Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українці закликають не чіпати монументальні твори Музею війни

От врятувати музеї Херсона і Мелітополя ці гниди міністерські не змогли
   
але і викинути цей кусок історії і безглуздо і шкідливо. для самих же українців.
яким матеріалом заповнити 1939-45рр в історії України???

в другій світовій війні українці, переважно , були на стороні переможців. які перемогли нацизм в Європі.

однозначно не можна дозволяти РФ приватизувати цей період і виставляти себе єдиними переможцями

Українці, розділені між імперіями, були по обидва боки як в першій, так і в другій світовій.

Навіть в цій війні українські колаборанти та примусово мобілізовані на окупованих територіях воюють проти військ держави Україна :(
   
колишні діди були для всіх країн де совіти встановили свої порядки такими самими окупантами як сьогоднішні кацапо-буряти для українців, замість того щоб від сорому прикусити язика, рвуть на грудях тєльняшки, знайшли чим гордитись  :facepalm:

Тут рве дупу одна дурепа - diletant(ka), а всі дружно її куями обкладають  :gigi:
   
взагалі прикольно коли патріоти з німеччини чи донецька вчать як треба батьківщину любити, хоча самі заради батьківщини можуть тілька язиком молоти чи по клаві стукати

я принаймні свою частку в перемогу вносила і вношу
тому моя думка не менш важлива ніж думка втікачів та лугандонців
   
Забудемо про 9 мільйонів загиблих у другій світовій війні українців?
Барельєф споруджений у 1980 не дає забути?)
   
Продати всі ці витвори мистецтва коцапам за грубі гроші.
На них накупити необхідне для армії.
Те саме зі знятими лєнінами і рештою подібних персонажів.
Хай забирають їх собі, к фуям собачим.
За гроші на ЗСУ.

Останнє редагування: 1 квітня 2024 23:48:23 від Fedir
   
Продати всі ці витвори мистецтва коцапам за грубі гроші.
На них накупити необхідне для армії.
Те саме зі знятими лєнінами і рештою подібних персонажів.
Хай забирають їх собі, к фуям собачим.
За гроші на ЗСУ.
Гарна ідея
   
взагалі прикольно коли патріоти з німеччини чи донецька вчать як треба батьківщину любити, хоча самі заради батьківщини можуть тілька язиком молоти чи по клаві стукати

я принаймні свою частку в перемогу вносила і вношу
тому моя думка не менш важлива ніж думка втікачів та лугандонців
Про Німеччину, я так розумію, це закид у мій бік?
І ви навіть зможете довести, що частка яку я вношу в перемогу, дорівнює нулю або принаймні менша за ту, яку вносите ви?
Чи не забагато ви берете на себе?
І це до речі вже не вперше у вашому виконанні - якісь категоричні твердження щодо людей, яких ви не знаєте.
Я знаю, що ви вмієте ще й наполегливо вимагати прозвітувати перед вами про реальні дії невідомих вам людей.
Відразу нагадую і застерігаю - ніяких звітів перед вами не буде.

Там вище хтось запитав, чи ті, хто підтримує знесення совєцької дєдоваєвальської монументальщини, пропонують забути про мільйони загиблих українців у другій світовій.
То можливо і ті, хто наприклад проти отих потворних заходів на кшталт "бєссмєртново полка", теж прагнуть вбити Пам"ять про загиблих?
Чи просто йдеться про цивілізування Пам"яті, аби не скотитися у підсумку до діток у гімнастьорках і пілотках у візочках, стилізованих під маленькі танки?
   
Всі любителі дідів - краще прийдіть до них на могилу - ніж з піною в роті волати про памʼять)
   
А чому саме ВОВ треба памятати?? а першу світову? а битву Мазепи з Петром 1? А битву хмельницького з ляхами?
   
А чому саме ВОВ треба памятати?? а першу світову? а битву Мазепи з Петром 1? А битву хмельницького з ляхами?
Бо дідивоєвалі - що не ясно?)
   
А чому саме ВОВ треба памятати?? а першу світову? а битву Мазепи з Петром 1? А битву хмельницького з ляхами?
звісно, всі українці, що боронили свою землю від ворогів - гідні вшанування, всі вони герої
героїв багато, бо україна була затиснута між декількома імперіями, перемогти їх всі разом і одночасно не дуло ніяких шансів

але дехто вважає що герої тільки ті хто боровся з комуняками або хоча б москалями
з ляхами, татарами-людоловами, німцями - то не рахується, начебто то не герої
   
звісно, всі українці, що боронили свою землю від ворогів - гідні вшанування, всі вони герої
героїв багато, бо україна була затиснута між декількома імперіями, перемогти їх всі разом і одночасно не дуло ніяких шансів

але дехто вважає що герої тільки ті хто боровся з комуняками або хоча б москалями
з ляхами, татарами-людоловами, німцями - то не рахується, начебто то не герої
Згоден - треба будувати музей війни з татарами!)
   
але і викинути цей кусок історії і безглуздо і шкідливо. для самих же українців.
яким матеріалом заповнити 1939-45рр в історії України???

в другій світовій війні українці, переважно , були на стороні переможців. які перемогли нацизм в Європі.

однозначно не можна дозволяти РФ приватизувати цей період і виставляти себе єдиними переможцями

+

Навіть дивно: невже люди не вміють думати хоч на 2 ходи вперед? Невже не бачать, чим закінчилась добровільна відмова від всіх лаврів на користь однієї росії?

Останнє редагування: 2 квітня 2024 09:14:46 від Допіру
   
Згоден - треба будувати музей війни з татарами!)

Це коли таке було?
   
А чому саме ВОВ треба памятати?? а першу світову? а битву Мазепи з Петром 1? А битву хмельницького з ляхами?

ТО треба все пам'ятати чи треба все забути?
   
ТО треба все пам'ятати чи треба все забути?

краще забути
а то німці і ляхи нині в союзниках і невдобно получається
   
Про Німеччину, я так розумію, це закид у мій бік?
І ви навіть зможете довести, що частка яку я вношу в перемогу, дорівнює нулю або принаймні менша за ту, яку вносите ви?
Чи не забагато ви берете на себе?
І це до речі вже не вперше у вашому виконанні - якісь категоричні твердження щодо людей, яких ви не знаєте.
Я знаю, що ви вмієте ще й наполегливо вимагати прозвітувати перед вами про реальні дії невідомих вам людей.
Відразу нагадую і застерігаю - ніяких звітів перед вами не буде.

Там вище хтось запитав, чи ті, хто підтримує знесення совєцької дєдоваєвальської монументальщини, пропонують забути про мільйони загиблих українців у другій світовій.
То можливо і ті, хто наприклад проти отих потворних заходів на кшталт "бєссмєртново полка", теж прагнуть вбити Пам"ять про загиблих?
Чи просто йдеться про цивілізування Пам"яті, аби не скотитися у підсумку до діток у гімнастьорках і пілотках у візочках, стилізованих під маленькі танки?

Вони не потворні. Потворний - смисл, який кацапи в ті акції вкладають.  Давайте вкладемо інший смисл і "Безсмертний полк" не буде відрізнятись від "Небесної сотні"
   
краще забути
а то німці і ляхи нині в союзниках і невдобно получається

Хто забуває історію - приречений на її повторення.
   
Це коли таке було?
Давно, як і друга світова)
   
Хто забуває історію - приречений на її повторення.
Це хуєта для тупих)
   
Лізуть йобані совкові зомбі як метелики - запостіть хтось фото дідів на палках - гілка збільшиться)
   
Я б не знищував би цю всю совєцьку х.у.єту, а виділив би в Україні якесь місце в пару гектарів, зніс би його туди все - і нехай наші нащадки через років 30-40-50 вирішили б що з цим всім робити... Чи музей радянської епохи, чи тоталітаризму чи хз яка назва, але під назвою "Ніколи більше"...
   
Давно, як і друга світова)

Коли саме була війна з татарами?
   
Це хуєта для тупих)

Розумні - розуміють самі. Тупим - треба сказати. Як називаються ті, хто не розуміє навіть сказаного?
   
Коли саме була війна з татарами?
Давно)
   
Розумні - розуміють самі. Тупим - треба сказати. Як називаються ті, хто не розуміє навіть сказаного?
Йди помаж звьоздочкою могилу дідащовоював, дебіл)
   
Давно)

Отже, ти не знаєш, коли була війна з татарами.

ЗІ Бо її ніколи не було. І якби ти не був мудаком, то просто визнав би , що сказав дурню.
   
Йди помаж звьоздочкою могилу дідащовоював, дебіл)

Сам ти - кацапський бот.
   
Отже, ти не знаєш, коли була війна з татарами.

ЗІ Бо її ніколи не було. І якби ти не був мудаком, то просто визнав би , що сказав дурню.
Хуй з рота вийми)
Набіги татар були починаючи з 15 століття)
Тому візьми краще діда і посади на палку, дебіл)
І да мені насрати на вєлікую атєчєствєнную і все що з нею повʼязане )
   
Сам ти - кацапський бот.
Йшов чийсь діду до Берліна
Вів себе як та скотина
Крав тихенько гвалтував
І однополчан іпав
І за успіхи в війну
Сільсовет надав труну
Коли діда поховали
Гімн союзу там зіграли
Дві гвоздічки, монумент
Річ толкнув якийсь там мент
А онуки за лопати
Швидко втім пішли до хати
Кожен щось собі там взяв
Що в Німеччині дід крав)
   
Хуй з рота вийми)
Набіги татар були починаючи з 15 століття)
Тому візьми краще діда і посади на палку, дебіл)
І да мені насрати на вєлікую атєчєствєнную і все що з нею повʼязане )

Кого ти називаєш татарами?
   
Кого ти називаєш татарами?
Татар)
Наприклад кримських)
   
однозначно не можна дозволяти РФ приватизувати цей період і виставляти себе єдиними переможцями
а хіба українці були переможцями?
у переможців як правило є власна державність
чи виникла українська державність після 1945 - питання риторичне
   
Пам'ять має бути. Але не оцей совковий пафос про пабєду.
Ще раз: вермахту також поставимо меморіал?
   
а хіба українці були переможцями?
радибоха, хватит этот комплекс жертвы няньчить
Да, Украина, полноправный член ООН, была страной-победительницей во второй мировой

Пам'ять має бути. Але не оцей совковий пафос про пабєду.
Почему и бритов и французов есть пафос про победу, а у Украины его быть не должно?
Французы с этим своим Сопротивлением носятся, как с крашеным яйцом
то и дело в фильмах вспоминают
Это при том, что вклад в победу французов и украинцев несоизмерим?
да и бриты с американцами можно спорить
   
Отже, ти не знаєш, коли була війна з татарами.

ЗІ Бо її ніколи не було. І якби ти не був мудаком, то просто визнав би , що сказав дурню.

Тобто не було?!
А то що було?! еСВеО?

Кримський похід (1675) — похід запорізького гетьмана Івана Сірка проти Кримського ханства що завершився рушійним розгромом останнього та втечами хана. Детальний опис подій складено в літописі Самійла Величка. 4000+ вбито, 23 000 захоплено.
   
радибоха, хватит этот комплекс жертвы няньчить
Да, Украина, полноправный член ООН, была страной-победительницей во второй мировой

Почему и бритов и французов есть пафос про победу, а у Украины его быть не должно?
Французы с этим своим Сопротивлением носятся, как с крашеным яйцом
то и дело в фильмах вспоминают
Это при том, что вклад в победу французов и украинцев несоизмерим?
да и бриты с американцами можно спорить

жабоїди провоювали півтора місяці, здали німцям париж без бою, а туди ж - пабєдітелі  :weep:
а українцям наче щось пороблено, комплекс меншовартості мозок виїв  :( 
   
Вони не потворні. Потворний - смисл, який кацапи в ті акції вкладають.  Давайте вкладемо інший смисл і "Безсмертний полк" не буде відрізнятись від "Небесної сотні"
Не потворні немовлята у пілотках та гімнастьорках у візочках-танках? Не потворні дітки, яких навчили згрупуватися у вигляді надгробків?
Потворним є лише те, що все це гвалтування юних душ відбувається під гаслом "Можем павтаріть!" ???
Ну ви дайотє...
І до чого тут порівняння з Небесною Сотнею?
Хтось в Україні влаштовує огидні вистави з задіянням діток, чіпляє портрети вбитих янучарнею людей на палиці - з наступним скиданням тих палиць з портретами загиблих у купу біля сміттєвих урн?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія