Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Ржачно, то поржи ніхто ж не забороняє.
 А от власні вигадки приписувати іншим не треба. Ти ж в здогадуєшся, що всіляку маячню от бажаючих спіймати хайп/потриндіти в тирнеті, я ігнорую закономірно та невимушено.

Ще раз - в чому саме полягає хитрожопість біженців, які виїжджають зараз, порівняно з тими, хто виїхав у перші місяці війни?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та ніхто на них і не задивляється, у них свій шлях, у нас - свій. І сподіваюся, що таки на своїй землі.
Я всього лише спробувала свого часу розібратися, чому у мене свого часу в школі з математичним ухилом вчитель математики був єврей, у доньки в фіз-мат ліцеї математику викладали євреї - і всі неабиякі аси в царині математики. Чому нарешті переважна більшість нобелівських лауреатів теж євреї. У них що, мізки по-іншому влаштовані? І дійшла висновку - справа у необхідності виживати.
До речі, це аж ніяк не свідчить про те, що свого часу їм самим пощастило з вчителями, або якість їхньої освіти була вищою за пересічну.
Вони гризли, вигризали ту науку, бо знали - треба виживати.

З євреями таки різниця є. Вони своїх підтягують як можуть і де можуть.
А ми - ми все чубимося, ця гілка показова.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та ніхто б тобі й слова не сказав——
Якби ти просто поіхала як біженка —перечекати важкі часи(
Але ж ти сама написала тут що ідеш на пару тижднів з метою надурити Канаду на 3 штуки((
А вже зараз хвостом крутиш що "треба готувати плацдарм"

За "плацдарм" я особисто до тебе не маю ніяких зауважень——це правильне рішення.

Не тобі, Сергію, який сам хизувався тим, як постійно дурив Німеччину, починаючи з жонглювання чисельними паспортами,  нелегального в'їзду в Німеччину, і закінчуючи дрібною підробкою проїздних документів та нелегальною роботою, кидати якісь претензії українцям, які вирішили виїжджати.

Ти надурив Німеччину на набагато більші гроші, але зараз, увесь такий правильний, намагаєшся розповідати про чесність. :lol:

Як я і писала - тепер емігранти, які і самі мають писок у пір'ях,   почали волати про правильних і неправильних біженців.
   
Re: Все менше охочих повертатись

довоєнні ковбасники в афуї з халяви умов теперішнім українцям )

Умови в теперішніх біженців дійсно набагато кращі аніж ті що були у "довоєнних ковбасників"
Але й "довоєнні ковбасники" вже з досвідом проживання тут і на крок попереду теперішніх біженців.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Для розвитку будь-якої країни не важливо хто виїхав, важливо хто залишився.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Умови в теперішніх біженців дійсно набагато кращі аніж ті що були у "довоєнних ковбасників"
Але й "довоєнні ковбасники" вже з досвідом проживання тут і на крок попереду теперішніх біженців.

У довоєнних ковбасників просто хитрожопості було більше. Як у тебе, наприклад. Ось і вся різниця.

І не треба заздрити людям, які виїхали, хоч і в кращі умови, але зі згарищ, з окупованих теріторій, або з повністю розбомблених міст, містечок та сел, і яким немає куди повертатися.

Останнє редагування: 20 квітня 2024 17:21:22 від шуша
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ще раз - в чому саме полягає хитрожопість біженців, які виїжджають зараз, порівняно з тими, хто виїхав у перші місяці війни?

Не було тут ні слова про "хитрожопість" тих хто зараз виіжджає(
Тут було про "хитрожопість" саме бяки——коли вона скокнула в Канаду щоб встигнути хапнути канадську допомогу(
Якщо б вона там залишилась у якості біженки——слова б ій ніхто не сказав(
Але задекларовано це було самою бякою——
Що іде вона "по ковбасу", на "декілька тижднів"(
   
Re: Все менше охочих повертатись

Умови в теперішніх біженців дійсно набагато кращі аніж ті що були у "довоєнних ковбасників"
Але й "довоєнні ковбасники" вже з досвідом проживання тут і на крок попереду теперішніх біженців.
======================

Умови набагато кращі,ніж на батьківщині для багатьох, от що печально.
Нормальної освіти немає,нормальної охорони здоровя-теж, рівень науки- близько нуля,
промисловість фактично відсутня, перспектив немає,пенсії жалюгідні, зарплати- теж, а ще й війна.

Але, я памятаю, мене тут переконували, що в Украні офігезний розвиток, все сайїпісь..
А воно он як.
ПиСи Йопані лицеміри. :facepalm1:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не тобі, Сергію, який сам хизувався тим, як постійно дурив Німеччину, починаючи з жонглювання чисельними паспортами,  нелегального в'їзду в Німеччину, і закінчуючи дрібною підробкою проїздних документів та нелегальною роботою, кидати якісь претензії українцям, які вирішили виїжджати.

Ти надурив Німеччину на набагато більші гроші, але зараз, увесь такий правильний, намагаєшся розповідати про чесність. :lol:

Як я і писала - тепер емігранти, які і самі мають писок у пір'ях,   почали волати про правильних і неправильних біженців.

Я не кидаю ніяких претензій "украінцям, що вирішили виідждати"((
Я просто з цікавістю спостерігав за лицемірством бяки(——
Якщо б вона виіхала і залишилася б там——слова б я ій не сказав(——
Ці грощі дійсно були призначенні для біженців——для того щоб змогли пережити перший час у біженстві(
Але думаю канадійці не сподівалися що будуть такі "тури за грошима"(
А коли побачили таких "бяк"——то й прикрили програму(
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та ніхто б тобі й слова не сказав——
Якби ти просто поіхала як біженка —перечекати важкі часи(
Але ж ти сама написала тут що ідеш на пару тижднів з метою надурити Канаду на 3 штуки((
А вже зараз хвостом крутиш що "треба готувати плацдарм"

За "плацдарм" я особисто до тебе не маю ніяких зауважень——це правильне рішення.

Твої якісь зауваження до когось це як кокококо в пєтушарнє.
Зауважив бачете він 
Йди поклюй проса та приготуй олівець  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

І серед таких є вже досить багато розчарованих - реалії життя виявились не такими райдужни ми  як то бачилось з дому.
Одне справа слухати "успішного ковбасника" що хизується перед родичами чи односельцями і зовсім інше жити місяцями як цигани в центрах біженців в наметах\общагах\дормиторіях монастирів/в чи приймах в чужих хатах і т.д.
Без мови, професії у 40+  тут перспективи сумні - соціальне дно і на відміну від України де і житло і коло спілкування, рідня - тут ні кола ні двора і не світить хоч колись то тут мати. А серед того дна де існують і місцеві  такі ж  як і вони, вони чужі і небажані, бо є конкурентами за просту роботу, що знижує можливість місцевим пролетарям качати права і вимагати більших з\п і т.д.

З різних причин повернення йде постійно. Багато повернулись після звільнення Київщини, Харківщини, Сумщини, Херсонщини і частини Запоріжської.  І зараз і приїздять і повертаються,  хоча і тих і тих стає менше - у всіх різні обставини.

Комарік хер повернеться, два ухилянти на шиї - це не жарти  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Якось я в свій час вижив і без "відсутності стартовоі ковбаси і мовних курсів")
І ще мільйон таких як я , які бували тут і до війни.

Сміявсі.вижив він. Заможня Тьотя перетащила тупого аболтуса до себе, бо тупий в Украіні  тількі в МММ міг  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

У довоєнних ковбасників просто хитрожопості було більше. Як у тебе, наприклад. Ось і вся різниця.

І не треба заздрити людям, які виїхали, хоч і в кращі умови, але зі згарищ, з окупованих теріторій, або з повністю розбомблених міст, містечок та сел, і яким немає куди повертатися.

Чи ти мене не чуєш(
Чи придурюєшся((

Немає в мене ніяких "заздрощів" до біженців(
Незважаючи на "кращі умови"(
"Кращі умови"——це по факту——у "довоєнних ковбасників" умови були гірше. А часом і набагато гірше(
І я вище написав(—— незважаючи на "гірщі умови" "довоєнні ковбасники" змогли прижитися в Европі(
То й сьогодняшні біженці теж зможуть стати повноцінними европейцями.
( і з допомогою "довоєнних ковбасників" )
   
Re: Все менше охочих повертатись

Знову сама себе обманюєш((
Ті хто тут вже отримає освіту——не повернуться в Украіну(
Хіба туристом.

Ну твою точку зору ми знаємо - освіта то зайве, вона не потрібна. Бо кокококо на жердинах приносить майже ті ж самі гроші.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Умови в теперішніх біженців дійсно набагато кращі аніж ті що були у "довоєнних ковбасників"
Але й "довоєнні ковбасники" вже з досвідом проживання тут і на крок попереду теперішніх біженців.

Кокококо, на крок попереду це як? В них #33 років жердин замість твоїх #31?  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

На хуй сходи, графін?)
Наібни графін бояри та й лягай спати(
Тхне від тебе кацапом(
Гидую(
   
Re: Все менше охочих повертатись

У довоєнних ковбасників просто хитрожопості було більше. Як у тебе, наприклад. Ось і вся різниця.

І не треба заздрити людям, які виїхали, хоч і в кращі умови, але зі згарищ, з окупованих теріторій, або з повністю розбомблених міст, містечок та сел, і яким немає куди повертатися.

Та не було в нього ніколи хитрожопості. Просто тупого болвана не знали куди примкнути з жінкою та дитиною, бо безпорадний був, шлявся по якись МММ, та страждав хуйнею в Украіні. Тьотушка сказала - на нехай це тупе до мене у німетчину їде, буде хочь на самій тупий роботі роботу роботать.
То вже Залупа придумав як йому буле тяжко пройти через все і доягнути …. А чого досягнути саме? В 50 років стрибати на найніжчих роботах щоб через #33 виплатити борг в чужій країні?
Ото досяг так досяг!!!  :lol:  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не було тут ні слова про "хитрожопість" тих хто зараз виіжджає(
Тут було про "хитрожопість" саме бяки——коли вона скокнула в Канаду щоб встигнути хапнути канадську допомогу(
Якщо б вона там залишилась у якості біженки——слова б ій ніхто не сказав(
Але задекларовано це було самою бякою——
Що іде вона "по ковбасу", на "декілька тижднів"(

Кокококо, Залупа бьє крилами що Бяка нашару 3Кад отримала, за які він майже місяц стрибає по жердинах!
Заздрісно!
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

Сміявсі.вижив він. Заможня Тьотя перетащила тупого аболтуса до себе, бо тупий в Украіні  тількі в МММ міг  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

Сміявсі.вижив він. Заможня Тьотя перетащила тупого аболтуса до себе, бо тупий в Украіні  тількі в МММ міг  :laugh:
Він присів на шию тітки, ти на шию татка. Тому твоя гоноровість виглядає смішно, шия твого татка виявилася товщою. А корчиш з себе бозна-що.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Чи ти мене не чуєш(
Чи придурюєшся((

Немає в мене ніяких "заздрощів" до біженців(
Незважаючи на "кращі умови"(
"Кращі умови"——це по факту——у "довоєнних ковбасників" умови були гірше. А часом і набагато гірше(
І я вище написав(—— незважаючи на "гірщі умови" "довоєнні ковбасники" змогли прижитися в Европі(
То й сьогодняшні біженці теж зможуть стати повноцінними европейцями.
( і з допомогою "довоєнних ковбасників" )

Та нє пісти.
Є звісно!
Тиж вважав що всі украінці жтвуть на середню загплатку яка становить десь 3-4 футбогочкі Айсбегк. Та на фоні саме їх ти відчував себе заможнім.
Отжеж еблан  :lol:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ще раз - в чому саме полягає хитрожопість біженців, які виїжджають зараз, порівняно з тими, хто виїхав у перші місяці війни?
Шуша ти мені нагадуєш стару беззубу акулу яка намотує круги навколо уявної жертви.  )
Це твоя теорія про різницю, тобі її і розвивати.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та ніхто б тобі й слова не сказав——
Якби ти просто поіхала як біженка —перечекати важкі часи(
Але ж ти сама написала тут що ідеш на пару тижднів з метою надурити Канаду на 3 штуки((
А вже зараз хвостом крутиш що "треба готувати плацдарм"

За "плацдарм" я особисто до тебе не маю ніяких зауважень——це правильне рішення.

Тоді якого хєра ти від мене хочеш, чучєло ? :lol:
Хвостом крутить твоя баба на трасі, утирок.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

======================

Умови набагато кращі,ніж на батьківщині для багатьох, от що печально.
Нормальної освіти немає,нормальної охорони здоровя-теж, рівень науки- близько нуля,
промисловість фактично відсутня, перспектив немає,пенсії жалюгідні, зарплати- теж, а ще й війна.

Але, я памятаю, мене тут переконували, що в Украні офігезний розвиток, все сайїпісь..
А воно он як.
ПиСи Йопані лицеміри. :facepalm1:
То залежить від точки сидіння. "Я заробляю тисячі доларів і тому все зашибісь".
Але наймити розбіглися по Європах.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Він присів на шию тітки, ти на шию татка. Тому твоя гоноровість виглядає смішно, шия твого татка виявилася товщою. А корчиш з себе бозна-що.

Та не сміши. А моі діти на моєі шіі сидять? А мій татко сидів на шиі свого татка? А твоя дитина на шії твого татка сидить? От ти смішна. Родина то і є родина, що вона веде всіх своіх.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я не кидаю ніяких претензій "украінцям, що вирішили виідждати"((
Я просто з цікавістю спостерігав за лицемірством бяки(——
Якщо б вона виіхала і залишилася б там——слова б я ій не сказав(——
Ці грощі дійсно були призначенні для біженців——для того щоб змогли пережити перший час у біженстві(
Але думаю канадійці не сподівалися що будуть такі "тури за грошима"(
А коли побачили таких "бяк"——то й прикрили програму(

А що ти таке, щою мені якісь слова гаварвть  :lol: ти - шулєр. Так що краще стули писок . Ще я перед пітухом не звітувала коли і куда я буду переїжджати  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тоді якого хєра ти від мене хочеш, чучєло ? :lol:
Хвостом крутить твоя баба на трасі, утирок.

 :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Він присів на шию тітки, ти на шию татка. Тому твоя гоноровість виглядає смішно, шия твого татка виявилася товщою. А корчиш з себе бозна-що.

Не повторюйте маячну алкаша(
Не було ніякоі "заможноі тітки"(——
Приіхали ми дійсно до моєі тітки——але по приізду разом з нею та іі подругою жили в квартирці по 6—8 чоловік.
І щоб було зрозуміло що то за квартирка——1 кімната і 1 кухня, коридорчик 3—4 метра і ще одна кімната де часом жив німець—далекобійник.
Ось в тій кімнаті та кухні під дахом ( зі скошеними стінами) ми жили деякий час навіть 8 людей(
А коли вже звідти всі пороз"іхалися——
Я рік часу жив з дружиною в такому собі "студентському гуртожитку"( правда душова з туалетом були своі—не загальні—як буває) в одній кімнатці.
І кімнатка та мала 14 квадратних метрів.
Мій друг зараз в такому "гуртожитку" живе ( там майже весь гуртожиток украінці)——якось заснімлю вам для розуміння що таке 14 метрів)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

Та не сміши. А моі діти на моєі шіі сидять? А мій татко сидів на шиі свого татка? А твоя дитина на шії твого татка сидить? От ти смішна. Родина то і є родина, що вона веде всіх своіх.
Твій татко десь вчасно урвав бабла, і тому ти тепер такий вумний. А міг би бути таким самим заробітчанином, як Серьога.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Твій татко десь вчасно урвав бабла, і тому ти тепер такий вумний. А міг би бути таким самим заробітчанином, як Серьога.

Не міг би: у Турча є мізки на відміну від.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

так без студіків і ПТУ не буде, як тепер нема шкіл по районах без школярів. Чи шкіл тож як гімна було ))
Студентів вишів в нас в відсотках більше ніж в Європі - вища освіта повинна мати певний відбір а не плодити безробітних
   
Re: Все менше охочих повертатись

Твій татко десь вчасно урвав бабла, і тому ти тепер такий вумний. А міг би бути таким самим заробітчанином, як Серьога.

А от так. Татко такий хобана - урвав бабла, а я такий мимо йшов - О! Бабло! Дай ка я к ньому на шію залізу. І він такий - залазь бля! А потім мій син народився і відразу ж такий - хоба на- БАБЛО! І хуяк мені на шію, прям з дитячоі кроватки  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тоді якого хєра ти від мене хочеш, чучєло ? :lol:
Хвостом крутить твоя баба на трасі, утирок.

Сходи на хуй, тупа п***а(
Вдалося тобі разок надурити Канаду(——вже більше не вийде(
Доведеться працвати(
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

Не повторюйте маячну алкаша(
Не було ніякоі "заможноі тітки"(——
Приіхали ми дійсно до моєі тітки——але по приізду разом з нею та іі подругою жили в квартирці по 6—8 чоловік.
І щоб було зрозуміло що то за квартирка——1 кімната і 1 кухня, коридорчик 3—4 метра і ще одна кімната де часом жив німець—далекобійник.
Ось в тій кімнаті та кухні під дахом ( зі скошеними стінами) ми жили деякий час навіть 8 людей(
А коли вже звідти всі пороз"іхалися——
Я рік часу жив з дружиною в такому собі "студентському гуртожитку"( правда душова з туалетом були своі—не загальні—як буває) в одній кімнатці.
І кімнатка та мала 14 квадратних метрів.
Мій друг зараз в такому "гуртожитку" живе ( там майже весь гуртожиток украінці)——якось заснімлю вам для розуміння що таке 14 метрів)
Та не виправдовуйся, ясно, що не медом було намазано.
Але ніякі заробітчани не переплюнуть по заробітках олігархів, які вчасно розпиляли майно і бабло і зараз зубами тримаються за Україну, бо ніде в світі їм такої лафи не буде.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Кокококо, Залупа бьє крилами що Бяка нашару 3Кад отримала, за які він майже місяц стрибає по жердинах!
Заздрісно!

 :lol:
   
Re: Все менше охочих повертатись

А що ти таке, щою мені якісь слова гаварвть  :lol: ти - шулєр. Так що краще стули писок . Ще я перед пітухом не звітувала коли і куда я буду переїжджати  :gigi:

Ти що! Кокококо зробив тобі зауваження, це дуже серьйозно!
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Еміги гризуться з біженцями - розуміють що на всіх грошей не вистачить
   
Re: Все менше охочих повертатись

Сходи на хуй, тупа п***а(
Вдалося тобі разок надурити Канаду(——вже більше не вийде(
Доведеться працвати(

Пітушара, ти що розстроівся ?? Який ти ніжний  :gigi:  ну скажи, щоб твоя кацапка не крутила - все одно ніякого толку  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

Не міг би: у Турча є мізки на відміну від.
Ай, дай спокою - розум є у багато кого, до статків то має невелике відношення.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не міг би: у Турча є мізки на відміну від.

Пиcдocя хвалить пітуха за те що хвалить він "тп")
Як в прислів"і у вас)

пс. "Мізки" графіна залишились в графіні)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія