Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

или предложить ему вынуть член изо рта.
Не вийме -бо з ним народився)
Хіба операцію робити
   
ото накрило кацапомовну щелепу  :weep:  :weep:
І ти,кловане, не прикривай свою гниль російськомовними бійцями ЗСУ,бо я щось  не чув від них,що вони воюють за те,щоб спілкуватись виключно російською. а ось протилежних прикладів,коли бійці ЗСУ починали говорити українською я бачив вдосталь

А ты, ухылянтское сцыкло, не прикрывай свою обосцаннисть «борьбой» за мову.
   
а навіщо перекладать українську на російську?

щоб кацапам було зручніше.
   
Обізяна засунь той палець собі у сраку)

Картина маслом: «Рагуль патріотичний» - портрет записного диванного патриота.
Вот это и все, что может родить ваш засохший совковый мозг…
 :facepalm1:
   
Вот это и все, что может родить ваш засохший совковый мозг…
Все краще, ніж радувати совкову зелень звинуваченням України, в тому що Хуйло напав.
   
І вже п'ята колона хоробра.
Ті, за ким зачекалась тюрма.
Всі вони розуміють це добре -
України без мови нема.

І плодять, і шлють без упину
Мислевіруси як сарану.
Що є суть і душа України -
Те "раскаливаєт страну".

Аргументи у них криворукі
І брехливі їхні слова.
Бо не тільки язик у них русскій.
А і русская вся голова.
Як би ти на ФУПі не розпинався, але в побуті ти російськомовний.
   
Не меліть дурні. В лавах армєйскіх корпусов молодих республік українських прізвищ точно більшість набереться.
нагадую, що національність - це мова, а не прізвище  :facepalm1: жадного україномовного в армійських корпусах молодих терористичних республік нема і не буде
   
Якщо узькомовний демонстративно продовжує використовувати мову окупанта - його потрібно ігнорувати або посилати нахєр
плюс
   
Я уже 50 лет с лишним гражданин Украины, работал инженером на предприятии, участвовал в выпуске продукции на миллионы, ее можно сегодня встретить в каждом городе.
Я владею украинским, я же тебя понимаю, а учил я его в школе. А делишь на сорта ты, так как пытаешься противопоставить меня остальным гражданам по внешнему признаку.
значить 50 розів ідеш нахер
   
це все ж манкурти-хохли, а не етнічні росіяни. Просто тому, що їх більше, а ні з яких інших причин
Ні, навіть якщо взяти манкуртів, то на окупованих територіях їх відсотків 30%, решта - етнічні орки, такий же відсоток їх може бути в бандах.
   
А п***а красиво получается:

На языке:

А у меня вопрос ко всем мовоозабоченным «патриотам»: вы когда, сцыкливые ухылянты, попиздуете уже на фронт защищать мову, веру, землю? Вы же, сцыкливые твари, никто не хотите воевать за свои идеалы! За вас же там сейчас воюют десятки тысяч русскоязычных! А все, на что вы, обосцанные, спромоглыся — это гавкать на почти уже убитом вашими же руками «форуме» че то там про «мовне пытання». Двусракие вырожденцы плять!

На мове:

А в мене питання до всіх мовозаклопотаних «патріотів»: ви коли, стикліві ухилянти, піздує вже на фронт захищати мову, віру, землю? Ви ж, стиклі тварюки, ніхто не хочете воювати за свої ідеали! За вас там зараз воюють десятки тисяч російськомовних! А все, на що ви, знедолені, спромоглися — це гавкати на майже вже вбитому вашими ж руками «форумі» щось про «мовне намагання». Двошарі виродженці плять!


 :lol:
   
В Криму українців за походженням залишилось відсотків 10%. Донецьк-Макіївка-Горлівка-Маріуполь-Луганськ - відсотків 20%. Звідки більшість набереться?
   
А п***а красиво получается:

На языке:

А у меня вопрос ко всем мовоозабоченным «патриотам»: вы когда, сцыкливые ухылянты, попиздуете уже на фронт защищать мову, веру, землю? Вы же, сцыкливые твари, никто не хотите воевать за свои идеалы! За вас же там сейчас воюют десятки тысяч русскоязычных! А все, на что вы, обосцанные, спромоглыся — это гавкать на почти уже убитом вашими же руками «форуме» че то там про «мовне пытання». Двусракие вырожденцы плять!
На мове:

А в мене питання до всіх мовозаклопотаних «патріотів»: ви коли, стикліві ухилянти, піздує вже на фронт захищати мову, віру, землю? Ви ж, стиклі тварюки, ніхто не хочете воювати за свої ідеали! За вас там зараз воюють десятки тисяч російськомовних! А все, на що ви, знедолені, спромоглися — це гавкати на майже вже вбитому вашими ж руками «форумі» щось про «мовне намагання». Двошарі виродженці плять!
:lol:
Шлюха ти брехлива, в ЗСУ україномовних відсотків 80%, решта переходять на українську. Натомість в оркобандах таких як ти 100%.
   
Шлюха ти брехлива, в ЗСУ україномовних відсотків 80%, решта переходять на українську. Натомість в оркобандах таких як ти 100%.

20% от 1 млн = 200 тыс. русскоговорящих, так шо йды на юх
   
Вся Свобода в ЗСУ, а ця мєдвєдєвська падаль зі своїми комуняками і партією регіонів розказує нам як треба воювати  :X
   
20% от 1 млн = 200 тыс. русскоговорящих, так шо йды на юх
Вони за українську Україну воюють, а не за твою кацапоязику хуйлоКацапію, тому ще раз пройди нахер
   
Маячня

Facepalm
   
Шлюха ти брехлива, в ЗСУ україномовних відсотків 80%, решта переходять на українську. Натомість в оркобандах таких як ти 100%.

и я уверен, что никто в ЗСУ никого не заставляет говорить на мове. Люди сами решают. Я прекрасно умею все на мове, но когда всякие обосцанцы начинают мне доказывать, что ось перейдымо вси на мову и тоди зразу пэрэможэмо, то это вызывает обратную реакцию.
   
Вони за українську Україну воюють, а не за твою кацапоязику хуйлоКацапію, тому ще раз пройди нахер

Дебил, я хоть раз выступал против того, чтобы со мной общались на мове?
   
Як би ти на ФУПі не розпинався, але в побуті ти російськомовний.
Навіть якщо б це було так, то це був би мені плюс, а не мінус.
Адже я не займаюсь русифікацією українського інформаційного простору. Навпаки, ратую за його українізацію.

Знаєте чим російськомовні українці відрізняються від укросів?
Не мовою.
А ставленням до мови, до мовної перспективи України.

Обдбой і кароффка україномовні. (україномовні совки).
Але вони україноненависники. Бо підтримують русифікацію України. Тобто знищення української нації.

   
Дебил, я хоть раз выступал против того, чтобы со мной общались на мове?
Якщо не переходиш на українську, то будеш мати отаке спілкування і ставлення до тебе буде як до орка.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Навіть якщо б це було так, то це був би мені плюс, а не мінус.
Адже я не займаюсь русифікацією українського інформаційного простору. Навпаки, ратую за його українізацію.

Знаєте чим російськомовні українці відрізняються від укросів?
Не мовою.
А ставленням до мови, до мовної перспективи України.

Обдбой і кароффка україномовні. (україномовні совки).
Але вони україноненависники. Бо підтримують русифікацію України. Тобто знищення української нації.
Стосовно Karoffka не справедливо. Вона справжня українка, все з нею чудово.
А ось мова про вас. Ви постійно тримаєте срач за мову в Україні. А цю тему срача напряму почав проштовхувати ще давно хуйло, щоби ми постійно були у сварці, щоби не могли ніяк дійти згоди, а отже не могли бути одним цілим, щоби надавати відсіч кацапам.
   
накуй ти тут реєструвався? 24.9.14 тут взагалі були жоржі камєнци і Махно.
    Ні Махно, ні Вінні, ні папи Кєши вже не було. Був хіба що Вєлосіпєдов.
 
    З приводу "нах..уя" - Ви давно на ньому ще й ножками тірібонькаєте. B-)
   
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

А шо у першому наголосували?
   
Стосовно Karoffka не справедливо. Вона справжня українка, все з нею чудово.
А ось мова про вас. Ви постійно тримаєте срач за мову в Україні. А цю тему срача напряму почав проштовхувати ще давно хуйло, щоби ми постійно були у сварці, щоби не могли ніяк дійти згоди, а отже не могли бути одним цілим, щоби надавати відсіч кацапам.
То для чого російськомовні голосували за Януковича -  відвертого ставленика хуйла? Щоб шо?
   
не могли ніяк дійти згоди

  Згода з руцкоєзчною щелепою неможлива навіть теоретично - москаль  угоди не тримає. B-)
   
Стосовно Karoffka не справедливо. Вона справжня українка, все з нею чудово.
Справжня Українка агресивно захищає русифікацію?
У нас різні уявлення, хто такі українці.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

От у модераторів складна задача - і українізацію провести і на порушення законів не нарватись.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

То для чого російськомовні голосували за Януковича -  відвертого ставленика хуйла? Щоб шо?
Думаю хотіли дружити із московією. Ця наївність дорого нам коштувала.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Справжня Українка агресивно захищає русифікацію?
У нас різні уявлення, хто такі українці.
Ніякої агресії. Просто спілкуюся на цікаві теми, поки є можливість.
   

Ви постійно тримаєте срач за мову в Україн
Цим Ви показуєте своє розуміння значення мови для існування української нації.

І ставлення до мови.
Не написали: "піднімаєте проблему мови".
Написали "срач".
Асоціація: мова - срач.

Так, я вважаю мову визначальним фактором нації
Без мови нема України.

І з теле-каналів у масі
Доводиться чути таке:
"Язиковий вопрос не на часі.
Всьо равно на каком язике.."

Не допустимо мови руїну,
Не на те її дали боги.
Хто зросійщує Україну -
Найлютіші її вороги.

Ми всі різні від дна і по вінця
Праві, ліві, і діти й батьки.
Та об'єднує всіх українців
Рідна мова на вічні віки.

То ж повторюй молитву мов би
Щоб в краю не настала пітьма:
Нема України без мови.
України без мови нема.
   
нагадую, що національність - це мова, а не прізвище  :facepalm1: жадного україномовного в армійських корпусах молодих терористичних республік нема і не буде
https://russianshanson.info/catalog/60

Оцей сєпар в дитинстві не вмів російською розмовляти.
   
Потрібна справжня українізація ФУПу.

Більшість форумів є одномовні і вимагають використання конкретної мови. Теж саме треба зробити і на ФУПі.

Окрім єдиної державної української мови тут є масово лише одна мова. Думаю багатьох у світі здивувало б, що це є державна мова країни-агресора.
Дописувачі, які пишуть цією мовою не є великою цінністю для ФУПу. Основне у їх діяльності це саботаж намагань українців створювати свій україномовний інформаційний простір.

Чому б не припинити цей саботаж?
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП


Цим Ви показуєте своє розуміння значення мови для існування української нації.

І ставлення до мови.
Не написали: "піднімаєте проблему мови".
Написали "срач".
Асоціація: мова - срач.

Так, я вважаю мову визначальним фактором нації
Без мови нема України.

І з теле-каналів у масі
Доводиться чути таке:
"Язиковий вопрос не на часі.
Всьо равно на каком язике.."

Не допустимо мови руїну,
Не на те її дали боги.
Хто зросійщує Україну -
Найлютіші її вороги.

Ми всі різні від дна і по вінця
Праві, ліві, і діти й батьки.
Та об'єднує всіх українців
Рідна мова на вічні віки.

То ж повторюй молитву мов би
Щоб в краю не настала пітьма:
Нема України без мови.
України без мови нема.
Це оцінка конкретно ваших дописів. Вони більше схожі на срач, ніж реально піднімають проблему мови.

Без мови немає України. Так, в нас є своя мова і це чудово.

"Язиковой вопрос не на часі" вибачте, щось два роки як не чула такого. Може тому що живу у російськомовному просторі і бачу, чую, як люди розуміють важливість української, але також бачу, що 100% переходу все одно немає.
Тобто російськомовні зрозуміли, що мову знати потрібно, використовувати потрібно, але перейти виключно на українську, такого нема.

Останнє редагування: 9 квітня 2024 11:51:56 від дмхз
   
От у модераторів складна задача - і українізацію провести і на порушення законів не нарватись.
Це не проблема модераторів.
Це виключно залежить від волі власника УП.
   
От у модераторів складна задача - і українізацію провести і на порушення законів не нарватись.
  Вже розклали по поличкам - спільнота бути будь-якої мови.
  Кацапи можуть створити цапоєзичну (виключно) спільноту і це не протирічить законодавству.
  Тому порушень з українізацією нема навіть теоретично.
   
Чому б не припинити цей саботаж?

  То до пана модератора.

  Цей цирк на дроті  - засіб уповільнити українізацію.
   
Це оцінка конкретно ваших дописів. Вони більше схожі на срач, ніж реально піднімають проблему мови.

Без мови немає України. Так, в нас є своя мова і це чудово.

"Язиковой вопрос не на часі" вибачте, щось два роки як не чула такого. Може тому що живу у російськомовному просторі і бачу, чую, як люди розуміють важливість української, але також бачу, що 100% переходу все одно немає.
Тобто російськомовні зрозуміли, що мову знати потрібно, використовувати потрібно, але перейти виключно на українську, такого нема.
Срач - це коли дописувачі між собою гризуться.

Я ж стараюсь висловити лише своє бачення ситуації і проблем, які вважаю важливими для України.
   
 Громадянин України, який демонстративно гребує українською - анахронізм часів колонізації

  Шоніясна?
   
Язиковой вопрос не на часі" вибачте, щось два роки як не чула такого.
Це уривок з вірша, написаного в травні 2019.

Але і теперішня дискусія на Фупі, запущена модератором, показує, що опір українізації великий і тепер.

І, впевнений, що буде лише наростати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія