Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яка втрата....це дійсно жах.... :(

Яка втрата....це дійсно жах.... :(

П'ять рочків, П'ЯТЬ РОЧКІВ !!! він був правою рукою нашого НАЙВЕЛИЧНІШОГО !!! (хоча його не було чутно і не видно)
АЛЕ ж ми пам'ятаємо, як він мужньо отримав кулю від кілєра в крило своєї тачка ! (ось ціна наших рехформ, як сказав найвеличніший!!!)
Щиро була впевнена, що щєфірь давно вже на червоному морі чілиться, але НІТ ! Всі ці страшні роки він був тут, в Україні...Закривав своїм серцем нас !!!
Слава Яхве - тепер ця свята людина вирвалася на свободу.....
Всі ця п'ять років, він, за мерзенні  б'ютжетні копійки (доречі цікаво, за скільки), жер мівіну в підвалах на Банковій....
Але НАРЕШТІ - він вільний !!!!
Тож порадіймо за нього і всіх , кого він вивез з собою на велику землю !!!!!




   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(

Порохосрань все не заспокоїться ніяк  :X

https://www.epravda.com.ua/news/2021/10/15/678746/

   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(

Я вважаю - це жахлива втрата для України....
Прошу всіх встати...
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(
Ale

Я не розумію що українці вимагають від єврея щефіра - його Батьківщина Ізраїль)
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(

Блядюга кацапська  :D
і воно було ПЕРШИМ радником Президента України:

https://www.radiosvoboda.org/a/intervyu-spivzasnovnyk-kvartalu-borys-shefir/32890812.html

Співзасновник «Кварталу» Борис Шефір: «Я не можу дивитися, як руйнують пам’ятники Пушкіну»

p.s. поправка: це Борух Шефір - братєльнічєк івонний  :weep:
До Сірожи, звісно, не має жодного стосунку  :weep:



Останнє редагування: 4 квітня 2024 22:46:51 від Бяка
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(

Я не розумію що українці вимагають від єврея щефіра - його Батьківщина Ізраїль)

Я персонально вимагаю повернення бабла в казну.
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(

Я персонально вимагаю повернення бабла в казну.

Справедливо.
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(

Блядюга кацапська 
і воно було ПЕРШИМ радником Президента України:
Безумовно блядюга. Точніше, банальна вата.
Але справедливості для, радником був не він, а брат його Сірожа. Котрий, підозрюю, відрізняється від цього Борі лише віком, а не світоглядом.
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(
Ale

Блядюга кацапська  :D
і воно було ПЕРШИМ радником Президента України:

https://www.radiosvoboda.org/a/intervyu-spivzasnovnyk-kvartalu-borys-shefir/32890812.html

Співзасновник «Кварталу» Борис Шефір: «Я не можу дивитися, як руйнують пам’ятники Пушкіну»
Ну Пушкін мабуть трішки семіт а у жидів з цим манечка як і з руською культурою у совкових жидів)
Це показує що ми на правильному шляху - всіх Пушкіних, хуюшкіних і Булгакових - нахєр - хто захоче прочитає, а плодити музеї і памʼятник і іноземним пвдарасам кацапським  досить
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(

Безумовно блядюга. Точніше, банальна вата.
Але справедливості для, радником був не він, а брат його Сірожа. Котрий, підозрюю, відрізняється від цього Борі лише віком, а не світоглядом.

Так, я виправила.
4 рочки різниця. Два міра - два Шапіра, конєшно  :weep:
Курочки воно завело, паскуда  :gigi:
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(
Ale

Я персонально вимагаю повернення бабла в казну.
Це свобода має вимагати і генеральна прокуратура)
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(

Ну Пушкін мабуть трішки семіт а у жидів з цим манечка як і з руською культурою у совкових жидів)
Це показує що ми на правильному шляху - всіх Пушкіних, хуюшкіних і Булгакових - нахєр - хто захоче прочитає, а плодити музеї і памʼятник і іноземним пвдарасам кацапським  досить


+1005000
Як би не приємно мені колись в дитинстві було читать "Театральний роман" - я його, чомусь, полюбила більше за "МіМ".
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(
Ale

Так, я виправила.
4 рочки різниця. Два міра - два Шапіра, конєшно  :weep:
Курочки воно завело, паскуда  :gigi:
А я вам казав що расизм та антисемітизм це не так погано)
Якщо серйозно наші українчики теж бувають ватними - просто вони не на слуху - бо тупі)
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(
Ale

+1005000
Як би не приємно мені колись в дитинстві було читать "Театральний роман" - я його, чомусь, полюбила більше за "МіМ".
Мені записки врача подобались в школі - але я переживу - хто захоче прочитає, ми ж не вчимо творчість американських письменників - а там є речі і покраще)
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(

+1005000
Як би не приємно мені колись в дитинстві було читать "Театральний роман" - я його, чомусь, полюбила більше за "МіМ".

Ті раки були цікавими лише на совковому безриб'ї - вся світова література залишалась десь там, за залізною завісою і ми не могли мати можливості порівняти і обрати те що нам сподобалось.  От вимушено і любили "пламбір" :X .

п.с. Я, до речі, читала вперше того імперця ще на "папіроснай бумагє" саміздату, дали прочитати на одну ніч  :facepalm1:
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(

А я вам казав що расизм та антисемітизм це не так погано)
Якщо серйозно наші українчики теж бувають ватними - просто вони не на слуху - бо тупі)

До свого встиду, проживши деяку кількість рочків я починаю розуміти, що це не є найгірше  :(
Хоча душа моя поки що опирається реальносіт  :(
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(

Ті раки були цікавими лише на совковому безриб'ї - вся світова література залишалась десь там, за залізною завісою і ми не могли мати можливості порівняти і обрати те що нам сподобалось.  От вимушено і любили "пламбір" :X .

п.с. Я, до речі, читала вперше того імперця ще на "папіроснай бумагє" саміздату, дали прочитати на одну ніч  :facepalm1:

Так, мабуть таки да...
Якби нам тоді дали Розстріляне Відродження....
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(

на заміну мабуть прийшов черговий риг
   
Re: Яка втрата....це дійсно жах.... :(

на заміну мабуть прийшов черговий риг

Поки що шукають достойника  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія