Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стратегія США в Україні

Re: Стратегія США в Україні

Американці не боягузи, американці ніколи не боялися битися.
Америка билася у Кореї зі сталіним, у якого вже була ядерна зброя,
зчєпилися з Хрущовим, 
билися у Вьетнамі, не боялися ні ракет ні ЯЗ.
билися у афгані, у Іраку, у Кувейті.
Байден ганьбить Америку.
Якщо лев не вийде і не рявкне , то світом будуть керувати хуйли, хуйли-пончікі, хуйли-сі, хусіти хуйли і всякі аятоли.

Лев вийшов і спробував рявкнути, але тут з усіх сторін пішло, кацапи, китайці і навіть Іран в'єбав через своїх проксі по американським базам. Лев подумав -ну його нах. Я вийшов і вороги мої стратегічно вже програли. Можна йти спати далі...

Останнє редагування: 8 квітня 2024 11:39:01 від Seroga
   
Re: Стратегія США в Україні

Лев мав лякати всіх грізним виглядом
С 30 аьрамсами и 2 Пэтриотами лев не рявкнул , а мявкнул. Причем очень тоненько...
   
Re: Стратегія США в Україні

С 30 аьрамсами и 2 Пэтриотами лев не рявкнул , а мявкнул. Причем очень тоненько...

Та ні, то він просто повітря зіпсував, коли обісрався  :gigi:
   
Re: Стратегія США в Україні

С 30 аьрамсами и 2 Пэтриотами лев не рявкнул , а мявкнул. Причем очень тоненько...
Или с 300 Брэдли, имея их около 5 тыс штук.
   
Re: Стратегія США в Україні

Якби Байден особисто ухвалював рішення (будь-які), то це принаймні було б зрозуміло та прогнозовано. А коли відповідальність розмазується серед кола радників, яких ніхто не обирав, то там починаються свої підкилимні ігри, і виходить так, що кожен радник може просувати свою точку зору , як результат, процес ухвалення рішень розтягується та гальмує.
   
Re: Стратегія США в Україні

С 30 аьрамсами и 2 Пэтриотами лев не рявкнул , а мявкнул. Причем очень тоненько...
Сама велика війна на суходолі після 2СВ, тим більше в Європі. США-дамо 31 Танк Абрамс. :facepalm1:

А якщо серйозно то здається що увесь світ дійсно відноситься до України як до бунтівної провінції росії. Бо логічно неможливо уявити таку слабку реакцію світу на агресію і геноцид. Росія спокійно продлвжує працювати на свою перемогу в ООН, хуйла вже хочуть запросити на G20,
ніхто не париться із-за погроз ядерної країни неядерній, хоча всі протоколи на цей випадок прописані і навіть Китай зобовязаний заступитися за Україну із-за загроз. Всі себе ведуть так ніби Україна це не справжня країна а якийсь бунтівний регіон, на який не розповсюджується більшість міжнародних законів та гарантій безпеки.  МАГАТЄ зробили заяву про якийсь дрон на криші ЗАЄС яку контролюють кацапи,  але мовчав перед агресією та небезпекою військових дій на території України де знаходиться 15 атомних реакторів.
І так у всьому...
Відношення як до курдів.

Останнє редагування: 8 квітня 2024 12:01:19 від Jivaquake
   
Re: Стратегія США в Україні

Згадайте, скільки разів нам пояснювали, що Байден не то мав на увазі  :gigi: Та я би такого радника звільнив у той самий день, буде якесь призначене лайно пояснювати світу, що президент не то мав на увазі, коли Хуйла називав вбивцею  :weep:
   
Re: Стратегія США в Україні

Якби Байден особисто ухвалював рішення (будь-які), то це принаймні було б зрозуміло та прогнозовано. А коли відповідальність розмазується серед кола радників, яких ніхто не обирав, то там починаються свої підкилимні ігри, і виходить так, що кожен радник може просувати свою точку зору , як результат, процес ухвалення рішень розтягується та гальмує.

Ти навіть яка концентрація влади у американського президента, він може правити тіки видаючи executive orders,
Вводити війська, бомбити кого завгодно.
Зараз просто Зелу викручують руки.
   
Re: Стратегія США в Україні

Сама велика війна на суходолі після 2СВ, тим більше в Європі. США-дамо 31 Танк Абрамс. :facepalm1:
А якщо серйозно то здається що увесь світ дійсно відноситься до України як до бунтівної провінції росії. Бо логічно неможливо уявити таку слабку реакцію світу на агресію і геноцид. Росія спокійно продлвжує працювати на свою перемогу в ООН, хуйла вже хочуть запросити на G20,
ніхто не париться.
Запарился уже здесь эти цифры приводить.
Штаты поставляли совку по Ленд Лизу примерно 7 тыс.тонн оружия в ДЕНЬ в 43 году и около 8 тыс тонн оружия в ДЕНЬ в 44 году.
Это примерно 130 абрамсов или 420 Брэдли в ДЕНЬ. Каждый сцуко день, 7 тыс тонн оружия. Вот что такое помощь в войне, если есть установка на Перемогу.
А не на вот это вот все...
   
Re: Стратегія США в Україні

Вот что такое помощь в войне, если есть установка на Перемогу.
А не на вот это вот все...

Установки на Перемогу в Штатів не було. Про це вони прямим текстом говорили.
   
Re: Стратегія США в Україні

Сама велика війна на суходолі після 2СВ, тим більше в Європі. США-дамо 31 Танк Абрамс. :facepalm1:

А якщо серйозно то здається що увесь світ дійсно відноситься до України як до бунтівної провінції росії. Бо логічно неможливо уявити таку слабку реакцію світу на агресію і геноцид. Росія спокійно продлвжує працювати на свою перемогу в ООН, хуйла вже хочуть запросити на G20,
ніхто не париться із-за погроз ядерної країни неядерній, хоча всі протоколи на цей випадок прописані і навіть Китай зобовязаний заступитися за Україну із-за загроз. Всі себе ведуть так ніби Україна це не справжня країна а якийсь бунтівний регіон, на який не розповсюджується більшість міжнародних законів та гарантій безпеки.  МАГАТЄ зробили заяву про якийсь дрон на криші ЗАЄС яку контролюють кацапи,  але мовчав перед агресією та небезпекою військових дій на території України де знаходиться 15 атомних реакторів.
І так у всьому...
Відношення як до курдів.

Давайте віддамо Судєти Гітлеру і фюрер заспокоїться . Ой давайте ще Австрію віддамо . Цеж було вже !
Як там кучма казав.
   
Re: Стратегія США в Україні

Запарился уже здесь эти цифры приводить.
Штаты поставляли совку по Ленд Лизу примерно 7 тыс.тонн оружия в ДЕНЬ в 43 году и около 8 тыс тонн оружия в ДЕНЬ в 44 году.
Это примерно 130 абрамсов или 420 Брэдли в ДЕНЬ. Каждый сцуко день, 7 тыс тонн оружия. Вот что такое помощь в войне, если есть установка на Перемогу.
А не на вот это вот все...
И кста, это я только про оружие. А суммарные поставки составляли 15 тыс тонн в День. Каждый сцуко божий День.
   
Re: Стратегія США в Україні

Установки на Перемогу в Штатів не було. Про це вони прямим текстом говорили.

Та це зрозуміло. Але тоді виникає логічне питання, а на хера нам це все? Я би з задоволенням подивився, як Байден захищає Нарву  :gigi:
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Та це зрозуміло. Але тоді виникає логічне питання, а на хера нам це все? Я би з задоволенням подивився, як Байден захищає Нарву  :gigi:
Іди братайся з кацапами, на нарву вони не підуть, бо НАТО, років 20 будуть переварювати Україну
   
Re: Стратегія США в Україні

Іди братайся з кацапами, на нарву вони не підуть, бо НАТО, років 20 будуть переварювати Україну

Мені з ними брататися не треба, вони самі в Україну прийшли і поки що з такою підтримкою ззовні не збираються відчеплюватися  :gigi:
   
Re: Стратегія США в Україні

Звісно, я розумію сподівання політиків країн НАТО, що Україна буде вічно битися з Рашкою, але воно так не працює, тому або хай впрягаються на повну або ідіть на хуй, українцям ще жити якось треба.
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Мені з ними брататися не треба, вони самі в Україну прийшли і поки що з такою підтримкою ззовні не збираються відчеплюватися  :gigi:
Чого тоді ниєш?
   
Re: Стратегія США в Україні
Ale

Звісно, я розумію сподівання політиків країн НАТО, що Україна буде вічно битися з Рашкою, але воно так не працює, тому або хай впрягаються на повну або ідіть на хуй, українцям ще жити якось треба.
І хто тобі дасть жити? Кацапи?)
   
Re: Стратегія США в Україні

І хто тобі дасть жити? Кацапи?

Отож  :facepalm:
   
Re: Стратегія США в Україні

Згадайте, скільки разів нам пояснювали, що Байден не то мав на увазі  :gigi: Та я би такого радника звільнив у той самий день, буде якесь призначене лайно пояснювати світу, що президент не то мав на увазі, коли Хуйла називав вбивцею  :weep:

ти плутаєш з папою римським  :punish:
   
Re: Стратегія США в Україні

І хто тобі дасть жити? Кацапи?)

Кацапи не дадуть, звісно, але що ти пропонуєш? Нема ресурсу - нема перемог, це буде поступовий відступ.
   
Re: Стратегія США в Україні

Нема ресурсу - нема перемог, це буде поступовий відступ.

Не слузати саліванів, по можливвості валити кацапську інфраструктуру на хній території.  Іншого виходу нема.
   
Re: Стратегія США в Україні

Не слузати саліванів, по можливвості валити кацапську інфраструктуру на хній території.  Іншого виходу нема.

так вонож гавкає під руку і гадить де може
   
Re: Стратегія США в Україні

Не слузати саліванів, по можливвості валити кацапську інфраструктуру на хній території.  Іншого виходу нема.

Я тільки за, але як це допоможе принаймні зупинити кацапів?
   
Re: Стратегія США в Україні

Я тільки за, але як це допоможе принаймні зупинити кацапів?

Якщо знайти їх найболючішу точку, не знаю. Порти нафтотермінали, чи ядерна тріада.
   
Re: Стратегія США в Україні

Якщо знайти їх найболючішу точку, не знаю. Порти нафтотермінали, чи ядерна тріада.

Це все нагадує поради мудрої сови, як захиститися від кота  :weep:
   
Re: Стратегія США в Україні

Я тільки за, але як це допоможе принаймні зупинити кацапів?

Ну ьо треба бути аналітиком рівня Вольтера  :D
   
Re: Стратегія США в Україні

Це все нагадує поради мудрої сови, як захиститися від кота  :weep:

Ну можна почекати, може Європа оговтається і включиться на повну.
Нема чарівного рішення.
Хто винен що байден таке лайно.
 
   
Re: Стратегія США в Україні

Штати потроху повернулися в ту ж позицію що і до війни -  "Єб№;%ться як хочете ,  але ні нашої вагомої зброї ні війська у себе не побачите"   .
 У випадку коли
  -штати зацікавлені в продовженні війни наскільки можливо але виключно чужими руками,зброєю,грошима
  - ми самі закінчити війну не можемо ,
 - підтримки  Єdропи і інших солідарних країн виглядає недостатньо
  Залишається , ну крім звісно останнього доводу типу терору всіх і вся навколо,  хіба піднебесна . Так ніби непогана альтернатива штатам у цій ситуації , неспа ?
   
Re: Стратегія США в Україні

Ні ну є один спосіб, але тут банять за це.
   
Re: Стратегія США в Україні

До речі, якби штатівськи стратеги не були клоунами, які війну бачили лише по cnn, то досить швидко знайшли б вірну стратегію, яка лежить на поверхні: асиметричний метод ведення війни за допомогою переваги в електронних технологіях, зокрема реб і дрони. Я сподіваюсь це ще американці не просрали і здатні зробити чіп модема, який би за характеристиками переважав те що роблять для радіокерованих іграшок на тайвані?
   
Re: Стратегія США в Україні

Штати потроху повернулися в ту ж позицію що і до війни -  "Єб№;%ться як хочете ,  але ні нашої вагомої зброї ні війська у себе не побачите"   .
 У випадку коли
  -штати зацікавлені в продовженні війни наскільки можливо але виключно чужими руками,зброєю,грошима
  - ми самі закінчити війну не можемо ,
 - підтримки  Єdропи і інших солідарних країн виглядає недостатньо
  Залишається , ну крім звісно останнього доводу типу терору всіх і вся навколо,  хіба піднебесна . Так ніби непогана альтернатива штатам у цій ситуації , неспа ?

Ну тоді можна сказати, що і політична вага США повертається до рівня того самого Парагваю. Він теж нам не буде надавати вагому підтримку  :gigi:
   
Re: Стратегія США в Україні

Ну тоді можна сказати, що і політична вага США повертається до рівня того самого Парагваю. Він теж нам не буде надавати вагому підтримку  :gigi:
власне. Зараз що парагвай що штати для нас мають одинакову вагу.
   
Re: Стратегія США в Україні

власне. Зараз що парагвай що штати для нас мають одинакову вагу.

Парагвай хоч не забороняє бити по НПЗ і не гарчить на Макрона
   
Re: Стратегія США в Україні

Ну можна почекати, може Європа оговтається і включиться на повну.

Не оговтається.
Варто подивитись на довбойобів, як A.I., які голосували за респів з криками "респи прийдуть - зброя піде", респи прийшли і повністю заблокували допомогу, а довбойоби, як A.I., звинувачують у всьому Байдена і продовжують рвати дупу за трампанзів. :fuck:

Жоден трампанзі на оговтався після того, як респи заблокували допомогу Україні.   :-G
   
Re: Стратегія США в Україні

Парагвай хоч не забороняє бити по НПЗ і не гарчить на Макрона
ну але тих хто гарчить і забороняє виглядає вже слухають так само як і парагвай.
   
Re: Стратегія США в Україні

Не оговтається.
Варто подивитись на довбойобів, як A.I., які голосували за респів з криками "респи прийдуть - зброя піде", респи прийшли і повністю заблокували допомогу, а довбойоби, як A.I., звинувачують у всьому Байдена і продовжують рвати дупу за трампанзів. :fuck:

Жоден трампанзі на оговтався після того, як респи заблокували допомогу Україні.   :-G
ну і яка нам різнияя хто там у тій курва гамериці -  довбойоб Трамп чи довбойоб Байден за перепрошенням ? Якщо їхні власні суперечки нам шкодять то тра шукати інших , більш передбачуваних партнерів. 
   
Re: Стратегія США в Україні

Не оговтається.

Чому? Європа зараз розширює свій ВПК, наприклад, вчора була новина, що в Румунії знову запускають якийсь завод для снарядів, закритий 15 років тому
   
Re: Стратегія США в Україні

власне. Зараз що парагвай що штати для нас мають одинакову вагу.

Я вже писав про те, що ми дійшли до абсурдної ситуації: країна, яка не надає допомогу, намагається координувати допомогу Україні, стримуючи інших  :weep:
   
Re: Стратегія США в Україні

Стратегія - переговори і залишити за хуйлом Крим, донецьку, луганську область, Запоріжжя-Херсон область мабуть теж
хз на рахунок ЄС і НАТО

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія