Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Водіям приготуватися!

Водіям приготуватися!

В Україні хочуть запровадити штрафні бали для водіїв - заступник начальника Департаменту патрульної поліції Білошицький.

Якщо водій протягом року збере понад 12 штрафних балів, то його потрібно позбавляти водійського посвідчення без суду.
   
Re: Водіям приготуватися!

 B-) мда
   
Re: Водіям приготуватися!
HSM

Ібо нєх порушувати
   
Re: Водіям приготуватися!

Тобто, якщо протягом 2 років, то все норм. Отже нема за що хвилюватись.
   
Re: Водіям приготуватися!

Ібо нєх порушувати
Якщо вибудувати систему, коли порушення стає виключно свідомим актом з боку водія (передбачувана інфраструктура, знаки, розмітка) - то воно може й так. А коли десь в прихованому місці камеру з тимчасовим знаком, то це вже інша справа.
   
Re: Водіям приготуватися!

В Канаді якщо на автоматичну камеру  порушення зафіксували то штрафні бали не йдуть,тільки якщо коп особисто виписав штраф.
Але саме неприємне що автоматом страхівка йде вверх бо ти поганий водій і ризики вищі
   
Re: Водіям приготуватися!

В Канаді якщо на автоматичну камеру  порушення зафіксували то штрафні бали не йдуть,тільки якщо коп особисто виписав штраф.
Ну це правильно... Як завжди все криється в деталях. Але помітив, що й так порушень навколо значно поменшало й без якихось особливих заходів.
   
Re: Водіям приготуватися!

Значить, соро будуть розлідування як депутати і мажорчики ганяють, а бали ім не начисляють, або взагалі знімають. :lol:

Хотів в гонщики - став депутатом. В кого з ТОП посадовців найбільше штрафів? Хто порушив 60 разів за 50 днів? Хто ганяє 150, де можна 50? Серед головних любителів швидкості сьогодні - Олександр Дубінський, Антон Яценко і Сергій Трофімов..



Хто з депутатів найчастіше порушує ПДР? З якою швідкістю літають нардепи зі «Слуг Народу» і хто в ОПЗЖ любить не лише перевищувати швидкість, а й підрізати інші авто? Та чи справно сплачують нардепи штрафи. Схоже, в Дубінського і Яценка з минулорічного топу з‘явились серйозні конкуренти. Рейтинг депутатів-порушників зібрала Анастасія Усенко.

   
Re: Водіям приготуватися!

А скільки балів знімать бкдуть і за які порушення?
   
Re: Водіям приготуватися!
HSM

Найголовніши порушення
Швидкість
Обгон
Перехестя
Пішохідна зебра
Подвійна
Алкашня
Дотримуйся здорового глузду
Не будь казлом
І баде табє і іншим щастя
   
Re: Водіям приготуватися!

Найголовніши порушення
роздача прав
   
Re: Водіям приготуватися!

Тобто, якщо протягом 2 років, то все норм. Отже нема за що хвилюватись.

Може на кінець року буде обнулятися?
   
Re: Водіям приготуватися!

роздача прав

Та вже ніби не роздають так... принаймні таке чув від тих хто в темі.
   
Re: Водіям приготуватися!
HSM

роздача прав
Не пох , але
Головне здоровий глузд , психіка і увага
Дві сестри
Одна здавала на права і винуватиця купи аварій
Дуже сер‘йозна толкова пані
Друга купила , за 20 років ні однієї аварії
За кермом години в день , розпіздяйка рідкісна
Мої знайомі
   
Re: Водіям приготуватися!

Ну це давно напрошується.
Є водії,  яким взагалі про на штрафи, тим більше, що вони у нас,  за винятком хіба п'янки,  і може ще чогось - копієчні.

Забирання прав, між іншим, можна і паралельно до штрафних балів.

Наприклад,  в німців за перевищення на 20 км/год (те, яке у нас взагалі не штрафується поки) - 80 євро штрафу, штрафний бал (той самий) і на місяць забирають права.
   
Re: Водіям приготуватися!

Не пох , але
Головне здоровий глузд і психіка
Дві сестри
Одна здавала на права і винуватиця купи аварій
Друга купила , за 20 років ні однієї аварії
За кермом години в день
Мої знайомі
то само собою собою, але в середньому
   
Re: Водіям приготуватися!

за довбоєбізм нажаль бали не нараховуються
   
Re: Водіям приготуватися!

Може на кінець року буде обнулятися?

Штрафные баллы обнуляются по истечении установленного срока (у нас в Ирландии три года)... Календарный год отношения к ним не имеет... Заработал 3 балла в июне 2024, они снимаются в июле 2025...
   
Re: Водіям приготуватися!

А що, кількість порушень раптово почала зашкалювати? Чи скачок ДТП?

Чи просто хтось створює додатковий подразнюючий фактор для людей які і так роздратовані? Щоб просто розхитати ситуацію?

Ідея правильна в принципі, якщо бали будуть за реально небезпечні порушення а не запорошений номер чи прострочену страхівку. Ну і якщо будуть нараховуватися всім не дивлячись на ...
   
Re: Водіям приготуватися!

Якщо вибудувати систему, коли порушення стає виключно свідомим актом з боку водія (передбачувана інфраструктура, знаки, розмітка) - то воно може й так. А коли десь в прихованому місці камеру з тимчасовим знаком, то це вже інша справа.
ага. мене недавно пробували копи розвести на штраф за те що не включив поворот на такий знак

на мої пояснення, що на цей знак поворот не включається, і перехрестя там нема - почали гнати, що на тому повороті є з'їзд на грунтовку до городів.
Мені то надоїло, і сказав - оформляйте протокол, а я в кінці допишу від себе, все що про вас думаю - одразу стушувалися, і сказали що виносять попередження
   
Re: Водіям приготуватися!

12 балів, це 12 порушень, чи за різні порушення різні бали?
   
Re: Водіям приготуватися!

І ще ідіотентест на додаток
   
Re: Водіям приготуватися!

12 балів, це 12 порушень, чи за різні порушення різні бали?

Різні порушення - різні бали...
   
Re: Водіям приготуватися!

Штрафные баллы обнуляются по истечении установленного срока (у нас в Ирландии три года)... Календарный год отношения к ним не имеет... Заработал 3 балла в июне 2024, они снимаются в июле 2025...

що у вас там на кацапії нікому не цікаво
   
Re: Водіям приготуватися!

на мої пояснення, що на цей знак поворот не включається, і перехрестя там нема - почали гнати, що на тому повороті є з'їзд на грунтовку до городів.
Мені то надоїло, і сказав - оформляйте протокол, а я в кінці допишу від себе, все що про вас думаю - одразу стушувалися
Була майже така сама ситуація з тим же результатом ))
   
Re: Водіям приготуватися!
TC

В Україні хочуть запровадити штрафні бали для водіїв - заступник начальника Департаменту патрульної поліції Білошицький.

Якщо водій протягом року збере понад 12 штрафних балів, то його потрібно позбавляти водійського посвідчення без суду.

 (tu)
   
Re: Водіям приготуватися!

Підтримую зелену владу. Чи хто там усе це придумав.
   
Re: Водіям приготуватися!

В Англії 9 балів протягом 3 років і гудбай.
Перевищення швидкості 3 бали і мінімум 100 фунтів.
   
Re: Водіям приготуватися!

А що, кількість порушень раптово почала зашкалювати? Чи скачок ДТП?

Чи просто хтось створює додатковий подразнюючий фактор для людей які і так роздратовані? Щоб просто розхитати ситуацію?

Ідея правильна в принципі, якщо бали будуть за реально небезпечні порушення а не запорошений номер чи прострочену страхівку. Ну і якщо будуть нараховуватися всім не дивлячись на ...
По ідеї,  мали б бути за небезпечні.
А як у нас придумають - це вже хз)

Кількість порушень давно зашкалює і на дорогах дурдом. Те ж саме перевищення,  як я вище  писав.
   
Re: Водіям приготуватися!

А що, кількість порушень раптово почала зашкалювати? Чи скачок ДТП?

Чи просто хтось створює додатковий подразнюючий фактор для людей які і так роздратовані? Щоб просто розхитати ситуацію?

Ідея правильна в принципі, якщо бали будуть за реально небезпечні порушення а не запорошений номер чи прострочену страхівку. Ну і якщо будуть нараховуватися всім не дивлячись на ...

відкрий будь яку місцеву новинну стрічку, нема дня щоб не було повідомлень про якісь аварії, це просто капєць, кількість не почала зашкалювати, вона вже є довгі роки захмарною в порівнянні до тих же держав єс, і з тим треба рано чи пізно щось робити
   
Re: Водіям приготуватися!

В Україні хочуть запровадити штрафні бали для водіїв - заступник начальника Департаменту патрульної поліції Білошицький.

Якщо водій протягом року збере понад 12 штрафних балів, то його потрібно позбавляти водійського посвідчення без суду.
Пропоную назвати цей сервіс "єБали". Це логічно!
   
Re: Водіям приготуватися!

В Англії 9 балів протягом 3 років і гудбай.
Перевищення швидкості 3 бали і мінімум 100 фунтів.
  В багатьох країнах Європи заходи з обмеження прав й можливостей водіїв проводяться вже давно й мають систематичний характер. Це вже не боротьба за якість й зменшення аварійних ситуацій, а свідоме обмеження кількості власного автотранспорту, бо інфраструктура перевантажена й потихеньку власний транспорт з необхідності знову перетворюється на роскіш. У нас трохи інша ситуація. Наведу особистий приклад. В наше село цьогоріч вирішили на регулярній щоденній основі організувати маршрутні перевезення. Але вже за декілька тижнів водії почали відмовлятися від рейсів, бо це тупо нерентабельно. За ту ціну ми й самі між собою домовляємося, хто кого буде підвозити )) Потрібні або дотації з бюджету, або альтернатива у вигляді власного транспорту, нехай це й "Жигулі" за 200 баксів.
   
Re: Водіям приготуватися!

Пропоную назвати цей сервіс "єБали". Це логічно!
це у вас логічно. У нас має бути їБали.
   
Re: Водіям приготуватися!

це у вас логічно. У нас має бути їБали.
Кацап пєдо - вело іди нахуй.
А щодо балів, то як завжди нічого нового не змогли придумати. Це вже було, ті ж "талони попереджень", що були додатками до "свідоцтва на право керування тз", знову щукають кормушку для своїх...
   
Re: Водіям приготуватися!

ага. мене недавно пробували копи розвести на штраф за те що не включив поворот на такий знак
Показати зображення...
на мої пояснення, що на цей знак поворот не включається, і перехрестя там нема - почали гнати, що на тому повороті є з'їзд на грунтовку до городів.
Мені то надоїло, і сказав - оформляйте протокол, а я в кінці допишу від себе, все що про вас думаю - одразу стушувалися, і сказали що виносять попередження
добренькі які,треба було не полікуватися і взути їх по повному,за профнепридатність.
У мене такі протокол написали, я не казав що допишу і коли вони почитали штраф банально не прийшов.
Викинули мабуть.
   
Re: Водіям приготуватися!

Кацап пєдо - вело іди нахуй.
А щодо балів, то як завжди нічого нового не змогли придумати. Це вже було, ті ж "талони попереджень", що були додатками до "свідоцтва на право керування тз", знову щукають кормушку для своїх...
піддре, це європейська система. Ми йдемо в Європу. А ти йдеш нахуй.
   
Re: Водіям приготуватися!

іздив по львівщині, так ці підари знов з фенами в корчах стоять
   
Re: Водіям приготуватися!

У нас та ж система. 12 балів і позбавлення прав на пів року. А потім перездача.
Але це обходять. Якщо вже піджимають бали то можна знайти індуса якій за 200 долларів візьме на себе.
За що бали. Перевищення більше ніж на 10 км 3 бали. Проїзд на червоний 3 бали. Перевищення більш ніж на 40 км. Гуд бай права.  І конфіскація авто.
На світлофорі розвертатися неможна. Але можна всюди в інших містах подвійна смуга ( if save to do)
Бали подвоюються на свята))
   
Re: Водіям приготуватися!

Плюс у нас податок на авто. Приблизно 1000 долларів на рік. Називається REGO
   
Re: Водіям приготуватися!

У нас та ж система. 12 балів і позбавлення прав на пів року. А потім перездача.
Але це обходять. Якщо вже піджимають бали то можна знайти індуса якій за 200 долларів візьме на себе.
За що бали. Перевищення більше ніж на 10 км 3 бали. Проїзд на червоний 3 бали. Перевищення більш ніж на 40 км. Гуд бай права.  І конфіскація авто.
На світлофорі розвертатися неможна. Але можна всюди в інших містах подвійна смуга ( if save to do)
Бали подвоюються на свята))

Проблема не в балах, а в тому, що для когось це працює, а хтось із стосом неоплачених штрафів спокійно їздить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія