Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Зраду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Вибрали Зеленського отримали війну
!!!!
Agni.


Останнє редагування: 13 травня 2024 12:14:42 від JudgeDredd
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Ніхто не вірив
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

 :-T
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Вибрали Зеленського отримали війну
З хронологічної точки зору сперечатися немає про що. Так і є. З причинно-наслідковою - можливі варіанти, але ця тема вже стільки разів тут обговорювалася, що знову починати не хочеться  :)
   
З хронологічної точки зору сперечатися немає про що. Так і є. З причинно-наслідковою - можливі варіанти, але ця тема вже стільки разів тут обговорювалася, що знову починати не хочеться  :)
---
З причинно-наслідкового виходить,що йухло ненавидить Зє,тому почало війну,так? :buba:
   
Хіба війна не з 14 року?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Хуйло привело Зе щоб послабити країну і напасти.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Скіки нас треба вбити, щоб війну зупинити?
Я-згоден!Приймаю усі ваші вимоги відносно мене.
Лише одне прохання: мона я УСЕ від вас прийму, але моїх не чіплятимете рік хоча б???
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Ніхто не вірив
У що? У те, що Зеленський своєю поганою поведінкою спровокує бідолагу хуйла на війну ? Та чому ж, вірили :facepalm:
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Хіба війна не з 14 року?
Коли йдеться про труднощі, з якими зіштовхнувся Петро, коли заступив на пост президента, то з 14.
Але коли йдеться про те, що у війні винні Зе і виборці, які за нього проголосували, то з 22.
   
Хуйло привело Зе щоб послабити країну і напасти.
та те брехливе хуйло возродило мудачука політично й  економічно, от ти на них і  працюєш
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

жили вони бідно, а потім їх обікрали...
пізня доба епохи кінця бідності
   
Хуйло привело Зе щоб послабити країну і напасти.
---
Типу дуже вже сильну країну організував папєрєднік?? :D
А,ну так,звісно.
Дуже схоже на те.
---
Давай і я накину трошки у вашому ж стилі?
Йухло використало папєрєдніка,щоб він залишив країну без снарядів та  ракет і тоді напало! :super:
Як вам версія? :shuffle:
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Хуйло привело Зе щоб послабити країну і напасти.
Висновок, побудований на інвертованій "помилці вцілілого".
   
Коли йдеться про труднощі, з якими зіштовхнувся Петро, коли заступив на пост президента, то з 14.
Але коли йдеться про те, що у війні винні Зе і виборці, які за нього проголосували, то з 22.
---
Десь так! ;)
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Штабні по команді вилізли  :facepalm:
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Хуйло привело Зе щоб послабити країну і напасти.
Як Хуйло привело до влади Петро (кастинг у довіреної особи Хуйла у Відні, після якого народ аж роти пороззявляв від несподіванки, коли було заявлено, що не очікуваний Кличко балотуватиметься, а раптом вистибнувший з-під майданівської сцени Петро) - так, бачили.
А як Хуйло привів до влади Зе - не помітили. Чи ви відштовхуєтеся від відомого біллборду виготовлення свиноштабу як від Істини, на яку єдину можна і треба спертися?
До речі, а що, Петро зробив Україну сильною? В який момент?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Штабні по команді вилізли  :facepalm:
Ну ви ж тут, значить так воно і є.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Петро прийшов коли у Україні не було армії.
А янєлох прийшов щоб цю армію опустити.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Штабні по команді вилізли

Та думай як хочеш. Заперечити є що?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Та думай як хочеш. Заперечити є що?
Штабним та дурним немає часу та натхнення щось заперечувати. Краще роботою займуся)
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Петро прийшов коли у Україні не було армії.
А янєлох прийшов щоб цю армію опустити.

Армія без патронного заводу?  :eyes:
За Петра дали жменьку джавелінів і то з умовою "лише для навчання". За Зе вже дали байрактари як мінімум.
   
Петро прийшов коли у Україні не було армії.
А янєлох прийшов щоб цю армію опустити.
і петро створив коло кумів та свинарчуків, але то не твій профіль.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Штабним та дурним немає часу та натхнення щось заперечувати.
Та я й бачу, що в тебе часу та натхнення нема. Нявкнув - і в куширі. =)
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Штабні по команді вилізли  :facepalm:

Та сьогодні ващє бенефіс у зєсєкти - їх сранью забитий увесь ФУП, хлєщуть як з брансбойтів.  ;o
Невже на фронті все так погано... :(
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!
N88

Не в Зеленському справа.

Повелись (та майже весь час обирали пройдисвітів) на популістичну брехню - платимо життями.
Багатьом правда і це пофіг.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Повелись (та майже весь час обирали пройдисвітів) на популістичну брехню - платимо життями.
поясніть
   
Не в Зеленському справа
і в Зе справа. На цю владу  випали часи битися.  Дайте зброю а не транспорт, закрийте небо - так, це БО НЕ ВТІК,     український жид а не корейський генерал сказав.

Треба було обирати мир з порошенком та мудачуком.
Ну ізвінітє, цих істот хоч і хитровиєбаних послали разом, і ті ж 73%+- 24% єбали кацапьйо шо їхало на парад
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Повелись (та майже весь час обирали пройдисвітів) на популістичну брехню - платимо життями.

Знову натягування сови на додекаедр. Ваш логічний ланцюжок в фіналі приведе до того, що не треба було чіпати чугунія - і результати виборів тут взагалі ні до чого.

Життями ми платимо за те, що Україна зробила вибір на користь Європи а не рабсії - а не тому, що обрала/не обрала того чи іншого кандидата.

Правда, навіть у випадку вибору на користь рабсії ми б теж платили життями. Але на інших фронтах і в інших війнах.

Останнє редагування: 10 травня 2024 20:55:02 від Jinx
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Та сьогодні ващє бенефіс у зєсєкти - їх сранью забитий увесь ФУП, хлєщуть як з брансбойтів.  ;o
Невже на фронті все так погано... :(
Я розумію твій гнівний спірітус опернді: яка тварина окрім нас ТУТА!!!!! пащеку відкриває???
Ще нашкрабай, що проти вашого лисого підара в Одесі могли галассить тіки вороги вашого наріду (tu)
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Вибрали Зеленського отримали війну
!!!!
Agni.
Я так розумію, у зелені завдання срачами відволікати українців від реальності?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

З хронологічної точки зору сперечатися немає про що. Так і є. З причинно-наслідковою - можливі варіанти, але ця тема вже стільки разів тут обговорювалася, що знову починати не хочеться  :)
Це вам не хочеться. А режиму дуже хочеться. Він витяг пост недільної давності. Витяг його у відриві від теми в якій він був запущений.
   
З хронологічної точки зору сперечатися немає про що. Так і є. З причинно-наслідковою - можливі варіанти, але ця тема вже стільки разів тут обговорювалася, що знову починати не хочеться  :)
ви ж весь час торочите що війна з 2014 року. Вибрали Турчинова і одразу отримали анексію Криму і відпускників на Донбасі. Вибрали Порошенка і одразу отримали офіційно признану Україною втрату суверенітету над ОРДЛО. Вибрали Зеленського і отримали через три роки ШМВ, яке триває, Але підари не можуть усвідомити, що є різниця між тим, що було і тим, що триває.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Штабні по команді вилізли  :facepalm:
Аха. Боюся справи кепські.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Скіки нас треба вбити, щоб війну зупинити?
Я-згоден!Приймаю усі ваші вимоги відносно мене.
Лише одне прохання: мона я УСЕ від вас прийму, але моїх не чіплятимете рік хоча б???
Ви краще скажіть скільки українців треба вбити, щоб ви перестали вилизувати діючій владі?
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Зеленський на цей момент вже і сам знає, що він тоді робив не так, що спонукало хуйла напасти в 2022.
Але пізно.
І хтось дійсно заплатив за це житями.
А хтось уепав в німецію (яжежінки, ухилянти на купа інших хитродупих) перечекати наслідки свого вибору.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Я так розумію, у зелені завдання срачами відволікати українців від реальності?
Тобто ЦЕ не ти писало, а я???
 (tu)
   
Не в Зеленському справа.

Повелись (та майже весь час обирали пройдисвітів) на популістичну брехню - платимо життями.
Багатьом правда і це пофіг.
а кого треба було обирати цей весь час? Ти за кого голосував, напиши якщо пам'ятаєш. Бо тут в основном пописдіти.

   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

Армія без патронного заводу?  :eyes:
За Петра дали жменьку джавелінів і то з умовою "лише для навчання". За Зе вже дали байрактари як мінімум.
Да ви що? А зелень наполягає що ми могли відбиватися від русні в 14 і без армії і без зброї, а то все Порошенко здав.
   
Re: Прауду не спинити!!!! Особливо справжню!!!

ви ж весь час торочите що війна з 2014 року. Вибрали Турчинова і одразу отримали анексію Криму і відпускників на Донбасі. Вибрали Порошенка і одразу отримали офіційно признану Україною втрату суверенітету над ОРДЛО. Вибрали Зеленського і отримали через три роки ШМВ, яке триває, Але підари не можуть усвідомити, що є різниця між тим, що було і тим, що триває.

Правильно, всі оці намагання знайти "винного" Президента призведуть лише до одного недолугого висновку - не треба було чіпати чугунія.
Чому досі точаться такі суперечки - я не розумію.

Винуватець один і він давно відомий - це колективний рабсіянський хуйло. Це йому не сподобався вибір України на користь Європи і це він винний за смерті та горе українців, а не якісь там наші Президенти чи ті, хто їх обирав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія