Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

З громадянства не виходив, але дійсних паспортів не маю. Просто давно вийшов термін і все.

Вангую, що якщо потрібно буде в Україну, то паспорт швидко відновиш. (Паспорт громалянина України, до речі, терміну не має. Так що не придурюйся.)  :) Тебе ж ніхто українського громадянства на позбавляв.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

За заплив по Тисі рівно стільки ж виходить  :gigi: Але потім маєш проблеми :(
А до чого заплив чер Тису взагалі?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вангую, що якщо потрібно буде в Україну, то паспорт швидко відновиш. (Паспорт громалянина України, до речі, терміну не має. Так що не придурюйся.)  :) Тебе ж ніхто українського громадянства на позбавляв.

зараз всім впарюють ID-картки, термін дії яких 10 років
а в старий паспорт треба було вчасно вклеювати нове фото
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Як до тебе не доходить, шо вакансії немає.
можна подумати що купа вакансій в зсу для агрономів чи істориків з математиками
 але їх гребуть в піхоту аж гай гуде
 і ніхто їх не питає коли вони востаннє тримали зброю в руках
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

зараз всім впарюють ID-картки, термін дії яких 10 років
а в старий паспорт треба було вчасно вклеювати нове фото
Мені доречі останній раз в консульстві не хотіли приймати доки на закордонний поки не переконатись, що у внутрішньому фотки вклеєні як має бути, тобто, що він ще дійсний.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

зараз всім впарюють ID-картки, термін дії яких 10 років
а в старий паспорт треба було вчасно вклеювати нове фото

Тю... Вклеють йому фото в консульстві без проблем. Він же "З громадянства не виходив" ;) Ну штраф заплатить, десь 10 євро, не більше.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вангую, що якщо потрібно буде в Україну, то паспорт швидко відновиш. (Паспорт громалянина України, до речі, терміну не має. Так що не придурюйся.)  :) Тебе ж ніхто українського громадянства на позбавляв.
Ти помиляєшся. 10 років, як протермінований.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою


Ти помиляєшся.

В чому я помиляюсь?

Невже завдяки "недійсним паспортам" тебе позбавили українського громадянства?  ;o
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

10 років, як протермінований.

Ну то й що?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В чому я помиляюсь?

Невже завдяки "недійсним паспортам" тебе позбавили українського громадянства?  ;o
Хтось каже, що мене позбавили?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну то й що?
Ну так має термін чи не має? Ти якось визначся.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тю... Вклеють йому фото в консульстві без проблем. Він же "З громадянства не виходив" ;) Ну штраф заплатить, десь 10 євро, не більше.
Консульство не має права робити будь-які дії з внутрішнім ід.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Консульство не має права робити будь-які дії з внутрішнім ід.
Фотки взагалі вже не вклеюють, навіть в Україні.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

До 25 років  не беруть? Дивно. Моя племінниця в 19 пішла в ВСУ. Це як?

Ваша племінниця пішла добровільно, за власним  бажанням, таких беруть навіть з 18 років.

Але зараз ТЦК не розсилають повістки тим, кому не виповнилося 25. Трохи раніше було до 27 років. Але це не відміняє того, що на облік чоловікам треба становитися  з 18 років, якщо я не плутаю. Раніше було навіть з 16, здається.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

https://twitter.com/view/status/1783756177597202901

то потенційний колаборант і зрадник
ну не буде він воювати
і донатити не буде
йому плювати на Україну
його повернути, то ще й мститися буде
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну так має термін чи не має? Ти якось визначся.

Не має. Там на останній сторінці все написано, і про громадянство теж, - почитай :)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ваша племінниця пішла добровільно, за власним  бажанням, таких беруть навіть з 18 років.

Але зараз ТЦК не розсилають повістки тим, кому не виповнилося 25. Трохи раніше було до 27 років. Але це не відміняє того, що на облік чоловікам треба становитися  з 18 років, якщо я не плутаю. Раніше було навіть з 16, здається.
Так він пише, що не беруть. Так не беруть чи не призивають. Це суттєва різниця. Ні?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не має. Там на останній сторінці все написано, і про громадянство теж, - почитай :)
І шо?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Консульство не має права робити будь-які дії з внутрішнім ід.

Ой, ну приїде в Україну, вклєє фотку. 300 чи 400 грн штраф максимум.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ой, ну приїде в Україну, вклєє фотку. 300 чи 400 грн штраф максимум.
Не вклеюють фотки.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так він пише, що не беруть. Так не беруть чи не призивають. Це суттєва різниця. Ні?

Не беруть, чи не призивають - він мав на увазі обов'язковий призив.

Добровільно беруть всіх.
   
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не беруть, чи не призивають - він мав на увазі обов'язковий призив.

Добровільно беруть всіх.

Добровільно значить він не згідний? В Канаді краще війну перебути, так?

Останнє редагування: 26 квітня 2024 16:07:16 від Oleksandr
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не вклеюють фотки.

Отримаєш ID-картку. І будеш з паспортом, а не безхатченком  :laugh:  Але і з недійсним паспортом тебе ніхто громадянства не лишав. Тому обов'язки маєш, ну і права громадянина України теж.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Отримаєш ID-картку. І будеш з паспортом, а не безхатченком  :laugh:  Але і з недійсним паспортом тебе ніхто громадянства не лишав. Тому обов'язки маєш, ну і права громадянина України теж.
Якби я хотів отримати, вже б давно отримав.
Не рви серце, дай собі спокій.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Отримаєш ID-картку. І будеш з паспортом, а не безхатченком  :laugh:  Але і з недійсним паспортом тебе ніхто громадянства не лишав. Тому обов'язки маєш, ну і права громадянина України теж.
Я не живу в Україні 25 років і не планував і не планую.
А ти як, з фронту пишеш? Просто цікаво?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Добровільно значить він не згідний? В Канаді краще війну перебути, так?

А чого тебе Канада так турбує. Мова ж за Польщу та Португалію :)
Та й взагалі про тих хто від призову за кордон по липовим довідкам та "на оікування" з'єбався.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я не живу в Україні 25 років і не планував і не планую.
А ти як, з фронту пишеш? Просто цікаво?
Фактично вимога приїхати зараз в Україну це вимога записатись добровольцем в ЗСУ.
Таке можуть вимагати тільки ті хто вже в ЗСУ а не ухилянти під лівою бронею чи незрозумілими рішеннями ВЛК
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А чого тебе Канада так турбує. Мова ж за Польщу та Португалію :)
Та й взагалі про тих хто від призову за кордон по липовим довідкам та "на оікування" з'єбався.
Так ти вже на фронті?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

До речі Кольньскій  півень - пістапол, Турч ніколи не казав по рєєстрах твого «второго громадянства», яких не буває та бути не може в принципі. Це поперше
По друге, Торч ніколи не вірив в ту шнягу, що в тебе начебто взагалі є якись другий паспорт (Румуніі чи що там). Тому що по перше, для цього потрібні якісь знання та гроші, освіта та інше. А цього всього в тебе нема зовсім, бо ти туп як валянок, та гол як сокол.
А якщо б щось було б, то ти б засрав би вже весь форум і весь Ютюбчик своіми стрибками що в тебе щось там є якась іноземна ксіва.
По трєтьє. Враховуючи що ти міняв прізвища, явки, паролі, то це вказує що за тобою тягнеться великий шлейф якись проблем можливо і крімінальних в Украіні, і то як ти це робив, вказує на то що то був чи ні твій єдиний засіб зьебатися.
По четверте. До війни та і спочатку ти тут пістив який ти щирий украінець, і по духу, і по крові. А всі інші кацапи та інше. А як щось запахло рєєстрацією в ТЦК, зачавкяв, замяукав - та я бомж, мені Украіна не потрібна, мене вже нічого з Украіной зе звязує, не бачу сенсу взагалі щось там робити, планів іхати до Украіни зовсім не маю.

Брехливий, та сцикливий стрибунець…. «ми за Уркаіну будемо воювати».. і колінками тако, як дівчінка

https://youtu.be/l5aj36zx0b8?si=l6JbPma7SdK7rXPn

Рванув пердак у козинського гівна не гірше як у варшавських ухилянтів)
Гут)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я не живу в Україні 25 років і не планував і не планую.
А ти як, з фронту пишеш? Просто цікаво?

О, то я ж і кажу - почитай останню сторінку свого громадянського паспорта, там все написано.

А щодо мене - призвуть, буду воювати, куди мені в Україні діватися? Ну або якщо зєрги навалою підуть - то й без призову прийдеться всім іти, і старикам, і мабуть навіть жінкам доведеться армії допомагати.

Ми в Україні ракети кожен день десятками летять... :( Це тобі не Португалія, до Лісабону покійний Жирік хотів доповзти, але не вдалося, здох.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так ти вже на фронті?

Питанням відповідати на питання це не вельми чемно.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Фактично вимога приїхати зараз в Україну це вимога записатись добровольцем в ЗСУ.
Таке можуть вимагати тільки ті хто вже в ЗСУ а не ухилянти під лівою бронею чи незрозумілими рішеннями ВЛК

Ой, бля, вас усіх як послухати, так в Україні всі, хто не на фронті, то або під лівою бронею, або з ВЛК порішали.
Ті, хто порішали, з'їбались через кордон в першу чергу, бо треба бути довбойобом щоб зробити "липу" за кілобакси і чекати тут змін в законодавство, про які з кінця минулого року говорилось.
Ото вони найбільше і підстрибують зараз під консульствами.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Фактично вимога приїхати зараз в Україну це вимога записатись добровольцем в ЗСУ.
Таке можуть вимагати тільки ті хто вже в ЗСУ а не ухилянти під лівою бронею чи незрозумілими рішеннями ВЛК

 :fool: Таке вимагає Кнституція, Закони і твій громадянський обов'язок. А також діти, жінки і старики які кодень день живуть під бомбами в Україні. Ті хто в ЗСУ болт клали на варшавське і монакське ТРО, поки що...

Не хочеш - здай паспорт, вийди з громадянства (он вище простійший алгоритм для тупаків написано :) ), і до побачення.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Чому Але забанили, щозах?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Чому Але забанили, щозах?

  ;o Настукали з варшавського ТРО, мабуть...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

я вже писав що я інвалід з дитинства
 а от ти курва-ахвіцер чому не в окопі
 вивчися за бюджетні кошти на ахвіцера
а як війна то хоч звільняйся з армії

Коз"інське гівно теж тут писало що "офіцер"--
А тепер напевно просто " правильний" донатор.
пс.Але знаючи його патологічну жадібність щось і в тому сумніваюсь(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Чому Але забанили, щозах?

отримав доповідь за гімняну поведінку, коли навчиться нормально з людьми спілкуватись, то і в бани попадати не буде...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія