Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У нас людина 60 не спримається як клієнт

У нас  людина 60 не спримається як клієнт

Тобто потенційно вважається що у неї немає грошей. Лох який зайшов подивитись на ціни. Якщо він в звичайному худі і джинсах.
Це пенс який буде за батон зі знижкою порве будь яких конкурентів

Західніше пенс навпаки це той хто має гроші і готовий платити більше за більшу якість. Це поважний клієнт. Рушій ринку якісних і дорогих товарів. Як би він не виглядав   
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

Тобто потенційно вважається що у неї немає грошей. Лох який зайшов подивитись на ціни. Якщо він в звичайному худі і джинсах.
Це пенс який буде за батон зі знижкою порве будь яких конкурентів

Західніше пенс навпаки це той хто має гроші і готовий платити більше за більшу якість. Це поважний клієнт. Рушій ринку якісних і дорогих товарів. Як би він не виглядав 
Це в Пєрмі?
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

Це в Пєрмі?

це в Києві
хочя я був в пермі років 30  тому
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

це в Києві
хочя я був в пермі років 30  тому
Дякую друже!
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт
Ale

Тобто потенційно вважається що у неї немає грошей. Лох який зайшов подивитись на ціни. Якщо він в звичайному худі і джинсах.
Це пенс який буде за батон зі знижкою порве будь яких конкурентів

Західніше пенс навпаки це той хто має гроші і готовий платити більше за більшу якість. Це поважний клієнт. Рушій ринку якісних і дорогих товарів. Як би він не виглядав 
До чого тут одяг?
По перше мало хто в нас доживає до 70
По друге - всі знають розмір пенсій
По третє - відношення до покупців таке - нхл совка, пенс чи не пенс - все одно)
   
Тобто потенційно вважається що у неї немає грошей. Лох який зайшов подивитись на ціни. Якщо він в звичайному худі і джинсах.
Це пенс який буде за батон зі знижкою порве будь яких конкурентів

Західніше пенс навпаки це той хто має гроші і готовий платити більше за більшу якість. Це поважний клієнт. Рушій ринку якісних і дорогих товарів. Як би він не виглядав 
то такий магазин з хамськими продавцями, буває
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

Не знаю як зараз але років 17 назад приїхав в Україну до мами. Поїхав в Київ до друзів. Мені тоді було десь пʼятдесят, вдягнутий в джинси і стару шкіряну куртку.
Треба було підстригтись, спитав жінку друга - де нормальна перукарня. Вона каже напроти нашого будинку (на Саксаганського) більш-менш непогана.
Пішов туди, кажу хочу підстригтись. Питають чи записувався. Ні. Подивились в книжку, кажуть приходьте через годину.
Добре, пішов гуляти і згадав що мамі треба купити стаціонарний телефон. В неї був радіо телефон з маленькими кнопками які вона не бачила і ще й забувала трубку на базу класти і вона розряджалась. Вирішив купити простий телефон з великими кнопками.
Поруч Ельдорадо на розі Саксаганського і Великої Васильківської. Заходжу, підходить продавець і питає «чим допомогти»
Кажу що шукаю телефон. Він подивися на мене, нічого не спитав який і повів. Пройшли полиці з дорогими навороченими радіо телефонами, підвів до дешевого і як раз того що я хотів (оцінив клієнта!). Я йому кажу - ти просто телепат.

Купив, повернувся до перукарні, посадили, підстригли, голову помили, укладають.
Позвонив друг. Дістаю з кишені стареньку Моторолу яку декілька років потому купив для України.
Сказав другу де я,  закінчили стрижку. Питаю - скільки з мене?

Дівчина подивилась на старого дідугана з села і каже «та скільки є грошей». А тоді в звичайних перукарнях можна було підстригтись за 7-10 гривень. Вона подумала якщо назове ціну то у мене припадок станеться
У мене в одній кишені пачка баксів а в іншій десь на тищу баксів гривні, якраз поміняв.
Дістаю з обох кишень гроші і питаю «що, всі треба віддати?»
Вона посміхнулась і каже «всі не треба, 70 гривень». Я їй дав 100, вона подякувала і каже приїжджайте ще
Дійшло звідки той дідуган взявся. :)

True story
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт
HSM

Хєрня з пальця
Тим більш про 60
Де ви берете про Київ таку маячню
І не перший раз ?
То масло у вас намагнічене то ставлення
До пенсів …
Вам просто побрехати неймецця
Мну за 60 такої вашої дурні не бачів ніде
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

Ви хотіли кредит взяти? Тоді зрозуміло
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт
N88

Навпаки - можна більше і легше напарити непотрібу
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

...Якщо він в звичайному худі і джинсах...

Визуализировал пенса в худи, задумался

   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

А в кого у нас в 60 років є гроші? Це єдиниці хто в бізнесі крутився як Волтер або якісь блатні пенсіонери-чиновники. Такі є, але то жалюгідний відсоток.
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

А що має бути ?

Тільки Кожен 10й отримує шось на рівні серндньої з/п.

30%ніщєброди на мінімалці ждо 3х тис., які взагалі не ясно як виживають

У Пенсійному фонді також наводять дані щодо кількості пенсіонерів, які отримують пенсію того чи іншого розміру. Зокрема, понад 10 тисяч гривень отримує 10,7% пенсіонерів, або ж 1,128 млн осіб (в середньому 14 727 гривень).
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

А в кого у нас в 60 років є гроші? Це єдиниці хто в бізнесі крутився як Волтер або якісь блатні пенсіонери-чиновники. Такі є, але то жалюгідний відсоток.

Маячня хворої людини...

У мене батько викладач КНУ, має пенсію 19200 (з березня підвищили, до того було 18600), зп понад 42 тис.
73 роки, інвалід І групи, ще досі працює.

Ніякий не чиновник, бюджетник, в бізнесі ніколи не був, стаж педагогічний 52 роки має, професор.
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт
HSM

Маячня хворої людини...

У мене батько викладач КНУ, має пенсію 19200 (з березня підвищили, до того було 18600), зп понад 42 тис.
73 роки, інвалід І групи, ще досі працює.

Ніякий не чиновник, бюджетник, в бізнесі ніколи не був, стаж педагогічний 52 роки має, професор.
В мене друган звідтам
Теж прафєсар теж пєнс
Картина та сама
Але таких не багато
Хоча хто в робочих пенсів
Пенсія теж під 16 -20 тисяч
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

Визуализировал пенса в худи, задумался

та повно ходить і в худі, і в джинсах.

У нас один семидесятирічний напівбомж (рідний син випхав з хати за те, що батько полюбляв перехилити чарку), ходить саме в худі, джинсах та кросівках, а зимою взагалі здивував - ходив у помаранчовому пуховику Canada Goose. Звісно, все те він не придбав у магазинах, нарив собі у благодійному фонді, куди прибився та активно користується.

Але дуже гламурний. З вищою освітою, між іншим.
   
Визуализировал пенса в худи, задумался
а в чому пенс в 60 повинен ходити?  ;o
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

а в чому пенс в 60 повинен ходити?  ;o

мабуть, у сандалях, пальті  :gigi:  та з авоською.

А жінки - у хустках та довгих спідницях, а поверх - плащ з болоньї?
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

Девушки, сорри, не хотел обидеть пенсов.
Худи - так худи.
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

Ну наприклад я в луи витон і гучі не захожу бо я точно не їх клієнт. Це правильно - нічого лазить там де не твоє.
Але якшо в тебе є гроші то яка проблема. Можеш сміло посилати консультантів і казати - хочу оце.
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

Головне шоб пенс не був у скінні джинсах
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

Проте сприймається як зольдат  :comando:
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

це в Києві
хочя я був в пермі років 30  тому
я там був під час Олімпіади 80. В аеропорту, де я проживав,  довелося кусок мила, яке  неможливо було купити,   виміняти на пляшку  спирту, яким зі мною розраховувся офіцер по радіолокаційному обладнанню авіаполку МІГ-23  за ремонт негарантійного заліза.  Цікаво чи там щось змінилося з тих пір.
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

Це бумери. Нажаль вони були повністю виховані та навчені в совку, працювали в умовах коли не було ніякої можливості щось заробити та відкласти собі на старість чесною працею чи бізнесом. Тому зараз вони практично всі ніщеброди. Відповідне і ставлення мабуть
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт
N88

працювали в умовах коли не було ніякої можливості щось заробити та відкласти собі на старість чесною працею чи бізнесом

Та ладно.
А масові "кидки" від держави тут ні при чом.
Можливість заробити і відкласти якраз була, але зберегти то від сильніших і хитріших - проблема.
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

Та ладно.
А масові "кидки" від держави тут ні при чом.

Ну так уряд і відбирав цю можливість у людей в першу чергу.
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

Західніше пенс навпаки це той хто має гроші і готовий платити більше за більшу якість. Це поважний клієнт. Рушій ринку якісних і дорогих товарів. Як би він не виглядав
інфа з тих місць де західніше

Молодь тепер в онлайні купує
Старшим потрібно помацати

Тому молодь "економить" автоматично (фільтр)
Економія ж тих кому за 60 є відносна і залежить від ціноутворення фізичних марктів які тут не міняють
І не бігають за акціями в дискаунтерні мережі (крім тих хто економить)
Тримаються або середній формат або формат гурман

Якщо розвивати тему
То маємо
Відчутнішу відмінність
В Україні місто (особливо столиця) є багатше села (купспроможність)

в германців напаки

Якщо порівнювати нижню Австрію і Відень то це 28500є рік проти 25000є
В основному із за мігрантів бюргер проти бауера є "бідняк"
Також молоді більше а вона бідніша

В столиці живе більше  молоді ---а в селах живе золотий вік (50+ і хто кидає столицю на старість)
В столиці 300авто (часто поло клас щоб не платити побори) на 1тис --- в селі 800авто (і перша автівка в хаті то до 3річний мерс або бмв і лише друга гольф)
В столиці 76% орендують (штука євро місяць вилітає) --- в селі власна хата на 200м і землі достатньо щоб купувати до саду і різний непотріб в хату
В столиці тирсоплита з ікеа в орендовану хату --- в селі щирий масив та новий мякий куток за 15к бо алькантара на тому що купив 5 років тому ніби)) вже засмальцювалася
і тому подібні "проблеми"

Так що село на відміну Неньки тут в фаворитах
І мова не про беконний пасок довкола Відня (типу козинських)
Мова навіть про гірські єпеня.
Всі дойчі прагнуть в Альпи також тому що ближче до теплих пляжів італії

З карти покупспроможності  фрн +/- зрозуміло як виглядає хто і де живе
#і що ндр до сьогодні  не розчинилася а пройшло вже 35років

Столиця німців теж відносна бідна (23к) проти передальпійських сіл (29к)

Екстрополюй на Україну то б мало виглядати що старший гуцул (з якого комедіанти всі роки незалежності робили недолугого) при появі в Києві мав би навпаки топ шик і мусив би мати трохи більше уваги
Хоча б до свого нового бімера на франик номерах серед ніщебродних киян
 
Уяви ту ситуацію і то може підірвати макітру))
І змінити певну позицію в оцінці власного столицецентричного світу





 
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

повністю виховані та навчені в совку
совок не вирок
навпаки хто перескочив з гебістів партійців та комсомолу -норм влаштувався
тепер вже внуки

має під Києвом  маєток
а в Києві майно
і пасивний дохід
крім пенсіону з медальок (також України)

ти невірно оцінюєш совок
совок (при посаді)  був не вирок а навпаки шанс
   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

Не знаю, як в Україні, а в бритів по дорогих супермаркетах переважно літні люди вештаються.
Молодь обирає дешеві мережі.
Звісно, є бідні пенси і їх багато. Проте, навіть бідний пенс інколи заблукає в дорогий супер, щоб побалувати себе якимось делікатесом.
До речі, дискаунтери типу лідла чи алді мають «люксові» лінійки, які також купують здебільшого літні люди.
Біля мене в межах 5 хвилин 5 супермаркетів - 1 дорогий M&S, 2 - середніх Сейнсберіз та Асда і 2 дискаунтери Лідл та Алді.
Найбільше літніх а M&S, найменше у відсотках в Сейнсберіз та Асді.
В дискаунтерах усіх приблизно порівну.
Лідл зараз агресивно розширюється і стає дедалі популярнішим. Народ зубожів.

   
Re: У нас  людина 60 не спримається як клієнт

Та що там "клієнт" чи не клієнт після 60-ти.

У нас масово поширене ставлення до старших жінок як до  темних бабусьок, що лише печуть пиріжки, пораються по господарству, доять корів та садять картоплю і дивуються як бачать що сама звичайна на вигляд проста НЕ БАГАТА бабуська має і ПК і з ноутом вправляється і тіліпончик є і юзає його аж бігом.
У нас старий значить бідний, темний майже неграмотний, хоча часи неграмотних старих давним-давно минули, але стереотипи залишились.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія