Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знову про безперебійне живлення е/е

Re: Знову про безперебійне живлення е/е

а хтось ціни на ббж/інвертори/акуми/зарядні станції моніторив? пішов рух вгору?
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

а хтось ціни на ббж/інвертори/акуми/зарядні станції моніторив? пішов рух вгору?
У китайців десь місяць тому акумулятори подешевшали. Інвертори/зарядні станції на тому ж рівні, що і раніше. В Україні все це трохи подорожчало. Поки що не сильно.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

а хтось ціни на ббж/інвертори/акуми/зарядні станції моніторив? пішов рух вгору?

екофлошка на 500, шо була по 18-19 тепер по 22-23

хоча залежить від міста

Запор і Харків там по 28-29 тис

Останнє редагування: 21 травня 2024 14:15:21 від DFMB
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
N88

а хтось ціни на ббж/інвертори/акуми/зарядні станції моніторив? пішов рух вгору?

Велика конкуренція і наявність, тому практично ні.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Велика конкуренція і наявність, тому практично ні.

Це добре, що нема ажіотажу. Думав ще LiFePo4 акум прикупити
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Це добре, що нема ажіотажу. Думав ще LiFePo4 акум прикупити
Була пара зайвих LiFePo4 12В 100А*год. Продавав на OLX по ціні китайців. Без свого профіту. Довго висіли. Пару тижнів тому кількість переглядів зросла в десятки разів. Забрали обидва дуже швидко.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Була пара зайвих LiFePo4 12В 100А*год. Продавав на OLX по ціні китайців. Без свого профіту. Довго висіли. Пару тижнів тому кількість переглядів зросла в десятки разів. Забрали обидва дуже швидко.

По чому пішли?
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

По чому пішли?
9600. Але це були точно не підробки. Купував в офіційному магазині на алі. Ємність тестував сам.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

9600. Але це були точно не підробки. Купував в офіційному магазині на алі. Ємність тестував сам.

Знайшов за 9800, але я в них баран


https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/akb-lifepo4-12v-100ah-s-bluetooth-5-xiaoxiangelectric-1-28kvtt-g-IDUb90p.html?reason=observed_ad
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Знайшов за 9800, але я в них баран
Там інформація лише про бмс. Хто виробник акумулятора - невідомо.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Там інформація лише про бмс. Хто виробник акумулятора - невідомо.

Якийсь XiaoXiangElectric. Хз що то.
Ще один надибав, відпишіть як хто в курсі

https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/akumulyator-lifepo4-12v-100ah-IDTc4ay.html?reason=observed_ad
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Якийсь XiaoXiangElectric
Ні, це виробник бмс. Немає у них акумуляторів.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Ні, це виробник бмс. Немає у них акумуляторів.

Значить якась куєта. А той другий як? Не в курсі?
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Не в курсі?
Ні.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
N88

Якийсь XiaoXiangElectric. Хз що то.
Ще один надибав, відпишіть як хто в курсі

https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/akumulyator-lifepo4-12v-100ah-IDTc4ay.html?reason=observed_ad

Це ж фото корпусу.
Основне - всередині.

Якщо трохи є руки і мізки - купіть окремо елементи, БМС та зберіть.
На ютубі повно роліків.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Це ж фото корпусу.
Основне - всередині.

Якщо трохи є руки і мізки - купіть окремо елементи, БМС та зберіть.
На ютубі повно роліків.

Руки є, але треба курити питання. А часу не дуже цим займатись
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Це ж фото корпусу.
Основне - всередині.

Якщо трохи є руки і мізки - купіть окремо елементи, БМС та зберіть.
На ютубі повно роліків.

Вважаю, що різниці великої не буде, між тим щоб купити готовий аккум ( богато хто цім займається) та тім що ти сам зробиш.  Чому....  (думки в голос) 1) ті  хто робить збірку, частіше всього закуповують елементи гуртом у перевірених продавців,  як що я, наприклад вийду на ринок, то купувати буду умовно за більшу ціну ті самі елементи.  2) гарантія... більшість  дає гарантію та за неї відповідають, тому збірки частіше всього якісні, ну як що звісно не купувати хрін знає де. Можливо зробити самому також якісно? звісно можливо... але це також буде плюс/мінус в ту ціну, що пропонує ринок.  На мій погляд, може бути звісно економія, але вона не дуже суттєва, та під свій ризик, що може не виправдати зусилля.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Вважаю, що різниці великої не буде, між тим щоб купити готовий аккум ( богато хто цім займається) та тім що ти сам зробиш.  Чому....  (думки в голос) 1) ті  хто робить збірку, частіше всього закуповують елементи гуртом у перевірених продавців,  як що я, наприклад вийду на ринок, то купувати буду умовно за більшу ціну ті самі елементи.  2) гарантія... більшість  дає гарантію та за неї відповідають, тому збірки частіше всього якісні, ну як що звісно не купувати хрін знає де. Можливо зробити самому також якісно? звісно можливо... але це також буде плюс/мінус в ту ціну, що пропонує ринок.  На мій погляд, може бути звісно економія, але вона не дуже суттєва, та під свій ризик, що може не виправдати зусилля.

Теж аргумент
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Вважаю, що різниці великої не буде, між тим щоб купити готовий аккум ( богато хто цім займається) та тім що ти сам зробиш.  Чому....  (думки в голос) 1) ті  хто робить збірку, частіше всього закуповують елементи гуртом у перевірених продавців,  як що я, наприклад вийду на ринок, то купувати буду умовно за більшу ціну ті самі елементи.  2) гарантія... більшість  дає гарантію та за неї відповідають, тому збірки частіше всього якісні, ну як що звісно не купувати хрін знає де. Можливо зробити самому також якісно? звісно можливо... але це також буде плюс/мінус в ту ціну, що пропонує ринок.  На мій погляд, може бути звісно економія, але вона не дуже суттєва, та під свій ризик, що може не виправдати зусилля.

Вважайте.
Але готові в корпусах 12в аккумів з Китаю часом мають не 4 нові заводські ячейки, а якийсь б/у хлам з розбірки...
Гляньте в ютубі

Тож питання як знати який виробник збирає з норм ячейок з норм БМС
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Вважайте.
Але готові в корпусах 12в аккумів з Китаю часом мають не 4 нові заводські ячейки, а якийсь б/у хлам з розбірки...
Гляньте в ютубі

Тож питання як знати який виробник збирає з норм ячейок з норм БМС

Поки нагуглив, що TLSWATT - лайно
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Вважайте.
Але готові в корпусах 12в аккумів з Китаю часом мають не 4 нові заводські ячейки, а якийсь б/у хлам з розбірки...
Гляньте в ютубі
Тож питання як знати який виробник збирає з норм ячейок з норм БМС

до чого тут аккуми з китаю? ти ви побачили що я писав про них?  я про українську збірку, її багато пропонують. Та вони тут, та до них ви можете звернутись та з них "спитати"... тому частіше всього в нас доволі багато якісних майстерень по цьому питанню. 
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Поки нагуглив, що TLSWATT - лайно
Так. А jsdsolar норм. Правда бмс у них дешманська. Комірки нові і призматичні. Але час від часу трапляються не збалансовані. Наразі є на складі в Бориспільському районі по $240. Якщо є час і натхнення можнв замовити у Арьяна (nkon.nl). Перевірений продавець. Купував у нього десь з 2012 року різне. Комірки не дуже дорогі, якісні. Але терміни трохи завеликі. Плюс треба бмс, дроти, клеми,  прокладки з стеклотекстоліта, який не який корпус.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Так. А jsdsolar норм. Правда бмс у них дешманська. Комірки нові і призматичні. Але час від часу трапляються не збалансовані. Наразі є на складі в Бориспільському районі по $240. Якщо є час і натхнення можнв замовити у Арьяна (nkon.nl). Перевірений продавець. Купував у нього десь з 2012 року різне. Комірки не дуже дорогі, якісні. Але терміни трохи завеликі. Плюс треба бмс, дроти, клеми,  прокладки з стеклотекстоліта, який не який корпус.

Таке відео нарив. Ніби як tslwatt i jsdsolar - одне і теж саме лайно. Чи то підробки, я хз

   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Jsdsolar норм і їх підробляють, що говорить про якість. В оф магазині треба купувати на алі. Склад в Києві є. На олх є певні ризики.

Я буду робити сам. Вже замовив комірки eve grade a 230ah, з nkon.nl, бмс вже є jikong з блютузом, текстоліт купив в Харкові, дешевше чим на алі, силіконові дроти на алі, гнучкі перемички там же, корпус ДСП на віярі замовив. З фанери чи ДСП повно людей робить, норм. Хоча краще металевий але важко знайти готовий.
Ще трохи дрібниць..Загалом там нема вищої математики, в ютубі англомовному повно детальних відео.

Короче 6квт батарея  24v/230ah готова получається 700$.

Але це суто стаціонарний варіант, вага біля 35кг. Для мобільного варіанту треба корпус мудрити нормальний.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Таке відео нарив. Ніби як tslwatt i jsdsolar - одне і теж саме лайно. Чи то підробки, я хз
Насправді tslwatt клеїв етикетки jsdsolar на свої акумулятори прямо зверху своїх.
В магазині jsdsolar такого немає. Комірки нові і призматичні. Ємність відповідає заявленій *- 2%.
У tslwatt комірки бу пакети. Ємність 80..85 А*год при заявлених 100.
Але контори, дійсно споріднені, хоча jsdsolsr від tslwatt відхрещується усіма силами.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

та я вже хз, що робити. може і замовлю собі компоненти під збірку. Якийсь лютий трешак з тими готовими
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Jsdsolar норм і їх підробляють, що говорить про якість. В оф магазині треба купувати на алі. Склад в Києві є. На олх є певні ризики.


в тому відосі чувак каже, що покупець замовляв на алі
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Через масові відключення електроенергії попит на зарядні станції протягом минулого тижня зріс більш ніж у вісім разів.

Про це повідомляє пресслужба мережі торгових центрів "Епіцентр".

"Вже після перших повідомлень про запровадження графіків відключень в регіонах інтерес до покупки зарядних станцій суттєво збільшився. Проте найбільший стрибок продажів відбувся у четвер - після перших масових відключень по всій країні.

Так, 16 травня попит на зарядні станції зріс у 14 разів у порівнянні з попереднім тижнем, а наступного дня, у п'ятницю - майже у 15. За результатами тижня приріст становив понад 700% (або у 8 разів більше)", - заявили в "Епіцентрі".
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Так, 16 травня попит на зарядні станції зріс у 14 разів у порівнянні з попереднім тижнем, а наступного дня, у п'ятницю - майже у 15. За результатами тижня приріст становив понад 700% (або у 8 разів більше)", - заявили в "Епіцентрі".


Баригі косять капусту
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

в тому відосі чувак каже, що покупець замовляв на алі
На алі, але в продавця тслватт. У jsdsolar теж можуть бути деякі косяки, але комірки нові і призматичні. Це гарантовано.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

На алі, але в продавця тслватт. У jsdsolar теж можуть бути деякі косяки, але комірки нові і призматичні. Це гарантовано.

маєш лінку на їх магазин?
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

маєш лінку на їх магазин?
Тю. https://aliexpress.com/item/1005005309339650.html
Тільки перед замовленням про всяк випадок спитай про наявність на складі в Україні.
Може таки краще у nkon? Якщо є час та натхнення.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Тю. https://aliexpress.com/item/1005005309339650.html
Тільки перед замовленням про всяк випадок спитай про наявність на складі в Україні.
Може таки краще у nkon? Якщо є час та натхнення.


подивлюсь , що по цінам виходить. як різниця невелика, то краще самому зібрати
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Глянув, виходить 240 баксів за 100Аг 12В, тобто 9600 грн
   
екофлошка на 500, шо була по 18-19 тепер по 22-23

хоча залежить від міста

Запор і Харків там по 28-29 тис

Якщо це Рівер 2 Макс,то її можна було навіть за 15 знайти
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Якщо це Рівер 2 Макс,то її можна було навіть за 15 знайти

Я з січня по березень купував на олх ці river 2 max і bluetti eb55. Для донатів.
Так от легке беу або офіційний рефарбішед получався 7000-9000. А після першого серйозного обстрілу, по-моєму в кінці березня, ціни на них зросли. Люди перестали скидати за безцінь. Зараз нижче 12 щось недуже получається знайти легке беу river 2 max.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

подивлюсь , що по цінам виходить. як різниця невелика, то краще самому зібрати

Чим менша батарея тим менша різниця. Якщо мова про ту 12v100ah jsdsolar за 9600, то я б купував і не думав. Але тіки в official store  на алі, вище лінк скинули. 
Самому там тільки ті 4 елементи 110-120 євро вийдуть, А ще корпус, бмс, дроти ітп, короче економія незначна, воно того не варте.


Самому вигідно щось значно більше зібрати, типу 24/230ah, 24/314ah
   
Чим менша батарея тим менша різниця. Якщо мова про ту 12v100ah jsdsolar за 9600, то я б купував і не думав. Але тіки в official store  на алі, вище лінк скинули. 
Самому там тільки ті 4 елементи 110-120 євро вийдуть, А ще корпус, бмс, дроти ітп, короче економія незначна, воно того не варте.


Самому вигідно щось значно більше зібрати, типу 24/230ah, 24/314ah

фабричний аккум(якщо ми не говоримо за якийсь шлак)-це все ж таки фабричний аккум. тому так, при різниці в пару тисяч гривень  я б навіть не пробував щось ліпити,а одразу брав би готовий
   
Я з січня по березень купував на олх ці river 2 max і bluetti eb55. Для донатів.
Так от легке беу або офіційний рефарбішед получався 7000-9000. А після першого серйозного обстрілу, по-моєму в кінці березня, ціни на них зросли. Люди перестали скидати за безцінь. Зараз нижче 12 щось недуже получається знайти легке беу river 2 max.

Я писав саме за нові,бо вживаною таку техніку на олх можна брати хіба що у дуже перевірених людей
   
Народ, а что произойдет, если все поставят себе дома зарядные станции или акумы с инверторами, у каждого такого гаджета мощность зарядки более 2 кВт. И вот после блекаута включается свет в многоэтажке, все включают бойлеры, стиралки, электроплиты, посудомойки, пылесосы, холодильники, и плюс к этому еще и начинают заряжать свои зарядные станции. Гаплык не настанет?
   

Цю тему переглядають:

zamarstyniv, Olegik, John Wayne і 9 гостей
 
Повна версія