Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

СБУ заявляє про спробу замаху на Зеленського: затримали двох полковників УДО

Панночка, Ви таки трошки йобнута на Петрі.
А ви, пане, просто йобнутий. Взагалі.
   
Мирослава не може жити без Петра.
Не вловили логіки мого запитання? Дарма, я і не сподівалася.
   
тема про замах на голів спецслужб та президента і зраду в УДО.
що ви всі несете?
Срана ботва.
   
Що не так  :shuffle:

Є якісь заперечення з приводу діяльності зрадника Медведчука котрого з тіні вивів Президент Порошенко за проханням пані Мєркель. Так кажи, обговоримо. Чи може Медведчук для тебе патріот і український націоналіст, як колись хуйло лапшу вішав.
медведчук зараз неплохо себе чухає по ялтах та моськвах
як він там опинився, думаю, ви знаєте
а ось що по йому тут суд вирішив, не знає ніхто
і чи був той суд взагалі
і депутатом він став не при порошенку
і до списку найбагатших українців потрапив у 2021 році
роздобрів, мабудь, на депутатсбких харчах
так що знімайте цей жупєл зі своїх знамен
він зараз проти вашого улюбленного грає
   
медведчук зараз неплохо себе чухає по ялтах та моськвах
і як він там опинився...
давай розказуй вже все що знаєш  :laugh: я не в курсі...
   
і як він там опинився...
давай розказуй вже все що знаєш  :laugh: я не в курсі...
хорош флудити
відкривай собі гілку про медведчука і гарцюй там
тут про зрадникі в УДО та СБУ
ну, й про адвоката новоспеченого баканова трохи
   
хорош флудити
відкривай собі гілку про медведчука і гарцюй там
тут про зрадникі в УДО та СБУ
ну, й про адвоката новоспеченого баканова трохи

Ясно :)

Приємного вечора  :give_rose:
https://detector.media/infospace/article/222851/2024-02-12-viktoru-medvedchuku-vidmovyly-u-ponovlenni-svidotstva-advokata/
   
А яке відношення має Єрмак до всього цього?
Ось так паляться тутешні з ОП. не армія під керівництвом ВЕРХОВНОГО а якийсь клерк то все ,"як трактор з анекдоту"  зробив. І навіть не зрозумів,що вляпався в приниження ролі преза преза і армії. ІПСОшник якийсь Що разом з тими полканами взаємодіє і пробує "розхитати човен"? Питання цікаве. B-)
   
до списку найбагатших українців потрапив у 2021 році

Віктор Медведчук був фігурантом справи про державну зраду, за результатами якої у 2021 році суд відправив його під домашній арешт.

Ги  :laugh:

https://suspilne.media/699250-medvedcuk-cerez-sud-hoce-povernuti-sobi-gromadanstvo-ukraini-hromadske/
   
Щось не вірется в полканів УДО зрадників. Скоріш повірю що хтось, підставляючи УДО, хоче взяти під контроль охорону Зе.
:buba:
   
Щось не вірется в полканів УДО зрадників. Скоріш повірю що хтось, підставляючи УДО, хоче взяти під контроль охорону Зе.

А в генерал-майора СБУ Валерія Шайтанова вірилось?
   
На світлині дрона  від СБУ і не МОН90 і не постріль до РПГ... :weep:

"Озброєння для агента забезпечив полковник УДО, який особисто привіз до Києва FPV-дрони, заряди до РПГ-7, а також протипіхотні міни МОН-90."

Цікаво, навіщо така голосна ліквідація.

Невже не можна було тихенько отруїти, і зробити вигляд, що так і було?

Мені б у це більше повірилось, ніж у всяки міни і ФПВ-дрони.
   
Цікаво, навіщо така голосна ліквідація.

Невже не можна було тихенько отруїти, і зробити вигляд, що так і було?

Мені б у це більше повірилось, ніж у всяки міни і ФПВ-дрони.

це вже політика
отруєння можна приховать, сформулювать потрібний діагноз, да хоч знамените "тромб обірвався"
а тут на меті не вбивство, як таке, а саме демонстрація можливостей, бажання показати "у нас длінниє рукі"
   
Мені б у це більше повірилось, ніж у всяки міни і ФПВ-дрони.
Нагадало надю савченко з міномьотами на катері.
   
це вже політика
отруєння можна приховать, сформулювать потрібний діагноз, да хоч знамените "тромб обірвався"
а тут на меті не вбивство, як таке, а саме демонстрація можливостей, бажання показати "у нас длінниє рукі"

Якби у них були "длінниє рукі", то вже б тисячу разів йобнули ракєтами, коли Президент був на передовій.

Вірю, що був якийсь злив інфи з УДО, може навіть про переміщення згаданих осіб, але не впевнений в реальну можливість кацапів сьогодні на замах.
   
Нагадало надю савченко з міномьотами на катері.

.. на баржі!  :punish:

 :)
   
ФУП експерти вже провели дистанційне розслідування  :facepalm1:
   
Ну тут з ФУПу багацько експертів вийшло  :laugh: зараз в телевізорі і в ютубі збирають лайки, що тутечки не вистачало.
   
https://t.me/uniannet/133394

Секта очікувано обісралася зі своїм дистанційним розслідуванням...
   
Віктор Медведчук був фігурантом справи про державну зраду, за результатами якої у 2021 році суд відправив його під домашній арешт.
Ги  :laugh:

https://suspilne.media/699250-medvedcuk-cerez-sud-hoce-povernuti-sobi-gromadanstvo-ukraini-hromadske/
Та це було за два місяці до вторгнення, коли зелені хаотично схопилися за останню соломинку, замість підготовки до війни.
   
Та це було за два місяці до вторгнення, коли зелені хаотично схопилися за останню соломинку, замість підготовки до війни.

никто в Уккраине не верил в войну
   
Та це було за два місяці до вторгнення, коли зелені хаотично схопилися за останню соломинку, замість підготовки до війни.

За скільки?  :facepalm1:

--------------------------------------

11 травня 2021 року генеральний прокурор України Ірина Венедіктова підписала підозру в державній зраді народним депутатам від ОПЗЖ Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку.

Їх підозрюють у зраді, порушенні правил ведення війни і допомоги окупантам Криму в розграбуванні ресурсів півострова.

13 травня суд відправив Медведчука під цілодобовий домашній арешт.
   
Як планували ліквідувати Буданова
Наприклад, ворог планував ліквідувати Буданова перед Великоднем.

План полягав у тому, аби завербований агент спостерігав за переміщенням особи під охороною й передавав необхідну інформацію. Після цього за координатами будинку, де перебувала особа, планувалось завдати ракетного удару.

"Потім збиралися атакувати дроном людей, що залишилися на місці ураження. Після цього росіяни планували поцілити ще однією ракетою, у тому числі задля знищення слідів", - додає СБУ(с)

Десь заплакала одна Надя
   
Десь заплакала одна Надя
Ага, а розсміявся Юрій Віталійович..
Хто подібний сценарій розповідав?
Хіба вона, а не він? :weep:
писи а  де, до речі, подівся Юрій Віталійович?

Останнє редагування: 9 травня 2024 23:14:00 від steol
   
Як планували ліквідувати Буданова
Наприклад, ворог планував ліквідувати Буданова перед Великоднем.

План полягав у тому, аби завербований агент спостерігав за переміщенням особи під охороною й передавав необхідну інформацію. Після цього за координатами будинку, де перебувала особа, планувалось завдати ракетного удару.

"Потім збиралися атакувати дроном людей, що залишилися на місці ураження. Після цього росіяни планували поцілити ще однією ракетою, у тому числі задля знищення слідів", - додає СБУ(с)

Десь заплакала одна Надя
А тупа курка аліска реготала разом з кацапами.
   
А тупа курка аліска реготала разом з кацапами.

Таке враження, що навіть сподівалися на успіх кацапів  :facepalm1:
   
Таке враження, що навіть сподівалися на успіх кацапів  :facepalm1:

Вам подобається цей "сценарій", то жуйте його собі на здоров'я. Одну приватну оселю двома ракетами заради одного чоловіка. У Київський області. Вірю, чого ж. Видовищно. Ярко. 

 
   
Вам подобається цей "сценарій", то жуйте його собі на здоров'я. Одну приватну оселю двома ракетами заради одного чоловіка. У Київський області. Вірю, чого ж. Видовищно. Ярко. 
Пішить краще про рецепти на кулінарних форумах
   
Вам подобається цей "сценарій", то жуйте його собі на здоров'я. Одну приватну оселю двома ракетами заради одного чоловіка. У Київський області. Вірю, чого ж. Видовищно. Ярко. 

Ну взагалі-то Буданов не остання особа в державі, можна і дві ракети не пошкодувати. Колись на Кіма витратили цілу ракету, хотіли влучити.
   
Ну взагалі-то Буданов не остання особа в державі, можна і дві ракети не пошкодувати. Колись на Кіма витратили цілу ракету, хотіли влучити.
Дудаєва ракетою вбили.
   
Пішить краще про рецепти на кулінарних форумах
О. знайомий рівень зеленого чи турівського опонування.  :gigi:
   
Та це було за два місяці до вторгнення, коли зелені хаотично схопилися за останню соломинку, замість підготовки до війни.

тільки треба було схопитися губами за пісюна, а не саджати, от зе і наламав дрова не те що папєрєднік  :laugh:
   
О. знайомий рівень зеленого чи турівського опонування.  :gigi:
І вам доброго дня!
Теж вважаєте, що кацапи не стали бы витрачати ракети задля знищення керівника ГУРа?
   
много порощенковских осталось
   
вважаєте, що кацапи не стали бы витрачати ракети задля знищення керівника ГУРа?
На мою думку, запросто. І не тому, що керівник ГУР, а тому, що публічна особа високого рангу, котра тролить кацапів. Тут набагато вищий пропагандистський профіт, ніж суто військовий.
   
Теж вважаєте, що кацапи не стали бы витрачати ракети задля знищення керівника ГУРа?
Не знаю як хто, а я вважаю, що не пошкодували би. Але дивує інше. Дві ракети запустимо. А агенту за те, що він ризикуватиме життям заплатимо 50 кілобаксів.
   
Не вловили логіки мого запитання? Дарма, я і не сподівалася.
Ви і логіка це паралельні прямі. Всі ваші запитання зводяться до фрази "А ось Порошенко"
   
Пішить краще про рецепти на кулінарних форумах
Мене крім кацапів на кулінарні форуми ніхто не посилав. Ви це вони?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія