Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сатанисты на форуме есть?

Re: Сатанисты на форуме есть?

Отже плоди дерева для того чувака цінніші за його тіпа "дітей".  :stink:

Ти десь щось пропустив... прочитай ще раз уважно...  8 сторінку.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Так ось Адам  з Евою на порядка два більш дорослими були..  вумнійше і розумнійше ...
Бугога.
Що можна казати про гіпоталамус особи, яка порівнює розумність книжкового персонажа і співбесідника на форумі?
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Бугога.
Що можна казати про гіпоталамус особи, яка порівнює розумність книжкового персонажа і співбесідника на форумі?

Навіть потрібно зрівняти ефімерного дописувача... і як ви кажете книжкового героя...

Ви для мене такий самий набір кодів Аскі-7 чи аскі 8...
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Навіть потрібно зрівняти ефімерного дописувача... і як ви кажете книжкового героя...

Ви для мене такий самий набір кодів Аскі-7 чи аскі 8...

Он воно шо. Персонаж з книжки для тебе реальніший, ніж інтерактивний співбесідник на форумі?
І ти ще щось розказуєш за гіпоталамус?  :facepalm:
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Он воно шо. Персонаж з книжки для тебе реальніший, ніж інтерактивний співбесідник на форумі?
І ти ще щось розказуєш за гіпоталамус?  :facepalm:

Вас це чипляє.?

Я з вами спілкуюсь... досить для визначення . Чи щось ще потрібно щоб задовольнити ваше мальохо дитяче егоістичне.... ?
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Вас це чипляє.?

Перехід від обговорення теми на обговорення особи співбесідника свідчить про брак аргументів. Мене це не чіпляє, але заради розваги роблю алаверди.
   
Re: Сатанисты на форуме есть?

Перехід від обговорення теми на обговорення особи співбесідника свідчить про брак аргументів. Мене це не чіпляє, але заради розваги роблю алаверди.

 просто спитав...
Бо допис у 18:12 каже що зачипив...
Ось так воно і є бачу...

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія