Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

П’яний президент України Петро Порошенко заявив, що планує знову балотуватися в президенти.

:facepalm1:
Намагаюсь зрозуміти: чи несповна розуму , чи навмисно викривлюєте реальність…?
Це кацапське чмо, котре тут працює щоб розділити українців....
   
Ні, категорично не так.
набагато простіше - заперечувати, не визнавати очевидне.
Для тебе неможливо визнати відповідність твого ідіола перерахованим пунктам, бо це зруйнує твій світогляд, твої внутрішні налаштування і установки, навіть твою психіку.
Тому ти ніколи не визнаєш очевидне.
Що за маячня. Яке відношення до мого світогляду має те що я не вірю що людина яка третій рік донатить на армію мільйони "паталогично жаден". Очевидне в цьому випадку є тим, що ви у своїй злобі взагалі не можете логічно мислити.
   
Що за маячня. Яке відношення до мого світогляду має те що я не вірю що людина яка третій рік донатить на армію мільйони "паталогично жаден". Очевидне в цьому випадку є тим, що ви у своїй злобі взагалі не можете логічно мислити.

Може тому що ти примітивний? Біле-чорне і все. Чи може наприклад є такий Фонд Ахмєтова, який офігєнно всім помагає. То може і Ахмєтов "хароший" в твоєму розумінні?
   
Що за маячня. Яке відношення до мого світогляду має те що я не вірю що людина яка третій рік донатить на армію мільйони "паталогично жаден". Очевидне в цьому випадку є тим, що ви у своїй злобі взагалі не можете логічно мислити.
Та людина нав"язливо ПіаРиться на допомозі армії від якогось фонду, а то може покажете ті донати у деклараціях тієї людини? Нема? А шо так?
З іншого боку - вкрасти мільярди і спробувати відкупитися декількома мільйонами - це таке собі, хіба ні?
Один малюсінький фактик. Контрабанда цигарок - це не патологічна жадібність?
   
Це кацапське чмо, котре тут працює щоб розділити українців....
ruпиzдота, бачу ти скучила за бутилкою, на яку тебе в юності саджали чи то кацапи, чи то бандерівці
   
ruпиzдота, бачу ти скучила за бутилкою, на яку тебе в юності саджали чи то кацапи, чи то бандерівці
Ольгерде, скажи чесно : ти теж поганих людей можеш назвати "цинічними бандерами"?
   
Від влади.

Усе на багато простіше.
Від алкоголю він п'яний.
   
А чого п'яний президент?

Ой, пил я у неділю,
Пропил я всю свою надію сам я.
Сам п'ю, сам наливаю,
Сам собі стелю,       
Сам я лягаю сам я!

   
А чого п'яний президент?
Кнопку захопили якісь кловуни.
   
Ой, пил я у неділю,
Пропил я всю свою надію сам я.
Сам п'ю, сам наливаю,
Сам собі стелю,       
Сам я лягаю сам я!
Петро  [ua]
   
Та людина нав"язливо ПіаРиться на допомозі армії від якогось фонду, а то може покажете ті донати у деклараціях тієї людини? Нема? А шо так?
З іншого боку - вкрасти мільярди і спробувати відкупитися декількома мільйонами - це таке собі, хіба ні?
Один малюсінький фактик. Контрабанда цигарок - це не патологічна жадібність?
О, у зелені новий "фактик" нічим не доведена контрабанда цигарок.
   
А чого п'яний президент?

Це кацапське чмо, котре тут працює щоб розділити українців....
   
О, у зелені новий "фактик" нічим не доведена контрабанда цигарок.
Ну так а я ж про що? Оно коцаби в паРаші теж не вірять, що в Бучі була не постановка.
Але те що Зе в Омані уклав угоду з Патрушевим по здачі України кремлю - це доведено залізно і безповоротно, чи не так?
   
А чого п'яний президент?

Останнє редагування: cьогодні в 12:37 від JudgeDredd
   
Останнє редагування: cьогодні в 12:37 від JudgeDredd
:-)o
   
Ваш припіздент взагалі торчок. Це всі вже бачать.
   
Ваш припіздент взагалі торчок. Це всі вже бачать.

А "твой" Президент- Порошенко?

До конца дней?
   
Ваш припіздент взагалі торчок. Це всі вже бачать.
тю, та всі це знають вже давно:
   
"11 квіт. 2019 р.
Зеля неделю на капельницах - пытаются убрать следы кокса. До сих пор не принято решение по анализам - давать\не давать. Боятся, что ВАДА найдёт не только следы кокса, т.к. он покупал и мет. У него началась ломка и показывает его сейчас нельзя никому.
В штабе паника! Если у них не получится вывести его из абстиненции до 21-го будет жопа!  Если не дать дозу - он не сможет выйти даже за булавой. Если дать - никто не знает, КАК он туда выйдет. Беня рвёт и мечет."
   
Яка чудова несподіванка, тепер заживем. Підсвинки знову заспівають стару-нову пісню про лавочки-лоханочки під гаслом "Банки! Гроші! Контрабанда!" І Захід буде у захваті...  :weep:

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/poroshenko-planuye-znovu-balotuvatisya-v-prezidenti-novini-ukrajini-50406707.html

А що вас не влаштовує? Людина має право балотуватися. Скоріше за все, сьомим президентом він не стане, але може спробувати. Що не так?
   
Та людина нав"язливо ПіаРиться на допомозі армії від якогось фонду, а то може покажете ті донати у деклараціях тієї людини? Нема? А шо так?
З іншого боку - вкрасти мільярди і спробувати відкупитися декількома мільйонами - це таке собі, хіба ні?
Один малюсінький фактик. Контрабанда цигарок - це не патологічна жадібність?
Або ти свідомо брешеш, переслідуючи корисливу мету продовження перебування біля зеленого корита.
   
Або ти свідомо брешеш, переслідуючи корисливу мету продовження перебування біля зеленого корита.
Повір, я не маю жодного стосунку ні до зеленого корита, ні до Зе. Я не його виборець у жодному разі.
Але..може тобі замість звинувачень у брехні показати хоча би відображення тих "донатів" у деклараціях Петро?
(хоча й це теж не стало би виправданням цьому зажерливому упирю-пристосуванцю, який при будь-якій владі зручно прилаштовувався щоб доїти Україну)
А Зе..ну що,Зе...Просто випадкова людина, яка вчасно виринула на поверхню, коли суспільство мало запит на хоча би відносно нове обличчя..
   
Повір, я не маю жодного стосунку ні до зеленого корита, ні до Зе. Я не його виборець у жодному разі.
Але..може тобі замість звинувачень у брехні показати хоча би відображення тих "донатів" у деклараціях Петро?
(хоча й це теж не стало би виправданням цьому зажерливому упирю-пристосуванцю, який при будь-якій владі зручно прилаштовувався щоб доїти Україну)
А Зе..ну що,Зе...Просто випадкова людина, яка вчасно виринула на поверхню, коли суспільство мало запит на хоча би відносно нове обличчя..

Але яка це вийшла вдача, шо обрали його, а не якесь мурло типу По або Ю.
   
А чого п'яний президент?
П’яний президент України Петро Порошенко заявив, що планує знову балотуватися в президенти.
 (tu)  :weep:
   
Або ти свідомо брешеш, переслідуючи корисливу мету продовження перебування біля зеленого корита.
Я тобі  по секрету скажу, Тягнибок точно так  само думає про петюню
   
Весна пройде - зелених саджати будемо
   
Я тобі  по секрету скажу, Тягнибок точно так  само думає про петюню
а Ірина Фаріон взагалі інакше як "та істота" не згадує проПетро
   
Весна пройде - зелених саджати будемо
ЗСУ надійно захищають всі напрямки через які ви орки лізете
   
Я тобі  по секрету скажу, Тягнибок точно так  само думає про петюню
я теж так колись думав, але в порівнянні самі знаєте з ким...
   
в порівнянні самі знаєте з ким...
для тебе Мудачук не аргумент?
   
Повір, я не маю жодного стосунку ні до зеленого корита, ні до Зе. Я не його виборець у жодному разі.
Але..може тобі замість звинувачень у брехні показати хоча би відображення тих "донатів" у деклараціях Петро?
(хоча й це теж не стало би виправданням цьому зажерливому упирю-пристосуванцю, який при будь-якій владі зручно прилаштовувався щоб доїти Україну)
А Зе..ну що,Зе...Просто випадкова людина, яка вчасно виринула на поверхню, коли суспільство мало запит на хоча би відносно нове обличчя..
яке ще суспільство, запит на мир з хуйлом сформували олігархи і через підконтрольні ЗМІ вклали це у вуха 73-процентним
   
для тебе Мудачук не аргумент?
Мудачук ідеологічно від Зе нічим не відрізняється,
   
Повір, я не маю жодного стосунку ні до зеленого корита, ні до Зе. Я не його виборець у жодному разі.

От що правда, то правда. Ми пам'ятаємо: пані Милосрава голосувала за Зе, але вона голосувала не за Зе, а проти По!
   
яке ще суспільство, запит на мир з хуйлом сформували олігархи і через підконтрольні ЗМІ вклали це у вуха 73-процентним
Зручна баєчка, як і та що для коцабів 5 років тому було "кто угодно только не порошенко", ага.
До чого тут якийсь міфічний мир з хуйлом, коли в хуйла була мета фізичного знищення української України?
на можливість миру з хуйлом легковірні сподівалися ще весною 2014, коли Петро впевнено пообіцяв що ЗНАЄ як астанавіть вайну
а далі українці вже побачили, який "мир" будував Петро разом з мудачуком та хуйлом
   
Зручна баєчка, як і та що для коцабів 5 років тому було "кто угодно только не порошенко", ага.
До чого тут якийсь міфічний мир з хуйлом, коли в хуйла була мета фізичного знищення української України?
на можливість миру з хуйлом легковірні сподівалися ще весною 2014, коли Петро впевнено пообіцяв що ЗНАЄ як астанавіть вайну
а далі українці вже побачили, який "мир" будував Петро разом з мудачуком та хуйлом
так це у вас була ілюзія можливого миру - всі оці розведення військ, зупинка оборонпрому, блядський цирк в білому замість параду...
   
Ну так а я ж про що? Оно коцаби в паРаші теж не вірять, що в Бучі була не постановка.
Але те що Зе в Омані уклав угоду з Патрушевим по здачі України кремлю - це доведено залізно і безповоротно, чи не так?

Так що там з контрабандою цигарок ? Тему розкрий.
   
Мудачук ідеологічно від Зе нічим не відрізняється,

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія