Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мобілізація в Україні і Ізраілі

Мобілізація в Україні і Ізраілі

Чому українцям докоряють прикладом сміливих євреїв?
Мовляв, євреї стоять в черзі, а українці ховаються.

Давайте розберемось.

По-перше, українці стояли в чергах перші дні і тижні. Аж поки не закінчилися сміливці, готові зробити ставку на своє життя з вірогідністю загинути 1:10, чи навіть гіршою.
По-друге, судячи із втрат Цахалу за пів-року розйобування Гази, які склали 300-400 військових, шанс загинути складає 1:1000, тобто в 100 разів менший, ніж для українця.

Тож, я подивився б на сміливих ізраільтян при шансі загинути мінімум 10-15%. Це приблизно те саме, що крутити рулетку 7-зарядним наганом з однією зарядженою каморою барабана. Чи стояли б вони в чергах?

Опонуйте.

Зразу обламаю пи3доболів, які будуть мені ліпити ярлик ухилянта. Мені 60. Я свій борг Батьківщині віддав  добровольцем з 14-го. Був звільнений минулого літа.
Так шо не проканає.



Останнє редагування: 10 травня 2024 15:55:22 від Serg A (aka MG42)
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Тут всі вважають євреїв кацапськими ссикунами. Може ти будеш це запитувати на ресурсах, де таке прочитав, а не де всі з тобою згодні?

Створи таку тему на воронлайн - там тобі пояснять.

https://waronline.org/fora/index.php
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Порівнювати Ізраїль і Україну та рашку і хамасовців може тільки довбойоп.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Та то ясно. В нас ще дуже добре все.
Крім того, в Ізраїлі живуть люди, які завжди розуміли, що може стати треба воювати. Хто не розумів - туди не переїжджав.

Але от в чому реальна різниця - це в залученні еліт до цього процесу і в справедливості відбору призовників. Я щось не думаю, що в Ізраїлі б гребли в буса чувака з -6, коли купа здорових собі спокійно гуляють.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Та то ясно. В нас ще дуже добре все.
Крім того, в Ізраїлі живуть люди, які завжди розуміли, що може стати треба воювати. Хто не розумів - туди не переїжджав.

Але от в чому реальна різниця - це в залученні еліт до цього процесу і в справедливості відбору призовників. Я щось не думаю, що в Ізраїлі б гребли в буса чувака з -6, коли купа здорових собі спокійно гуляють.

Якби була нехватка і загроза існуванню країни, то гребли б аж бігом.
В будь-якій країні.
Приклад - Німеччина. Фольксштурм та гітлерюгенд.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Та то ясно. В нас ще дуже добре все.
Крім того, в Ізраїлі живуть люди, які завжди розуміли, що може стати треба воювати. Хто не розумів - туди не переїжджав.

Але от в чому реальна різниця - це в залученні еліт до цього процесу і в справедливості відбору призовників. Я щось не думаю, що в Ізраїлі б гребли в буса чувака з -6, коли купа здорових собі спокійно гуляють.

Ну там є ортодокси, і за те, щоб і їх мобілізувати,навіть проходять мітинги). Ортодокси-близько 10% населенння

Останнє редагування: 10 травня 2024 15:57:57 від Fisher
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Якби була нехватка і загроза існуванню країни, то гребли б аж бігом.
В будь-якій країні.
Приклад - Німеччина. Фольксштурм та гітлерюгенд.
Це було 80 років тому
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Це було 80 років тому

та похуй. припече, мобілізують всіх доступних.
або капітуляція.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

та похуй. припече, мобілізують всіх доступних.
або капітуляція.
А це лише припущення
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Це лише припущення

так само, як і твоє припущення, що зараз було б не так.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

та похуй. припече, мобілізують всіх доступних.
або капітуляція.
Так,але ж суть в іншому. Гребуть реально хворих та обмежено придатних от тепер будуть, навіть з онко дехто підлягає по новому закону а купа здорового населення моб віку гуляє по кабаках і має папери щоб їх не чіпали
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Тут всі вважають євреїв кацапськими ссикунами. Може ти будеш це запитувати на ресурсах, де таке прочитав, а не де всі з тобою згодні?

Створи таку тему на воронлайн - там тобі пояснять.

https://waronline.org/fora/index.php

Забув спитати в довбойоба, що мені робити.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

так само, як і твоє припущення, що зараз було б не так.
За 80 років багато що змінилося
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Так,але ж суть в іншому. Гребуть реально хворих та обмежено придатних от тепер будуть, навіть з онко дехто підлягає по новому закону а купа здорового населення моб віку гуляє по кабаках і має папери щоб їх не чіпали

Я так розумію, тут відписуються персонажі з гілки про ТЦК і ухилянтів?
Я туди не ходжу.
Пару раз заглянув.

Ніхто нікого з онко насильно не мобілізує.

Але хитровиєбаних з папірцями про смертельні хвороби я б запустив на трудовий фронт першочергово.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Забув спитати в довбойоба, що мені робити.
Долбойоб, хто вдає з себе фіфу: ой, яка в мене непопулярна думка проти сірої маси, нападайте на мене - я один проти всіх, на сайті, де всі його думку поділяють. А от справді спробувати відстояти свою думку, де вона дійсно непопулярна - на форумі ізраїльських військових - жим-жим, не тепла ванночка з масажем згоди.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

За 80 років багато що змінилося

це лише припущення.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Долбойоб, хто вдає з себе фіфу: ой, яка в мене непопулярна думка проти сірої маси, нападайте на мене - я один проти всіх, на сайті, де всі його думку поділяють. А от справді спробувати відстояти свою думку, де вона дійсно непопулярна - на форумі ізраїльських військових - жим-жим, не тепла ванночка з масажем згоди.

нахєр сходи, рахіт притрушений.

Я на жодному ресурсі крім ФУПи не дописую.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Але хитровиєбаних з папірцями про смертельні хвороби я б запустив на трудовий фронт першочергово
Добре попустив ухилянта Тернополянина  [ua] Фронт зараз тримається на таких рішучих та безкомпромісних дописувачах, як ми [ua]
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Добре попустив ухилянта Тернополянина  [ua] Фронт зараз тримається на таких рішучих та безкомпромісних дописувачах, як ми [ua]

ти ще тут, недотроль?
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

це лише припущення.
Це факт.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Це факт.

і як ці зміни завадять у випадку піздєца вигрібати всіх, хто може тримати зброю, або інструменти?
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Я так розумію, тут відписуються персонажі з гілки про ТЦК і ухилянтів?
Я туди не ходжу.
Пару раз заглянув.

Ніхто нікого з онко насильно не мобілізує.

Але хитровиєбаних з папірцями про смертельні хвороби я б запустив на трудовий фронт першочергово.
б) стани після радикального хірургічного лікування первинної пухлини; рак нижньої губи, рак шкіри
Придатні до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

і як ці зміни завадять у випадку піздєца вигрібати всіх, хто може тримати зброю, або інструменти?
Треба вивчати закони окремо кожної країни і брати до уваги, що вони там виконуються.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Треба вивчати закони окремо кожної країни і брати до уваги, що вони там виконуються.

Ну, плекай надію.
Я так розумію, ти постійний дописувач тієї гілки про ТЦК?
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Ну, плекай надію.
Я так розумію, ти постійний дописувач тієї гілки про ТЦК?
Не правильно розумієш
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Ізраїль вже давно ніким не вважається прикладом для наслідування.  Події останніх місяців показали, що багато хто занадто сильно ідеалізував цю країну.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

б) стани після радикального хірургічного лікування первинної пухлини; рак нижньої губи, рак шкіри
Придатні до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах, закладах (установах), медичних підрозділах, підрозділах логістики, зв’язку, оперативного забезпечення, охорони

і шо тобі не подобається?
Це ж не лежачий хворий.

Я тобі відкрию одну таємницю.
В того хворого набагато більше шансів вилікуватись, якщо він буде військовим.

   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

і шо тобі не подобається?
Це ж не лежачий хворий.

Я тобі відкрию одну таємницю.
В того хворого набагато більше шансів вилікуватись, якщо він буде військовим.
:weep:  :lol:  пздц
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Не правильно розумієш

А до чого ти тоді ведеш?
бо виглядає як спроба просунути наратив, що часи змінилися, і захищати країну примушувати не можна.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

і шо тобі не подобається?
Це ж не лежачий хворий.

Я тобі відкрию одну таємницю.
В того хворого набагато більше шансів вилікуватись, якщо він буде військовим.

Та ясно що не лижачий,не всі з онко лежачі,дехто ще ходить. То їх мобілізують для лікування?
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

А до чого ти тоді ведеш?
бо виглядає як спроба просунути наратив, що часи змінилися, і захищати країну примушувати не можна.
Це не наратив, часи змінилися
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Якби була нехватка і загроза існуванню країни, то гребли б аж бігом.
В будь-якій країні.
Приклад - Німеччина. Фольксштурм та гітлерюгенд.
Замість здорових? В Німеччині вже реально не було кому тоді
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Ну там є ортодокси, і за те, щоб і їх мобілізувати,навіть проходять мітинги). Ортодокси-близько 10% населенння
Та, з тим у них приколи
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

:weep:  :lol:  пздц

ти дурачок?
Я на собі це відчув.
До військових ставлення в мед-закладах в рази лояльніше, ніж до цивільних.


Згадав. Ти ж юльок кондовий. Все ясно.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Я так розумію, тут відписуються персонажі з гілки про ТЦК і ухилянтів?
Я туди не ходжу.
Пару раз заглянув.

Ніхто нікого з онко насильно не мобілізує.

Але хитровиєбаних з папірцями про смертельні хвороби я б запустив на трудовий фронт першочергово.
Ще раз: проблема в тому, що дуже багато здорових, яких не гребуть, і хворих, яких гребуть. Це неадекватно.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

ти дурачок?
Я на собі це відчув.
До військових ставлення в мед-закладах в рази лояльніше, ніж до цивільних.


Згадав. Ти ж юльок кондовий. Все ясно.
Дурачок це саме ти, бо пишеш про те в чому не розумієш
Я юльок? Та ти точно не сповна розуму!
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Та ясно що не лижачий,не всі з онко лежачі,дехто ще ходить. То їх мобілізують для лікування?

Ти перерахував ті служби, де ніяких навантажень немає. Така сама робота, лише в військовій формі.
Я впевнений, що тих, хто не може виконувати таку роботу, не призовуть. Знаю зсередини.
Мене комісували, коли стало вже важко, швидко і без зайвих питань.
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Дурачок це саме ти, бо пишеш про те в чому не розумієш
Я юльок? Та ти точно не сповна розуму!

Дурачок, я прохожу лікування саме зараз.
Тому знаю, про шо пишу, не з напєвів рабіновича.

   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

я прохожу лікування саме зараз.
Тому знаю, про шо пишу, не з напєвів рабіновича.
Від онкології?
   
Re: Мобілізація в Україні і Ізраілі

Ти перерахував ті служби, де ніяких навантажень немає. Така сама робота, лише в військовій формі.
Я впевнений, що тих, хто не може виконувати таку роботу, не призовуть. Знаю зсередини.
Мене комісували, коли стало вже важко, швидко і без зайвих питань.

Ну ясно. Немає питань більше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія