Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стратегія США в Україні

Re: Стратегія США в Україні
Ale

с-200,нє?
Нє
   
Re: Стратегія США в Україні

Коли питання стоїть поголовного винищення нації, яку ворог вважає неіснуючою і робить все щоб її знищити, захист може бути тільки один:
мати можливість самим знищити ворога.
Таку можливість надає тільки ядерна зброя.

Я говорити про це почав навесні 2022 року. Тут всі сміялися. В 2023 я став говорити голосніше. А в кінці 2024 про це будуть говорити всі.
В 2025 про це будуть кричати, закидаючи Зеленському інфантильне сприйняття реальності.

І дам ще один прогноз - Харків та Запоріжжя не зможуть функціонувати як міста міліоннікі вже цією зимою. Після того кацапи візьмуться за Дніпро, Суми, Чернигів.

Байден не проти зійтися з хуйлом десь посередині Дніпра. Цей старець у всіх своїх розрахунках ніколи не зважав на життя українців.

Тож ми мусимо створити ядерну зброю. Це необхідність для нашого виживання як нації і як держави.

Ок. Спасибо. Это наразі утопия. Те же штаты костьми лягут но не дадут. Зря они что-ли разоружали?
   
Re: Стратегія США в Україні

як ви вже зaїбaли своєю ядерною зброєю...
   
Re: Стратегія США в Україні

Ок. Спасибо. Это наразі утопия. Те же штаты костьми лягут но не дадут. Зря они что-ли разоружали?

Кого цікавлять кістки штатів? Коли мова йде щоб самим не загинути десь у кацппських концтаборах десь на будівництві чергового магадану?
Досвід є, навчені.
   
Re: Стратегія США в Україні

Кого цікавлять кістки штатів? Коли мова йде щоб самим не загинути десь у кацппських концтаборах десь на будівництві чергового магадану?
Досвід є, навчені.

Не знаю,  мне кажется это нереально и опасно.
   
Re: Стратегія США в Україні

Не знаю,  мне кажется это нереально и опасно.

А чого вже боятися? Допомоги і так вже нема , навіть тієї піпєточної. Макрону допомагати заборонили, Європа налякана.
Караганов прямим тєкстом заявив що ударять по кордону 20 мегатон щоб знесло і Львів і Ржешув.
Вже все відверто сказано.   
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

А чого вже боятися? Допомоги і так вже нема , навіть тієї піпєточної. Макрону допомагати заборонили, Європа налякана.
Караганов прямим тєкстом заявив що ударять по кордону 20 мегатон щоб знесло і Львів і Ржешув.
Вже все відверто сказано. 
Хуєсос, ти в екзилі кого боїшся? Негра сусіда?)
   
Re: Стратегія США в Україні

опасно

І що Штати зроблять?
Кинуть на нас ядерну бомбу?
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

І що Штати зроблять?
Кинуть на нас ядерну бомбу?
Ядерна війна - це плюс для нас - на Україну ядерні заряди кацапія витрачати не буде
   
Re: Стратегія США в Україні

Ядерна війна - це плюс для нас - на Україну ядерні заряди кацапія витрачати не буде
На нас кинуть бомбу Штати, бо на Росію їм лячно. І на Іран лячно і на КНДР
   
Re: Стратегія США в Україні

А чого вже боятися? Допомоги і так вже нема , навіть тієї піпєточної. Макрону допомагати заборонили, Європа налякана.
Караганов прямим тєкстом заявив що ударять по кордону 20 мегатон щоб знесло і Львів і Ржешув.
Вже все відверто сказано.

Я понимаю, что звучит наивно. Но все ещё надеюсь.

На демократов нет. 6 месяцев взад я еще думал что возможно они сделают все возможное для успехов на фронте и это используют в предвыборной аргументации.

Но последние события говорят о том что они это вариант оставили. Может Европа,  наконец когда им в затылок дыхнет катасрофой что-то смогут предпринять, может украинский народ истекая кровью божим провидением выстоит. Я не знаю.

Но надеюсь.

Останнє редагування: 9 квітня 2024 01:07:48 від Valentyn
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

На нас кинуть бомбу Штати, бо на Росію їм лячно. І на Іран лячно і на КНДР
Там забита програма - тож не фантазуй
   
Re: Стратегія США в Україні

І що Штати зроблять?
Кинуть на нас ядерну бомбу?

В администрации обсираются только от одной мысли о ударах обыкновенными вооружениями по территории кацапии. А вы говорите о ядерном оружии. Даже в виде сдерживания.

Сейчас они просто ни хера не делают для реальной победы Украины,  а в случае с желанием ЯО они конкретно начнут даже способствовать кацапии. Как собственно все и предполагалось ещё в 90 .
   
Re: Стратегія США в Україні

Ніхто на заході не буде проти якщо Україна віддасть хуйлятам територію. Ну і всі бачать що відвоювати назад захоплене хуйлом неможливо. США це зрозуміли тому нічого і не дають. Бо за 60 млрд навіть до Токмака не дійти
Народ, соррі, але дехто йопанувся на питанні "дійти до Токмака" чи "взяти Мелітополь"
Це не може бути першочерговою метою воєнної кампанії на даному етапі.
А от
1) побудувати ефективне прикриття неба з виносом всього що літає біля лінії фронту
2) тотальний винос всієї кацапської арти і бронетехніки на відстані 50 км від лінії фронту
3) збільшення радіусу і потужності при нанесенні постійних ударів по важливих об'єктах в кацапських тилах

унеможливить будь-який коцапський наступ через рік-два

І на це потрібно планувати оті всі мільярди допомоги

А тоді вже і про Токмак будемо мріяти планувати
   
Re: Стратегія США в Україні

Я понимаю, что звучит наивно. Но все ещё надеюсь.

На демократов нет. 6 месяцев взад я еще думал что возможно они сделают все возможное для успехов на фронте и это используют в предвыборной аргументации.

Но последние события говорят о том что они это вариант оставили. Может Европа,  наконец когда им в затылок дыхнет катасрофой что-то смогут предпринять, может украинский народ истекая кровью божим провидением выстоит. Я не знаю.

Но надеюсь.

Не бачу політичної волі у Європи до спротиву. Таке враження що вони змирилися з майбутнім пануванням кремля, аби не було війни .
   
Re: Стратегія США в Україні

   
Re: Стратегія США в Україні

https://t.me/uniannet/130604

А за освобождение захваченных кацапами территорий, как окончание войны они ничего не говорят?
   
Re: Стратегія США в Україні

А за освобождение захваченных кацапами территорий, как окончание войны они ничего не говорят?

Нет. Поэтому никакой наты не будет. Против наты Россия по понятным причинам. Против наты патриоты Украины, придется отменить реконкисту. Против наты сама ната потому, что якобы будет эскалация, третья мировая ядерная и прочий ужос. Все против.
   
Re: Стратегія США в Україні

Стратегия США - варить лягушку. Двух лягушек. Варить пока хотя бы одна из лягушек не поумнеет настолько, что появится реальный шанс эту войнушку прекратить.

ПС Но это у Байдена такая стратегия - лягушек варить. Буйный мистер Трамп просто выключит газ под казанком с лягушками. Ибо нефиг тратить американское бабло на всякие глупости.

Останнє редагування: 9 квітня 2024 07:24:44 від KM_Nemo
   
Re: Стратегія США в Україні
Ser

Re: Стратегія США в Україні

https://t.me/uniannet/130604

 Гарна мотивація для кацапів продовжувати війну  (tu)
   
Re: Стратегія США в Україні

И еще один умный вещь я скажу. Только вы не обижайтесь. Стратегия США не предполагает сделать красиво вам, дорогие товарищи украинцы. Стратегия США предполагает сделать красиво себе. Поэтому не удивляйтесь и не обижайтесь ежели что-то пойдет не так как вы себе думали.
   
Re: Стратегія США в Україні

Вы бы лучше стратегию Украины обсуждали: помощи нет и не будет, наты не будет никогда, мобилизация из простых математических соображений, что 5 больше, чем 1, ничего не даст — что дальше?
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Вы бы лучше стратегию Украины обсуждали: помощи нет и не будет, наты не будет никогда, мобилизация из простых математических соображений, что 5 больше, чем 1, ничего не даст — что дальше?
Дальше довга війна
   
Re: Стратегія США в Україні

Дальше довга війна

За счет чего Украина может вести долгую войну, ухылянт?
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

За счет чего Украина может вести долгую войну, ухылянт?
Підарас узькочелюстной, іди а хєр, сміття троєщинське - добре хоч вас дебілів поселили в одному районі
   
Re: Стратегія США в Україні

Підарас узькочелюстной, іди а хєр, сміття троєщинське - добре хоч вас дебілів поселили в одному районі

То есть ответа у тебя, сцыкло ухылянтское, нет… методички еще пишутся и не утверждены… да, обосцанец?
   
Re: Стратегія США в Україні

Помітили, що кацапських уїбанів зі всієї Конституції хвилює виключно одне право - язик. Роками сотні сторінок в десятках тем. На все інше насрати.
   
Re: Стратегія США в Україні

Стратегия США - варить лягушку. Двух лягушек. Варить пока хотя бы одна из лягушек не поумнеет настолько, что появится реальный шанс эту войнушку прекратить.

ПС Но это у Байдена такая стратегия - лягушек варить. Буйный мистер Трамп просто выключит газ под казанком с лягушками. Ибо нефиг тратить американское бабло на всякие глупости.

Проблема в тому, що якщо українська жабка програє, то це посилить кацапську жабку. І її вже так просто не звариш.
   
Re: Стратегія США в Україні

На нас кинуть бомбу Штати, бо на Росію їм лячно. І на Іран лячно і на КНДР
Тобі ж вже казали, що ядерної отвєтки не буде.
Чи ти якихось експертів наслухався? Ну, не міг же ти сам таке надумати.
   
Re: Стратегія США в Україні

И еще один умный вещь я скажу. Только вы не обижайтесь. Стратегия США не предполагает сделать красиво вам, дорогие товарищи украинцы. Стратегия США предполагает сделать красиво себе. Поэтому не удивляйтесь и не обижайтесь ежели что-то пойдет не так как вы себе думали.
Ну, у нас думать должен как бы Зеленский.
   
Re: Стратегія США в Україні

кацапогілка   :bueee:
   
Re: Стратегія США в Україні

Цілісної CША немає, є збіговисько елітних груп. Більш психопатичні, ієрархічні, тоталітарно клерикальні члєни обзивають себе республіканцями. І останніх років 10 вони себе поводять не як еліти країни #1 а як еліти якогось бантустана. Вони просто відкрили собі біном Трампа, тобто те що з допомогою хуйла і координацією зусиль з рашкованами - владу брати в США набагато легше, демократичний народ богоносець оскотинити з піною біля рота на раз два якщо раша з тобою. Ну а потім дозріли до повного астралу, прийшла реалізація що особливих ідеологічних розбіжностей з хуйловцями у них немає, а старий булшит про демократію можна поміняти на культ трампа побєдоносця над ліберальною заразою, який народ набагато більше заводить.
   
Re: Стратегія США в Україні

И еще один умный вещь я скажу. Только вы не обижайтесь. Стратегия США не предполагает сделать красиво вам, дорогие товарищи украинцы. Стратегия США предполагает сделать красиво себе. Поэтому не удивляйтесь и не обижайтесь ежели что-то пойдет не так как вы себе думали.
немає стратєгії США, є стратєгія приходу і утримання влади і все що з владою. Якщо старий шахрай на гачку у хуйла що ледве не тону супєрсєкрєтних документів у себе в срачі сховав є локомотивом який тебе до влади привезе, ложили американські політики на стратєгії, тактіки, національні інтереси ну і на Україну звичайно. Це початок кінця, може по формі США ще країна #1, а по політичній суті це вже Бантустан, все інше це питання часу.
   
Re: Стратегія США в Україні

За счет чего Украина может вести долгую войну

Цікаво на яку відповідь ти сподівався задаючи це дурне питання.Ніхто тобі не відповість.Бо немає ніякої визначеності що буде далі з допомогою і з позицією США.
   
Re: Стратегія США в Україні

Давно вже хотіла спитати, ця гілка якраз підходить.
Пам'ятаєте на ФУПі завжди обговорювали результати Рамштайнів, що нам партнери нададуть.
В якийсь раз там було написано про літаки на 2024 рік. І обговорення тут цього моменту швидко заглохло, тому що на той момент 2022 року (але я не впевнена) було незрозуміло нащо літаки у 2024, коли війни вже не буде.
Було ж таке?
Отже виходить, що в тій самій Америці була довготривала стратегія цієї війни. Просто ми не могли повірити, що так надовго. І зараз, що виходить, що ми тільки на півдороги до закінчення?
   
Re: Стратегія США в Україні

кацапогілка   :bueee:

Чого це? В суспільства є цілком логічні запитання що далі відносно допомоги США. Бо без неї як вижити не зовсім ясно.Те що пару ватних в гілці годуються не робить її прокацапською
   
Re: Стратегія США в Україні


Отже виходить, що в тій самій Америці була довготривала стратегія цієї війни. Просто ми не могли повірити, що так надовго. І зараз, що виходить, що ми тільки на півдороги до закінчення?

Півдороги це дуже оптимістично.Ніяких перспектив закінчення я не бачу.
   
Re: Стратегія США в Україні
den

Давно вже хотіла спитати, ця гілка якраз підходить.
Пам'ятаєте на ФУПі завжди обговорювали результати Рамштайнів, що нам партнери нададуть.
В якийсь раз там було написано про літаки на 2024 рік. І обговорення тут цього моменту швидко заглохло, тому що на той момент 2022 року (але я не впевнена) було незрозуміло нащо літаки у 2024, коли війни вже не буде.
Було ж таке?
Отже виходить, що в тій самій Америці була довготривала стратегія цієї війни. Просто ми не могли повірити, що так надовго. І зараз, що виходить, що ми тільки на півдороги до закінчення?

На початку

В кращому випадку 20% шляху

   
Re: Стратегія США в Україні

На початку

В кращому випадку 20% шляху
У 2022 ми не розуміли наскільки це все затягнеться.
А в Америці не просто розуміли, а ще й мали стратегію, раз тоді спланували передачу літаків на 2024 рік. Про необхідність літаків на ФУПі волають з минулого року. А по плану тільки в цьому.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія