Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вони теж хочуть на соціал бажано німецький)

Думаю тоді б вже 2 роки тому виїхали. Їх все влаштовує, просто хочуть подорожувати по Європі. І не змогли.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Думаю тоді б вже 2 роки тому виїхали. Їх все влаштовує, просто хочуть подорожувати по Європі. І не змогли.

Верещук аж у 2023-му році почитали і вирішили "а чєм мы хужє, мы тоже хатім євріки". Під шумок війни і паспорт десь в Європі у українському консульстві помінять. Бо в Київ же не можна, тут швидко таким клоунам за колаборацію зараз від 10 до 15 рочків дають. Але ж вони хитросракі, все через жоппу, а може просто ментально тупі кацапи.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Йобані манкурти і колаборанти)

Ще й тупі як пробки. Якщо захотів махнути у Париж через мінводи і Стамбул - то спочатку нормальні люди думають про паспорти і візи, а потім купують білети на літак. Ментальний кацап все робить навпаки: "а вдруг пракатит!"  :facepalm1:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

У Романенка (Сурок) у коментах взагалі паноптікум, деякі настільки єбанулись, що пропонують брати кацапський паспорт і їхати з ним до Рашки, щоб уникнути мобілізації  :weep:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою


Вот позиция властей , которые думают о будущем своей страны.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

У Романенка (Сурок) у коментах взагалі паноптікум, деякі настільки єбанулись, що пропонують брати кацапський паспорт і їхати з ним до Рашки, щоб уникнути мобілізації  :weep:
Хай уйобуть)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

https://t.me/OdessaDumskayaNet/77357
Вот позиция властей , которые думают о будущем своей страны.
Німеччина з кимось воює?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

https://t.me/OdessaDumskayaNet/77357
Вот позиция властей , которые думают о будущем своей страны.

Поступово, мавпочки типа Ale впадуть у повне розчарування.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

https://t.me/OdessaDumskayaNet/77357
Вот позиция властей , которые думают о будущем своей страны.
в Німеччині війна ? Кацапи окупували землі ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Німеччина з кимось воює?)

Так и нам некем будет с таким подходом. Вы про 1917 слышали надеюсь? Основа революции - тыловые части, не хотевшие на фронт.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Поступово, мавпочки типа Ale впадуть у повне розчарування.
Від чого?
Від того як ви хуй то німецький то польський за аусвайс смоктати будете?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

У Романенка (Сурок) у коментах взагалі паноптікум, деякі настільки єбанулись, що пропонують брати кацапський паспорт і їхати з ним до Рашки, щоб уникнути мобілізації  :weep:

ну то раша боты
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так и нам некем будет с таким подходом. Вы про 1917 слышали надеюсь? Основа революции - тыловые части, не хотевшие на фронт.
ти дибіл ? Тобто щоб було ким воювати треба щоб усі сібалися?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Так и нам некем будет с таким подходом. Вы про 1917 слышали надеюсь? Основа революции - тыловые части, не хотевшие на фронт.
На питання мразь відповідай а не вилий сракою)
З ким Німеччина воює, блядіна ти узькоговоряща)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

ти дибіл ? Тобто щоб було ким воювати треба щоб усі сібалися?
Альтернативно одарьонні узькоязикі ухилянти)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Поступово, мавпочки типа Ale впадуть у повне розчарування.

Да. Сейчас идёт имитация суровой борьбы с уклонистами.
Потуги достать людей за границей вообще кроме как чисто нагадить им, чтобы оставшиеся видели что плохо всем, ничем не оправдать.
Ну а имидж свободной страны ушел надолго. Соответственно и одна из мотиваций - строить нормальное государство - уходит.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Да. Сейчас идёт имитация суровой борьбы с уклонистами.
Потуги достать людей за границей вообще кроме как чисто нагадить им, чтобы оставшиеся видели что плохо всем, ничем не оправдать.
Ну а имидж свободной страны ушел надолго. Соответственно и одна из мотиваций - строить нормальное государство - уходит.
Підарас ти кацапсьий уйобуй і не повертайся, бажано разом з усім своїм виводком, єблан)
Таким як ти через пару місяців брошку в Україні прострелять і не заплачуть
Гандон узькомірний)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ти дибіл ? Тобто щоб було ким воювати треба щоб усі сібалися?

Прикинь. То есть вы считаете всех кто не на фронте недостойными высокого звания гражданина?? С каких это вдруг ? Основа любого общества экономика,не военные. Попуститесь, вспомнили комсомольскую молодость
Вы показываете что не верите своим гражданам и в свою способность их мотивировать.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Прикинь. То есть вы считаете всех кто не на фронте недостойными высокого звания гражданина?? С каких это вдруг ? Основа любого общества экономика,не военные. Попуститесь, вспомнили комсомольскую молодость
Вы показываете что не верите своим гражданам и в свою способность их мотивировать.
Пішов нахуй кацап
Поки тебе не мотивували кулею у твою тупу макітру
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

https://t.me/OdessaDumskayaNet/77357
Вот позиция властей , которые думают о будущем своей страны.

Все життя так не буде. Через пару-тройку років німці візьмуться за безпаспортних :)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Прикинь. То есть вы считаете всех кто не на фронте недостойными высокого звания гражданина?? С каких это вдруг ? Основа любого общества экономика,не военные. Попуститесь, вспомнили комсомольскую молодость
Вы показываете что не верите своим гражданам и в свою способность их мотивировать.
ні звичайно ,не усі повинні воювати ,але усі повинні працювати на перемогу.А ті що в варшавському тро ,то слимаки та лайно,боягузи обісрані,від їхнього існування країні не тепло не холодно
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Все життя так не буде. Через пару-тройку років німці візьмуться за безпаспортних :)
Так
Ну і німцям потрібні не ейнштейни а сракомиі, працівники на конвеєрі і двірники)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

уйобуй і не повертайся

Механизм? Кто ж меня выпустит?
А если серьезно, тупой истерией про черешни и ухилянтоа вы ничего не добьётесь.
Позитив нужен. Вон русские деньгами мотивируют. И границы не закрыли почему то.
А если хотите за идею, предложите людям свободу, глядишь тут останутся те кто это будет честью считать а не наказанием.

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

ні звичайно ,не усі повинні воювати ,але усі повинні працювати на перемогу.А ті що в варшавському тро ,то слимаки та лайно,боягузи обісрані,від їхнього існування країні не тепло не холодно
Доречі громадяни України що воюють проти нас - вони достойні звання гражданіна? Чи ні? За логікою цього уйобка Біллі тяжко слідкувати)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Механизм? Кто ж меня выпустит?
А если серьезно, тупой истерией про черешни и ухилянтоа вы ничего не добьётесь.
Позитив нужен. Вон русские деньгами мотивируют. И границы не закрыли почему то.
А если хотите за идею, предложите людям свободу, глядишь тут останутся те кто это будет честью считать а не наказанием.
Тоді забийся в нору і не відсвічуй, хоча думаю СБУ тебе скоро хлопне, блядіна колаборантська
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Механизм? Кто ж меня выпустит?
А если серьезно, тупой истерией про черешни и ухилянтоа вы ничего не добьётесь.
Позитив нужен. Вон русские деньгами мотивируют. И границы не закрыли почему то.
А если хотите за идею, предложите людям свободу, глядишь тут останутся те кто это будет честью считать а не наказанием.
Іди вже до руських, уйобок
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так
Ну і німцям потрібні не ейнштейни а сракомиі, працівники на конвеєрі і двірники)

Не перевелись у нас долбоебы)
Все охотятся за квалифицированными сотрудниками в первую очередь.
Другое дело что квалификации у наших часто не хватает собственно. Уровень образования в некоторых специальностях совершенно разный.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Не перевелись у нас долбоебы)
Все охотятся за квалифицированными сотрудниками в первую очередь.
Другое дело что квалификации у наших часто не хватает собственно. Уровень образования в некоторых специальностях совершенно разный.
За тобою щось не охотяться - тож не мели дурниць
Але рукавиці на зоні зможеш шити)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тоді забийся в нору і не відсвічуй, хоча думаю СБУ тебе скоро хлопне, блядіна колаборантська

С чего вдруг ? Я дело предлагаю, чтоб мы могли победить, а не героически погибнуть. Это русские должны свой героизм и жертвенность демонстрировать
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Да. Сейчас идёт имитация суровой борьбы с уклонистами.
Потуги достать людей за границей вообще кроме как чисто нагадить им, чтобы оставшиеся видели что плохо всем, ничем не оправдать.
Ну а имидж свободной страны ушел надолго. Соответственно и одна из мотиваций - строить нормальное государство - уходит.

Та я вже писав, шо то для внутрішнього ринку. Для відчуття справедливості у мавпочок типу Ale.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

За тобою щось не охотяться - тож не мели дурниць
Але рукавиці на зоні зможеш шити)

Ниче, борцы с коррупцией уберут поборы в клиниках - светила наши все свинтят при первой возможности. Спрос на медиков в Европе гигантский.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Механизм? Кто ж меня выпустит?
А если серьезно, тупой истерией про черешни и ухилянтоа вы ничего не добьётесь.
Позитив нужен. Вон русские деньгами мотивируют. И границы не закрыли почему то.
А если хотите за идею, предложите людям свободу, глядишь тут останутся те кто это будет честью считать а не наказанием.
якщо робити як ти вважаєш ,то кацапи скоро прийдуть до тебе і мотивують тебе ,як ти мрієш
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

якщо робити як ти вважаєш ,то кацапи скоро прийдуть до тебе і мотивують тебе ,як ти мрієш
Не работает эта мантра. Откройте границы, и русские останутся без мобресурса. Если вы считаете всех трусами и тп.
Ну а ждуны заслуженно получат свою мотивацию от русских, чего вы за них переживаете?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не работает эта мантра. Откройте границы, и русские останутся без мобресурса. Если вы считаете всех трусами и тп.
Ну а ждуны заслуженно получат свою мотивацию от русских, чего вы за них переживаете?
сам розумієш що написав ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Чесно я б відкрив кордони ,пистуйте всі к xуям собачим ,але не повертайтесь ,без вас впораємось ,від вас один скульож
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

С чего вдруг ? Я дело предлагаю, чтоб мы могли победить, а не героически погибнуть. Это русские должны свой героизм и жертвенность демонстрировать
Яке дєло?
Всім зібатися?
Підарас ти
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

сам розумієш що написав ?
Звісно розуміє все ця кацапська мразь - він каже прямо - випустіть мене а то стану ждуном або колаборантом)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Чесно я б відкрив кордони ,пистуйте всі к xуям собачим ,але не повертайтесь ,без вас впораємось ,від вас один скульож

Вот неправильный пример
"Вы свободные люди, защитите вашу свободу!"
Уедет много, но многие и не уедут.
И вы получили бойцов, уверенных в своей правоте. Которые знают что это их решение.
Уехавшие донатят- тоже не все без понятий о совести же будут.
Но для этого надо доверять народу. А мы не можем.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

пистуйте всі к xуям собачим


виїдуть всі незаброньовані,  доведеться відступити до Дніпра
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вот неправильный пример
"Вы свободные люди, защитите вашу свободу!"
Уедет много, но многие и не уедут.
И вы получили бойцов, уверенных в своей правоте. Которые знают что это их решение.
Уехавшие донатят- тоже не все без понятий о совести же будут.
Но для этого надо доверять народу. А мы не можем.
ти вважаєш що ти такий винахідник нев'ібений,але помиляєшся.Велосипе д вже давно вигадали ,тільки потрібно все робити вчасно ,а не як у нас ,на кордоні ворожі війська ,а нас на шашлик запрошують .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія