит?
   Ну, у нас УЖЕ вырисовывается подобный итог. По крайней мере, риск крайне велик. Теперь, чтобы восстановить прежнее положение дел, надо будет вложиться в 10-ти кратном размере.
   И, честно говоря, нас не очень интересует, ПОЧЕМУ так получилось.
   Нам бы результат...
   
Ну да, ну да. Козлы, угу . Понимаем. Вот только правительство СШАкогда сильно надо, плюет на все конгрессы, сколько их ни есть.
   Один Иран- контрас чего стоил. И это только то, что наружу выплыло.
   Или нового полковника Норта не нашлось? Сомневаюсь чета....
Навіщо так далеко Ізраілю навалили зброї без будь яких голосувань бо така слабка армія з F-35, меркавами, дронами мала воювати аж з чувакми у яких є старенькии калаши та РПГ і все.
   
Трампанзоїд какі вже прямо по кацапській методичні шпарить.  :facepalm1:
Какі, ти з валіком одну методику ділите чи він у тебе начальнік?
   
Татусь як там справи з донатом?
   
    Ну да, ну да. Козлы, угу . Понимаем. Вот только правительство СШАкогда сильно надо, плюет на все конгрессы, сколько их ни есть.
   Один Иран- контрас чего стоил. И это только то, что наружу выплыло.
   Или нового полковника Норта не нашлось? Сомневаюсь чета....

С Ираном был прямой конфликт. :) вся разница. :)
   
Дружочек, свобода слова в одни ворота не канает. У тебя есть свобода слова нести х.й.ю, а у остальных есть свобода слова высказать тебе, что они думают о хуйне, которую ты несешь и о тебе тоже. :)

Посему… не скули. :)

проблема не в тому що вони говорять, з цим проблем не має. а в тому що Татусь бігає та апелює до модератора... бан політичних опонентів це не є свобода слова аж ніяк.
   
   Ну, у нас УЖЕ вырисовывается подобный итог. По крайней мере, риск крайне велик. Теперь, чтобы восстановить прежнее положение дел, надо будет вложиться в 10-ти кратном размере.
   И, честно говоря, нас не очень интересует, ПОЧЕМУ так получилось.
   Нам бы результат...

Тут вот пишут, что в Харьковской области не оказалось минных полей… и Чонгар был разминирован… вот и результат… или в этом опять Байден виноват?
   
Навіщо так далеко Ізраілю навалили зброї без будь яких голосувань бо така слабка армія з F-35, меркавами, дронами мала воювати аж з чувакми у яких є старенькии калаши та РПГ і все.

Это ж когда было? :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія