Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден схвалив передачу Україні військової допомоги на 400 млн доларів

Дурачок, треба приймати реальнiсть такою як вона е.
Подивись динамiку статистики вiдмови вiд американського громадянства.

По-друге, дуже багато людей якi виросли в Америцi чи народились в Америцi, повертаються в Польщу чи iншi iх краiни з яких вийшли iх сiм'i, взамiну Америка наповнюеться кримiналом з Африки, центральноi Америки, Венесуели тд.
Якiсть життя в Европi на порядок вища нiж в Америцi, одним словом - Америка це трудовий табiр з покращеним харчуванням.

О, миллионер из отдела очистки, добирающийся на работу на велике, нарисовался. :)

Не нравятся Штаты - пестуй в страну исхода, тебя здесь никто не держит. :)
   
єбло своє трохи стули, чума демократична.
Не наривайся

300 уже заложил за воротник? :)
   
О, миллионер из отдела очистки, добирающийся на работу на велике, нарисовался. :)

Не нравятся Штаты - пестуй в страну исхода, тебя здесь никто не держит. :)
Не заздри так вiдкрито, пане кочегар, спецiалiст по колосниковим решiткам :)
Я ж не винен що через твою морбiдiтi ти мусиш використовувати як мiнiмум субурбан щоб запхату твою розкормлену тушу.

А якщо серйозно, ти в курсi що таки держать. Ти знаеш про податок виходу коли людина з грiнкартою чи громадянин покидае америку i не хоче продовжувати бути резидентом?
В фiнансах як я зрозумiв ти нуль.
   
Ти дивися, розпоясалося.
Я твою жінку рухав, урод американський?
А моя жінка зараз у славному місті Львові, після перукарні,  педикюру та манікюру. З друзями, має з ким і має про що поговорити
Твоїй таке й не снилося, старий імпотент)
   
Не заздри так вiдкрито, пане кочегар, спецiалiст по колосниковим решiткам :)
Я ж не винен що через твою морбiдiтi ти мусиш використовувати як мiнiмум субурбан щоб запхату твою розкормлену тушу.

Чему завидовать, тебе, вечно обиженному на Штаты электрику-нищеброду? :) Мой вес 80 кг при росте 177 см, так что и здесь ты обосрался, велосипедист-пестун. :)
   
300 уже заложил за воротник? :)
хреновий з тебе нарколог.
300 грам я заклав ще 12-14 год тому.
Вже перетравив і забув.
Так що не переоцінюй своі здібності
   
Твоїй таке й не снилося, старий імпотент)

Може якраз нi, може вiн в даний момент на форумi а його жiнка з друзями або другом i мае про що поговорити також :)
   
хреновий з тебе нарколог.
300 грам я заклав ще 12-14 год тому.
Вже перетравив і забув.
Так що не переоцінюй своі здібності

Да понятно, что ты нажираешься с тоски и безысходности и давай на ФУПе Штаты хаять. Не нравится здесь - пестуй домой или еще куда, всего-то делов» (с) :)
   
Чему завидовать, тебе, вечно обиженному на Штаты электрику-нищеброду? :) Мой вес 80 кг при росте 177 см, так что и здесь ты обосрался, велосипедист-пестун. :)

Та я зовсiм не обiжний на тi штати, я просто не молюся на них як ти, а використовую цi Штати поки менi це вигiдо i пiдходить i бачу всi позитивнi та негативнi сторони.

i до речi, пане кочегар, я не електрик i нiколи електриком не був хоч i працюю над дизайном електичних мереж високоi та ультрависокоi напруги, i ти розумiеш сам скiльки бабла зараз крутиться в цiй галузi :)
нарештi Америка почала масово проектувати 750кВ АС та 500кВ ДС якi в Канадi будували вже десь рокiв 55 тому. Навiть не в Канадi, в Квебецi.
   
Та я зовсiм не обiжний на тi штати, я просто не молюся на них як ти, а використовую цi Штати поки менi це вигiдо i пiдходить i бачу всi позитивнi та негативнi сторони.

i до речi, пане кочегар, я не електрик i нiколи електриком не був хоч i працюю над дизайном електичних мереж високоi та ультрависокоi напруги, i ти розумiеш сам скiльки бабла зараз крутиться в цiй галузi :)
нарештi Америка почала масово проектувати 750кВ АС та 500кВ ДС якi в Канадi будували вже десь рокiв 55 тому. Навiть не в Канадi, в Квебецi.

Мне как-то пох твой пистежь, велосипедист-задрот из отдела очистки. :)

Все, что тебе нужно знать о Штатах это :

America - love it or leave it. :)
   
Да понятно, что ты нажираешься с тоски и безысходности и давай на ФУПе Штаты хаять. Не нравится здесь - пестуй домой или еще куда, всего-то делов» (с) :)
ти як в тому анекдотi, вирiшив "розслабитися i попробувати отримати задоволення" ?

Я на рахунок пестуй, так звичайно, просто Америку треба подоiти на все бабло яке можна, потiм те бабло акуратно вивести i "всего то делов"
Так i американцi в кого хоч трохи клепки е теж роблять. i вiд громадянства вiдмовляються через мiсцевi дебiльнi податковi закони. ти це все не знаеш, але ще взнаеш.
   
Мне как-то пох твой пистежь, велосипедист-задрот из отдела очистки.

Так само як менi на твiй пiзедьож про зрiст-вагу, всiм вiдомий Булька, потомственний кочегар, спецiалiст по колоснiковим решоткам.

Запихай свою тушку в колимагу i iдь, велосипед то не для тебе. Тим бiльше шо гарний велосипед буде дорожчий вiд твоi машини
   
ти як в тому анекдотi, вирiшив "розслабитися i попробувати отримати задоволення" ?

Я на рахунок пестуй, так звичайно, просто Америку треба подоiти на все бабло яке можна, потiм те бабло акуратно вивести i "всего то делов"
Так i американцi в кого хоч трохи клепки е теж роблять. i вiд громадянства вiдмовляються через мiсцевi дебiльнi податковi закони. ти це все не знаеш, але ще взнаеш.

Бла-бла-бла… :) Ты максимум инженер, на старшего у тебя тупо опыта нет, а посему хер ты шо надоишь на свой потный оклад в $120К максимум. Эти басни ты расскажешь таким же задротам. Можешь еще нагуглить себе место проживания, сказочник. :)
   
Так само як менi на твiй пiзедьож про зрiст-вагу, всiм вiдомий Булька, потомственний кочегар, спецiалiст по колоснiковим решоткам.

Запихай свою тушку в колимагу i iдь, велосипед то не для тебе. Тим бiльше шо гарний велосипед буде дорожчий вiд твоi машини

Украинский выучи, чучело нищебродское. :)

И запомни - жители Асертонов, Хэмптонов и прочих Саут-Портов на работу на велосипедах не ездят. Они вообще на работу не ездят, на них работают нищеброды вроде тебя. :) Максимум, летают на частных вертолетах. :)
   
Бла-бла-бла… :) Ты максимум инженер, на старшего у тебя тупо опыта нет, а посему хер ты шо надоишь на свой потный оклад в $120К максимум. Эти басни ты расскажешь таким же задротам. Можешь еще нагуглить себе место проживания, сказочник. :)
Смiшний ти кочегар. На цю суму претендують хiба що кандидати з 2-3 роками стажу яким я проводжу iнтервю.
Шо таке "опита нет", болванчик?
Якщо в Америцi немае спецiалiстiв високого класу по проектуванню мостiв i вони запрошують ведучих iнженерiв з Францii чи Швейцарii, iх питають який в них "омериканський опит"? :))))
Якщо в Америцi на сьогоднi тупо майже немае спецiалiстiв по мережам 750кВ, вони вiзьмут мiсцевого кочегара з "опитом", чи наймуть за любi грошi спецiалiста де зможуть знайти.
Блiн, який ти далекий...
   
Они вообще на работу не ездят, на них работают нищеброды вроде тебя.

ти ж на роботу iздиш, ти нiщеброд Булька?
   
Смiшний ти кочегар. На цю суму претендують хiба що кандидати з 2-3 роками стажу яким я проводжу iнтервю.
Шо таке "опита нет", болванчик?
Якщо в Америцi немае спецiалiстiв високого класу по проектуванню мостiв i вони запрошують ведучих iнженерiв з Францii чи Швейцарii, iх питають який в них "омериканський опит"? :))))
Якщо в Америцi на сьогоднi тупо майже немае спецiалiстiв по мережам 750кВ, вони вiзьмут мiсцевого кочегара з "опитом", чи наймуть за любi грошi де зможуть знайти.
Блiн, який ти далекий...

Ну а ты здесь причем? :) Ты даже на старшего не тянешь, жертва укрообразования на велике. :)

Сиди тихо и не отсвечивай, мои техники зарабатывают больше тебя. :)
   
ти ж на роботу iздиш, ти нiщеброд Булька?

Ага, на служебной машине, если нужно, два раза в месяц в офис. :)
   
Ну а ты здесь причем? :) Ты даже на старшего не тянешь, жертва укрообразования на велике. :)

Сиди тихо и не отсвечивай, мои техники зарабатывают больше тебя. :)
Ну ти гавкнув i що з того?
Така звичайна кацапська манера :)
Йди чистити колоснiковi решотки, чумазiк.
   
Ну ти гавкнув i що з того?
Така звичайна кацапська манера :)
Йди чистити колоснiковi решотки, чумазiк.

Для чистки я нанимаю субподрядчиков вроде тебя нищебродов. :) И то не каждого, тебя не возьму. Ты банально глуп. :)
   
Ага, на служебной машине, если нужно, два раза в месяц в офис. :)
Офуеть, как впечаляюще!
В нас також всяка мелка хуета вродi тебе, планктон i тп з дому працюе.
Тому що нiщета живе через свою бiднiсть в 1,5-2 годин вiд офiсу.
Всi ВП i лiди як бiлi люди в основному в офiсi, а не працюють зi своiх унилих бейсментiв. Тим бiльше якщо до офiсу 10-20 хвилин.

Ну а тебе чумазого кочегара взагалi в офiс не пускають щоб не смердiв, ну там два рази в мiсяць пiсля ретельного вiдмивання.
   
Офуеть, как впечаляюще!
В нас також всяка мелка хуета вродi тебе, планктон i тп з дому працюе.
Тому що нiщета живе через свою бiднiсть в 1,5-2 вiд офiсу.
Всi ВП i лiди як бiлi люди в основному в офiсi, а не працюють зi своiх унилих бейсментiв. Тим бiльше якщо до офiсу 10-20 хвилин.

Ну а тебе чумазого кочегар взагалi в офiс не пускають щоб не смердiв, ну там два рази в мiсяць пiсля ретельного вiдмивання.

Да, и тут ты весь из себя такой потный с велика в трико. :) Жэсть… Белый человек, йопт… ты вообще в мамкином подвале сидишь, ибо не знаешь, что подобная хуита о «белых людЯх» чревата нетривиальными последствиями. :)

   
Да, и тут ты весь из себя такой потный с велика в трико. :) Жэсть… Белый человек, йопт… ты вообще в мамкином подвале сидишь, ибо не знаешь, что подобная хуита о «белых людЯх» чревата нетривиальными последствиями. :)
Ой пiлять, ну вже так налякався, так налякався, ти хоч мене не здавай, кочегарик. Бо ти ж можеш, ти ж по форуму в час виборiв метався i всiх так лякав своiми доносами. Тьфу, бридота кацапська.
Укрообразованiе! - а в тебе яке, кочегар? В нас в тi часи на твою спецiальнiсть ну тiльки трiйочники йшли, спецiалiст гiвна та пару.
   
Ну а тебе чумазого кочегара взагалi в офiс не пускають щоб не смердiв, ну там два рази в мiсяць пiсля ретельного вiдмивання.
Як ти так неповажно про самого інженера якоїсь там категорії с ТрансГазМясу
   
Ой пiлять, ну вже так налякався, так налякався, ти хоч мене не здавай, кочегарик. Бо ти ж можеш, ти ж по форуму в час виборiв метався i всiх так лякав своiми доносами. Тьфу, бридота кацапська.
Укрообразованiе! - а в тебе яке, кочегар? В нас в тi часи на твою спецiальнiсть ну тiльки трiйочники йшли, спецiалiст гiвна та пару.

Не скули. :)
   
Як ти так неповажно про самого інженера якоїсь там категорії с ТрансГазМясу

Как же мы без сисадмина каки, ссыкуна, чмошника и ухвлянта, по его собственному признанию. :) и сынка совковых номенклатурных вчоных по совместительству. :)
   
Не скули. :)
Булька, ти поступово переходиш на манеру спiлкування всiм вiдомого Шарiкова :)

Гавкни ще щось в кацапсько-уголовнiй манерi, давай, ти можеш, не стримуй себе. Заговори лексиконом як твоя бабка-партiзанка.
   
Може якраз нi, може вiн в даний момент на форумi а його жiнка з друзями або другом i мае про що поговорити також :)

Сцуко, мольфар!
Саме так і є, поки я тут на форумі моя жінка з друзями була в ресторані в Мореалі. Я навіть і не знав що вона сьогодні з ними зустрічалась, тільки що подзвонила. :)
Піздуй в Лас Вегас, підимеш куш в рулетку і нарешті втечеш в свою тьму таракань :D
   
Булька, ти поступово переходиш на манеру спiлкування всiм вiдомого Шарiкова :)

Гавкни ще щось в кацапсько-уголовiй манерi, давай, ти можеш.

«Тю, ти шо, обідився?» (с) :)
   
Сцуко, мольфар!
Саме так і є, поки я тут на форумі моя жінка з друзями була в ресторані в Мореалі. Я навіть і не знав що вона сьогодні з ними зустрічалась, тільки що подзвонила. :)
Піздуй в Лас Вегас, підимеш куш в рулетку і нарешті втечеш в свою тьму таракань :D
Я вже в тьму тараканi, Бей Ареа називаеться, а втiкати буду до цивiлiзацii :)
Який ресторан не в курсi? - я Монреаль добре знаю.
   
Сцуко, мольфар!
Саме так і є, поки я тут на форумі моя жінка з друзями була в ресторані в Мореалі. Я навіть і не знав що вона сьогодні з ними зустрічалась, тільки що подзвонила. :)
Піздуй в Лас Вегас, підимеш куш в рулетку і нарешті втечеш в свою тьму таракань :D

А как он туда доберется? На велике не очень, прав у него нет, а на поездку у мамки разрешение нужно брать… :)
   
Я вже в тьму тараканi, Бей Ареа називаеться, а втiкати буду до цивiлiзацii :)

Ну да, Оаклэнд твое место проживания, гуглепутешественник . :)
   
«Тю, ти шо, обідився?» (с) :)
Та нi, Булька, все нормально. Йди на горшок i спатки, а то пiзно вже.
   
Та нi, Булька, все нормально. Йди на горшок i спатки, а то пiзно вже.

Да я вижу, как ты пузыри пускаешь уже какую страницу… :) Сопельки мамка вытерла уже? :)
   
Ну да, Оаклэнд твое место проживания, гуглепутешественник . :)
Нi, не в Окландi, там не той дохiд на домоволодiння що я казав, памятаеш? Але в Окландi е Пьемонт то коли ти продаси свiй перероблений свинарник де ти живеш, то якусь прибудову до сарая може там i купиш.
   
Да я вижу, как ты пузыри пускаешь уже какую страницу… :) Сопельки мамка вытерла уже? :)
В кацалья така стандартна манера спiлкуватися, одними й тими ж словами як барабанчики :) Ще з дитсадку таке iм прививають?
   
Нi, не в Окландi, там не той дохiд на домоволодiння що я казав, памятаеш? Але в Окландi е Пьемонт то коли ти продаси свiй перероблений свинарник де ти живеш, то якусь прибудову до сарая може там i купиш.

Да мы фкурсе о твоем домовладении, обитатель мамкиного подвала. :)
   
В кацалья така стандартна манера спiлкуватися, одними й тими ж словани як барабанчики :)

«Кто на ком стоял?» (с) :)
   
Да мы фкурсе о твоем домовладении, обитатель мамкиного подвала. :)
Ти не в курсi, я ж не такий дебiл як ти щоб чванитись тут житлом-зарплатою i iншими приватними речами.
   
Ти не в курсi, я ж не такий дебiл як ти щоб чванитись тут житлом-зарплатою i iншими приватними речами.

Это потому, что тебе нечем похвастаться. :) На работа на велике и нагугленное место проживания, куда нищебродов вроде тебя полиция тупо не пустит. :) Ты зачетный пистуняра. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія