Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

але через Київ далі не проїдеш. мости закривають в комендантську годину. треба чекати до 5 ранку.
Нормально, до 5-ї якраз протрезвієш.
ЗІ Їхав від Вінниці до Умані, по п'яні заблукав, і тепер про єбєня розказує.

Останнє редагування: 22 квітня 2024 08:09:00 від Вело
   
Арестович розібрав всі помилки патрульних зі знятками молодшого бороданя - коли прийняв рішення про вбивство, коли вже дивився як на мішень.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Та які там гранати! Це мабуть щось на зразок чипів, чи якіх там клістронів, щось таке що тягне на діверсію та шпигунство, працювали на ворога. Гранати то таке. Термін би, звісно, отрмали б, але як подати: тіпО " хотіли поділитися з хлопцями з іншого підрозділу, бо в них деХвіцит" щось таке.  Терміні були б невеликі, та й може навіть УДО з часом, тіпо-войни,амністії... то що. А тут вбивство та чотке , навіть холоднокровне. Агентура, мля. Ну які там були клістрони чи шо, чи чипи з ШІ, нам не напишуть, но це не головне. Головне,що затримали диверсантів.
   
Якщо версія з задертими фарами через надмірний вантаж у багажнику вірна, то що може бути таким важким в розмірі двох трьох невеликих ящиків?
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині
U2

Нормально, до 5-ї якраз протрезвієш.
ЗІ Їхав від Вінниці до Умані, по п'яні заблукав, і тепер про єбєня розказує.

З’їзди, подивись. Потім відзвітуєш на ФУПʼі.
   
Клістрони, сцуко... Зі штучним інтелектом...  :weep:

Будь-яка конспірологія - зло. Вона ніколи не справджується. Ніякого сенсу поліції не розкривати справжню причину по якій ці двоє вирішили напасти немає. Буквально кожного тижня Служба Божа виявляє в рядах ЗСУ перевертнів, наводчиків, шпигунів про що одразу собі у фейсбучик пише. І ніякого суспільного резонансу це не викликає. Тому якби це було так, то так би одразу і сказали. Тим більше тут у поліції була б змога пнути ВКР, що ті "мишей не ловлять". Жодне відомство ніколи таку нагоду підставити інше відомство не пропустить. Те що вони ПГМнуті РПЦ-шники, так у нас пів країни таких. І в армії не менше. Тут вистачає і алкашні, і нарків, і вати, і ігроманів, і шизів. Кожної тварі по парі. Кого ТЦКшники наловили. Зріз суспільства.

Тому все тут просто як колумбове яйце. Везли зброю, мабуть дійсно гранати. Можливо не перший раз. Нарвались на випадкових ментів. Зрозуміли що зараз їх спалять. Прийняли спонтанне рішення. Мабуть не знали, або забули про боді-камери. Можливо розраховували, що просто вирублять їх, без стрілянини і убивтсв, звалять до себе в частину, машину спалять (і одразу в тєлєгу волонтерам - машину втрачено на нулі, треба нову), самі попросяться на ротацію, від ВСП якось відкупляться, і реально все спуститься на гальмах. Але вийшло як вийшло. Щодо того що розміняли "максимум 7 років на пожиттєве". Якби їх взяли з гранатами, то їм би світила КК 262 ч.3:

Цитувати
Дії, передбачені частинами першою чи другою цієї статті, якщо вони вчинені організованою групою, розбій з метою викрадення вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або радіоактивних матеріалів, а також вимагання цих предметів, поєднане з насильством, небезпечним для життя і здоров'я, - караються позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна.

Дали б їм років 12. Що для старшого і є пожиттєвим. А так, повторюсь, якби просто вирубили і звалили, плюс не було записів з камер, то цілком могли розраховувати взагалі відпетляти.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині
TC

Та які там гранати! Це мабуть щось на зразок чипів, чи якіх там клістронів, щось таке що тягне на діверсію та шпигунство, працювали на ворога. Гранати то таке. Термін би, звісно, отрмали б, але як подати: тіпО " хотіли поділитися з хлопцями з іншого підрозділу, бо в них деХвіцит" щось таке.  Терміні були б невеликі, та й може навіть УДО з часом, тіпо-войни,амністії... то що. А тут вбивство та чотке , навіть холоднокровне. Агентура, мля. Ну які там були клістрони чи шо, чи чипи з ШІ, нам не напишуть, но це не головне. Головне,що затримали диверсантів.

Конспірологія разом з алкоголізмом - страшна суміш.  :laugh:
   
З’їзди, подивись. Потім відзвітуєш на ФУПʼі.
https://www.facebook.com/watch/?v=744929716150964
   
На кому завгодно.

десь 50% справ по 130 статті (п'янка за кермом) оформлені так, що на голову не налазить.

В тому числі доколупуються і до військових, в том числі з дебільними дойобами ""у вас підсвітка номера не працює.

Якщо є відео, де зафіксована озвучена причина зупинки - ок.
Якщо відео нема - хтозна чого вони їх зупиняли.


Є 12 причин, за чких поліцай має право зупиняти транспортний засіб. І при цьому більша частина випадків - перевищення службових повноважень.
Тобто їзда в комендантську годину не причина для зупинки?)
   
Якщо версія з задертими фарами через надмірний вантаж у багажнику вірна, то що може бути таким важким в розмірі двох трьох невеликих ящиків?
Ті ж гранати
   
ДБР повідомило про підозру двом військовослужбовцям у вбивстві та замаху на життя поліцейських та дезертирстві

• 19 квітня 2024 року, військовослужбовці: батько та син — самовільно покинули військову частину в Одеській області. Вони викрали табельний пістолет, який був закріплений за одним з них.
• 20 квітня вночі підозрювані під час перевірки автомобіля вбили одного поліцейського, поранили іншого та втекли з місця події.
• Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 9 до 15 років або довічне ув’язнення.
• Також перевіряється інформація щодо викрадення підозрюваними вибухівки та зброї з підрозділу їхньої військової частини.
   
ДБР повідомило про підозру двом військовослужбовцям у вбивстві та замаху на життя поліцейських та дезертирстві

• 19 квітня 2024 року, військовослужбовці: батько та син — самовільно покинули військову частину в Одеській області. Вони викрали табельний пістолет, який був закріплений за одним з них.
• 20 квітня вночі підозрювані під час перевірки автомобіля вбили одного поліцейського, поранили іншого та втекли з місця події.
• Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 9 до 15 років або довічне ув’язнення.
• Також перевіряється інформація щодо викрадення підозрюваними вибухівки та зброї з підрозділу їхньої військової частини.
Тобто таки сзч? Чи керівництво військової частини прикриває себе?
   
інформація щодо викрадення підозрюваними вибухівки та зброї
Так отож. Якщо в машині були готові до використання заряди вибухівки, пластиду чи ще якоїсь біди, це з високою імовірністю свідчить про підготовку теракту чи замаху. І тоді дійсно були причини відкривати стрільбу в поліцейських. А не дєцкий лєпєт про гранати.
   
Та які там гранати! Це мабуть щось на зразок чипів, чи якіх там клістронів, щось таке що тягне на діверсію та шпигунство, працювали на ворога. Гранати то таке. Термін би, звісно, отрмали б, але як подати: тіпО " хотіли поділитися з хлопцями з іншого підрозділу, бо в них деХвіцит" щось таке.  Терміні були б невеликі, та й може навіть УДО з часом, тіпо-войни,амністії... то що. А тут вбивство та чотке , навіть холоднокровне. Агентура, мля. Ну які там були клістрони чи шо, чи чипи з ШІ, нам не напишуть, но це не головне. Головне,що затримали диверсантів.

Ніхто таку куйню не возив би ночами

Відправили б Новою поштою з описом "автолампи" чи "запчастини до доїльних апаратів" і не парились

Я частково підтримаю Гео і поставлю на вибухівку!
   
військовослужбовці: батько та син — самовільно покинули військову частину в Одеській області
:lol:

Вони викрали табельний пістолет
:facepalm:  :weep:

Гарна спроба, панове зі штабу частини.  :gigi:
   
:lol:

:facepalm:  :weep:

Гарна спроба, панове зі штабу частини.  :gigi:
Там вроді тт пістоль на фото - дивно
Думаю що штаб себе прикриває - типу і я не я і корова не моя
   
Там вроді тт пістоль на фото - дивно
Думаю що штаб себе прикриває - типу і я не я і корова не моя

Зараз їх ще й комісують "заднім числом" з відповідним висновком ВЛК)
   
Там вроді тт пістоль на фото - дивно
Думаю що штаб себе прикриває - типу і я не я і корова не моя
Ну, наскільки знаю, тт досі на озброєнні буває. А якщо не здали зброю після виконання бойового завдання, то так, по суті викрали. Інша справа, що таке звинувачення є несерйозним в умовах війни.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

А якщо не здали зброю після виконання бойового завдання
куди не здали?
   
Там вроді тт пістоль на фото - дивно
Думаю що штаб себе прикриває - типу і я не я і корова не моя

Нічого дивного. Видають і їх.
Все залежить від крутості підрозділу та військовослужбовця.

Особисто бачив і ТТ і Форти і Глоки і Берети М9 і Зіг-Зауери тощо
   
Гарна спроба, панове зі штабу частини.
не дуже гарна, но придумали как смогли
2 дезертира с украденными гранатами и оружием -
а  в части и не знали ;o
   
По дорозі вирішили чомусь зупинитися і почали зупиняти інші автівки. Народ вважає, що підзаробити.
а может, начальственное указание  получили
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині
TC

Товпа довбойобів конспіролухів набігла.
Чим так не подобається самовільно залишили частину? Вони скоїли напад у розположені чатини? Вони були у відпустці? Вони були у відрядженні?
Не помітили їх відсутністі та відсутністі табельної зброї? Напад був у ночі, ну пройшло декілька годин, як залишили частину. Чі хтось вважає, що у ЗСУ по 3 шикування з перевіркою зброї кожної години?

Так шо "позакривайте 3.14здаки", проффесори околоФУПівських наук.
   
Так шо "позакривайте 3.14здаки", проффесори околоФУПівських наук.
вы когда-нибудь дезертировали из расположения военной части
с украденными гранатами и оружием?
я тоже нет
так что вы такой же фуповский прохвессор как и все
только вы шибко нервный

Останнє редагування: 22 квітня 2024 12:58:41 від Lighta
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині
TC

вы когда-нибудь дезертировали из расположения военной части
с украденными гранатами и оружием?
я тоже нет
так что вы такой же фуповский прохвессор как и все
только вы шибко нервный

Я, на відміну від тебе, не дoвбoйoб, гнида ти кацапська.

Останнє редагування: 22 квітня 2024 13:14:27 від TC
   
куди не здали?
Вам видніше, як воїну ЗСУ, куди здають зброю, виїжджаючи з району бойових дій. Досі не зустрічав військовослужбовців у відпустці з автоматами чи навіть пістолетами. Та й просто по вулицях не ходять озброєними, якщо це достатньо далеко від лбз.
   
Я, на відміну від тебе, не дoвoбoйoб, гнида ти кацапська.
украинцы себя так как вы не ведут
Мы, украинцы, даже русскоязычные - нация высокой культуры :king2:
но забудем  обо мне,  ветка не про Лайту

интересно почитать коменты под видео про расстрел полицейского
 "Кто ищет - тот найдёт, а мусора давно ищут и это ещё не концерт это только первый аккорд."
"На вокзалі ще наберуть!"
"Достаточно просто почитать комментарии обычных людей, и становится понятно, до чего их довели эти мусора, эта власть. Я с ними солидарен"
ну и т.д.

Идет попытка представить дело так,
что полицейские колядовали,
но были наказаны вспышкой народного гнева
а пап с сыном - народные мстители
   
Идет попытка представить дело так,
что полицейские колядовали,
но были наказаны вспышкой народного гнева
а пап с сыном - народные мстители
От саме ваш пост і є така "попитка". Тому, що "не смерділо, поки вас не було"(с), і нікому такий брєд в голову не приходив.
Банальна, доволі тупенька спроба вкиду. З невинною гримаскою на пиці.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині
TC

От саме ваш пост і є така "попитка". Тому, що "не смерділо, поки вас не було"(с), і нікому такий брєд в голову не приходив.
Банальна, доволі тупенька спроба вкиду. З невинною гримаскою на пиці.

Та ще й з тупим кацапським сленгом, який використувують кацапи тролячи оппонета "висказиваніямі по дєрєвєнскі".
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині
TC

украинцы себя так как вы не ведут
Мы, украинцы, даже русскоязычные - нация высокой культуры :king2:

Ага, зараз будуть "Євгєній Анєгін", "Баріс Гадунов" та "Лєбєдінає Озєро".  :laugh:
   
украинцы себя так как вы не ведут
Мы, украинцы, даже русскоязычные - нация высокой культуры :king2:
но забудем  обо мне,  ветка не про Лайту

интересно почитать коменты под видео про расстрел полицейского
 "Кто ищет - тот найдёт, а мусора давно ищут и это ещё не концерт это только первый аккорд."
"На вокзалі ще наберуть!"
"Достаточно просто почитать комментарии обычных людей, и становится понятно, до чего их довели эти мусора, эта власть. Я с ними солидарен"
ну и т.д.

Идет попытка представить дело так,
что полицейские колядовали,
но были наказаны вспышкой народного гнева
а пап с сыном - народные мстители
Це коменти кацапських ботів і сідєльців
   
Я, на відміну від тебе, не дoвбoйoб, гнида ти кацапська.
Згоден, Машка, ти не довбойоб. Зараз в моді фемінітиви, тому ти довбойобша.  :gigi:
   
От саме ваш пост і є така "попитка". Тому, що "не смерділо, поки вас не було"(с), і нікому такий брєд в голову не приходив.
Банальна, доволі тупенька спроба вкиду. З невинною гримаскою на пиці.

.
   
Вам видніше, як воїну ЗСУ, куди здають зброю, виїжджаючи з району бойових дій. Досі не зустрічав військовослужбовців у відпустці з автоматами чи навіть пістолетами. Та й просто по вулицях не ходять озброєними, якщо це достатньо далеко від лбз.

Офіцери з пістолетами - Чи не кожен другий.
А кожен інший просто вирішив не брати з собою.


   
ТТ наприклад видавали в 22 офіцерам київських батів ТрО, тому тут нічого дивного не бачу (я вже мовчу що кулемети в нас були CZ UK 59, а у сусідів - Дегтярі).
Пістолети в багатьох офіцерів на руках постійно, крім відпусток. А у деяких і у відпустках. Плюс всі хто міг поробили собі нагородну.
В СЗЧ часто стараються до останнього не подавати навіть тих хто реально уїпав в СЗЧ. Взводні, ротні, МПЗшники стараються спочатку додзвонитись, до тіла, до родичів - умовити, залякати, щоб повернувся. Бо за СЗЧ підлеглого усім командирам буде головняк і куканізація. А тут я так розумію взагалі офіцер. При тому непростий. Плюс там їх цілий сімейний підряд. Через них можливо йшла волонтерка. Домовився з командиром що їх пару днів не буде, та й поїхав.
А "СЗЧ" з'явилось уже після нічної пригоди. Взагалі думаю в штабі робота від ранку там кипіла. Принтери червоні від роботи були. Ручки шурхотіли по паперу. Журнали заповнювались. Рапорти писались.  :gigi:
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині
TC

Згоден, Машка, ти не довбойоб. Зараз в моді фемінітиви, тому ти довбойобша.  :gigi:

Наташка, ти б ото не 3.14здіда.
   
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Вам видніше, як воїну ЗСУ, куди здають зброю, виїжджаючи з району бойових дійДосі не зустрічав військовослужбовців у відпустці з автоматами чи навіть пістолетами. Та й просто по вулицях не ходять озброєними, якщо це достатньо далеко від лбз.
Оце вже краще,бо  після виконання  завдання зброю ніхто не здає.
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

А кожен інший просто вирішив не брати з собою.
У нас був піджак що вирішив  у відпустку брати , але йому не дали)))
Щоб не поранився.Він не агресивний і нашкодити міг тільки собі.



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія