Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Суспільство розділилося на військових і цивільних

Опитування
А за кого ви в цьому суспільстві?
Всього проголосувало: 19
Військові  14 
 
 74% 
Цивільні  5 
 
 26% 




Зеленский в новому інтерв'ю сказав, що росіянам вдалося розділити українців на військових і цивільних(читай ухилянтів). І я помітив що в телеграм каналах під новинами про мобілізацію самі популярні емодзі це "клоун", "сердитий", "дизлайк". Звісно що частину цих емодзі можуть кремлеботи ставити, але раніше такого не помічав. А за кого ви в цьому суспільстві?
   
суспільство не може бути розділеним, бо тоді це не суспільство.
хтось помиляється або тупить.
   
Маячня
   
Навпаки, не розділилось, а объедналось
   
Нє.
Є ті кому "болить" і кому "не болить".
   
Re: Суспільство розділилося на військових і цивільних
TC

А де відповідь "опитування - гівно"?
   
болуканські гівно, а не опитування
і автор на рівні
   
Re: Суспільство розділилося на військових і цивільних

росіянам вдалося розділити українців на військових і цивільних(читай ухилянтів)

Чому це "цивільні = ухилянти"   ;o

Це ти тут нам капське ІПСО втираєш, чи шо?
   
До тих хто проголосував за "військових", а також тих хто відписали про те яка тема "гівно" лише одне питання.
Що саме вам заважає зараз піти і замінити тих хто уже більше 2х років в ЗСУ та Силах Оборони?
   
Re: Суспільство розділилося на військових і цивільних

Зеленский в новому інтерв'ю сказав, що росіянам вдалося розділити українців на військових і цивільних(читай ухилянтів). І я помітив що в телеграм каналах під новинами про мобілізацію самі популярні емодзі це "клоун", "сердитий", "дизлайк". Звісно що частину цих емодзі можуть кремлеботи ставити, але раніше такого не помічав. А за кого ви в цьому суспільстві?
За владу,бо вона від Бога. :) А чи вона цивільна чи військова-всеодно там верховна канцелярія ЙОГО ОП командує B-) .
   
Трохи є, насправді, в плані контактів цивільних і військових. Першим підсвідомо соромно, що ті за них воюють, а другі - трохи злі, шо ті їх не підміняють.
Я тому стараюсь спілкуватись з різними вояками, щоб не було цього розділення, ну і їм то треба
   
За владу,бо вона від Бога. :)
тобто за Януковича ти теж був?
   
Трохи є, насправді, в плані контактів цивільних і військових. Першим підсвідомо соромно, що ті за них воюють, а другі - трохи злі, шо ті їх не підміняють.
Я тому стараюсь спілкуватись з різними вояками, щоб не було цього розділення, ну і їм то треба
====================

Тебе військові до якої категорії відносять,цікаво? :shuffle:
   
для тих хто вважає опитування гівном: слухайте, не я ці слова сказав, а наш президент. до мене які претензії? опитування таке яка і тема. я бачу хтось не вважає що суспільство розділене, що це ІПСО. ну тоді президент України озвучує ІПСО. можна ховати голову в пісок, а можна обговорювати проблему відкрито. це тільки ваш вибір
   
====================

Тебе військові до якої категорії відносять,цікаво? :shuffle:
Не було наїздів ніяких.
   
Re: Суспільство розділилося на військових і цивільних

Війни виграють керівники країни - Сталін, Зеленський. Ліберастично-кацапська пропаганда кудахче про перемогу всупереч керманичам (Сталін іспугался, кококо, Зеленський шашлики, кококо), але справжні патріоти та освічені люди розуміють вирішальну роль Йосипа Вісаріоновича та Володимира Олександровича.
   
Re: Суспільство розділилося на військових і цивільних

Цитувати
російська пропаганда в цьому напрямку спрацювала. І вони підняли питання мобілізації. Вони зрозуміли чутливість цього питання, підняли його в українському суспільстві і на Заході. І воно спрацювало. Це питання почало ділити суспільство на тих, хто за, на тих, хто проти. На військових і цивільних.
В. О. Зеленський, ефір Телевізійного національного марафону "Єдині новини", 06.04.2024.
   
...До тих хто проголосував за "військових",


....Що саме вам заважає зараз піти і ....

...я за військових....

....возраст под 70. Но ежемесячно отдаём ( я и жена) - 200 грн, с нашей нищенской пенсии, на помощь всу...
   
Я б сказав про те що у мирних і цивільних різні потреби
Цивільні хочуть перемоги але не хочуть воювати
Військові хочуть ротації і щоб їм була зміна
Ось і все
   
Я за перемогу
   
Це не росія розділила, а влада зробила та накачала конфлікт між військовими та цивільними
   
Re: Суспільство розділилося на військових і цивільних
TC

Це не росія розділила, а влада зробила та накачала конфлікт між військовими та цивільними

Це яка саме влада "накачала конфлікт"?
   
Суспільство розділилося на нормальних людей і уєбанів. Топікстартер, очевидно, належить до уєбанів  8-)
   
Зеленский в новому інтерв'ю сказав, що росіянам вдалося
І знов "а я тут не прі чем". Це ж росіянам вдалося.
За всі 5 років він хоч у чомусь свою провину визнав?
   
Ще раніше писав, що Україна тримається завдяки окремій, обмеженій верстві населення, згодній і здатній воювати.
Подальше виокремлення і організація цієї верстви загалом не несе нам  в майбутньому нічого хорошого. Але українське суспільство своїм відношенням до мобілізації максимально прискорює цей процес.
   
За кого - тут питань й виникати не повинно. Набагато цікавіше - до якої категорії себе відносять ті чи інші дописувачі ))
   
Re: Суспільство розділилося на військових і цивільних

тобто за Януковича ти теж був?
:facepalm1: :D  З таких цявяхи робити-прямі і не гнуться-це про тебе якщо і цього не зрозумів правильно. B-)
   
Подальше виокремлення і організація цієї верстви загалом не несе нам  в майбутньому нічого хорошого. Але українське суспільство своїм відношенням до мобілізації максимально прискорює цей процес.


Взагалі не важливо що і як там буде як що Україна вистоїть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія