Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Будеш відмазуватись, матиму вільний час і натовчу в неї писком, бо колись, точно пам'ятаю, вже ловив саме тебе на цьому.

Я вам еще не говорил, дорогой мой победитель битв демагогов (правда смешно :) ), что один и эффективных инструментов аферистов-жуликов, это втянуть собеседника в общение, и заставить его оправдываться?

Вот ты просто логически объясни, нахера мне перед тобой отмазываться? Ты наболтал какой-то ереси, да на здоровье! Мало ли на ФУПе гадостей пишут :)
   
в попередньому голосуванні 30%, щоб нічого не змінювати, 70% за зміни. з них 26 за бан за теми, та 44 як за теми так і за текст повідомлень.

Фінал - це з'ясувати за що саме банити.
тобто винести в опитування ці два пункти. адже за зміни 70% проти Залишити все як є 30%

Это левое голосование с подтасовкой результатов.
   
Что именно? Что большинство понимает русский?
ти розумієш українську?
   
І знову здоровенькі були)

Пропоную взагалі зробити пробний період припустимо місяць-два з внесенням до правил та до форми введення тексту такого гасла : "Спільнота ФУПу вдячна за використання української мови в Ваших дописах".
Подивимося, чи зміниться ситуація , своєрідний тест на дорослість для дописувачів без непотрібного конфлікту.

   
І знову здоровенькі були)

Пропоную взагалі зробити пробний період припустимо місяць-два з внесенням до правил та до форми введення тексту такого гасла : "Спільнота ФУПу вдячна за використання української мови в Ваших дописах".
Подивимося, чи зміниться ситуація , своєрідний тест на дорослість для дописувачів без непотрібного конфлікту.
Місяць вони витримають.
Для них головне, щоб завжди залишалась можливість повернутись до російської.
   
Окрім єдиної державної української мови тут є масово лише одна мова. Думаю багатьох у світі здивувало б, що це є державна мова країни-агресора.
Дописувачі, які пишуть цією мовою не є великою цінністю для ФУПу. Основне у їх діяльності це саботаж намагань українців створювати свій україномовний інформаційний простір.
Матінко! Який же пан пихатий! А над власною цінністю замислювався пан? Може, хтось видав письмове свідоцтво? :laugh:
   
Упс. Как голосование модифицировалось...
Ну так у українців позабирали право голосувати разом з створенням тем - зате емігам які в більшості тупі совки - залишили)
Досить подивитись на результати першого і другого голосування, таке відчуття що пані Олена з колючкою досі тут)
   
ти розумієш українську?

Украинский - родной. А ты?
   
Басня про емігів)

Як війна прийшла здалля
І сирени взвили
Методичку із Кремля
Емігам зпустили
«Украіна не встоїть,
Бо немає змоги
Українцям всім дожить
Враз до перемоги»
Еміг витягнув з штанів
Дві анальні пробки
Вставив в сраку ту що більше
Й гайда до коробки
За компʼютером сидів
Бодро штопав зраду
Не уникнути тепер
Кацапського параду
Українців обзивав
Городив світлини
Який вумний що тоді
Здриснув з України
Але ненька не здалась
І воює вдало
А ось пробка в емігранта
Щось кудись пропала
Пішов еміг до врача
І розсунув булки
Врач лише руки розвів
Виписав пігулки
Каже
«Пробка та вросла
Приросла до ньоба
А тому всьому вина-
Емігрантська злоба»
Суть цій басні є проста
Еміг - гірше за глиста)

   
Ви всі як під копірку строчите одне і те саме
під копірку тут строче одне і те саме замарстинів гидотною калькою з російської канцелярщини.
   
Це якесь дивне голосування, яке виглядає як спроба відкласти українізацію і відповідно продовжити тролололізацію і олегосмізацію форуму.
Нам всім варто постійно нагадувати модераторам, що ми не сприймемо таких методів і вимагати адекватного плану дій.
а чому в тебе нік польскою мовою?
   
Украинский - родной. А ты?
тобто українська рідна, але ти топиш за російську.
чим тобі недовподоби рідна?
   
Читаешь, дружочек, читаешь, поскольку знаешь русский, твой родной язык. :)

А ви не охуїли часом?
   
тобто українська рідна, але ти топиш за російську.
чим тобі недовподоби рідна?

Я не "топлю" за русский.
   
А ви не охуїли часом?

Нет. Этот персоныш - консерва, присланная сюда раздувать мовосрач.
   
Я не "топлю" за русский.

Топиш
   
Топиш
ну, це вже як в "анекдоті" Свєтлакова. весь в гімні, але доведи, що це гімно
   
Я не "топлю" за русский.
Ти топиш за советьський)
   
Топиш
Людина з України здриснула в 1991 - хоче щоб було як в совку в молодості - все на руськом, а хто українською в Києві мовить - той селюк і рагуль)
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Тут на цьому форумі нема більше ніяких правил.
Не малюйте собі ілюзій.
Тут роками дозволяються шабаші різних бригад та просто покидьків
І блокуються люди які здатні на осмислений контент. Позбавляються прав.
Притула розводила хороводи з кацапами та жулькоскотом
А зараз це взагалі дно.
Голосувати не маю доступу

Тому
ЇБУ Я ВАШІ ПРАВИЛА НАПЕРСТОЧНИКИ
   
Упс. Как голосование модифицировалось...
ніяк.
ідентичний рез-т
пропорція та сама що в і в першому.
44 (дискримінувати рос. мову) : 56 (НЕ дискримінувати рос. мову, хіба що може загаолвоки тем?)
   
в попередньому голосуванні 30%, щоб нічого не змінювати, 70% за зміни. з них 26 за бан за теми, та 44 як за теми так і за текст повідомлень.

Фінал - це з'ясувати за що саме банити.
тобто винести в опитування ці два пункти. адже за зміни 70% проти Залишити все як є 30%
невірно
коректна інтерпретація така: що 30% і 26% йдуть в купі.

44% Банити за теми і дописи російською
56% Банити лише за теми російською + Залишити все як є
   
Топиш

А вот отсюда поподробнее, пожалуйста.. :)
   
Что именно? Что большинство понимает русский?

Ні, те, що для україномовного дописувача родной саме ізиг. Ти ж саме це спочатку написав?
   
Ти топиш за советьський)

Не, дружочек, я не флюгер, как ты. :)
   
Ні, те, що для україномовного дописувача родной саме ізиг. Ти ж саме це спочатку написав?

Цитату, пожалуйста. :)
   
невірно
коректна інтерпретація така:

44% Банити за теми і дописи російською
56% Банити лише за теми російською + Залишити все як є
давай по пунктах.
Банити за теми російською     61          26%
Банити за теми і дописи російською    102         44%
Залишити все як є     71         30%

Залишити все як є - 30%

правильно?

   
Не, дружочек, я не флюгер, как ты. :)
Ти не флюгер - паспорт СРСР тримаєш 30 років, Україну ненавиди стільки ж - як був тупим совком так і залишився)
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

тобто українська рідна, але ти топиш за російську.
чим тобі недовподоби рідна?
Хахолъ. Російська, як єдиний шанс заявити про себе, культурного і гарадского. Таких безліч в старшому поколінні.
   
Я вам еще не говорил, дорогой мой победитель битв демагогов (правда смешно :) ), что один и эффективных инструментов аферистов-жуликов, это втянуть собеседника в общение, и заставить его оправдываться?

Вот ты просто логически объясни, нахера мне перед тобой отмазываться? Ты наболтал какой-то ереси, да на здоровье! Мало ли на ФУПе гадостей пишут :)

Не знаю які там в тебе битви відбуваються в твоїй паралельній реальності, тому тут не можу ніяк прокоментувати.
Я вже тобі писав, що ви з толямбою як рідні брати з вашими мареннями, тільки в кожного своя тема.
І ніякої єрерсі в моїх словах немає абсолютно, суха констатація фактів.
   
Ти не флюгер - паспорт СРСР тримаєш 30 років, Україну ненавиди стільки ж - як був тупим совком так і залишився)

А ты - своё свидетельство о рождении и всё детство ты прошароёбился по совковым санатриям.... :)
   
Цитату, пожалуйста. :)

склероз? (навмисне залишив цитату дописувача, на яку ти відповів цим постом)

Читаешь, дружочек, читаешь, поскольку знаешь русский, твой родной язык. :)
   
Хахолъ. Російська, як єдиний шанс заявити про себе, культурного і гарадского. Таких безліч в старшому поколінні.

Панове, буд;те честными хотя бы с самими собой. Вы дружили с кацапами 30 лет и только война заставила вас вспомнить о родном языке... а без войны так бы и дальше гутарили на общепонятном... :)
   
а чому в тебе нік польскою мовою?

Потому, что когда заготавливали консерву, были другие методички, иязыкодрочерство еще не было на повестке дня...
   
А ты - своё свидетельство о рождении и всё детство ты прошароёбился по совковым санатриям.... :)
Не заздрь, схопиш гастрит або язву)
   
склероз? (навмисне залишив цитату дописувача, на яку ти відповів цим постом)


Так это его, конкретного допысувача, родной язык. Что не так? :)
   
Панове, буд;те честными хотя бы с самими собой. Вы дружили с кацапами 30 лет и только война заставила вас вспомнить о родном языке... а без войны так бы и дальше гутарили на общепонятном... :)
30 років? В 2014 теж дружили?)
   
Нет. Этот персоныш - консерва, присланная сюда раздувать мовосрач.

 (tu)
   
Не заздрь, схопиш гастрит або язву)

Я твоей инвалидности с детства не завидую. :) Когда расстанешься со свидетельством о рождении? :)
   
невірно
коректна інтерпретація така: що 30% і 26% йдуть в купі.

44% Банити за теми і дописи російською
56% Банити лише за теми російською + Залишити все як є
наскільки треба бути тупим чи упоротим, щоб банити за теми російською і залишити все як є, віднести до одного бажання))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія