Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????

Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

(tu)

 :lol:
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

поясніть плз, давно я на Фупі, але це якесь явище...   хз шо,
. він 24/7 :S   це людина ? він спить?

З 2014 року - це ДАВНО? Гиииии....
   
Він психічно хворий. Для агента кацапів занадто все примітивно. Дах він по різному їде) . Але в будь-якому випадку занадто багато спаму. Модератор повинен таких прибрати.
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

поясніть плз, давно я на Фупі, але це якесь явище...   хз шо,
. він 24/7 :S   це людина ? він спить?

Це не Людина. Це ЕКСАтроль. Жирнючий троляка гігантських розмірів. Коли Болукан "болуканить" на упячкє, це так само як Содом і Гоморра почали хворіти на СНІД. Невже це не класно СПОГЛЯДАТИ? Як проплачені партійні зєлєботи і сєпарня, покинувши оргії, бігають переляканими і обісраними до Подоляка в пошуках імунотерапії, а її.....нема....І Око на Піраміді посміхається....

Жрітє, рєбята....Болукан - ваше дзеркало. :))))))))))
   
Болукан це україномовний українофоб. Ось таке дивне поєднання  :-o
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????

Як проплачені партійні зєлєботи і сєпарня, покинувши оргії,
а чисельні свиноботи типу працюють за спасіба?
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

Ель Швондєр! Агов! Тут деякий дуже тупий нарід модератора знову і знову шукає.
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

Болукан це україномовний українофоб. Ось таке дивне поєднання  :-o

Жесть. Треба щось робити.
   
Жесть. Треба щось робити.
так що ж? в мене адмінки нема. тільки терпіти )
   
Болукан це україномовний українофоб. Ось таке дивне поєднання  :-o

Ну не така вже й рідкість.
В мене є сусід україномовний українець завжди топив за рашистів і Китай...
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

так що ж? в мене адмінки нема. тільки терпіти )

Терпи. Або заігнорь. Які проблеми?


А проблеми є. Його читають. Йому відповідають. Його ненавидять. І хочуть викинутись з вікна з безсилля.

І це душевно. Дивитись, як гівноботи бісяться.
   
Працюю.....на жаль....

   
Терпи. Або заігнорь. Які проблеми?


А проблеми є. Його читають. Йому відповідають. Його ненавидять. І хочуть викинутись з вікна з безсилля.

І це душевно. Дивитись, як гівноботи бісяться.

а мені гидко читате те як Болукан систематично і цілеспрямовано обсирає Україну.
він не фуп обсирає. а Україну і українців. тебе теж якшо шо.
і я порошок якшо шо. я з числа тих 25%.
   
токсичний індивід який своєю присутністю створює токсичне середовище, впертий і наглий типова риса москаля, не здивуюсь якщо це і є москаль
   
токсичний індивід який своєю присутністю створює токсичне середовище, впертий і наглий типова риса москаля, не здивуюсь якщо це і є москаль
Типовий кицап.
Щось таке гавкае, але якщо його черевиком по іпалу, то зразу стае шьолковий.

На таких типчиків головне "мати час і мати натхнення".
   
Болукан - це клоун ФУПу. Такий собі єбанько, якого усі можуть накуй послати, а йому байдуже, бо на роботі.
Це створіння не в стані згенерувати розумну ідею, чи пропозицію, він тут для обсирання усього українського.
Мені інше цікаве, чиє це створіння, ФУПівське чи кацапське? Я не здивуюсь, якщо ФУПівське, зовсім.
От количества прсыланий накуй нормальный чел бы давно оеуел, а эта тварь только тащится.
   
Болукан - тварь. Он у меня в игноре . Но сцуко срет по всем веткам.
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

а мені гидко читате те як Болукан систематично і цілеспрямовано обсирає Україну.
він не фуп обсирає. а Україну і українців. тебе теж якшо шо.
і я порошок якшо шо. я з числа тих 25%.

А мені гидко від того, що я чекаю-чекаю, щоб на моїх очах цей антиукраїнський гівнофорум разом з Українською Правдою навернувся зі всіма дописувачами (і зі мною теж), а він живий досі. Багато чого гидко в житті.

Се ля ві.
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

Болукан - тварь. Он у меня в игноре . Но сцуко срет по всем веткам.

Класно сере. Якісно. Вже гілок 20 на двох сторінках. Уявляєш, як партійні зелені гівноботи з гонорарами пролетіли в цьому місяці? І за водоканал хєр сплатять. І на картоплю не залишиться.
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????

Болукан - тварь. Он у меня в игноре . Но сцуко срет по всем веткам.

Це єдине вірне рішення, ігнор і не звертати уваги.
   
А мені гидко від того, що я чекаю-чекаю, щоб на моїх очах цей антиукраїнський гівнофорум разом з Українською Правдою навернувся зі всіма дописувачами (і зі мною теж), а він живий досі. Багато чого гидко в житті.

Се ля ві.
Мужик, я тебя дуже поважаю.
Но Болукан тварь. Это животное…
   
Це єдине вірне рішення, ігнор і не звертати уваги.
Так бля на главной уже страшно в какую то ветеку зайти. Приходится смотреть кто ее открыл. Чтобы в гавно не вступить.
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

Мужик, я тебя дуже поважаю.
Но Болукан тварь. Это животное…


- Алло! Дорогая! Тут по радио передают, что какой-то один идиот прёт по шоссе против движения по встречке!

 - Один? Да тут их сотни! ©
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

Болукан? Да тут их сотни!
   
А мені гидко від того, що я чекаю-чекаю, щоб на моїх очах цей антиукраїнський гівнофорум разом з Українською Правдою навернувся зі всіма дописувачами (і зі мною теж), а він живий досі. Багато чого гидко в житті.

Се ля ві.

ти хєрню сказав. Уп і фуп - не є антиукраїнськими і ніколи не були. це дзеркало країни. а країна обрала 73. це прикро але не критично. "не псіхуй. помиємо " (с)

п.с. Боротьба триває (с)

   
Класно сере. Якісно. Вже гілок 20 на двох сторінках. Уявляєш, як партійні зелені гівноботи з гонорарами пролетіли в цьому місяці? І за водоканал хєр сплатять. І на картоплю не залишиться.
Я куй шо понял, что ты сказал, если честно.
Только без обид…
А Болоекн редиска - это по факту..,
   
Болукан? Да тут их сотни!
Ты усугубляешь…
Таких редиска тут не так уж и много…
Этот прям особеннвй
   
Болукан? Да тут их сотни!

ти зможеш фізично робити кількісно те що робить нік болукан круглодобово ?
спробуй. чи ти ссиш ? болукан не ссить. і він це робить.

п.с. одна людина яка живе життя працює має сімю і купу справ - таку кількість контенту видавати не в змозі.
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

ти хєрню сказав. Уп і фуп - не є антиукраїнськими і ніколи не були. це дзеркало країни. а країна обрала 73. це прикро але не критично. "не псіхуй. помиємо " (с)

п.с. Боротьба триває (с)

УП і ФУП, коли їх прикарманила після Гонгадзе Альона Юр'євна...ЗАВЖДИ БУЛИ АНТИУКРАЇНСЬКІ.
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

Я куй шо понял, что ты сказал, если честно.
Только без обид…
А Болоекн редиска - это по факту..,

Пояснюю. Я за будь який гівношухер на цьому гадюшнику. Я ж тільки що написав вище, яка в мене мрія з 2008 року.
   
УП і ФУП, коли їх прикарманила після Гонгадзе Альона Юр'євна...ЗАВЖДИ БУЛИ АНТИУКРАЇНСЬКІ.
И как эта срань, которая срет эту проблему решает?
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

Ты усугубляешь…
Таких редиска тут не так уж и много…
Этот прям особеннвй

У меня забитый битком игнор. Я одних убираю, других ставлю, потом наоборот. МЕСТА НЕ ХВАТАЕТ. Кто? КОНЧЕННЫЕ ГАНДОНЫ. Гандонищи. Прикинь, сколько их у меня в списке? А ты "болукан-болукан"....
   
Пояснюю. Я за будь який гівношухер на цьому гадюшнику. Я ж тільки що написав вище, яка в мене мрія з 2008 року.
Мужик, но это вообще не конструктивно…
Прям никак.
Мнения могут быть разные, но Один Ебанат ну никак делу не поможет
   
У меня забитый битком игнор. Я одних убираю, других ставлю, потом наоборот. МЕСТА НЕ ХВАТАЕТ. Кто? КОНЧЕННЫЕ ГАНДОНЫ. Гандонищи. Прикинь, сколько их у меня в списке? А ты "болукан-болукан"....
Та бля таких ебанатов попробуй найди
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

И как эта срань, которая срет эту проблему решает?

Прибить ФУП. НАГЛУХО. Закрыть. Придет Фиалка...посмотрит, послушает Сейфуль Мулюкову и прибьет форум, как гноящийся аппендикс.

Круто? Было бы неплохо. Я бы шампанского хорошего купил и выжрал всю бутылку. Набираешь, а такой странички не существует! Вот тогда что-то начнет положительное сдвигаться и в Украине от таких процессов.
   
Прибить ФУП. НАГЛУХО. Закрыть. Придет Фиалка...посмотрит, послушает Сейфуль Мулюкову и прибьет форум, как гноящийся аппендикс.

Круто? Было бы неплохо. Я бы шампанского хорошего купил и выжрал всю бутылку. Набираешь, а такой странички не существует! Вот тогда что-то начнет положительное сдвигаться и в Украине от таких процессов.

і тоді українські інтернет ресурси стануть такими як треба ?
не сміши мого рожевого поні.

п.с. покажи на твою думку правильний проукраїнський інтернет газету і ресурс.
дякую за відповідь.
   
Прибить ФУП. НАГЛУХО. Закрыть. Придет Фиалка...посмотрит, послушает Сейфуль Мулюкову и прибьет форум, как гноящийся аппендикс.

Круто? Было бы неплохо. Я бы шампанского хорошего купил и выжрал всю бутылку. Набираешь, а такой странички не существует! Вот тогда что-то начнет положительное сдвигаться и в Украине от таких процессов.

І які інтернет ресурси потрібно залишити?
Наведи приклад хоча б 3х...
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????
Geo

і тоді українські інтернет ресурси стануть такими як треба ?
не сміши мого рожевого поні.

п.с. покажи на твою думку правильний проукраїнський інтернет газету і ресурс.
дякую за відповідь.

Будь який просто інформаційний. Де стрічка новин погодинно.

Є люди, яких я люблю слухати і на них підписаний на Ютубі. Але то моя справа і мій "смак". Розказувати і радити нікому не збираюсь. У кожного СВОЯ ГОЛОВА, в яку він не тільки жере і шмаркається, а ще й думає.

Думайте і обирайте своє. Мені по*уй. Чесно. Я за себе відповідаю.

Форуми? Посратись - так. Прийти до спільної думки? Маячня. У нас 73% дебілів. Так що нема з ким.

Все.
   
Той хто повинен бути і є в ігнорі.
   
Re: Хто такий Болокан і чого його так багато.... :S ?????

У нас 73% дебілів.
Та ладно. Ті, хто попри все вперто просував нагору відверте лайно, відмовилися чути тривожні дзвони. Рогом у стіну - і ні з місця. "Ви маєте нас задовольнити", і хай трава не росте. 73% - це наслідок вашої баранячої впертості. Світ вам клином зійшовся на тому лайні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія