Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знову про безперебійне живлення е/е

Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Народ, а что произойдет, если все поставят себе дома зарядные станции или акумы с инверторами, у каждого такого гаджета мощность зарядки более 2 кВт. И вот после блекаута включается свет в многоэтажке, все включают бойлеры, стиралки, электроплиты, посудомойки, пылесосы, холодильники, и плюс к этому еще и начинают заряжать свои зарядные станции. Гаплык не настанет?

Доля зарядних станцій в споживанні буде напевно <5%
   
Доля зарядних станцій в споживанні буде напевно <5%

я не разделяю тут зарядные станции и акум+инвертор. В квартиру в многоэтажку либо то, либо другое. И то и другое жрет при зарядке (если конечно хочешь зарядить за пару часов успеть) более 2 кВт. Солнечные батареи — то все экзотика. В большинство квартир это не приткнешь. Я бы например с радостью, да и место под окнами полно, но когда квартиру покупал, специально искал, чтоб не на юг-юго-запад выходила — не с нашим теплеющим климатом такое уже. У меня все на восток выходит. И толку для СЭС с того востока даже не зимой, а уже с осени — никакого.

Поэтому считаю, что если народ начнет массово в многоэтажках делать себе энергозабезбечення, то это будут именно зарядные станции.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Глянув, виходить 240 баксів за 100Аг 12В, тобто 9600 грн
Ну так я від початку писав про таку ціну. Можна трохи почекати. Щось мені підказує, що алі може почати роздавати купони з приводу закінчення весни. 11.11 на купівлі акумулятора і інвертора купонами оплатив 70 баксів. Зараз такого не буде, але...
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Я писав саме за нові,бо вживаною таку техніку на олх можна брати хіба що у дуже перевірених людей
Ризики є всюди.
Я купив штук 10 , проблем небуло. Це видно по продавцю чи не кидала, плюс олх доставка з можливістю перевірки рішає всі питання. На новій пошті можна включити, дати навантаження і перевірити чи працює функціонал, йде зарядка ітп.  В багатьох людей ті станції минулий рік пилюкою припадали, А ресурс акума там тисячі циклів.

Але зараз халява закінчилась.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Народ, а что произойдет, если все поставят себе дома зарядные станции или акумы с инверторами, у каждого такого гаджета мощность зарядки более 2 кВт. И вот после блекаута включается свет в многоэтажке, все включают бойлеры, стиралки, электроплиты, посудомойки, пылесосы, холодильники, и плюс к этому еще и начинают заряжать свои зарядные станции. Гаплык не настанет?

Не настане, бо потужність зарядки 2кВт то ніфіга не мало.
Такий сетап це 48в інвертори і кілька зарядних станцій великої потужності,  буде коштувати від 50к гривень і стоятиме далееееко не всюди.

А в більшості інших варіантів потужність зарядки 400-1000 Вт
   
Не настане, бо потужність зарядки 2кВт то ніфіга не мало.
Такий сетап це 48в інвертори і кілька зарядних станцій великої потужності,  буде коштувати від 50к гривень і стоятиме далееееко не всюди.

А в більшості інших варіантів потужність зарядки 400-1000 Вт

Боюсь, что зимой все, что дешевле 50к, будет до жопы. Хотелось бы ошибаться...
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Боюсь, что зимой все, что дешевле 50к, будет до жопы. Хотелось бы ошибаться...
Не треба скиглити, у владі міцні професіонали і головне ще ніколи не було щоб ніяк не було  [A]
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
den

Боюсь, что зимой все, что дешевле 50к, будет до жопы. Хотелось бы ошибаться...

Для світла та ноута з інтернетом вистачить
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Боюсь, что зимой все, что дешевле 50к, будет до жопы. Хотелось бы ошибаться...

Будемо вчитися заощаджувати ЕЕ...
Без теплих підлог, бойлерів, повного електрочайника заради однії кружки, тощо.

І ви вже визначиться - якщо до 50к до жопи, а від 50к покладуть енергетику своїми 2кВт зарядками - то все, виходу немає )))
Хіба скидатися підїздом/будинком на дизель-генератор та пальне до нього.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Будемо вчитися заощаджувати ЕЕ...
Без теплих підлог, бойлерів, повного електрочайника заради однії кружки, тощо.

І ви вже визначиться - якщо до 50к до жопи, а від 50к покладуть енергетику своїми 2кВт зарядками - то все, виходу немає )))
Хіба скидатися підїздом/будинком на дизель-генератор та пальне до нього.

Теплу електро підлогу не використовував і в цю зиму, хоча відключень не було.  Кондиціонер як виключив 2 року тому, то також не використовував, та не планую це робити. Є електродуховка... але знайшов в запасах газову, не таку зручну, але .... буду її використовувати.  Так... треба заощаджувати, комфортом будемо насолоджуватись колись в майбутньому.

Але, всі магазини мають зараз генератори, всі критичні установи, лікарні та інші також, аптеки, якісь важливі офіси, заправки, провайдери інтернет і інші. Такого не було в першу зиму війни. Тому так... домашнього комфорту можливо буде не вистачати, але ... не все так погано  (на мій погляд)

Останнє редагування: 22 травня 2024 21:54:39 від olegan
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Теплу електро підлогу не використовував і в цю зиму, хоча відключень не було.  Кондиціонер як виключив 2 року тому, то також не використовував, та не планую це робити. Є електродуховка... але знайшов в запасах газову, не таку зручну, але .... буду її використовувати.  Так... треба заощаджувати, комфортом будемо насолоджуватись колись в майбутньому.

Але, всі магазини мають зараз генератори, всі критичні установи, лікарні та інші також, аптеки, якісь важливі офіси, заправки, провайдери інтернет і інші. Такого не було в першу зиму війни. Тому так... домашнього комфорту можливо буде не вистачати, але ... не все так погано  (на мій погляд)
Це якщо взимку, та й і зараз, грфіки збережуться такі як є. Але в мене оптимізму щодо цього мало. Якщо ж світло буде по 4 години на добу - буде срака всім
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Це якщо взимку, та й і зараз, грфіки збережуться такі як є. Але в мене оптимізму щодо цього мало. Якщо ж світло буде по 4 години на добу - буде срака всім

Срака, то коли взимку нема тепла...
А якщо є тепло і дають світло два рази на день по 2 години - то значна незручність, але не срака....
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Це якщо взимку, та й і зараз, грфіки збережуться такі як є. Але в мене оптимізму щодо цього мало. Якщо ж світло буде по 4 години на добу - буде срака всім

Ну я про це і пишу. Як що кожен зробить крок, відключить те що робить комфорт, але все ж може не використовуватись.. . то можливо графіки будуть більш гуманними. Але як що один це зробить, а інший буде казати... хай інші роблять, а мене це не стосується... то це як раз шлях в нікуди.
Але звісно.... держава має також бути дуже оперативною.... як що є можливість зняти якісь мита, надати якісь кредити на автономні, гібридні системи, це було б дуже добре...
наприклад я маю досить непогану автономність, але як би мені надали можливість зробити гібридну станцію саме в кредит (умови якого мають значення), то я б це зробив. Та скоріше всього мав би можливість надлишок віддавати в мережу.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Ну я про це і пишу. Як що кожен зробить крок, відключить те що робить комфорт, але все ж може не використовуватись.. . то можливо графіки будуть більш гуманними. Але як що один це зробить, а інший буде казати... хай інші роблять, а мене це не стосується... то це як раз шлях в нікуди.
Але звісно.... держава має також бути дуже оперативною.... як що є можливість зняти якісь мита, надати якісь кредити на автономні, гібридні системи, це було б дуже добре...
наприклад я маю досить непогану автономність, але як би мені надали можливість зробити гібридну станцію саме в кредит (умови якого мають значення), то я б це зробив. Та скоріше всього мав би можливість надлишок віддавати в мережу.

Вони вже знімали мита в 22-му, потім впаяли назад. Чекай, зараз ще акцизи на паливо піднімуть, буде бенз по 70 грн літр
   
Ну я про це і пишу. Як що кожен зробить крок, відключить те що робить комфорт, але все ж може не використовуватись.. . то можливо графіки будуть більш гуманними. Але як що один це зробить, а інший буде казати... хай інші роблять, а мене це не стосується... то це як раз шлях в нікуди.
Але звісно.... держава має також бути дуже оперативною.... як що є можливість зняти якісь мита, надати якісь кредити на автономні, гібридні системи, це було б дуже добре...
наприклад я маю досить непогану автономність, але як би мені надали можливість зробити гібридну станцію саме в кредит (умови якого мають значення), то я б це зробив. Та скоріше всього мав би можливість надлишок віддавати в мережу.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Вони вже знімали мита в 22-му, потім впаяли назад. Чекай, зараз ще акцизи на паливо піднімуть, буде бенз по 70 грн літр

Ти колись бачив в сучасній Україні, щоб коли ціни на паливо підіймались, в містах було менше авто? На мій погляд, тільки більшає. Тому ... якось не знаю як коментувати.  Маю дизельну машину, маю дизельний генератор. Менше буду, мабуть, їздити, як що буду потребувати, щоб працював генератор.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Схоже, ціни на зарядні станції ростуть
Zendure v4600 ще кілька днів тому було повно пропозицій 76-90 тис. Сьогодні менше 110 вже нема
   
Схоже, ціни на зарядні станції ростуть
Zendure v4600 ще кілька днів тому було повно пропозицій 76-90 тис. Сьогодні менше 110 вже нема

Ростуть. я взяв,як додаткову, собі Екоплей 2400. Взяв за 32 тисячі місяць назад. Зараз така від 45 тисяч і пропозицій не так вже і багато
   
Схоже, ціни на зарядні станції ростуть
Zendure v4600 ще кілька днів тому було повно пропозицій 76-90 тис. Сьогодні менше 110 вже нема

Як варіант, я б подивився ще на Ecoplay SYD3600/ 3.6 Квт, 3840 Вт/г
Є на ОЛХ зараз за 65 тис грн. В мене є станції і Зендуре,і Екоплей,то останні в роботі більше подобаються
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

у каждого такого гаджета мощность зарядки более 2 кВт.
Задувати електрику в аккум зі швидкістю 1С - така собі ідея навіть для залізофосфатних. Хіба від великої бехвиході, коли пофігу на ресурс. Але так вміє мало яка зарядна станція і далеко не всі підряд інвертори.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Zendure v4600 заряджається від розетки на 2.8kW
В Zendure v6400 взагалі якісь напівтвердотільні акуми а не залізофосфатні. Начебто на більших потужностях можуть заряджатися.
Обидві взагалі трактуються як "каністра для електромобіля". В комплектації навіть спецкабель йде, і порт є відповідний.
Щось же ж вони собі там думали, розробники
   
Zendure v4600 заряджається від розетки на 2.8kW
В Zendure v6400 взагалі якісь напівтвердотільні акуми а не залізофосфатні. Начебто на більших потужностях можуть заряджатися.
Обидві взагалі трактуються як "каністра для електромобіля". В комплектації навіть спецкабель йде, і порт є відповідний.
Щось же ж вони собі там думали, розробники

це все на словах виробника. я користуюсь зараз Зендуре 1500 з зарядним струмом в 1700. непогана станція, але якась сира-нестабільна,якщо порівнювати її з екофлоу дельта або екоплей,які я теж маю
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

1С - то про зарядний струм окремо взятої комірки.
При паралельному з'єднані 2х вже буде 0,5С і т.д.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

1С - то про зарядний струм окремо взятої комірки.
При паралельному з'єднані 2х вже буде 0,5С і т.д.

Коли у вас аккум 12в з 4 послідовних комірок lifepo4 100Ah, то він є 12в акк з ємністю 100Аг і його 1С струм 100А.
Якщо замість кожної комірки поставити 2 паралельні по 50Аг, буде також 12в акк з ємністю 100Аг і 1С струмом 100А. В кожної комірки буде 50А струм і віе теж буде для неї 1С струм.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Коли у вас аккум 12в з 4 послідовних комірок lifepo4 100Ah, то він є 12в акк з ємністю 100Аг і його 1С струм 100А.
Якщо замість кожної комірки поставити 2 паралельні по 50Аг, буде також 12в акк з ємністю 100Аг і 1С струмом 100А. В кожної комірки буде 50А струм і віе теж буде для неї 1С струм.

Йшлось про критичну величину струму заряду для окремої комірки...
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

У кого є досвід експлуатації сонячних панелей? Вхід інвертора 150-450в. Що порекомендуєте щоб перекрити мінімум і потім була можливість добрати до 6квт
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
Ale

Взагалі то в селі у кожного вже є батарея з ДБЖ на котел і холодильник плюс генератор
Головне щоб був газ)
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Взагалі то в селі у кожного вже є батарея з ДБЖ на котел і холодильник плюс генератор
Головне щоб був газ)

Газ далеко не у всіх.
Часто підключення від труби по вулиці коштує дорожче ніж будинок.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е


Дивились?

Я приємно здивований, невже є хтось хто розуміє про що говорить.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
Ale

Газ далеко не у всіх.
Часто підключення від труби по вулиці коштує дорожче ніж будинок.
Ну як газу нема - то треба дивитися на теплові насоси сонячні панелі та акуми - коштувати буде не набагато дешевше)
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Ну як газу нема - то треба дивитися на теплові насоси сонячні панелі та акуми - коштувати буде не набагато дешевше)

в рази дешевше, але взимку з сонцем проблеми
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

це все на словах виробника. я користуюсь зараз Зендуре 1500 з зарядним струмом в 1700. непогана станція, але якась сира-нестабільна,якщо порівнювати її з екофлоу дельта або екоплей,які я теж маю

У мене Zendure SuperBase 1000M
заряджається довго. Штатна зарядка + зарядка через автомобільний прикурювач десь 4 години
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Ну як газу нема - то треба дивитися на теплові насоси сонячні панелі та акуми - коштувати буде не набагато дешевше)
Теплові насоси не можуть бути єдиним джерелом тепла, бо потужність та ККД залежать обратно пропорційно від зовнішніх температур, отже коли тепло найпотрібне, його нема і воно дороге.

Як не мати обмеження бюджету то я б на зараз радив тепловий насос, дизельного котла, 6-10 кубів ємність та дг.
   
У мене Zendure SuperBase 1000M
заряджається довго. Штатна зарядка + зарядка через автомобільний прикурювач десь 4 години

Заряджається Superbase 1500 швидше,ніж дві години. але там вистачає інших дрібних косяків
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Ще раз нагадаю що солярка надійніше, бо хєр знає годину чи дві воно буде в осені те світло  :dance:
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
Ale

Ще раз нагадаю що солярка надійніше, бо хєр знає годину чи дві воно буде в осені те світло  :dance:
Зараз акциз піднімуть - порахуй скільки піде солярки)
Хоча так надійніше)
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
den

https://youtu.be/YFGkxlScM3k
Дивились?

Я приємно здивований, невже є хтось хто розуміє про що говорить.

Так
Цікаві тези і ефір

Вчора ще був з директором ясно

Схожі думки у обох
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
den

Для опалення можна лпг зробити

Ємність закопати
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Для опалення можна лпг зробити

Ємність закопати
Можна вле ККД побутового генератора на пропані 18% а на солярці 35% рахуйте  :beach:
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
den

Можна вле ККД побутового генератора на пропані 18% а на солярці 35% рахуйте  :beach:

Дивно
Газ ніби краще ККД дає за мазути дизелі

П.с. електрику варто генерувати без генератора по максимуму
Або зберігати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія