Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яке ж воно мерзенне...

Re: Яке ж воно мерзенне...

Чого ви гризитесь?
Ні Порошенко, ні Зеленський більше не будуть тримати булаву.
:facepalm1:
Інстикти мають працювати у випадку небезпеки.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Вибрали Зеленського отримали війну. Що не так було в тих бігбордах? Ви ж попереджень не сприймаєте, все вам "шашлики".

Зелень продовжує роз'єднувати українців.

 :facepalm1:

Підхуяльники - вони такі підхуяльники. Справжні брати кацапів.  :bueee: І що найприкріше ніхто з цих зайвохромосомних "патріотів" не поспішає до батька в Білорусь, де побудованa їхня "архітектурa миру" (ц, один сектант). Замість цього вони продовжують паскудити в Україні.  :X
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Ну вам з Німеччини краще видно видно, хто у нас тут "опудало".
і ви сподіваєтеся, що хтось подібний дешевий закид сприйме як аргумент?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Воно не просто ведеться. Воно саме той фейк виготовляє і розповсюджує..

Тобто ти хочеш сказати що вилупок вашого досвідченого юриста нічого подібного не говорив і що ваша секта підхуяльників про це не співала?  :S  Ти сама знайдеш відповідні висловлювання бозі й вашої секти на ФУПі чи тебе макнути твоєю безтижою брехливою пикою?  :shuffle:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Re: Яке ж воно мерзенне...

та хочь горшком назвися. "Мастєрство"-то не проп'єш  :D
тебе, сірожа, з перших строк видно

Та, так, Наташа, як би там не було, але не забувай про головне: у всіх ситуаціях треба намагатися підтримувати ремісію, інакше втратиш контоль над собою повністю  ;)
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

і ви сподіваєтеся, що хтось подібний дешевий закид сприйме як аргумент?
ти неправа, зауваження справедливе.
емігранти неминуче втрачають зв'язок із Батьківщиною.
наприклад, нещодавно мені розповідали анекдоти радянських часів, і дивувалися чому я не сміюсь :)
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

ти неправа, зауваження справедливе.
емігранти неминуче втрачають зв'язок із Батьківщиною.
наприклад, нещодавно мені розповідали анекдоти радянських часів, і дивувалися чому я не сміюсь :)
я не емігрантка, мій дім в Україні
_Семен пише з України. До його слів дослУхаєтеся?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

і ви сподіваєтеся, що хтось подібний дешевий закид сприйме як аргумент?
Тобто розказуючи мені, що я голосувала за «опудала» і «колоборанта» ви надавали якісь аргументи? 
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

я не емігрантка, мій дім в Україні
_Семен пише з України. До його слів дослУхаєтеся?
топік суто емігрантський :)
2024 рік на дворі, третий рік йде війна...
а тупие еміги досі жують та пережовують: от "Тимошенко", от "Порошенко"... добре що не "Брежнев" з "Горбачовим" :)
тому що втратили зв'язок з Українською реальністю :)
той _Семен, ймовірно, перебуває у внутришній еміграції :)
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

:facepalm1:

Підхуяльники - вони такі підхуяльники. Справжні брати кацапів.  :bueee: І що найприкріше ніхто з цих зайвохромосомних "патріотів" не поспішає до батька в Білорусь, де побудованa їхня "архітектурa миру" (ц, один сектант). Замість цього вони продовжують паскудити в Україні.  :X
Ну про підхуйлятників вам краще знать. Нагадайте коли там Зеленський з бацькой зустрічався? У жовтні 2019. Не знаю що вони там будували, але підлизався він знатно.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Тобто ти хочеш сказати що вилупок вашого досвідченого юриста нічого подібного не говорив і що ваша секта підхуяльників про це не співала?  :S  Ти сама знайдеш відповідні висловлювання бозі й вашої секти на ФУПі чи тебе макнути твоєю безтижою брехливою пикою?  :shuffle:
Брехлива пика тут тільки у тебе. Зелень плодить фейки і розʼєднує українське суспільство. До чого готуєтесь? 
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

я не емігрантка, мій дім в Україні
_Семен пише з України. До його слів дослУхаєтеся?
Ваш дім докорінно змінився. І на вашому місці я б заткнулась і не розʼєднувати людей, яким і так важко. 
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Тобто розказуючи мені, що я голосувала за «опудала» і «колоборанта» ви надавали якісь аргументи? 
а перед тим не ви часом розповіли мені що я проголосувала за війну і шашлики? Я вас з кимось сплутала? Чи надасте аргументи?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Ваш дім докорінно змінився. І на вашому місці я б заткнулась і не розʼєднувати людей, яким і так важко. 
Надлишковий пафос, вам не здається? Кого і з ким я роз"єдную?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Ну про підхуйлятників вам краще знать. Нагадайте коли там Зеленський з бацькой зустрічався? У жовтні 2019. Не знаю що вони там будували, але підлизався він знатно.
Після багаторічного плазування вашого ідолища перед хуйлом вам варто було б бути трохи стриманішою
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Після багаторічного плазування вашого ідолища перед хуйлом вам варто було б бути трохи стриманішою
Брехня
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Брехня
То ви стверджуєте, що Петро водив хороводи по Києву у 2009 (!!!) році у зелених парчових лахах Масковського пархату, пропагуючи ту структуру ФСБ в Україні, і протягом років спонсоруючи її, зовсім не через підлизування до Хуйла, а цілком завдяки глибокому внутрішньому переконанню в єдиноправильності Масковського пархату?
І Мудачукові надав найширші можливості відродження в Україні як політичного діяча високого рівня не через те, що такою була його домовленість з хуйлом, а просто по причині власної глибокої людяності і любові до України?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Брехня
До речі, а перед Кучмом Петро теж не плазував, як і перед Хуйлом ?
А між тим більшість фігурантів плівок майора Мельниченка підтвердили автентичність своїх голосів на тих плівках...
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

То ви стверджуєте, що Петро водив хороводи по Києву у 2009 (!!!) році у зелених парчових лахах Масковського пархату, пропагуючи ту структуру ФСБ в Україні, і протягом років спонсоруючи її, зовсім не через підлизування до Хуйла, а цілком завдяки глибокому внутрішньому переконанню в єдиноправильності Масковського пархату?
І Мудачукові надав найширші можливості відродження в Україні як політичного діяча високого рівня не через те, що такою була його домовленість з хуйлом, а просто по причині власної глибокої людяності і любові до України?
Я стверджую, що ви маніпулюєте фактами, прибріхуєте і спеціально робите хибні висновки. Все в дусі кацапськоі пропаганди. Спростовувати не збираюся, можете не запитувати я за кермом мені не зручно. А вашу брехню і маніпуляції і так всі бачать і знають.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Це ви кому сказали?
Пigapacaм(-скам) з прошивкою:
Вибрали Зеленського отримали війну.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

:facepalm1:
Інстикти мають працювати у випадку небезпеки.

Єрмак також буде в прольоті, так що ти долоньку від лоба відривай і включай свої інстинкти.
Який з 12 основних (по Мау-Дугаллу) включиш першим?
Рознарядка ще не прийшла проти кого дружити?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Уважно перечитав гілку...
Правильно казав Буданов...ой як правильно..
Пішов кас внутрішньої стабільності кацапами через Педросєкту..пішов..
Найтяжчі два місяці будуть в нас...
Єслі довбойоби і поведемся на цей пєдророзвод- то так нам і нада! Значить ажніхуя ми не заслуговуємо на Незалежну, Самостійну, Щасливу Державу, яка реально в змозі перевернути всю Політику як мінімум Європи, а як иаксимум-Світу!
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Я стверджую, що ви маніпулюєте фактами, прибріхуєте і спеціально робите хибні висновки. Все в дусі кацапськоі пропаганди. Спростовувати не збираюся, можете не запитувати я за кермом мені не зручно. А вашу брехню і маніпуляції і так всі бачать і знають.
Це у вас така слабенька заготовка на будь-яке нагадування про діяння вашого ідола, які свідчать аж ніяк не про проукраїнську діяльність власне ідола?
Добре. Якщо Петро не пропагував свідомо Масковський пархат в Україні, то як інакше можна трактувати загальновідоме?
Хіба що як спосіб ублажити Хуйла задля сприяння розвиткові бізнесу Петро у паРаші. Нє?
Мудачук отримав дизельну трубу у власність, і йому було дозволено придбати 3 телеканали саме приПетро. Плюс створення іміджу афігенно ефективного переговорщика. Це неправда?

   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Уважно перечитав гілку...
Правильно казав Буданов...ой як правильно..
Пішов кас внутрішньої стабільності кацапами через Педросєкту..пішов..
Найтяжчі два місяці будуть в нас...
Єслі довбойоби і поведемся на цей пєдророзвод- то так нам і нада! Значить ажніхуя ми не заслуговуємо на Незалежну, Самостійну, Щасливу Державу, яка реально в змозі перевернути всю Політику як мінімум Європи, а як иаксимум-Світу!
А… Так це педросекта запостила фейк у першому пості?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Так це педросекта запостила фейк у першому пості?
На що розраховувала педросекта у 2019 коли самосвалами і хуйлом на біллбордах відкривала шлюзи для антипетрових коміксів ?
Анасзачьто?
А як трактувати Юрія Володимировича Тимошенка у списку кандидатів, який навіть не приховував мети свого кандидування?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

А… Так це педросекта запостила фейк у першому пості?

Мені пох хто й що запостив..
Мені не пох те, що ви ( всі дописувачі в цій гілці) купилися як дурна ставридка на самодур..
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Ну про підхуйлятників вам краще знать. Нагадайте коли там Зеленський з бацькой зустрічався? У жовтні 2019. Не знаю що вони там будували, але підлизався він знатно.

І? Ненависний вам із кацапами клоун i з хуйлом зустрічався. Що далі?  :S  На відміну від вилупка вашого досвідченого юриста, він не писав власноруч "безальтернативні" мінські, і тим більше не намагався проштовхнути їх через ВР. Я вже мовчу про роль досвідченего юриста і "ефективного переговорника"(ц) та його вірної чи то шістки, чи то партнера, який таємно ночами бігав на зустрічі.  :X
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Брехлива пика тут тільки у тебе. Зелень плодить фейки і розʼєднує українське суспільство. До чого готуєтесь?

А… Так це педросекта запостила фейк у першому пості?

 :facepalm1:   :weep:

Ніколи не думав, що буде навіть соромно за природну нікчемність цих ординських сектантів. :gigi: Тобі й решті так званих "патріотів" з короткою пам'яттю, які кричали про "фейк", зібрати (якщо це звичайно можливо) залишки хоч чогось що нагадує інтелект і уважно дивитися на чиєму каналі розміщений "фейк". Після цього перемотуйте на 55 секунду і насолоджуйтесь "фейком".  ;)



Смачно?  :pooh_lol:

П.С. Московський диякон виявляється купив акції у синяка, "щоб узяти під свій захист свободу слова".  :lol:  Ссяв і продовжує відкрито ссяти на своїх сектантів, а ті за це на нього віддано моляться  :bueee:

   
Re: Яке ж воно мерзенне...

можете не запитувати я за кермом мені не зручно
:facepalm1:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Єрмак також буде в прольоті, так що ти долоньку від лоба відривай і включай свої інстинкти.
Який з 12 основних (по Мау-Дугаллу) включиш першим?
Рознарядка ще не прийшла проти кого дружити?
дурепо, інстикт тепер має бути не щодо Єрмака, а щодо РФ. Одна справа паплюжити діючу владу під час ВС, інша справа колишнього гетьмана, що обісрався.

   
Re: Яке ж воно мерзенне...

:facepalm1:   :weep:

Ніколи не думав, що буде навіть соромно за природну нікчемність цих ординських сектантів. :gigi: Тобі й решті так званих "патріотів" з короткою пам'яттю, які кричали про "фейк", зібрати (якщо це звичайно можливо) залишки хоч чогось що нагадує інтелект і уважно дивитися на чиєму каналі розміщений "фейк". Після цього перемотуйте на 55 секунду і насолоджуйтесь "фейком".  ;)

https://www.youtube.com/watch?v=N5trhUoSoPQ
Смачно?  :pooh_lol:

П.С. Московський диякон виявляється купив акції у синяка, "щоб узяти під свій захист свободу слова".  :lol:  Ссяв і продовжує відкрито ссяти на своїх сектантів, а ті за це на нього віддано моляться  :bueee:
Зелень думає що натягавши цитат Порошенка за за минулі роки до початку повномасштабної війн, видавши їх за теперішні це не буде фейком? А тепер скажіть чим зелень відрізняється від кацапів?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

дурепо, інстикт тепер має бути не щодо Єрмака, а щодо РФ. Одна справа паплюжити діючу владу під час ВС, інша справа колишнього гетьмана, що обісрався.
А де був ваш інстинкт коли рф паплюжила попередню владу і ви разом з ними?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Мені пох хто й що запостив..
Мені не пох те, що ви ( всі дописувачі в цій гілці) купилися як дурна ставридка на самодур..
Точно. Зелень і ви з ними може паплюжити моє імʼя, розказувати що я підхуйлятиця а я повинне на це не куплятися. А якщо купила я, то це я розхитую ситуаціюся, а  зелені, і ви з ними, і Буданов (доречі до чого тут Буданов, здається контррозвідувальна боротьба до його діяльності не відноситься) ніяким боком ні до чого.

Останнє редагування: 7 травня 2024 08:48:29 від Agni
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

:facepalm1:
В Києві бувають пробки, ви не знали? Гарний спосіб вбити час - почитати як обсирається зелень після пʼятирічного правління все ще розказує які попередники були погані.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...



Ну що тут скажеш?
ЯКЕ Ж ВОНО МЕРЗЕННЕ...
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

А де був ваш інстинкт коли рф паплюжила попередню владу і ви разом з ними?
є мої дописи з 24.09.14 по 31.12.2018рр. Будь ласка, де я паплюжив? Та й після початку кампанії не дуже. Мої нинішні дописи - це адекватна реакція на вашу скажену зграю.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

В Києві бувають пробки, ви не знали? Гарний спосіб вбити час - почитати як обсирається зелень після пʼятирічного правління все ще розказує які попередники були погані.
нема в вас інстинкту. Жити в Києві і радіти під час війни, що влада обсирається.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

https://www.youtube.com/watch?v=N5trhUoSoPQ
Ну що тут скажеш?
ЯКЕ Ж ВОНО МЕРЗЕННЕ...
Ну що тут скажеш?
яка ж вона тупа смердюча писда та мирослава
натягувата сьогоднішній контекст на довоєнні виступи
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Ну що тут скажеш?
яка ж вона тупа смердюча писда та мирослава
натягувата сьогоднішній контекст на довоєнні виступи
Песдюче сраний вилупок, а ти помітив як дружно песдючня волала про фейк - поки _Семен не приніс повний запис, який беззаперечно довів - це не фейк?
А зараз куди язики позасовували?
"Довоєнний", кажеш, запис?
А нагадай-но, виплодок пекла, коли війна почалася?
тільки не треба царьовських "Што?"..
як тільки доводиться що "фейк" аж ніяк не є фейком, педробратія миттю перелаштовується :"аштотуттакова? всьо нормально, петро все робить правильно"
 :facepalm1:  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія