Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден схвалив передачу Україні військової допомоги на 400 млн доларів

Я Редьку по ФУПу знаю уже лет 20. Он в раж никогда не входит. :) И с Оксаной телефонно знаком, очень порядочный человек и врач хороший. Так шо мимо, любезный. :)
я розумію й відчуваю, що СлавРедько мужик не простий.
Але нехай не створює собі кумирів.
Вони можуть розчарувати
   
ти свій фонтан закрий.
 Я все маю. Все є, крім щастя.
Тому, боте, стрілки на мене не переводь, а переведи 1$ на 54 бригаду.
Але ти ж засцищ)
Ти сцикун

Сцикун той хто боїться назвати себе.
Так що ти тільки і можеш на анонімному форумі геройствувати

Бздо вонюче
   
Вовчік, ти забагато собі позволяєш.
Напиши свої координати - ПІБ, телефон, чи твій банк підтримує Zelle, я тобі пошлю $1 щоб ти нарешті заткнув свій фонтан

Для Zelle просто нужен номер телефона. :)
   
ти бригаду обісранців вирішив підтримати?

Ехал бы ты уже куда-нибудь из «этой страны» и не мучал жеппу. Заугнетал своим нытьем.
   
Сцикун той хто боїться назвати себе.
Так що ти тільки і можеш на анонімному форумі геройствувати

Бздо вонюче
ну ок)
Так і запишем, що я можу лише нафорумі геройствуваии, нема питань.
   
пане DBA, дозволю собі розкіш запитати в тебе:
А який вихід з цього всього?

А з чого ти взяв що з усього повинен бути вихід? (Я маю на увазі той, що в тебе в голові)? Як раз більш ймовірно що вихід буде десь посередині, який не задовільнить ні кацапів, ні українців. І це не тому що байден поганий, а тому що українцям було пофуй на безпеку усі 30 років і тому що існує на заході такі як трамп
   
Ехал бы ты уже куда-нибудь из «этой страны» и не мучал жеппу. Заугнетал своим нытьем.
не відчувається, щоб я когось заібав на Фупі
   
Для Zelle просто нужен номер телефона. :)

Не всі банки в цій системі. Тому я і спитав чи його працює з Zelle.
Може у нього рахунок в якомусь кацапському православному банку :D
   
А з чого ти взяв що з усього повинен бути вихід? (Я маю на увазі той, що в тебе в голові)? Як раз більш ймовірно що вихід буде десь посередині, який не задовільнить ні кацапів, ні українців. І це не тому що байден поганий, а тому що українцям було пофуй на безпеку усі 30 років і тому що існує на заході такі як трамп
ok, твоя думка зрозуміла.
   
Не всі банки в цій системі. Тому я і спитав чи його працює з Zelle.
Може у нього рахунок в якомусь кацапському православному банку :D
твій жарт був недоречний
   
Не всі банки в цій системі. Тому я і спитав чи його працює з Zelle.
Може у нього рахунок в якомусь кацапському православному банку :D

Хм, не знал, не знал.
   
не відчувається, щоб я когось заібав на Фупі

Самого себя еще нет? :)
   
Жартівник, їбі його мать
   
Самого себя еще нет? :)
можливо
   
І це не тому що байден поганий
Байден міг але не надав засоби для того щоб відкинути каців
Яку ментальну гімнастику не викручуй то того не змінить
   
Принаймі, до кінця літа я випхав свою дружину у Львів, з цього американського гівна.
Вона буде жити у Львові, ходити по місту у гарному взутті, носити модні сумочки, нехай не за 2000 євро, а за 100-300$, зустрічатись з друзями, спілкуватись з приємними, мужніми і щирими людьми.
І не буде бачити цього американського гівна
   
Шановний DBA а звідки ви взяли що параша застосує ТЗ по Україні? це перше питання. Друге питання чи ви бачили фото місячних пейзажів Донбасу які виглядають у масштабах гірше ніж ТЗ. І третє. Якщо ризик ТЗ і страх існують то під це можна виправдати що завгодно...

Ну якщо ти на кремль випустиш 100500 томагавків, саме це і стане - використання зброї останньої надії - це записано в доктрині, і це те ж саме, що зробить Захід, якщо кацапи зайдуть туди і в них не буде іншого виходу

А з чого ти взяв що параша не застосує? Вони і зараз можуть і нічого їм не буде. Це як раз більш ймовірний розвиток подій навіть без ескалації. Ти не згоден що хуйло йобнутий? Просте питання, на яке ти не даєш відповідь

Щодо пейзажів… ти не розумієш різниці. ТЗ використовують не тому що пейзажи будуть гарні, а тому щоб гарантовано знищити живу силу на великій площині та дати демотивуючий психологічний ефект малими силами. А забруднення і пейзажі це вже наслідки.
   
Мені трохи сумно, але я щасливий за неї.
Вона вирвалась з американського болота на 4 місяці.
Мабуть, я теж скоро вирвусь
   
Байден міг але не надав засоби для того щоб відкинути каців
Яку ментальну гімнастику не викручуй то того не змінить

Не міг, тому що використано усю допомогу тоді і навіть залізли у борги в 10 лярдів. Байдену можно тільки закидати стосовно термінів поставок, а щодо обʼємів - це він не контролює і він використав все можливе
   
О, генералісимуса кака знає які заходи були потрібні.
400 танків! Хоча ні, танки показали що на цій війні вони просто ціль. Викреслюєм.
100500 Ф16… Хоча ні. По перше в Україні і 100 пілотів хєр знайдеш, ну і вони англійську довго вчать
Хімарси! Давали, вони працювали, поки кацапи не знайшли протидію. Може зараз американці щось придумали, побачимо
Атакамси! Це напіврішення, треба зразу Томагавки просити. А ще краще сікретну Зірку Смерті. Вона точну у Байдена є але він не дає.

Але генераловонючкі кака це пох. Йому головне бзднуть на Байдена. А запіх він потерпить, живе в ньому
   
Не міг, тому що використано усю допомогу
Це все казуістіка і пістеж
Є ракета для HIMARS у якої залишилось 5% терміна придатності її реальна вартість і є 5% відсотків від початкової вартості
Пєнтагон замовляю супер пістату ракету на "заміну" за 2 ляма штука
І це рахується як ми витратили на допомогу Україні 2 ляма
Якщо б США так допомагало СССР у другу світову то ми би зара жили у серіалі The Man in the High Castle
   
Не міг, тому що використано усю допомогу тоді і навіть залізли у борги в 10 лярдів. Байдену можно тільки закидати стосовно термінів поставок, а щодо обʼємів - це він не контролює і він використав все можливе

Починаючи з першого пакету і номенклатура і терміни обговорювались з ГенШтабом ЗСУ.
Давали все що вони заказували. Ну майже все. Американці казали - вам Абрамси не треба.
Але совкову школу українських генералів не перепреш. Тому і дали 31 штуку. Дебіли фупівські волали мало-мало.
А поле бою показало що американці були праві.  Замість одного танка можна було замовити 5 тисяч снарядів

А з Атакамсами то Залужний з Забродським підісрали з їх статтею що кацапи в своїх містах на собі повинні відчути що таке війна.
В Штатах уявили Атакамс зносить нах багатоповерхівку і натиснули на гальма. Залужний пішов - пішли і Атакамси
   
О, генералісимуса кака знає які заходи були потрібні.
400 танків! Хоча ні, танки показали що на цій війні вони просто ціль. Викреслюєм.
100500 Ф16… Хоча ні. По перше в Україні і 100 пілотів хєр знайдеш, ну і вони англійську довго вчать
Хімарси! Давали, вони працювали, поки кацапи не знайшли протидію. Може зараз американці щось придумали, побачимо
Атакамси! Це напіврішення, треба зразу Томагавки просити. А ще краще сікретну Зірку Смерті. Вона точну у Байдена є але він не дає.

Але генераловонючкі кака це пох. Йому головне бзднуть на Байдена. А запіх він потерпить, живе в ньому
ти заганяєшся.
Зупинись
   
Кака п***а як кацапська гнида.
Ракету зі складу поставляють по тій ціні по якій її на склад купили.
Інша річ що нова буде коштувати дорожче. Тому Пентагон і опинився в $10 мільярдному дефіціті.
Тому в пакеті допомоги і додали ці $10 мільярдів для конпенсації різниці в ціні.
   
Не будь ботом, не будь фанатичним дебілом.
Хіба це так складно?
   
Мені трохи сумно, але я щасливий за неї.
Вона вирвалась з американського болота на 4 місяці.
Мабуть, я теж скоро вирвусь

Good riddance! :)
   
слабий ти Мені трохи сумно, але я щасливий за неї.
Вона вирвалась з американського болота на 4 місяці.
Мабуть, я теж скоро вирвусь
Дивись щоб тебе там чергова ломка "зворотнього еміга" не вчепила і не прийшлося цілувати землю америки після виходу з трапа самольта потім. B-) Тролло правильно говорить-слабий ти якийсь психологічно,постійні істерики на грані повного зриву. причому циклами.а це вже хроніка,що дуже погано.
   
Це все казуістіка і пістеж
Є ракета для HIMARS у якої залишилось 5% терміна придатності її реальна вартість і є 5% відсотків від початкової вартості
Пєнтагон замовляю супер пістату ракету на "заміну" за 2 ляма штука
І це рахується як ми витратили на допомогу Україні 2 ляма
Якщо б США так допомагало СССР у другу світову то ми би зара жили у серіалі The Man in the High Castle

До чого твої порівняння з другою світовою, коли штати були у стані війни з тим що зараз коли вони не воюють? Скажи хуйло напасти і побачиш різницю. Тоді вони не допомагали, а воювали. як можна воювати - читай устав нато по 5 ст, воювати можна і ресурсами / зброєю, а не тільки людьми

Щодо старих ракет, то якщо ракета працює, то вона лежить на складі і вважається частиною обороноздатності. Якщо тобі не подобається вона, можна замовити у виробника… але ж тобі потрібно зараз? От її і дають, але на склад треба повернути 1 ракету, тому її і треба виробити потім і на це потрібні гроші. Саме тому і є 2 лінії поставок - від виробника колись і зараз то шо є.

Я нафуя ти тут піс диш о 5%, якщо різниця у залишкової вартості і нової відома публічно?

І ці як ти кажеш ракети з 5% - це не брухт.. на них довгі черги багатьох союзників.
   
Дивись щоб тебе там чергова ломка "зворотнього еміга" не вчепила і не прийшлося цілувати землю америки після виходу з трапа самольта потім. B-) Тролло правильно говорить-слабий ти якийсь психологічно,постійні істерики на грані повного зриву. причому циклами.а це вже хроніка,що дуже погано.

Та нікуди він не поїде. Бо боїться в окопі опинитись. Жінка мабуть і не витримала його істерик
   
Good riddance! :)
Дурачок, треба приймати реальнiсть такою як вона е.
Подивись динамiку статистики вiдмови вiд американського громадянства.

По-друге, дуже багато людей якi виросли в Америцi чи народились в Америцi, повертаються в Польщу чи iншi iх краiни з яких вийшли iх сiм'i, взамiну Америка наповнюеться кримiналом з Африки, центральноi Америки, Венесуели тд.
Якiсть життя в Европi на порядок вища нiж в Америцi, одним словом - Америка це трудовий табiр з покращеним харчуванням.
   
Дивись щоб тебе там чергова ломка "зворотнього еміга" не вчепила і не прийшлося цілувати землю америки після виходу з трапа самольта потім. B-) Тролло правильно говорить-слабий ти якийсь психологічно,постійні істерики на грані повного зриву. причому циклами.а це вже хроніка,що дуже погано.
ну ще один цинік)
Слабий я психологічно.
Давайте рєбята, продовжуйте версії, як я слабий психологічно, тут прожив 6,5 років
   
Та нікуди він не поїде. Бо боїться в окопі опинитись. Жінка мабуть і не витримала його істерик
ще один аналітик.
За своєю жінкою слідкуй, задрот
   
Ну якщо ти на кремль випустиш 100500 томагавків, саме це і стане - використання зброї останньої надії - це записано в доктрині, і це те ж саме, що зробить Захід, якщо кацапи зайдуть туди і в них не буде іншого виходу

А з чого ти взяв що параша не застосує? Вони і зараз можуть і нічого їм не буде. Це як раз більш ймовірний розвиток подій навіть без ескалації. Ти не згоден що хуйло йобнутий? Просте питання, на яке ти не даєш відповідь

Щодо пейзажів… ти не розумієш різниці. ТЗ використовують не тому що пейзажи будуть гарні, а тому щоб гарантовано знищити живу силу на великій площині та дати демотивуючий психологічний ефект малими силами. А забруднення і пейзажі це вже наслідки.
Застосуе, застосуе.
Здаватися вже зараз йти чи треба було ще в 2022-му?

Не треба виправдовувати безяйцевiсть нинiшньоi адмiнiстрацii, сенiльного президента та його хендлерiв переляком вiд ядерноi зброi хуйла.
   
ще один аналітик.
За своєю жінкою слідкуй, задрот
Вiн не задрот, вiн залежний вiд соцдопомоги пенсiонер, спецiалiст по купонах та фудстемпах. Така публiка молиться на всяких социкiв.
   
Та нікуди він не поїде. Бо боїться в окопі опинитись. Жінка мабуть і не витримала його істерик
так, боюсь в окопі опинитись.
Шанси опинитись саме там у мене високі.
А  жінку мою не рухай, в неї життя добре.
Свою пильнуй
   
Та нікуди він не поїде. Бо боїться в окопі опинитись. Жінка мабуть і не витримала його істерик
єбло своє трохи стули, чума демократична.
Не наривайся
   
Тільки що попалась замітка по темі, згоден з кожним словом, вибачайте за гуглопереклад:

Чи шоковані європейці, коли вони вперше приїжджають до Сполучених Штатів?

Приголомшені.
Ви все життя чуєте, як США рекламують себе як якусь чарівну країну з молоком і медом.
Потім ви йдете туди - і з моменту виходу з літака відчуваєте, що щось не так.
Є безпомилкове відчуття... занадто старанного - і воно супроводжує вас всюди.

Відчуття того, що щось зламане та гниле до основи несамовито забризкано яскравою фарбою під час неймовірно гучної веселої музики.

Це ніби живеш у голлівудському фільмі — у цьому розкішному мармуровому палаці, який виглядає таким величним і вражаючим… Підходячи до нього, ти розумієш, що нав’язана перспектива змусила тебе подумати, що він великий, а насправді він лише дванадцять футів у висоту. Підходячи ще ближче, ви починаєте бачити тріщини. Ви помічаєте ділянки, де наклеєний фасад зносився, відкриваючи під ним сіру бетонну структуру. Ви помічаєте маленькі двері високо на стіні, які, здається, мали бути закриті, але засув ослаблений, і вони відчиняються, показуючи панель електричного вимикача, яку ви не повинні бачити. Ви озираєтеся навколо і бачите, що вас оточують актори, усі вони грають роль і всі разом працюють, щоб продати ілюзію. У повітрі лунає побічна музика, яка лунає з динаміків, захованих у підлозі. Якщо ви стоїте в місці, де виробники декорацій не очікували, що ви будете стояти, ви побачите освітлювальні установки, доріжки для ляльок, зелені штори та столи для кемпінгу, на яких стоять пончики та пляшки кока-коли.

І чим більше озираєшся навколо, тим гірше стає.
Він створений для того, щоб на нього дивитися в дуже особливих умовах — із заздалегідь спланованої точки огляду та з певною метою — він працює, доки ви не вірите та граєте за правилами, але якщо ви придивитесь надто уважно, ілюзія розпадеться. .
Це мій досвід США в двох словах; не дивіться надто уважно, і це виглядає досить вражаюче.
Але коли ви справді відкриєте очі, ви більше ніколи не зможете дивитися на це невинно.

Сполучене Королівство є недосконалим і брудним – і тут багато не так.
Але це чесно.
Він виготовлений зі сталі.
Його утримує нерухома інфраструктура.
Це не бреше вам.
   
Бо я можу про твою жінку теж щось розказати, старий задрот-імпотент.
Завали єбало, примітивний емігрант.
   
Оригінал:

Are Europeans shocked when they first come to the United States?

Stunned.
All your life, you hear the US advertising itself as some kind of magical land of milk and honey.

Then, you go there - and from the moment you get off the plane, you feel like something’s off.

There’s an unmistakeable sensation of… trying too hard - and it follows you everywhere.

A feeling of something broken and rotten-to-the-core being frantically splattered with brightly coloured paint while impossibly loud happy music plays.

It’s like living inside a Hollywood movie - that opulent marble palace that looks so majestic and awe-inspiring… As you walk towards it, you realise that forced perspective tricked you into thinking it was big, and it’s actually only twelve feet tall. As you get closer still, you start to see the cracks. You notice areas where the glued-on facade has worn, revealing the grey concrete structure underneath. You notice a little door high up on the wall that looks like it should be closed, but the bolt is loose and it’s flopped open revealing an electrical breaker panel you’re not supposed to see. You look around you and see that you’re surrounded by actors, all playing a part, and all working together to sell the illusion. Incidental music wafts in the air, piped from speakers hidden in the floor. If you stand somewhere that the set builders weren’t expecting you to stand, you see lighting rigs, dolly tracks, greenscreen curtains, and camping tables laid out with doughnuts and bottles of coke.

And, the more you look around, the worse it gets.

It’s built to be looked at under very specific conditions - from a pre-planned vantage point, and for a specific purpose - it works as long as you suspend disbelief, and play by the rules, but if you look too closely, the illusion disintegrates.

That’s my experience of the USA in a nutshell; don’t look too closely and it looks pretty impressive.

But, when you truly open your eyes, you’ll never be able to look at it with innocence ever again.

The UK is flawed and dirty - and there’s a lot that’s wrong.

But it’s honest.

It’s made of steel.

There is an unmovable infrastructure holding it up.

It’s not lying to you.
   
Якесь недороблене гімно демократичне ще буде писок в мою сторону розкривати.
Урод, стули писок, і дихай рівно.
Задрот демократичний
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія