Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яке ж воно мерзенне...

Re: Яке ж воно мерзенне...

Перша половина фрази протирічить другій.
Чи вплив політиків на слідчих є ОК? Які вони тоді не заангажовані?

Политическая воля тупо дать добро на незаангажированное расследование. У нас следаки привікли расследовать с оглядкой " а что скажет начальство"
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Навряд чи. Відношення Зе до По відоме. Жага помсти за минулі образи ніколи не приховувалась. Настільки, що деякі дії абсолютно ірраціональні.

Я ж написав свою думку: дуже зручний 2й не прохідний номер.
А ненависть політика до іншого і помсти політикам - то міф.

Розділяй і володарюй їх девіз.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Я ж написав свою думку: дуже зручний 2й не прохідний номер.
А ненависть політика до іншого і помсти політикам - то міф.

Розділяй і володарюй їх девіз.

Так Свин во второй тур точно не війдет  :laugh:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

А ненависть політика до іншого і помсти політикам - то міф.
В більшості випадків - так. Але не завжди. Янукович посадив Юлю і Юру з яких мотивів?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Розділяй і володарюй їх девіз.
Це само собою.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

В більшості випадків - так. Але не завжди. Янукович посадив Юлю і Юру з яких мотивів?

Я не можу знати.
Це тільки в сектантів на все є одна і непохитна відповідь...
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Я не можу знати.
Це тільки в сектантів на все є одна і непохитна відповідь...
Ну, чомусь в іншому випадку у вас одразу знайшлась одна і непохитна відповідь:
"Я ж написав свою думку: дуже зручний 2й не прохідний номер.
А ненависть політика до іншого і помсти політикам - то міф."

Пан - сектант? Якось дуже вибірково у вас розділяється "не можу знати/можу знати".
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Ну, чомусь в іншому випадку у вас одразу знайшлась одна і непохитна відповідь:
"Я ж написав свою думку: дуже зручний 2й не прохідний номер.
А ненависть політика до іншого і помсти політикам - то міф."

Пан - сектант? Якось дуже вибірково у вас розділяється "не можу знати/можу знати".

Я ж написав, що це моя думка, а не беззаперечний факт.
Невже це не зрозуміло?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

по зв'язкам  і "вірі" ригів за часів пьодричя

монастир іони в києві то в 2009-2014 показова руськомірна клоака
і тому "паства" з укртопів там була показова
одні деркач чого варті

кажуть що петро на момент президентства від уськомірності вилікувався
хз
але показовим є що гундяй його вітав першим ще до оголошення результатів виборів
попівський гебіст постішав дати настанови
не в останню чергу тому що іонівці просили
та і до томосу вони вже петром (як кажуть вже здоровим) не особливо переймалися
...
щодо механізмів "віри" то за кордонами  трохи інакше влаштовано ніж серед свого народу
піп мпц міг "допомогти" 

воно і зараз так
якщо є потреба наприклад умовному орестовічю щоб допроситися зустрічі з дімою ф. то він йде до кацапів в "церву" ніколая на реннвег
там вся обслуга діми пасеться
і саме піп може звести

яка потреба  йти до української  варвари хоча вона в центрі?
жодної
хіба фотосет зробити

і тут мова не про те що то різне - то мпц  ордодокси а то угкц уніати
ті нюанси постсовкам в вірі пох

то є різні пастви тому  світогляди звички і методи
крім того кацап "церква" в одному дворі з мск гебістами
з касою підтримки 

і йдуть
навіть нині
з дуже патріотичними (в ютьюбах) словами
гроші на важке мирське життє курва за кордонами потрібні а горба гнути бажання мало

віденська бригада  (київські батальйони топів від печер і іони) переважно в кацапів тусуються
львівські в угкц
ті що львівські на ренвег до кацапів  ходять то очевидно за грошима

віра і канони то ніц не означає
перше то сам піп і методи його роботи
гебня кацапська то не нині практикувати почала 
то ще повоєнні схеми
юзати попами макітри емігам

чимало укрбіженців за кордонами то не знають і пхають євро за свічки гебні в рясах хоча там гроші кури не клюють
а грекокатолики мусять перед кардиналом на мехікопляц звітувати
і після паски не проповідь  а на годину фінансовий звіт за попередній рік з амбону читати
за кожну продану свічку ))

кацапи ржуть що коні коли про це взнають 
кацап ордодокси не звіти прилад кладуть
ззовні ладан за лаштунками сектстанська клоака   

писи за томосом українцями з ортодоксів опікується константинопіль а не київ
і то справа відносна нова
лише на ноги стає
тому для багатьох що давніше тут або ніколай з гебнявими або варвара куди київ топи покумитися не ходять

Останнє редагування: 10 травня 2024 10:51:39 від Lemberg.AT
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Я ж написав, що це моя думка, а не беззаперечний факт.
Невже це не зрозуміло?
Проте вже про причини посадки Юлі Яником у вас не знайшлось думки, от дивина. Там теж не треба було "знати" і озвучувати беззаперечних фактів.
Натомість звідкись виникло речення про сектантів, ні сіло, ні впало.
В'юни, пане Spin, заздрять вам лютою заздрістю. :)
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Проте вже про причини посадки Юлі Яником у вас не знайшлось думки, от дивина. Там теж не треба було "знати" і озвучувати беззаперечних фактів.
Натомість звідкись виникло речення про сектантів, ні сіло, ні впало.
В'юни, пане Spin, заздрять вам лютою заздрістю. :)

Я за Юлею ніколи не слідкував.
Ми з нею працювали в газовії галузі за часів ЄЕСУ.
Тих знань мені було достатньо щоб більше нею не цікавитись...
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Ми з нею працювали в газовії галузі за часів ЄЕСУ.
Тих знань мені було достатньо щоб більше нею не цікавитись...
Ну чого ж, якраз тоді, в часи єесу, Юліна дупця мало кого чоловічої статі не змусила б... поцікавитись. ;)
Словом, ясно. За Юлею ви не слідкували, а за Петром - слідкували. Гарного дня пане Spin.  :)
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Ну чого ж, якраз тоді, в часи єесу, Юліна дупця мало кого чоловічої статі не змусила б... поцікавитись. ;)
Словом, ясно. За Юлею ви не слідкували, а за Петром - слідкували. Гарного дня пане Spin.  :)

за Петром дійсно слідкував, голосував і в мене були деякі надії, що Петро почне витягувати країну з дупи...
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

голосував і в мене були деякі надії, що Петро почне витягувати країну з дупи...
Невже ви настільки наївний?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

за Петром дійсно слідкував, голосував і в мене були деякі надії, що Петро почне витягувати країну з дупи...
Тобто "безвіз" це запихання країни в дупу?Тобто чесні вибори це запихання країни в дупу? Тобто профіцит бюджету це запихання країни в дупу? Тобто Буча, Ірпінь, Харків, Ізюм, Маріуполь, Часів Яр, Горіхів, Авдіївка, Херсон при Петрі були в дупі? А де вони зараз? В гландах?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Невже ви настільки наївний?

Було таке.  :shuffle:
Думав, що у наших "еліт" проснеться інстинкт самозбереження і підуть по шляху ринкової економіки.
І за ПОРУ голосував, були якісь надії що з'являться справжні політичні партії...

Останнє редагування: 10 травня 2024 12:00:09 від Spin
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Тобто "безвіз" це запихання країни в дупу?Тобто чесні вибори це запихання країни в дупу? Тобто профіцит бюджету це запихання країни в дупу? Тобто Буча, Ірпінь, Харків, Ізюм, Маріуполь, Часів Яр, Горіхів, Авдіївка, Херсон при Петрі були в дупі? А де вони зараз? В гландах?

Капець.
Витягування і запихання то ж напевно трохи різні речі?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Тобто "безвіз" це запихання країни в дупу?Тобто чесні вибори це запихання країни в дупу? Тобто профіцит бюджету це запихання країни в дупу? Тобто Буча, Ірпінь, Харків, Ізюм, Маріуполь, Часів Яр, Горіхів, Авдіївка, Херсон при Петрі були в дупі? А де вони зараз? В гландах?
:facepalm1:  :facepalm:
Безвіз надав ЄС, як Петро цьому старанно не протидіяв, тричі відкладався через неприйняття антикорупційних законів, так що скоріш всупереч, а не завдяки
Профіцит бюджету - це таке собі, за умови багатократного падіння гривні, та й якщо заслуга - то прем"єра
ставити чесні вибори як позитивне ДОСЯГНЕННЯ 5-річного президентства - це таке собі...
А за будь-яку згадку про Бучу, Маріуполь і далі в плані протиставлення-порівняння чинного президента з попереднім - якби я була модером, то нещадно банила би без додаткових попереджень, і не менше як на рік
То хто винен у тому що сталося в Бучі, у Маріуполі? Не хуйло, нє?
А може хатєлки хуйла просто перестали задовольнятися і саме тому він попер повномасштабно, побачивши що як раніше, "тихою сапою", вже не виходить?
Тупе, нице переведення стрілок провини за війну з хуйла та паРаші на чинну українську владу.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

при якому приЗедентові  Медведчук став акционером 1+1?
і при якому?
При якому виринув на поверхню з фактичного небуття - знаю, при якому набув статусу поважної людини, переговорника, почав відновлювати-нарощувати політичний капітал - знаю, при якому отримав у власність дизельну трубу і придбав 3 телеканали - теж знаю, а от коли став акціонером 1+1 - не знаю  :weep:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

і при якому?
При якому виринув на поверхню з фактичного небуття - знаю, при якому набув статусу поважної людини, переговорника, почав відновлювати-нарощувати політичний капітал - знаю, при якому отримав у власність дизельну трубу і придбав 3 телеканали - теж знаю, а от коли став акціонером 1+1 - не знаю  :weep:
Дивно правда. А чого не знаєте?А при кому став депутатом, головою парламентської фракції, теж не знаєте? До речі з якого небуття виринув Медведчук?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

:facepalm1:  :facepalm:
Безвіз надав ЄС, як Петро цьому старанно не протидіяв, тричі відкладався через неприйняття антикорупційних законів, так що скоріш всупереч, а не завдяки
Профіцит бюджету - це таке собі, за умови багатократного падіння гривні, та й якщо заслуга - то прем"єра
ставити чесні вибори як позитивне ДОСЯГНЕННЯ 5-річного президентства - це таке собі...
А за будь-яку згадку про Бучу, Маріуполь і далі в плані протиставлення-порівняння чинного президента з попереднім - якби я була модером, то нещадно банила би без додаткових попереджень, і не менше як на рік
То хто винен у тому що сталося в Бучі, у Маріуполі? Не хуйло, нє?
А може хатєлки хуйла просто перестали задовольнятися і саме тому він попер повномасштабно, побачивши що як раніше, "тихою сапою", вже не виходить?
Тупе, нице переведення стрілок провини за війну з хуйла та паРаші на чинну українську владу.
І таки да. Безвіз, призупинка бойових дій, профіцит бюджету після 50% падіння, чесні вибори - це все фігня

Доречі а чим Маріуполь відрізняється від Іловайська. Щодо бану. Правда очі коле? 
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

До речі з якого небуття виринув Медведчук?
Так написано ж - з фактичного. :)
Пані Мирослава гуру прикметників та епітетів.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

при якому приЗедентові  Медведчук став акционером 1+1?

Я хз. Це якась супер неординарна подія для вас та вашого досвідченого юриста?  :S Ви так ретельно відстежуєте кожну срачку куратора бозі?

Але не втримався, вирішив погуглити, коли ж відбулася ця така велика для сектантів подія. Виявилося, що у 2020 ваш досвідчений юрист задекларував, отже сама подія сталася у 2019, коли його вилупок втратив владу і президентом став таким ненависним кацапам та їхнім братикам клоун. Це той самий рік, коли ординська секта почала співати про ручне управління економікою і повторення 37, після того, як на бізнес їхнього "ефективного переговорника" почали вводитися додаткові мита.  :gigi:

То коли саме відбулася ця пам'ятна для вас подія? За часів царювання бозі чи ненависного "диктатора"? І про що це говорить? :shuffle:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Петро Олексійович не був висвячений в диякони. На Трійцю він дійсно брав участь в хресній ході в нашому монастирі. Відповідно до давньої християнської традиції, на ньому був стихар (ризи у вигляді довгої прямої накидки з широкими рукавами), а в руках була ікона Трійці. Такий же одяг був і на інших парафіянах, які брали участь у хресній ході ", - повідомив намісник монастиря Іона.(С)

 :facepalm1:

Один раз не петарас? :cray:  Це так само як медведчуківськe творіння  не мало жодного відношення до "Тоніса"? Або до спишених із ситуаційної кімнати моніторів із серверами? А потім виявилося, що та ненаситна тварина їх не спистила, а повернула власникам після оренди  :weep:

Добкiн із Новинським теж так само лише один раз брали участь у ФСБшній хотьбі  (P)

P.S. А це медведчуківський вихованець проводить роз'яснювальну роботу з московським попом:


А на іконі у своїй церкві він показав, що українські жлоби бозі зовсім не гірші за московські  :gigi:

Останнє редагування: 10 травня 2024 14:09:39 від _Semen
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Зе.ботва задовбала. Але це їх іудин заробіток, по три копіки.... Навіть відповідати не хочу. Зе все БЕЗУГЛИЙ довбоєбізм.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

кажуть що петро на момент президентства від уськомірності вилікувався

"Ви теж кажить!"(c)

Хоча... я впевнений, що "НАТО не на часі" він кричав не через любов до кацапапів, а через любов до бабла

Петро Порошенко вважає, що вступ України в НАТО - не на часі 16.03.2015 https://wz.lviv.ua/news/89961-petro-poroshenko-vvazhaie-shcho-vstup-ukrainy-v-nato-ne-na-chasi

Порошенко дав чітко зрозуміти, що членство в НАТО не на часі, - Столтенберг 9 липня, 2016 субота https://espreso .tv/news/2016/07/09/poroshenko

Та й московським дияконом як і вірним партнером "досвідченого юриста" він став не через велику любов до кацапів, а через велику любов бабла. Але в даному випадку хрін редьки не солодший  :shuffle:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

"Ви теж кажить!"(c)

Хоча... я впевнений, що "НАТО не на часі" він кричав не через любов до кацапапів, а через любов до бабла

Петро Порошенко вважає, що вступ України в НАТО - не на часі 16.03.2015 https://wz.lviv.ua/news/89961-petro-poroshenko-vvazhaie-shcho-vstup-ukrainy-v-nato-ne-na-chasi

Порошенко дав чітко зрозуміти, що членство в НАТО не на часі, - Столтенберг 9 липня, 2016 субота https://espreso .tv/news/2016/07/09/poroshenko

Та й московським дияконом як і вірним партнером "досвідченого юриста" він став не через велику любов до кацапів, а через велику любов бабла. Але в даному випадку хрін редьки не солодший  :shuffle:
============================
Ти вже тупе,задовбало,ЗЕлене чмо.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

:facepalm1:

Один раз не петарас? :cray:  Це так само як медведчуківськe творіння  не мало жодного відношення до "Тоніса"? Або до спишених із ситуаційної кімнати моніторів із серверами? А потім виявилося, що та ненаситна тварина їх не спистила, а повернула власникам після оренди  :weep:

Добкiн із Новинським теж так само лише один раз брали участь у ФСБшній хотьбі  (P)

P.S. А це медведчуківський вихованець проводить роз'яснювальну роботу з московським попом:
Показати зображення...
А на іконі у своїй церкві він показав, що українські жлоби бозі зовсім не гірші за московські  :gigi:

Так такі у своїй церкві? У своєму маєтку. І так, це ікона донаторів. Тих, хто цю церкву(чи капличку) своїм коштом будував. Но ваші з миросьою показові виступи по москальських калькам на цю тему такі показові.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Зе.ботва задовбала. Але це їх іудин заробіток, по три копіки.... Навіть відповідати не хочу. Зе все БЕЗУГЛИЙ довбоєбізм.

Алік, а хто твоєї кацапської душечки милішe: Тарасик чи Скабеєва? До речі, ти сьогодні вже притягував "новини" від цих пропагандонів?  ;)

P.S. Як там твій зелений змій поживає? Атакує часто?  :shuffle:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Дивно правда. А чого не знаєте?А при кому став депутатом, головою парламентської фракції, теж не знаєте? До речі з якого небуття виринув Медведчук?
Щоб ви знали (дивно, що не розумієте такої простенької речі), то для того щоб стати депутатом, і не просто депутатом, а бути у змозі сколотити цілу фракцію, яка до того ж посіла друге місце у парламентських перегонах - потрібно провести потужну роботу, тривалістю не в один рік, а можливо і не в два. Це і забезпечення фінансових можливостей для цього, і ПіАр, помножений на Піар у кубі.
Все це було виконано (і як бачимо, цілком успішно) у роки які передували виборам восени 2019.
Не нагадаєте, які то були роки?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Так такі у своїй церкві? У своєму маєтку. І так, це ікона донаторів. Тих, хто цю церкву(чи капличку) своїм коштом будував. Но ваші з миросьою показові виступи по москальських калькам на цю тему такі показові.

Це?


Це начебто y маєтку Льоші-"артелериста". А ФСБшні хороводи – це з московської церкви.  ;)  До речі, медведчуківський вилупок до якого патріархату відносить свій церковний витвір? :S
 
Звідки тобі відомі подробиці про "донаторів"? Ти теж донатила на цей неземний витвір?   :gigi:

Заінтригувала: А можна детальніше про те, що кажуть (або говорили) московські пропагандони про ФСБшний хоровод медведчуківського вилупка?  :shuffle:

Останнє редагування: 10 травня 2024 15:01:20 від _Semen
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

І таки да. Безвіз, призупинка бойових дій, профіцит бюджету після 50% падіння, чесні вибори - це все фігня

Доречі а чим Маріуполь відрізняється від Іловайська. Щодо бану. Правда очі коле? 
Та да, призупинка задля накопичення хуйлом відповідних потужностей, бо як загальновідомо більшість ракет, випущених ним по Україні у перший рік війни була вироблена за рахунок "призупинки".
У безвізі, як вже стопіццот разів доведено, немає жодної заслуги Петро, навіть більше - його "заслуга" у тому, що ЄС декілька разів відкладав надання Україні безвізу, обіцяного ще Янучарі.
Щодо "профіциту бюджету", то українці на виборах сказали ДЕ вони відчули той "профіцит".
Єдине що стало реальним приПетро, і що не оспориш - то це у геометричній прогресії зростання кількості магазинів Рашен.
Яка - "ПРАВДА"? Кому - "коле"? Часом не педроцтву, яке сатаніє, коли чує правду про те, що хуйла цілком влаштовував хід подій приПетро, хід просто у напрямку другої Білорусі.
Чим Іловайськ відрізнявся від Маріуполя?
Напевно насамперед тим, що Зе в години, коли помирало місто, не облаштовував собі оффшорчики у Панамі, нє?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Петро Олексійович не був висвячений в диякони. На Трійцю він дійсно брав участь в хресній ході в нашому монастирі. Відповідно до давньої християнської традиції, на ньому був стихар (ризи у вигляді довгої прямої накидки з широкими рукавами), а в руках була ікона Трійці. Такий же одяг був і на інших парафіянах, які брали участь у хресній ході ", - повідомив намісник монастиря Іона.(С)
Це про що?
Ви не зрозуміли, про що я написала?
Яка біда погнала Петро, неважливо ким - дияконом, чи якимсь "стіхарем", чи мальчіком біля амвону, байдуже!!! - саме до обслуги Масковського пархату, в час коли в Україні вже відкрито діяли суто українські церкви,непідвладні Масковії?
Я незрозуміло сформулювала запитання?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Ти вже тупе,задовбало,ЗЕлене чмо.
ну, вольтере, ну, будь ласочка! ти ж філософ, начебто зовсім не дурак (був - у допедроцький період свого життя), скільки можна цих беззмістовних постів?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Но ваші з миросьою показові виступи по москальських калькам на цю тему такі показові.
я не в курсі масковських кальок, вам видніше..А що, скабєєви-соловйови зараз справді сатаніють на адресу Петро?
А от ви трохи засмутили сьогодні : у вас питають чому Петро - якщо вже мав таку глибоку внутрішню потребу поводити хороводи з хоругвями у парчових церковних лахах - подався саме до МПЪ, а ви розповідаєте про якісь стіхарі..я хз, що воно таке, цей стіхарь... :weep:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

А ти ще тявкни для вірності щось таке брудне і тупе, як ти полюбляєш
Тобі мало свідчення настоятеля про пожертви Петро Масковському пархатові?
То може повідаєш, яка біда змусила цього армовірного хамелеона податися до Масковського пархату у 2009 році, коли вже офіційно в Україні функціонували дві суто українські православні церкви?
Як сталося, що я навіть близько до масковських церков не підходила, не кажучи вже переступити їхній поріг, а це чучало у парчових лахах пархату курсувало по Києву з хоругвями чи з чим там?

Тявкаєш тут виключно ти, чорнороте. І це ще треба перевірити до кого ти там не підходила , як і твоя вагінья в той самий час не підходила до гундяя  :bueee:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Щоб ви знали (дивно, що не розумієте такої простенької речі), то для того щоб стати депутатом, і не просто депутатом, а бути у змозі сколотити цілу фракцію, яка до того ж посіла друге місце у парламентських перегонах - потрібно провести потужну роботу, тривалістю не в один рік, а можливо і не в два. Це і забезпечення фінансових можливостей для цього, і ПіАр, помножений на Піар у кубі.
Все це було виконано (і як бачимо, цілком успішно) у роки які передували виборам восени 2019.
Не нагадаєте, які то були роки?
Без питань

"З 1994 року член Координаційного комітету з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю при Президенті України (1994—1999). Голова Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури України. З 1995 року член Ради роботодавців і товаровиробників при Президенті України (1995—2000). З 1996 року радник Президента України з питань податкової політики (1996—2000).
1997 — вибраний нардепом України другого скликання за Іршавським виборчим округом № 171. Тоді виборча комісія нарахувала 94,16 % голосів «за».[19]
Член Комітету з питань законності і правопорядку (1997—98 рр.), член Координаційної Ради з питань судово-правової реформи при Президенті України (1997—2000 рр.), член Вищої економічної Ради Президента України, член Державної комісії з проведення в Україні адміністративної реформи.
У 1998 році обраний народним депутатом України третього скликання, заступник Голови Верховної Ради України у 1998—2000 роках. Член Вищої Ради юстиції, член Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Заступник голови Координаційної Ради з питань внутрішньої політики. Очолював ТСК з підготовки і попередньому розгляду проєкту нової редакції Цивільного кодексу України, а також з опрацювання та підготовки до розгляду Верховною Радою України проєкту Господарського (комерційного) кодексу України (1998). З 1999 року голова Національної Ради з питань молодіжної політики при Президенті України.
1 лютого 2000—13 грудня 2001 — перший заступник Голови ВРУ.
З 2002 року народний депутат України четвертого скликання.
У 2002—2005 роках — глава Адміністрації Президента України.
З 2002 року:
член Ради національної безпеки і оборони України (з червня 2002 р.),
керівник робочої групи з підготовки пропозицій щодо забезпечення гласності та відкритості діяльності органів державної влади (з червня),
заступник голови Ради з питань інформаційної політики при Президентові України (з вересня),
голова комісії з питань забезпечення роботи міжнародних експертів з питань експорту станцій радіоелектронної розвідки «Кольчуга» (з жовтня),
голова наглядової ради Національного палацу «Україна» (з листопада),
співголова координаційної ради з підготовки та видання Національного атласу України (з грудня 2002),
голова Організаційного комітету з проведення Року Російської Федерації в Україні (з грудня).
З 2003 року — голова:
координаційної ради з питань державної служби при Президентові України (із січня 2003),
З лютого 2004 року — голова Наглядової ради Національної академії державного управління при Президентові України.
У липні 2012 року Медведчук надав на розгляд до Конституційної Асамблеї України проект закону «Про всеукраїнський референдум»


Ще бажаєте поговорити про НЕБУТТЯ з якого виникнув  медведчук.



 
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Тобто "безвіз" це запихання країни в дупу?Тобто чесні вибори це запихання країни в дупу? Тобто профіцит бюджету це запихання країни в дупу? Тобто Буча, Ірпінь, Харків, Ізюм, Маріуполь, Часів Яр, Горіхів, Авдіївка, Херсон при Петрі були в дупі? А де вони зараз? В гландах?
знову гнида прийшла пересмиккувати. Розкажи, покидьку, як РФ атакувала при Порошенку вищеназвані міста. Підри - ви кончені тварі.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Доречі а чим Маріуполь відрізняється від Іловайська. Щодо бану. Правда очі коле?
Правда така, що Порошенко обісрався при вводі декількох БТГ і підписав відмову від суверенітету над ОРДЛО.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Зе.ботва задовбала. Але це їх іудин заробіток, по три копіки.... Навіть відповідати не хочу. Зе все БЕЗУГЛИЙ довбоєбізм.
Це ви задовбали. Негатив про Порошенка ні на що не впливає. Ніхто б його не згадував, якби він не вів разом з своїми прибічниками постійну кампанію по дискредитації влади під час ВС.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія