Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яке ж воно мерзенне...

Re: Яке ж воно мерзенне...

Правда така, що Порошенко обісрався при вводі декількох БТГ і підписав відмову від суверенітету над ОРДЛО.
А скільки було військ у України тоді? 500 чоловік + добровольці?. Це не правда, це маніпуляції і брехня ваша. В Іловайську загинуло 366 осіб українських силових структур (разом із добровольцями), у тому числі 254 осіб – під час виходу "зеленим" коридором. Але це зрада-зрада. В Маріуполі тільки 2500 здалося в полон бо виходу не було, кількість загиблих до цих пір не оприлюднена і це все ок. Відмова від суверенітету підписана виключно в голові у зелених. Ви хоть би лікуваися.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Правда така, що Порошенко обісрався при вводі декількох БТГ і підписав відмову від суверенітету над ОРДЛО.
Шкода, що вас тоді не було в війську, як Гео, Кабса, чи Андреаса. Ви б точно не обісрались при вводі кількох БТГ. (tu)
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

знову гнида прийшла пересмиккувати. Розкажи, покидьку, як РФ атакувала при Порошенку вищеназвані міста. Підри - ви кончені тварі.
А що не атакувала? А чого? Порошенко ж здав Україну хуйлу, нє?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Без питань

"З 1994 року член Координаційного комітету з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю при Президенті України (1994—1999). Голова Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури України. З 1995 року член Ради роботодавців і товаровиробників при Президенті України (1995—2000). З 1996 року радник Президента України з питань податкової політики (1996—2000).
1997 — вибраний нардепом України другого скликання за Іршавським виборчим округом № 171. Тоді виборча комісія нарахувала 94,16 % голосів «за».[19]
...
1 лютого 2000—13 грудня 2001 — перший заступник Голови ВРУ.
З 2002 року народний депутат України четвертого скликання.
У 2002—2005 роках — глава Адміністрації Президента України.
З 2002 року:
член Ради національної безпеки і оборони України (з червня 2002 р.),
керівник робочої групи з підготовки пропозицій щодо забезпечення гласності та відкритості діяльності органів державної влади (з червня),
заступник голови Ради з питань інформаційної політики при Президентові України (з вересня),
голова комісії з питань забезпечення роботи міжнародних експертів з питань експорту станцій радіоелектронної розвідки «Кольчуга» (з жовтня),
голова наглядової ради Національного палацу «Україна» (з листопада),
співголова координаційної ради з підготовки та видання Національного атласу України (з грудня 2002),
голова Організаційного комітету з проведення Року Російської Федерації в Україні (з грудня).
З 2003 року — голова:
координаційної ради з питань державної служби при Президентові України (із січня 2003),
З лютого 2004 року — голова Наглядової ради Національної академії державного управління при Президентові України.
У липні 2012 року Медведчук надав на розгляд до Конституційної Асамблеї України проект закону «Про всеукраїнський референдум»

Ще бажаєте поговорити про НЕБУТТЯ з якого виникнув  медведчук.

 :weep:

Після другого майдану та тварюка, рванула щосили до кума в Кремль і сиділа десь забившись під лавкою. Але щойно його вилупок сів на троні, він гордо повернулася назад, щоб стати вашим досвідченим юристом, офіційним представником України та монополістом. Він мав персональний повітряний коридор для польотів до хуйла та бізнес зі своїм вилупком, який таємно ночами бігав до нього на зустрічі і надавав усілякі подарунки у вигляді труби чи даху з боку СБУ... Його бігморди були розставлені по всій Україні, медіаімперія росла як на дріжджах. Він став вашим "ефективним переговорником"...  :facepalm1:

Питання: що допомогло чи точніше хто допоміг вашому досвідченому юристу стати тим самим "досвідченим юристом"? За часів першого кнура він навіть і не мріяв про такі висоти, а одразу після Майдану навряд чи хтось міг уявити, що агент "Соколовський" зможе з'явитися в Україні і безкарно тут жити.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Правда така, що Порошенко обісрався при вводі декількох БТГ і підписав відмову від суверенітету над ОРДЛО.

О, в батальйоні форумних бойових підарасів поповнення.
Ти воював в 14-му проти тих БТГр? Ні? То завали піздак на цю тему.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Тявкаєш тут виключно ти, чорнороте. І це ще треба перевірити до кого ти там не підходила , як і твоя вагінья в той самий час не підходила до гундяя  :bueee:
і знову ніпрощо..Бикусю, ти стала зовсім нецікавою..щось планує перевіряти..
Ну. перевіряй. Про результати своєї "перевірки" доповіси окремо)))
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Ще бажаєте поговорити про НЕБУТТЯ з якого виникнув  медведчук.
_Семен вище детально відповів.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

_Семен вище детально відповів.
Семен вище виклав ваші зелені методички, які не мають нічого спільного з реальністю. Головне в них це говорити впевнено, нахрапісто, обовʼязково ображає опонента. Ну практично те що тут робите Ви, Семен, Вело і ще декілька персонажей. То все ж хотілося б почути з якого небуття появився Медведчук. 
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Семен вище виклав ваші зелені методички, які не мають нічого спільного з реальністю. Головне в них це говорити впевнено, нахрапісто, обовʼязково ображає опонента. Ну практично те що тут робите Ви, Семен, Вело і ще декілька персонажей. То все ж хотілося б почути з якого небуття появився Медведчук.
Справді? Я вас чимось образила? Покажіть, де, бо зазвичай я лише відповідаю симетрично на хамство опонента, сама наче таке не практикую..
Та й з "методичками" у вас вже трохи перебор. Якщо двоє або більше різних людей кажуть одне й те саме - це зовсім не означає, що є якісь методички. Вони всього навсього мешкають в одній країні, в одних і тих же умовах, спостерігають одне й те саме, і роблять незаангажовані висновки. Які неминучо співпадуть, якщо не повністю, то в принципі.
А Мудачук виринув з Маскви, до якої змотав після перемоги Майдану. І то вже було небуття, якби до влади не прийшов його давній соратник.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

роблять незаангажовані висновки
Ооо, це точно про вас і особливо про семена. :lol:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Ооо, це точно про вас і особливо про семена. :lol:
ну нє влюблєни ми в Петро ваше, от такі кавріжкі
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Семен вище виклав ваші зелені методички, які не мають нічого спільного з реальністю. Головне в них це говорити впевнено, нахрапісто, обовʼязково ображає опонента. Ну практично те що тут робите Ви, Семен, Вело і ще декілька персонажей. То все ж хотілося б почути з якого небуття появився Медведчук. 

 :facepalm1:  :weep:

Підхуяльниця,  по-перше, не суди суди інших по собі. Як я вже тобі писав, для мене немає різниці між зеленими та коричневими, я розрізняю лише проукраїнських та промосковських.  (P)

По-друге, розкажи свою версію причин колосального зльоту твого досвідченого юриста у часи правління його вилупка. Дуже цікаво послухати  :beach:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

:weep:

Після другого майдану та тварюка, рванула щосили до кума в Кремль і сиділа десь забившись під лавкою. Але щойно його вилупок сів на троні, він гордо повернулася назад, щоб стати вашим досвідченим юристом, офіційним представником України та монополістом. Він мав персональний повітряний коридор для польотів до хуйла та бізнес зі своїм вилупком, який таємно ночами бігав до нього на зустрічі і надавав усілякі подарунки у вигляді труби чи даху з боку СБУ... Його бігморди були розставлені по всій Україні, медіаімперія росла як на дріжджах. Він став вашим "ефективним переговорником"...  :facepalm1:

Питання: що допомогло чи точніше хто допоміг вашому досвідченому юристу стати тим самим "досвідченим юристом"? За часів першого кнура він навіть і не мріяв про такі висоти, а одразу після Майдану навряд чи хтось міг уявити, що агент "Соколовський" зможе з'явитися в Україні і безкарно тут жити.
І тобі тоді не тре було бронь шукати
А цирки та футбольні команди  не були стратегічними підприємствами.
І легалізував він свої статки саме при Володимиру Олександровичу. І владою став, навіть фракцію свою мав в парламенті. Ти уявляєш, щоб з тобою було, якби це сталося при Порошенку?

Останнє редагування: 10 травня 2024 18:02:02 від Alisa
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Це?
Показати зображення...
Це начебто y маєтку Льоші-"артелериста". А ФСБшні хороводи – це з московської церкви.  ;)  До речі, медведчуківський вилупок до якого патріархату відносить свій церковний витвір? :S
 
Звідки тобі відомі подробиці про "донаторів"? Ти теж донатила на цей неземний витвір?   :gigi:

Заінтригувала: А можна детальніше про те, що кажуть (або говорили) московські пропагандони про ФСБшний хоровод медведчуківського вилупка?  :shuffle:

та мені пох шо вони кажуть
не пох, що такі,як ти, це тут розносять

що такого трапилося, що вас всіх під ружжо підняли?
вибори таки будуть? разом з переміррям чи після?
знаеш, що хуйово у вашій ситуації?
шо діючому президенту немає шо показати свому народові
потому й подаставали старі лозунги: збагатився на війні, носив ікону у монастирі на свято 15 років потому
якшався з мудачуком
а ви, що зробили ви, маючи необмежену владу, за ці 5 років?

   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Німецькі ссикливі здрислюки до Німеччини подалі від зони впливу рішень улюбленої чинної влади - гордість України [ua]
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

що такого трапилося, що вас всіх під ружжо підняли?
а у мене навпаки склалося враження, що це педроцтво підняли по тривозі - майже всі тут, і такі войовничі, непримиренні, часто злобні
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

ну нє влюблєни ми в Петро ваше, от такі кавріжкі
Що таке "Петро ваше", і чому воно моє?
Отже, достатньо не бути закоханим в це, і тоді незаангажованість дається бонусом?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

шо діючому президенту немає шо показати свому народові
Петро спробував згодувати народові спішно вигадані гасла наприкінці свого правління, от тільки українці не повелися на всі ці "я дав вам Мову, я дав вам Віру"
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

І тобі тоді не тре було бронь шукати
А цирки та футбольні команди  не були стратегічними підприємствами.
І легалізував він свої статки саме при Володимиру Олександровичу. І владою став, навіть фракцію свою мав в парламенті. Ти уявляєш, щоб з тобою було, якби це сталося при Порошенку?

 8-:

Шизануте, звідки ти знаєш, що я шукав і не шукав. Голоси нашіптали чи бачення показали? :shuffle:

Якщо про "донаторів" московського поца не хочеш, то тоді хоча б допоможи своїй колегі та популярно поясни про причини такого несподіваного зльоту вашого досвідченого юриста  y часи царювання його вилупка.  ;)
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Що таке "Петро ваше", і чому воно моє?
Отже, достатньо не бути закоханим в це, і тоді незаангажованість дається бонусом?
тверезо оцінювати діяльність будь-якого політика, причому зі спільних позицій з можливим опонентом
Якщо вихідна позиція не співпадає, то у кожного так і залишиться та сама своя Правда.
Візьмемо наприклад ті стрибки Петро студії Шустера з воланнями Петро про злочини, скоєні українцями проти євреїв, за які ми маємо вибачитися перед тим народом
Одні скажуть : Все вірно! Треба вибачитися! Нас від того убуде!
А інші обуряться : Щозах-ня? Це з чийого голосу така пісенька? Та цей ублюдок ганьбить Пам"ять наших пращурів!
За ким правда? А я вам скажу : і за тими, і за тими.
Бо вони стоять на різних вихідних позиціях : перші - вже значною мірою совєцькі люди з усіма витікаючими наслідками, другі - українці, яким небайдуже коли якесь ублюдочне топчеться по історичній Пам"яті їхнього народу. І обираємо ми залежно від власної Правди.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

та мені пох шо вони кажуть
не пох, що такі,як ти, це тут розносять

що такого трапилося, що вас всіх під ружжо підняли?
вибори таки будуть? разом з переміррям чи після?
знаеш, що хуйово у вашій ситуації?
шо діючому президенту немає шо показати свому народові
потому й подаставали старі лозунги: збагатився на війні, носив ікону у монастирі на свято 15 років потому
якшався з мудачуком
а ви, що зробили ви, маючи необмежену владу, за ці 5 років?

 А тут про що ти мариш? Що ненависний вам, кацапам та підхуяльникам, Президент України має показувати і найголовніше накуя?  :S  Невже щось про "донаторів" московського поца?  :shuffle:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Відмова від суверенітету підписана виключно в голові у зелених.
все дуже просто. Ті, кого ви іменуєте "зеленими" (я хз, чому, але нехай), вбачають здачу інтересів України у спробі закріпити в Конституції так званий  "особливий статус" для ОРДЛО.
Антизелені нічого поганого у цьому не бачать...Хоча ні. Ці ж самі антизелені на раз-два побачать здачу суверенітету в аналогічній дії, якщо її здійснить не Петро, а глибоко ненависний Зе.
І от це - найгірше.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

та мені пох шо вони кажуть
не пох, що такі,як ти, це тут розносять

що такого трапилося, що вас всіх під ружжо підняли?
вибори таки будуть? разом з переміррям чи після?
знаеш, що хуйово у вашій ситуації?
шо діючому президенту немає шо показати свому народові
потому й подаставали старі лозунги: збагатився на війні, носив ікону у монастирі на свято 15 років потому
якшався з мудачуком
а ви, що зробили ви, маючи необмежену владу, за ці 5 років?

Жопа на фронті. Треба біомасі розповідати хто в цьому винний, щоб каналізувати відчай та  ненависть куди треба.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Жопа на фронті. Треба біомасі розповідати хто в цьому винний, щоб каналізувати відчай та  ненависть куди треба.

 :facepalm1:

Підхуяльники - вони такі підхуяльники.  :bueee:  Кацапи відпочивають у порівнянні з ними. А може  :idea: ти проллєш світло на "донаторів" бозі або поясниш про причини зльоту вашого досвідченого юриста?  :shuffle:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

перші - вже значною мірою совєцькі люди з усіма витікаючими наслідками, другі - українці, яким небайдуже коли якесь ублюдочне топчеться по історичній Пам"яті їхнього народу.
І отут починається власне оціночне суб'єктивне судження, базоване на власноруч же змайстрованих вихідних даних - таких же суб'єктивних судженнях і оцінках.
А тепер, будьте ласкаві, перечитайте моє питання, і, якщо є натхнення, дайте на нього відповідь по суті.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Жопа на фронті.
у вас замість голови.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

І отут починається власне оціночне суб'єктивне судження, базоване на власноруч же змайстрованих вихідних даних - таких же суб'єктивних судженнях і оцінках.
А тепер, будьте ласкаві, перечитайте моє питання, і, якщо є натхнення, дайте на нього відповідь по суті.
а я по суті якраз і відповіла, якщо ви не зрозуміли.
І якщо я у вас питаю, яке ваше ставлення до Мудачука, ви вбачаєте у цій персоні однозначно ворога, або ворога, але цілком терпимо, або зовсім не ворога  - то це теж по суті, для того, щоб вам стала зрозумілішою моя позиція.
Але не стане. Бо ви заангажовані.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

у вас замість голови.

Іді шашлічкі жери в маЮ, прихильники певної політсили  :bueee:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Іді шашлічкі жери в маЮ, прихильники певної політсили  :bueee:
Ну ти ж 5 років Пжила по-новому
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

А скільки було військ у України тоді? 500 чоловік + добровольці?. Це не правда, це маніпуляції і брехня ваша. В Іловайську загинуло 366 осіб українських силових структур (разом із добровольцями), у тому числі 254 осіб – під час виходу "зеленим" коридором. Але це зрада-зрада. В Маріуполі тільки 2500 здалося в полон бо виходу не було, кількість загиблих до цих пір не оприлюднена і це все ок. Відмова від суверенітету підписана виключно в голові у зелених. Ви хоть би лікуваися.
то ти гнида приводь і кількість знищених рашистів в обох випадках. А те шо ти тупа і не розумієш що таке суверенітет - то це для мене не новина.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

то ти гнида приводь і кількість знищених рашистів в обох випадках. А те шо ти тупа і не розумієш що таке суверенітет - то це для мене не новина.
Гнида тут виключно ви. Що таке суверенітету я прекрасно знаю. Ви ні. Інакше не мололи б дурні. Назвіть хоть один дикумент що засвідчує відмову від суверенітету на ОРДЛО.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

А тут про що ти мариш? Що ненависний вам, кацапам та підхуяльникам, Президент України має показувати і найголовніше накуя?  :S  Невже щось про "донаторів" московського поца?  :shuffle:
#явамнічегонєдолжен? Як я могла забути :D
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Гнида тут виключно ви. Що таке суверенітету я прекрасно знаю. Ви ні. Інакше не мололи б дурні. Назвіть хоть один дикумент що засвідчує відмову від суверенітету на ОРДЛО.
це що таке?



А це що?

https://ips.ligazakon.net/document/KR141085
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Ви читать не вмієте?

перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не містяться у своєму повноваженні,
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

#явамнічегонєдолжен? Як я могла забути :D

І? Що ти хотіла цим сказати?  :S  Невже згадала хто був у донаторах і що саме вони бозє надонатили?  :idea:  Чи може нарешті зрозуміла причину через яку московський поц працював на твого досвідченого юриста?  :shuffle:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Правда така, що Порошенко обісрався при вводі декількох БТГ і підписав відмову від суверенітету над ОРДЛО.
Тут така справа. Ще до Іловайська війна була зовсім не безкровна. Ті нечисельні боєздатні частини несли відчутні втрати. З дивану воно не помітно, звісно. Але можеш приїхати в Кропивницький і подивитись на могили воїнів 3-го полку ССО тих часів. Це безвідносно до рішень Поршенка. Але будь який керівник в ті часи мав би враховувати це.' Якщо він бачить реальність не крізь рожеві окуляри, звісно. І не м'ясник, якому плювати на жертви і долю країни.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Тут така справа. Ще до Іловайська війна була зовсім не безкровна. Ті нечисельні боєздатні частини несли відчутні втрати. З дивану воно не помітно, звісно. Але можеш приїхати в Кропивницький і подивитись на могили воїнів 3-го полку ССО тих часів. Це безвідносно до рішень Поршенка. Але будь який керівник в ті часи мав би враховувати це.' Якщо він бачить реальність не крізь рожеві окуляри, звісно. І не м'ясник, якому плювати на жертви і долю країни.

Тут така справа. Перед Іловайськом був вихід Гіркіна і свідчення військових про наказ не стріляти. Після цього Гіркін зайшов до Донецька і Україна остаточно втратила над ним контроль. Було купа свідчень, що кордон ніякий, але генерал Литвин продовжував рубати бабло... Також було багато свідчень, що кацапи перекидають війська, купа фото/відео/аудіо свідчень було як на фупі так і в інших соцмережах. Але керівництво клало великий болт, воно було зайняте підготовкою до параду, а сам верховний головнокомандувач у цей час відкривав свої офшори.  :X  Тому не дивно, що для них була цілковита несподіванка наявність 3 тисяч кацаповiйськ під Іловайськом... Адже мета була налякати хуйла грізним парадом. Ну, а хуйло як побачило, що змогли зробити його 3 тисяч кацапів, так одразу і yвірило у разі потреби у перемогу за 3 дні зі своїм 100 тисячним військом.

Тоді не було ні військового стану, ні звернення 24/7 про допомогу до світової спільноти. Більше того, кум хуйла, проти якого США запровадило санкції за антиукраїнську діяльність, раптом виявився офіційним переговорником від України. Україна цілий рік офіційно продала ЕЕ y "кримскiй фєдєральний округ", а сам Президент кричав: "НАТО не на часі"  :shuffle:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

жертви і долю країни
а нічого що ці речі практично взаємовиключні?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Перед Іловайськом був вихід Гіркіна і свідчення військових про наказ не стріляти.
Саме через це різні обсервери зараз грізно тупають ніжками і вимагають терміново начисто забути про іловайськи
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Петро спробував згодувати народові спішно вигадані гасла наприкінці свого правління, от тільки українці не повелися на всі ці "я дав вам Мову, я дав вам Віру"
Але дебіли повелися на термос  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія