Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знову про безперебійне живлення е/е

Re: Знову про безперебійне живлення е/е
PAL

нібито вже почали відновлювать подачу електрики
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Акумулятори тепер швидко здорожчають?
Поки що всюди дешевшають. Навіть китайські LiFiPo4 зі складу в Україні за останній місяць подешевшали на 20% приблизно.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Купив в минулої осені 4 кВт інверторний газо/бензиновий генератор, заповнив балон на 40 літрів і два балона по 30 + 50 літрів бензину, ну і до котла аккум з інвертором на 180 А. За зиму жодного разу не заводив, думав дарма витратив гроші - каци думку змінили..
Щодо дизельної генерації, на морозі завезти дизель ще той квест, імхо генерація 1 кВт на пропані простіше і дешевше.

Я тому вище писав - генератором треба пиркати хоч раз на півроку. В ідеалі - кожен місяць
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
N88

Я тому вище писав - генератором треба пиркати хоч раз на півроку. В ідеалі - кожен місяць

Накрайняк просто прокрутити шворкою кілька разів щоб змазати.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Замовив ще одну батарейку на 3,4 кВт/год
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Купив в минулої осені 4 кВт інверторний газо/бензиновий генератор, заповнив балон на 40 літрів і два балона по 30 + 50 літрів бензину, ну і до котла аккум з інвертором на 180 А. За зиму жодного разу не заводив, думав дарма витратив гроші - каци думку змінили..
Щодо дизельної генерації, на морозі завезти дизель ще той квест, імхо генерація 1 кВт на пропані простіше і дешевше.

Дивне в вас бачення дизель-генераторів. 1) Сучасні мають свічку накалу, та завести не важко. 2) не сучасні працювали й при -40, є можливість заводити. треба знати як, та й все.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Накрайняк просто прокрутити шворкою кілька разів щоб змазати.

Недостатньо. Найгірше, це коли висихає паливна система, тоді великі проблеми запустити двигун
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
PAL

Недостатньо. Найгірше, це коли висихає паливна система, тоді великі проблеми запустити двигун

для цього люди придумали бензонасос  :laugh:
там такий важельок є, що підкачує паливо
Тобто треба йти за процедурою першого запуску від виробника: спочатку підкачать паливо, потім за шворгалку смикать
От якщо генератор зі стартером, тоді да, там так просто не вийде
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

В зв'язку з тим що вже зараз майже кожного дня таке

Показати зображення...
Питання:
Як з найменшими затратами організувати живлення хоча б на 8 годин в день з повною зарядкою вночі.
Споживачі:
- холодильник
- іноді насосна станція
- ноут, роутер, локальне освітлення

Дехто пропонує б/у елементи від електромобіля взяти.
У кого є досвід?

   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

От якщо генератор зі стартером, тоді да, там так просто не вийде


Там що, бензонасоса нема?  :)
А як машини зі стартером заводять якщо в карбюраторі бензину немає?
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

для цього люди придумали бензонасос  :laugh:
там такий важельок є, що підкачує паливо
Тобто треба йти за процедурою першого запуску від виробника: спочатку підкачать паливо, потім за шворгалку смикать
От якщо генератор зі стартером, тоді да, там так просто не вийде

Ну ти спробуй запустити гєну після року чи більше простоїв. Без сервісу не обійдеться
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Тестував зендуру, справляється покищо :)
Поки єдиний мінус, що повільно заряджається
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Зараз піднімуть тариф до 10 гривень і всі ці дури будуть давати електрики за ціною генератора
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Зараз піднімуть тариф до 10 гривень і всі ці дури будуть давати електрики за ціною генератора
Писали про 3,5-4 грн/квт
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Зараз піднімуть тариф до 10 гривень і всі ці дури будуть давати електрики за ціною генератора

Генератор дає дорожче ніж за 10 грн. Десь ближче до 15-20.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Генератор дає дорожче ніж за 10 грн. Десь ближче до 15-20.

думаю це тимчасове явище, шкода енергосистемі нанесена така, що без вільного від регуляцій ринку ніяких шансів на відновлення нема.

А дрібний інвестор, який хоче побудувати скажемо 500Квт на пелеті чи газу не буде заходити на зарегульований ринок ну і звісно він не буде чекати 25 років щоб повернути свої гроші.

Я довго праціював в африці, там в кожного газди свій дизель, а по вулиці 5 енергопостачальникі в з різними тарифами.

Вже в нас не буде як у європі, відключення залишаться  з нами на десятиріччя.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

думаю це тимчасове явище, шкода енергосистемі нанесена така, що без вільного від регуляцій ринку ніяких шансів на відновлення нема.

А дрібний інвестор, який хоче побудувати скажемо 500Квт на пелеті чи газу не буде заходити на зарегульований ринок ну і звісно він не буде чекати 25 років щоб повернути свої гроші.

Я довго праціював в африці, там в кожного газди свій дизель, а по вулиці 5 енергопостачальникі в з різними тарифами.

Вже в нас не буде як у європі, відключення залишаться  з нами на десятиріччя.

і який тариф ти прогнозуєшь щоб інвестор зайшов ?
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

і який тариф ти прогнозуєшь щоб інвестор зайшов ?
не готовий сказати, бо ринку немає, зрозуміло що в рази більше від тих що маємо зараз і меньше ніж з бензоненератора.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Прикупив новий інвертор Елім ПНК 12-600 за дуже хорошою ціною. Воно кагбе і не дуже треба, але хай буде. Шось оптимізму в мене мало
   
Ну ти спробуй запустити гєну після року чи більше простоїв. Без сервісу не обійдеться

То все міська легенда. Мій новокуплений гена 12! років в сухому підвалі до війни простояв. Коли припекло - на балкон підняв і запустив зі шморгалки без проблем. Насосну станцію тягав "на ура".
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

То все міська легенда. Мій новокуплений гена 12! років в сухому підвалі до війни простояв. Коли припекло - на балкон підняв і запустив зі шморгалки без проблем. Насосну станцію тягав "на ура".

 Там проблема в тому що при горінні бензину утворюється вода, і водяна пара в значній кількості міститься у вихлопних газах. Коли циліндр остигає, вона конденсується в крапельки і цей конденсат здатен викликати корозію, наприклад "прикипання" кілець до циліндра. Спочатку поверхні захищає масляна плівка, але з часом вона може деградувати. Щоб її поновити бажано періодично прокручувати колінвал.

Але так буває далеко не завжди - в більшості випадків двигуни запускаються без проблем навіть після тривалих простоїв.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

То все міська легенда. Мій новокуплений гена 12! років в сухому підвалі до війни простояв. Коли припекло - на балкон підняв і запустив зі шморгалки без проблем. Насосну станцію тягав "на ура".

Я написав з власного досвіду - двічі заводився через сервіс після довгих простоїв. Сервісмен мені двічі це і казав - пиркати раз на півроку.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Я написав з власного досвіду - двічі заводився через сервіс після довгих простоїв. Сервісмен мені двічі це і казав - пиркати раз на півроку.

А симптоми які були? Не прокручувався чи просто не запускався?
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

А симптоми які були? Не прокручувався чи просто не
запускався?

Не запускався. Чистили карб і ще щось там
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

А хто знає яку витяжку на гену поставити ? Не витягати ж його кожного разу з сараю...
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

А хто знає яку витяжку на гену поставити ? Не витягати ж його кожного разу з сараю...
приварити до глушника аргоном півдюймового різьблення і купити гофру неіржавійку, вивести на зовні через стіну, якщо стіна займиста то видовбати 3 діаметри, гофру обгорнути асбестовим шнуром а зверху огорнути скловатою і запхати в отвір.
   
Тестував зендуру, справляється покищо :)
Поки єдиний мінус, що повільно заряджається

Різні моделі є у цієї фірми. у мене 1500,то за годину заряджається. 1.8 квт потужність зарядки
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

У ДТЕК нові графіки намалювали сьогодні:
- 6 є / 5 немає
   
Народ, какую зарядную станцию порекомендуете? Комп, внешние диски пару штук, роутер, 2-3 лампочки по 5-8 Вт, хорошо бы еще холодильник конечно.

Комп у меня iMac. Утилита iStat, которая мониторит систему, показывает потребление компом мощности. На удивление, потребляемая мощность совсем малая — около 35 Вт. Наверное, за счет того, что у меня яркость экрана небольшая выставлена (затеняюсь шторами, и в полумраке малой яркости вполне достаточно).

Читал про эти станции — там обычно указано число циклов зарядки. У некоторых ЭкоФлоу оно всего 800 циклов составляет например. А потом что? Менять станцию, или батарею? Сколько отдельно батарея стоит? Можно ли ее поменять самому или надо тащить в сервис?

Что с зарядкой этих станций? Ее реально зарядить за 3-4 часа? Или надо какие-то спец-зарядные устройства докупать для быстрой зарядки? Насколько все пожаробезопасно?

А то вы тут все генераторы да СЭС обсуждаете, но это в многоэтажке нереально все
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Придбав ще дизельного генератора, наразі можу використовувати буде яке паливо яке буде в наявності
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Народ, какую зарядную станцию порекомендуете? Комп, внешние диски пару штук, роутер, 2-3 лампочки по 5-8 Вт, хорошо бы еще холодильник конечно.

Комп у меня iMac. Утилита iStat, которая мониторит систему, показывает потребление компом мощности. На удивление, потребляемая мощность совсем малая — около 35 Вт. Наверное, за счет того, что у меня яркость экрана небольшая выставлена (затеняюсь шторами, и в полумраке малой яркости вполне достаточно).

Читал про эти станции — там обычно указано число циклов зарядки. У некоторых ЭкоФлоу оно всего 800 циклов составляет например. А потом что? Менять станцию, или батарею? Сколько отдельно батарея стоит? Можно ли ее поменять самому или надо тащить в сервис?

Что с зарядкой этих станций? Ее реально зарядить за 3-4 часа? Или надо какие-то спец-зарядные устройства докупать для быстрой зарядки? Насколько все пожаробезопасно?

А то вы тут все генераторы да СЭС обсуждаете, но это в многоэтажке нереально все

Зарядні Екофло з цифрою 2 в моделі вже на залізофосфатних, там 3000 циклів наче.
Якщо встановити мін та макс рівні заряду 10% та 90%, можете розраховувати на вдвічі більше циклів ресурсу.
Всі Екофло заряджаються за 1-2 години, в інших виробників це не завжди так, тре характеристики читати. Додаткові зарядні не треба.
Для компа і т.д. підійде будь яка, питання лише в ємності - часі автономної роботи.
Що до холодильника - з гарантією працюватиме від будь якої моделі лінійки Дельта, там потужність з запасом.
Що до Ріверів - дивлячись який пускова потужність у холодильника і чи може витримати конкретна модель.

Щодо інших виробників - принцип той самий, тре характеристики читати.

П.с. Заміна батареї - в сервісі, тре розбирати станцію, батарею, збирати нову і т.п.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

думаю це тимчасове явище, шкода енергосистемі нанесена така, що без вільного від регуляцій ринку ніяких шансів на відновлення нема.

А дрібний інвестор, який хоче побудувати скажемо 500Квт на пелеті чи газу не буде заходити на зарегульований ринок ну і звісно він не буде чекати 25 років щоб повернути свої гроші.

Я довго праціював в африці, там в кожного газди свій дизель, а по вулиці 5 енергопостачальникі в з різними тарифами.

Вже в нас не буде як у європі, відключення залишаться  з нами на десятиріччя.

Якщо зробити тариф 10 грн то нічого відновлювати не треба буде. Бо попит впаде.
   
Зарядні Екофло з цифрою 2 в моделі вже на залізофосфатних, там 3000 циклів наче.
Якщо встановити мін та макс рівні заряду 10% та 90%, можете розраховувати на вдвічі більше циклів ресурсу.
Всі Екофло заряджаються за 1-2 години, в інших виробників це не завжди так, тре характеристики читати. Додаткові зарядні не треба.
Для компа і т.д. підійде будь яка, питання лише в ємності - часі автономної роботи.
Що до холодильника - з гарантією працюватиме від будь якої моделі лінійки Дельта, там потужність з запасом.
Що до Ріверів - дивлячись який пускова потужність у холодильника і чи може витримати конкретна модель.

Щодо інших виробників - принцип той самий, тре характеристики читати.

П.с. Заміна батареї - в сервісі, тре розбирати станцію, батарею, збирати нову і т.п.

Спасибо! Т.е. другие бренды кроме ЭкоФлоу можно дажене рассматривать?
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Якщо зробити тариф 10 грн то нічого відновлювати не треба буде. Бо попит впаде.
Так і буде, промисловість загине остаточно, а манюпас буде платити будь які тарифи, бо не може перестати їсти, срати та мити сраку.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
den

Спасибо! Т.е. другие бренды кроме ЭкоФлоу можно дажене рассматривать?

Блуетті і ще з десяток підходять
Екофлоу розкручений бренд

Хоча по ціні зараз до 10 тис є навіть непогні варіанти на 300 ват год
Пікова 600 якщо холодильник сучасний відносно то вистачить


   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
den

Так і буде, промисловість загине остаточно, а манюпас буде платити будь які тарифи, бо не може перестати їсти, срати та мити сраку.

Промисловість ВЖЕ платить  6+

Дрібний бізнес ще вище

   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Промисловість ВЖЕ платить  6+

Дрібний бізнес ще вище
Промисловість існує в умовах конкуренції, не тільки лише вся зможе платити 10+ бо поряд країни яким не треба відновлювати енергетику і бізнесу логічніше мігрувати і платити меньше.

Цікаво чи буде податок на площу сонячної панелі коли бізнес спробує злізти з мережі. :beach:
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Народ, какую зарядную станцию порекомендуете? Комп, внешние диски пару штук, роутер, 2-3 лампочки по 5-8 Вт, хорошо бы еще холодильник конечно.

Комп у меня iMac. Утилита iStat, которая мониторит систему, показывает потребление компом мощности. На удивление, потребляемая мощность совсем малая — около 35 Вт. Наверное, за счет того, что у меня яркость экрана небольшая выставлена (затеняюсь шторами, и в полумраке малой яркости вполне достаточно).

Читал про эти станции — там обычно указано число циклов зарядки. У некоторых ЭкоФлоу оно всего 800 циклов составляет например. А потом что? Менять станцию, или батарею? Сколько отдельно батарея стоит? Можно ли ее поменять самому или надо тащить в сервис?

Что с зарядкой этих станций? Ее реально зарядить за 3-4 часа? Или надо какие-то спец-зарядные устройства докупать для быстрой зарядки? Насколько все пожаробезопасно?

А то вы тут все генераторы да СЭС обсуждаете, но это в многоэтажке нереально все

Ну набирати гамузом мілких павербанків та паверстейшенів - тільки морока НМСД. Я свій "рецепт" казав на початку гілки
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Генератор треба підготувати до довгого простою.
До моїх Хонда і ямах інструкція каже що треба обов'язково злити бенз з карбюратора, не просто з баку . Бенз там розкладається з часом і завести неможливо. Але це легко виправити, півгодини часу той примітивний карб помити.
Далі бажано залити пару кубиків масла в циліндри, прикрутити і поставити поршень в такт стиску, тобто закрити клапана.
В мене так ямаха два роки стояла, залив бензу, смикнув пару разів щоб прокачалось бенз в карбюратор і все ок.

На всяк випадок замовив 8 комірок eve 230ah, зберу lifepo4 батарейку на 6квт. Ціни зараз низькі за кордоном, вищої математики там нема. Десь 700 баксів на все про все.

А Екофло це зручно але дуже дорого.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія