Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Найулюбленіші романи російською у дописувачів ФУП

Кацапи це Антикультура антилюдей
   
За романы не скажу, но..

Покойный дед, призванный Долгинцевским   РВВК г. Кривой Рог в августе 41-го, оказался одним из 31-го выжившего в Сталинграде. Никогда об этом не хвастался, даже не упоминал. Войну закончил в Вене и Софии.

Поэтому «В окопах Сталинграда» великого киевлянина Некрасова Виктора Платоновича - обязателен к прочтению… для меня лично….

Одна з найкращих книжок про ту війну. Хоча Гроссман «Жізнь і судьба” мене більше вразила.
Батько ніколи не розповідав про війну. Призвали в 1939 мобілізувався в 1947
   
Одна з найкращих книжок про ту війну. Хоча Гроссман «Жізнь і судьба” мене більше вразила.
Батько ніколи не розповідав про війну. Призвали в 1939 мобілізувався в 1947

Вот и я о том же. Настоящие ветераны войну вспоминать не любят. Ибо война - это кровь, слезы, пот и говно. Мы об этом говорили здесь на ФУПе лет 10 тому назад. О войне в победных тонах говорит только фупосрань диванная.
   
читав я Тихий Дон Шолохова.
толкова книжка (як завжди з радян. літературою, тре робити поправку на ідеолоігю і контекст написання твору)

але зараз би мабуть, не осилив.
шкідлива книжка, там донскіє казаки писдили українців в черзі не пам'ятаю вже за чим.
   
Єбанашка Драке відкрив тему, щоб постібатися. А дописувачі поклали на нього хєр і вийшла цікава тема.
   
За романы не скажу, но..

Покойный дед, призванный Долгинцевским   РВВК г. Кривой Рог в августе 41-го, оказался одним из 31-го выжившего в Сталинграде. Никогда об этом не хвастался, даже не упоминал. Войну закончил в Вене и Софии.

Поэтому «В окопах Сталинграда» великого киевлянина Некрасова Виктора Платоновича - обязателен к прочтению… для меня лично….
затравили письменники нікрасова.
   
:facepalm1:

Що не так?
Хай буде
" Пригоди бравого солдата Швейка", Я.Гашек

   
ну і навіщо все це? для мене ще з 2014 немає російської літератури, є література, яка виховала вбивць, гвалтивників і мародерів, є Чехов, який насправді українець, співак конформізму, є непротивлнець злу Толстой, є Солженіцин, в кінці життя русофіл мерзенний, Набоков і Бунін це не російська література, а просто література на російській мові, Стругацькі були бомбові свого часу, поки був недоступний весь пласт мирової фантастики і філософії, Гройсман, Нєкрасов, Шолохов- просто художня документалістика, яку можна і не російською написати
   
Це вже відбулося, на жаль.

Після Жовтневої революції до влади прийшла вся піна з самого дна, плюс маргінали. Всі інакші були закатовані у таборах, виселені у сибір, заморені голодом, розстріляні у соловках та Сандормоху.

Наслідки цього ми й досі відчуваємо на собі.
Мільйони вбитих «кулаків» інтелігенції  та ворогів народу, залишились лише пристосуванці та бідота- це основа для можем повторіть - ось вони і повторили)
   
Зощенко «голубам кніга»

«- Что за шум, а драки нету?

Тут сразу после этих слов и подтвердилась драка. Началось.»
«Заплатил. Обращаюсь к даме:

- Докушайте, говорю, гражданка. Заплачено.

А дама не двигается. И конфузится докушивать.

А тут какой-то дядя ввязался.

- Давай, - говорит, - я докушаю.

И докушал, сволочь. За мои-то деньги.»

   
Вот и я о том же. Настоящие ветераны войну вспоминать не любят. Ибо война - это кровь, слезы, пот и говно. Мы об этом говорили здесь на ФУПе лет 10 тому назад. О войне в победных тонах говорит только фупосрань диванная.
Ти - настоящій вєтєран?)
   
Пітар, який раніше писав, що в ЗСУ воюють одні пітараси тепер відкрив тему для популяризації російської літератури. Особливо вже і не криється. У тих їпанатів яким це подобається скоро буде багато часу ознайомитись з відповідними творами в табірній бібліотеці на просторах сибіру.
   
Я за зиму спалив в грубці всі кацапські книги
   
маю відразу до всього руского
   
1. Москва-Петушки, Венедикт Єрофєєв
   
1. Москва-Петушки, Венедикт Єрофєєв
Ну це більше настільна книга алкоголіка ніж література)
   
Дванадцять стільців
Швейк
Раковий корпус
Буквар


Раковий корпус гарна книга. В мене є.
Стельмаха  треба  почитати. Дякую  пані Шуше за підказку
   
Я за зиму спалив в грубці всі кацапські книги


Я здам на макулатуру , куплю морозиво.:)
   
Ну це більше настільна книга алкоголіка ніж література)


О! Свята правда! Намагалася читати - не змогла! Суцільна п'янка!
   
Чим кацівські книжки читати
Краще славня заспівати!  [ua]
   
О! Свята правда! Намагалася читати - не змогла! Суцільна п'янка!
Там в нього про граза було в кацоалкоголіеа, яких в світі чистогану нема  :weep:
   
О! Свята правда! Намагалася читати - не змогла! Суцільна п'янка!
Там Росія.
Українцям не зрозуміти, та й краще не читати.
Як на мене, там сама суть Росії.
   
Виктор Суворов
Марк Солонин
Андрей Скляров
Андрей Жуков
Солженицын Архипелаг Гулаг
Кузнецов Бабий Яр
Роман Суржиков Полари
Коломийцев Тайна происхождения славян
Шумилин Ванька-ротный
Млечин Великая война не окончена
Семенова Волкодав
Сорокин День опричника
Аноним Гай После Рима
Крашенниников После России
Голотвина Представление для богов
Шафаревич Социализм как явление мировой истории
Никулин Воспоминания о войне
   
Ой.... Так хто тут волає щодо "уського миру"???
Подивився на їх список найулюбленіших романів російською і закликаю їх -.витравте руський мир спочатку з себе!

Перечитувати з романів  можу Булгакова, Купріна і все. Останнього разу це було 15 років тому
Оповідання Чехова, сатиричні та фантастичні твори Стругацьких, Войновича, Бабеля, Жванецького, Зощенко, Ільфа з Петровим ще можу перечитувати.
Публіцистика Еренбурга це як довідник для вивчення історії срср.

І ще. Будьте пильними. Тема про романи російською які ви з задоволенням багато разів перечитували.





Останнє редагування: 10 квітня 2024 09:43:52 від oleg kievsky
   
Ой.... Так хто тут волає щодо "уського миру"???
Подивився на їх список найулюбленіших романів російською і закликаю їх -.витравте руський мир спочатку з себе!
Любити Достоєвського - це любити Літературу, не руський мир. Я підтримую поточні заборони російської культурної продукції в Україні (продаж, розповсюдження, показ тощо). А так в приватному порядку нехай дивляться, читають, слухають, грають.
   
Якщо Вам подобається перечитувати Преступление и наказание, Бесі, Идиот, Братья Карамазовы, то Вы или исследователь "загадочной русской " души, т.е. психиатор или пациент психиатора.
С точки зрения легкости и художественности самого текста Достоевского - это пытка его читать.
Напомните  Ваши любимые цитаты Достоевского? Сколько десятков наберется?

Кроме "твари дрожащей" ничего и не вспомнишь.
   
Мільйони вбитих «кулаків» інтелігенції  та ворогів народу, залишились лише пристосуванці та бідота- це основа для можем повторіть - ось вони і повторили)
Французький письменник, колись сказав: - Французка революція, знищила арестократію, наполеонівські війни - народ, залишився тупий і підлий ЗБРОд....- (Фейтвангер. по моїй пам"яті..)
   
Взагалі не розумію навіщо це все читати? Яку саме інформацію можна отримати читаючи, наприклад  "шкільну класику"?
Колись видавали чудові книжки, називались "Хрестоматія літератури".
Там у стислому скороченому вигляді викладався зміст усіх творів, які були у шкільній програмі.  цього було достатньо, щоб відповісти на п'ятірку, або написати твір на четвірку.
Не треба було читати всю цю маячню!
Також була практика готуватись по черзі. Тобто, маячню читав хтось один із класу, він же тягнув руку для відповіді. Решта класу спокійно займалась своїми справами, не засіраючи мозок "образом Татьяни", або "снами Вери Павловни".
Наступного разу маячню читав хтось наступний.
Таку систему ми використовували вже в інституті, на семінарах по науковому комунізму.
А у вас була така система?
   
Взагалі не розумію навіщо це все читати? Яку саме інформацію можна отримати читаючи, наприклад  "шкільну класику"?
Колись видавали чудові книжки, називались "Хрестоматія літератури".
Там у стислому скороченому вигляді викладався зміст усіх творів, які були у шкільній програмі.  цього було достатньо, щоб відповісти на п'ятірку, або написати твір на четвірку.
Не треба було читати всю цю маячню!
Також була практика готуватись по черзі. Тобто, маячню читав хтось один із класу, він же тягнув руку для відповіді. Решта класу спокійно займалась своїми справами, не засіраючи мозок "образом Татьяни", або "снами Вери Павловни".
Наступного разу маячню читав хтось наступний.
Таку систему ми використовували вже в інституті, на семінарах по науковому комунізму.
А у вас була така система?

Никакой системы
Я читал все
Другие тоже

Во-первых, это интересно
Во-вторых, нам даже в голову не могло прийти с кем-то договариваться
   
Ой.... Так хто тут волає щодо "уського миру"???
Подивився на їх список найулюбленіших романів російською і закликаю їх -.витравте руський мир спочатку з себе!

Перечитувати з романів  можу Булгакова, Купріна і все. Останнього разу це було 15 років тому
Оповідання Чехова, сатиричні та фантастичні твори Стругацьких, Войновича, Бабеля, Жванецького, Зощенко, Ільфа з Петровим ще можу перечитувати.
Публіцистика Еренбурга це як довідник для вивчення історії срср.

І ще. Будьте пильними. Тема про романи російською які ви з задоволенням багато разів перечитували.
Іди вже подрочи на рускій алфавіт, дибіл)
   
Якщо Вам подобається перечитувати Преступление и наказание, Бесі, Идиот, Братья Карамазовы, то Вы или исследователь "загадочной русской " души, т.е. психиатор или пациент психиатора.
С точки зрения легкости и художественности самого текста Достоевского - это пытка его читать.
Напомните  Ваши любимые цитаты Достоевского? Сколько десятков наберется?

Кроме "твари дрожащей" ничего и не вспомнишь.

Перечитувати Достоєвського то як вступати в лайно - для декого сенс життя)
   
бєси, пєтушкі, тіхій-дон  - наше все!

дякую за тему, так краще видно, хто є хто, хоча по багатьох і так давно було ясно   B-)
   
Якщо Вам подобається перечитувати Преступление и наказание, Бесі, Идиот, Братья Карамазовы, то Вы или исследователь "загадочной русской " души, т.е. психиатор или пациент психиатора.
С точки зрения легкости и художественности самого текста Достоевского - это пытка его читать.
Напомните  Ваши любимые цитаты Достоевского? Сколько десятков наберется?

Кроме "твари дрожащей" ничего и не вспомнишь.



Перечитувати?! Боронь Боже такого божевілля!
 Багато що чітала в імперській школі. До 14 р встигла прочітати Крутой маршрут Гінзбург, Аксенова Остров Крим, В гостях у Сталіна автор кубанський козак - білогвардіець, прізвище не згадаю.
 Зараз літературу не чітаю, не маю часу , але тре читати Стельмаха.
   
бєси, пєтушкі, тіхій-дон  - наше все!

дякую за тему, так краще видно, хто є хто, хоча по багатьох і так давно було ясно   B-)
Приєднуюсь до подяки.

Очікую появу  фанів  видатого письменника Л.І.Брежнєва
   
русские классики

Алексей Николаевич Толстой — русский и советский писатель, общественный деятель из рода Толстых, говорил о своей стране следующее:

Московия - русь тайги, монгольская, дикая, звериная, - Алексей Толстой.


Михаил Юрьевич Лермонтов — русский поэт, прозаик, драматург, художник написал весьма известное стихотворение и вот первые строки, которые точно описывают весь русский народ:

Прощай, немытая Россия, Страна рабов, страна господ, -  Лермонтов

Михаил-Булгаков

Михаил Афанасьевич Булгаков — русский писатель советского периода, драматург, театральный режиссер и актер, сказал следующее:

Не народ, а скотина, хам, дикая орда, душегубов и злодеев, - Михаил Булгаков.

Максим-Горький

Максим Горький — русский и советский писатель, поэт, прозаик, драматург, основоположник литературы социалистического реализма, написал:

Наиважнейшею приметою удачи русского народа есть его садистская жестокость, - Максим Горький

Тургенев

Иван Сергеевич Тургенев — русский писатель-реалист, поэт, публицист, драматург, прозаик, переводчик:

Русский есть наибольший и наинаглейший лгун во всем свете, - Иван Тургенев.

Достоевский

Федор Михайлович Достоевский — русский писатель, мыслитель, философ и публицист, сказал как нельзя актуальные слова про российский народ:

Народ, который блуждает по Европе и ищет, что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения, - Федор Достоевский.

Шмелев

Иван Сергеевич Шмелев — русский писатель, публицист, православный мыслитель. Из московского купеческого рода Шмелевых сказал:

Русские - народ, который ненавидит волю, обожествляет рабство, любит оковы на своих руках и ногах, любит своих кровавых деспотов, не чувствует никакой красоты, грязный физически и морально, столетиями живёт в темноте, мракобесии, и пальцем не пошевелил к чему-то человеческому, но готовый всегда неволить, угнетать всех и вся, весь мир. Это не народ, а историческое проклятие человечества - И.С. Шмелев.
   
 Скільки ж тут переконаних підкацапників! :facepalm:
   
ще додам, вибачте що російською:
"Современный человек имеет совсем немного свободного времени. Обычно это тот промежуток между работой, домашними делами и сном, когда можно как-то себя развлечь. Люди смотрят телепередачи, фильмы, сериалы, играют в компьютерные игры, или общаются в социальных сетях. Для того, чтобы современный человек взял в руки книгу, и потратил своё свободное время (его мало!) на чтение, книга должна выдержать конкуренцию с телевидением, кинематографом, интернетом, Фейсбуком и Инстаграммом, Ютюбом и Тиктоком, да мало ли с чем ещё! Есть люди, которые предпочитают проводить свободное время в спортивных залах, в пабах, наконец. То есть, она, книга, должна быть не просто интересной, а очень интересной! Чрезвычайно интересной! Более того, книги, написанные для современных людей, должны быть не только очень интересными, но и очень короткими, буквально на два-три вечера, иначе в сумасшедшем ритме жизни просто забудется с чего там всё начиналось, и второй раз читать сначала никто не станет! Классические литературные произведения совершенно не отвечают этим критериям, поскольку они неактуальны, скучны, многословны. Они были написаны в давно прошедшие времена, тогда перед авторами не стояла задача конкурировать с телевизором или интернетом, а читатели, я так думаю, жили более простой, спокойной и размеренной жизнью, чем мы. Вероятно, это были помещики, они жили в своих поместьях, им было скучно, у них не было большого выбора развлечений, и они позволяли себе тратить месяцы и годы на прочтение длинных скучных многотомных романов, обязательно иногда прерываясь, чтобы поразмышлять над прочитанным :)
Конечно, я понимаю профессиональный интерес к классике, я понимаю историков, которые изучают далёкие эпохи по литературным произведениям, но я не понимаю таких стимулов читать всякую, простите, фигню, как то "каждый культурный человек обязан...", "Надо с трепетом приобщаться к великому...",  "классика воспитывает и облагораживает..." Кстати, есть достаточно много свидетельств того, что классика отнюдь не воспитывает и совсем не облагораживает, не надо это упрощать."
   
Скільки ж тут переконаних підкацапників! :facepalm:
Просто багато старих пердунів що вчили цю мужню в радянській школі)
   
Перечитувати?! Боронь Боже такого божевілля!
 Багато що чітала в імперській школі. До 14 р встигла прочітати Крутой маршрут Гінзбург, Аксенова Остров Крим, В гостях у Сталіна автор кубанський козак - білогвардіець, прізвище не згадаю.
 Зараз літературу не чітаю, не маю часу , але тре читати Стельмаха.

Достоєвський навряд був божевільним. Він, наче на фабриці, ковав дуже прості на перший погляд думки. Літературного мистецтва - художня мова,  була як у творах філософів. Хоча для когось "Моральний кодекс строителя коммунизма" - це теж найулюбленіший літературний твір.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія