Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Було б смішно, аби не було так сумно.
Німці вважають, що харчування у ресторанах - це норма життя.
То якщо я всі гроші за тиждень просажу в ресторанах, жодних претензій від соціалу до мене не буде, ще й можу заяву написати, що на одяг грошей не вистачило, дайте ще.
А от якщо в Україну якусь сотню євро вишлю - ото вже ні-ні-ні, закони порушуєте.

в Україну Німеччина надсилає зброю на міліарди і утримує вас. Вважається, що це правильно
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

на Заході України може піднімати, але нафуя, в німцях 600 єврів дають за тошо вчиш мову )
Знову за рибу гроші - чи сміятися, чи плакати?
Нагадай мені, де ти зараз і коли останній раз був в Карпатах?
Я звідти позавчора приїхала. Жили в будиночку, власники - молода пара з дітьми, чоловік їздить далекобійником по Європі, дружина няньчить дітей і тче на ткацькому станку пояси, за 600 гривень 60 метрів, це два дні роботи. За день 300 !!! гривень виходить. Це аж 7 євро. В день.
Сваха моя з невісткою і онуком в Івано-Франківську вже рік, з Німеччини повернулися торік. Пішла сваха шукати роботу, є касиром, 7600 гривень, і то не беруть, бо їй 60 років. Сидить вдома з нашим онуком, "ВВП підіймає".
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

в Україну Німеччина надсилає зброю на міліарди і утримує вас. Вважається, що це правильно
Не надсилає, а здебільшого обіцяє надсилати, як Таураси.
Воно-то правильно, але українські біженці не хочуть проїдати соціал в німецьких ресторанах, а хочуть підтримати українців в Україні. За це ви ще й дорікаєте?
А що там уряд України від світу отримує, то то чорна діра, зелена падаль все краде і на населення їм наплювати, навіть злиденні 2000 гривень скасували для переселенців.
"І чого ж ви не повертаєтеся, мля?".
Печальна гілка.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не надсилає, а здебільшого обіцяє надсилати, як Таураси.
Воно-то правильно, але українські біженці не хочуть проїдати соціал в німецьких ресторанах, а хочуть підтримати українців в Україні. За це ви ще й дорікаєте?
А що там уряд України від світу отримує, то то чорна діра, зелена падаль все краде і на населення їм наплювати, навіть злиденні 2000 гривень скасували для переселенців.
"І чого ж ви не повертаєтеся, мля?".
Печальна гілка.

що за вата у вас в голові?
1-надсилає
2-якраз для для того карта щоб ви по ресторанах не вешталися
3-будь як витративши ці гроші у Німеччині ви підтримаєте німецький бізнес, він сплатить податки і держава зробить більше зброї.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

що за вата у вас в голові?
1-надсилає
2-якраз для для того карта щоб ви по ресторанах не вешталися
3-будь як витративши ці гроші у Німеччині ви підтримаєте німецький бізнес, він сплатить податки і держава зробить більше зброї.
1. Та щось надсилають, звісно. Дякуємо й за те.
2. За ресторани вже пояснила вище, ніхто по ним не вештається, але картки це дозволяють без проблем. Поцікався, прозрієш.
3. Ото і витрачаємо - скуповуємо що бачимо і шлемо в Україну.
   
Re: Все менше охочих повертатись

1. Та щось надсилають, звісно. Дякуємо й за те.
2. За ресторани вже пояснила вище, ніхто по ним не вештається, але картки це дозволяють без проблем. Поцікався, прозрієш.
3. Ото і витрачаємо - скуповуємо що бачимо і шлемо в Україну.

про які картку ви говорите?
Я про спеціальну соцільну картку яка дозволяє обмежені покупки. Маєте таку і ходите в ресторан?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

про які картку ви говорите?
Я про спеціальну соцільну картку яка дозволяє обмежені покупки. Маєте таку і ходите в ресторан?
То і я з про неї. Гуляє безліч версій, як то вони ті картки впровадять колись у спеціальних магазинах, які колись відкриють чи й збудують.
А станом на зараз максимум, що можуть швидко впровадити - заборонити зняття готівки з таких карток. І то розмов на пару років буде, всі тут дуже неспішні.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Знову за рибу гроші - чи сміятися, чи плакати?
Нагадай мені, де ти зараз і коли останній раз був в Карпатах?
Я звідти позавчора приїхала. Жили в будиночку, власники - молода пара з дітьми, чоловік їздить далекобійником по Європі, дружина няньчить дітей і тче на ткацькому станку пояси, за 600 гривень 60 метрів, це два дні роботи. За день 300 !!! гривень виходить. Це аж 7 євро. В день.
Сваха моя з невісткою і онуком в Івано-Франківську вже рік, з Німеччини повернулися торік. Пішла сваха шукати роботу, є касиром, 7600 гривень, і то не беруть, бо їй 60 років. Сидить вдома з нашим онуком, "ВВП підіймає".

Я у Львові зараз, в Карпатах певно був ще до ковіду, на якусь псячу виставку їздили в Ужгород іто проїздом, а так щоб потусуватись то в Криворівні ще в 12 році  :gigi:

пропонуєш всім працездатним упиздити до німців ? бо нафуя тут піднімати то ВВп і споживання?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

То і я з про неї. Гуляє безліч версій, як то вони ті картки впровадять колись у спеціальних магазинах, які колись відкриють чи й збудують.
А станом на зараз максимум, що можуть швидко впровадити - заборонити зняття готівки з таких карток. І то розмов на пару років буде, всі тут дуже неспішні.

ви не слідкуєте за новинами, ці картки вже впровадили
очікуйте скоро на таку а потім спробуйте в ресторані заплатити. Тоді будемо знати достеменно.
   
Re: Все менше охочих повертатись

   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

Я у Львові зараз, в Карпатах певно був ще до ковіду, на якусь псячу виставку їздили в Ужгород іто проїздом, а так щоб потусуватись то в Криворівні ще в 12 році  :gigi:

пропонуєш всім працездатним упиздити до німців ? бо нафуя тут піднімати то ВВп і споживання?)
Ні, не пропоную, хто хоче і може, залишається. Але повертатися в Карпати "піднімати ВВП", коли звідти вже 30 років всі на заробітки їздили, бо безробіття шалене - це маразм.
   
Re: Все менше охочих повертатись

я думала, що Бякуську дратувало лише моє перебування за кордоном..Скільки хамств я від неї вислухала через цей німецький АйПі..А воно он як виходить )))

Мируська, ти прикидаєшся дурочкою доволі переконливо ( чи не прикидаєшся), але і ти і ірландська халявщиця прекрасно знаєте, що ip-шкою по морді отримували і будете отримувати за те, що розповідаєте звідтам як нам тут, в Україні жити  :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

https://youtu.be/B_f-3d2L6sE?si=Wlen5pJm0oc-Ph_I

що за кацапську х..ню ви сюди притягнули?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

ви не слідкуєте за новинами, ці картки вже впровадили
очікуйте скоро на таку а потім спробуйте в ресторані заплатити. Тоді будемо знати достеменно.
Та в Україні ж була, не до карток. Почитаю новини.
Щось наче в Мюнхені впровадили для експерименту. Послідкуємо, чим закінчиться.
Якщо у мене така з'явиться, обов'язково розповім.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ні, не пропоную, хто хоче і може, залишається. Але повертатися в Карпати "піднімати ВВП", коли звідти вже 30 років всі на заробітки їздили, бо безробіття шалене - це маразм.
у нас Захід не одні гори
   
Re: Все менше охочих повертатись

... мучає совість, що любов до України перемогла і я тут його тримала замість того, щоб він вже третій рік адаптувався в нормальному суспільстві ...

Ну от. А мене (ще трохи, деколи) "мучить совість", що мої буквально через місяць від початку війни пішли до навчальних закладів в більш-менш нормальному суспільстві і отак все ще адаптовуються (це досить тривалий процес).
А могли ж як усі нормальні - вчитись в Україні,  дистанційно, чи в бомбосховищах, чи ще якось, зате - вдома...
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну от. А мене (ще трохи, деколи) мучить совість, що мої буквально через місяць від початку війни пішли до навчальних закладів в більш-менш нормальному суспільстві і отак і все ще адаптовуються (це досить тривалий процес).
А могли ж як усі нормальні - вчитись в Україні,  дистанційно, чи в бомбосховищах, чи ще якось, зате - вдома...

Це ви кокетуєте, чи срьозно ? Тобто я повинна дуже тішитися , що мою дитину декілька разів на день ганяють у вогке бомбосховище замість нормального навчання ?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тобто я повинна дуже тішитися
Я б не тішився. Взагалі
   
Re: Все менше охочих повертатись
AI

Чому оголошується вакансія на хорошу оплачувану посаду АйТі в хорошій фірмі - а пошукачі лише індуси, і жодного німця? Та в нас лише у Дніпрі відразу знайшлося би декілька десятків розумненьких дівчат та хлопців, в яких очі палають отримати таку роботу і які дійсно її варті! А тут коників та грибочки ліплять з глини мало не до випускного класу.

Не ліплять. У них система шкільної освіти жорстко сегрегована за рівнями. Від шкіл для майбутніх робітників з ліпленням коників і роботи за верстатом до аналогів наших фізматів, де діти дитинства не мають через те навчання. І діти тих самих індусів, сирійців та інших використовують всі можливості отримати найкращу освіту. Про універи вже мовчу, не нам щось обговорювати, коли рідні КНУ здатні хіба що демагогів штампувати під керівництвом професорів марксизму-ленінізму. А толкових викладачів розхапали західні універи ще на початку 90х. Вже скотились за межі топ 1000 світових рейтингів. Можна розформувати, і ніц не втратити. Для поточних потреб достатньо і "Кулька".

А на євреїв задивлятися не варто. Це помилка виживальника. Скільки років вони по чужих країнах побирались? Які ще народи змогли подібне пережити, не загинути, не асимілюватись, а навіть зміцніти. Щось не згадую. І заводити свій народ у подібну петлю смерті, сподіваючись, що він стане тим єдиним обранцем долі серед сотень згинулих без сліду, то божевільна ідея.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну от. А мене (ще трохи, деколи) "мучить совість", що мої буквально через місяць від початку війни пішли до навчальних закладів в більш-менш нормальному суспільстві і отак все ще адаптовуються (це досить тривалий процес).
А могли ж як усі нормальні - вчитись в Україні,  дистанційно, чи в бомбосховищах, чи ще якось, зате - вдома...
діти копіюють поведінку дорослих, тож ті хто повернуться 100% отримають булінг від тих хто перебував тут. З звичними запитаннями , де ти був поки ми були в окопі поки ми були в бомбосховищі. Про це подумайте також
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

у нас Захід не одні гори
А що ще - Тернопіль, Волинь, Поділля?
От до чого ці тупі агітації? Вся Західна Україна останні десятиліття їздила на заробітки в Польщу-Італію-Іспанію тощо, і не від хорошого життя. З початком війни виїхали непрацездатні - мамки і пенсіонери, на соціал.
Одночасно туди в Карпати приїхало неміряно біженців зі східної України, тобто безробіття стало ще більшим.
Аж тут ти, як Пилип з конопель - бігом повертайтеся! Куди і навіщо???? На горах жита посіяти чи за що там жити???
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну от ясно і стає з якої моральної категорії. Хто схвалює, а хто не сприймає подібне шахрайство.
Тут ще цікаво як тупо при цьому виглядає наша Бяка, два роки сиділа рівно, та як тільки визначилася ціль в 3К рванула як гонча і про синочку заголосила. :lol:

Пардон Злата, але ж це не шахрайство. Все в рамках програми і все легально. В даному випадку Бяка ні в кого не вкрала 3К, і не забрала їх в когось з біженців.
Канада роздає гроші ВСІМ прибувшим. Не сподобалось - до побачення. Де шахрайство?
А ось найопувати проіздний з олівцем, стрибати нелегально на жердинах, сцикліво дивитись на кожне проізжаюче поліцейське авто, бахвалитись що він козаченько і найопує уряд на податки - от це рєальне шахрайство.
 На мій погляд в тому і іншому випадку одна й таж сама хітрожопість. Та шо народною мудрістю звуть.
Загалом мені похуй на обох, я для себе роблю висновки що розумові здібності на завжди гарантія досягнення успіху, на відміну від спритності.

От цікаво - а в чому саме хитрожопість?

У нас що, закінчилася війна, вже не прилітають кацапські ракети, не лунають майже щоденно тривоги, кацапи припинили лякати своїм літнім наступом?

Так, ти виїхала при ще більш скрутних обставинах, але це не дає тобі ніякого права зневажливо ставитися до  людей, які збираються виїжджати через два роки після початку війни.

Наприклад, я знаю багато сімей з дітьми, які сиділи у тому ж суперзахищеному, як ти вважаєш,  Києві всі два роки,  але тепер все-таки  виїжджають. Бо їх лякає багато факторів. Вони теж хитрожопі?

Взагалі дуже ржачно дивитися, як ті, хто виїхав з України за кордон і сидять там зараз на всьому готовому, гавкають  на тих, хто тільки збирається виїжджати і вважають тільки себе правильними біженцями, а решту - неправильними і вже хитрожопими.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А що ще - Тернопіль, Волинь, Поділля?
От до чого ці тупі агітації? Вся Західна Україна останні десятиліття їздила на заробітки в Польщу-Італію-Іспанію тощо, і не від хорошого життя. З початком війни виїхали непрацездатні - мамки і пенсіонери, на соціал.
Одночасно туди в Карпати приїхало неміряно біженців зі східної України, тобто безробіття стало ще більшим.
Аж тут ти, як Пилип з конопель - бігом повертайтеся! Куди і навіщо???? На горах жита посіяти чи за що там жити???
такий п***а, виїхало під 7 лямів. Дітей з низ лише 600 тис
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

Ну от. А мене (ще трохи, деколи) "мучить совість", що мої буквально через місяць від початку війни пішли до навчальних закладів в більш-менш нормальному суспільстві і отак все ще адаптовуються (це досить тривалий процес).
А могли ж як усі нормальні - вчитись в Україні,  дистанційно, чи в бомбосховищах, чи ще якось, зате - вдома...
А мене не мучить, все йде, як йде. Колись адаптується дитя чи й не адаптується, а зараз хоч калікою не стане.
Бісить, коли сидять з дітками під обстрілами, а потім скалічених без рук-ніг аж нарешті вивозять " на реабілітацію". Зарані вивезти ніяк, "бо татку скучно буде, він ТЦК боїться і з дому не виходить"..
   
Re: Все менше охочих повертатись

От цікаво - а в чому саме хитрожопість?

У нас що, закінчилася війна, вже не прилітають кацапські ракети, не лунають майже щоденно тривоги, кацапи припинили лякати своїм літнім наступом?

Так, ти виїхала при ще більш скрутних обставинах, але це не дає тобі ніякого права зневажливо ставитися до  людей, які збираються виїжджати через два роки після початку війни.

Наприклад, я знаю багато сімей з дітьми, які сиділи у тому ж суперзахищеному, як ти вважаєш,  Києві всі два роки,  але тепер все-таки  виїжджають. Бо їх лякає багато факторів. Вони теж хитрожопі?

Взагалі дуже ржачно дивитися, як ті, хто виїхав з України за кордон і сидять там зараз на всьому готовому, гавкають  на тих, хто тільки збирається виїжджати і вважають тільки себе правильними біженцями, а решту - неправильними і вже хитрожопими.
набувають ознак комбасників  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

такий п***а, виїхало під 7 лямів. Дітей з низ лише 600 тис

У тебе є якісь пропозиції, щоб повернути всіх під обстріли?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

такий п***а, виїхало під 7 лямів. Дітей з низ лише 600 тис
Типові біженці - мамки з дітьми і їх батьки.
Тому думаю, що з 7 мільйонів пару мільйонів дітей таки є, але хто там їх рахував.
То про що ми власне сперечаємося - мамок і пенсів треба повернути в західну Україну? Нахлібників малувато, Україна непрацездатних сильно хоче озолотити? Нема куди гроші дівати, на фронт вже не треба?
   
Re: Все менше охочих повертатись

набувають ознак комбасників  :weep:

Причому миттєво!

Ще трохи, і будуть волати, щоб закрили кордони і не впускали до них нових українськихї біженців, бо всіх багато, а всього - замало.

Вже натяки відчуваються - почався поділ на правильних і хитрожопих біженців. :lol:
   
Re: Все менше охочих повертатись

У тебе є якісь пропозиції, щоб повернути всіх під обстріли?
це щодо питання про мамок
   
Re: Все менше охочих повертатись

Типові біженці - мамки з дітьми і їх батьки.
Тому думаю, що з 7 мільйонів пару мільйонів дітей таки є, але хто там їх рахував.
То про що ми власне сперечаємося - мамок і пенсів треба повернути в західну Україну? Нахлібників малувато, Україна непрацездатних сильно хоче озолотити? Нема куди гроші дівати, на фронт вже не треба?
які пару лямів дітей ?  :weep:  ті діти всі пораховані, на них беруть бабло як допомогу. тому дітей там 600 -650 тис, навтіь якщо 1 мама на дитину то 600 матусь це 1,2 ляма.
   
Re: Все менше охочих повертатись

все йде, як йде

as is - це мій щоденний девіз останні два роки.
Маємо те що маємо (с) як казав один сучий син
   
Re: Все менше охочих повертатись

це щодо питання про мамок

А яка взагалі різниця, мамка чи не мамка? А бабусі-дідусі, які вже виростили дітей, але потягнулися за кордон за дітьми та онуками?
Хіба дорослі не бажають жити?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мируська, ти прикидаєшся дурочкою доволі переконливо ( чи не прикидаєшся), але і ти і ірландська халявщиця прекрасно знаєте, що ip-шкою по морді отримували і будете отримувати за те, що розповідаєте звідтам як нам тут, в Україні жити  :)
Нахабно брешеш, канадійська халявщиця. Ніколи я не розповідала, як тобі треба жити в Україні.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

які пару лямів дітей ?  :weep:  ті діти всі пораховані, на них беруть бабло як допомогу. тому дітей там 600 -650 тис, навтіь якщо 1 мама на дитину то 600 матусь це 1,2 ляма.
Мої власні спостереження - виїхала мамка з 1-2 дітьми і бабуся з дідусем, типова ситуація. Тобто чверть біженців має бути дітьми, а половина - непрацездатними.
Ну і окремо про чоловіків - ті, що вискочили за кордон за гроші, не повернуться нізащо.
То на кого розраховані ваші заклики про чарівні Карпати - хто має повернутися, мамки кинуть діток на бабусь і поїдуть карпатські гори орати чи дідусі приїдуть вівці пасти?
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

Причому миттєво!

Ще трохи, і будуть волати, щоб закрили кордони і не впускали до них нових українськихї біженців, бо всіх багато, а всього - замало.

Вже натяки відчуваються - почався поділ на правильних і хитрожопих біженців. :lol:
Та не почався - всі біженці неправильні, окремі угрупування сруться між собою, але то ж нічого не дає.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Але погана Бяка, шо на третьему році війни таки вирішила готувати майбутнє для своєї дитини не в Україні  :D

Та ніхто б тобі й слова не сказав——
Якби ти просто поіхала як біженка —перечекати важкі часи(
Але ж ти сама написала тут що ідеш на пару тижднів з метою надурити Канаду на 3 штуки((
А вже зараз хвостом крутиш що "треба готувати плацдарм"

За "плацдарм" я особисто до тебе не маю ніяких зауважень——це правильне рішення.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А на євреїв задивлятися не варто. Це помилка виживальника. Скільки років вони по чужих країнах побирались? Які ще народи змогли подібне пережити, не загинути, не асимілюватись, а навіть зміцніти. Щось не згадую. І заводити свій народ у подібну петлю смерті, сподіваючись, що він стане тим єдиним обранцем долі серед сотень згинулих без сліду, то божевільна ідея.
Та ніхто на них і не задивляється, у них свій шлях, у нас - свій. І сподіваюся, що таки на своїй землі.
Я всього лише спробувала  розібратися, чому у мене свого часу в школі з математичним ухилом вчитель математики був єврей, у доньки в фіз-мат ліцеї математику викладали євреї - і всі неабиякі аси в царині математики. Чому нарешті переважна більшість нобелівських лауреатів теж євреї. У них що, мізки по-іншому влаштовані? І дійшла висновку - справа у необхідності виживати.
До речі, це аж ніяк не свідчить про те, що свого часу їм самим пощастило з вчителями, або якість їхньої освіти була вищою за пересічну.
Вони гризли, вигризали ту науку, бо знали - треба виживати.

Останнє редагування: 20 квітня 2024 17:03:53 від Myroslava
   
Re: Все менше охочих повертатись

От цікаво - а в чому саме хитрожопість?

У нас що, закінчилася війна, вже не прилітають кацапські ракети, не лунають майже щоденно тривоги, кацапи припинили лякати своїм літнім наступом?

Так, ти виїхала при ще більш скрутних обставинах, але це не дає тобі ніякого права зневажливо ставитися до  людей, які збираються виїжджати через два роки після початку війни.

Наприклад, я знаю багато сімей з дітьми, які сиділи у тому ж суперзахищеному, як ти вважаєш,  Києві всі два роки,  але тепер все-таки  виїжджають. Бо їх лякає багато факторів. Вони теж хитрожопі?

Взагалі дуже ржачно дивитися, як ті, хто виїхав з України за кордон і сидять там зараз на всьому готовому, гавкають  на тих, хто тільки збирається виїжджати і вважають тільки себе правильними біженцями, а решту - неправильними і вже хитрожопими.
Ржачно, то поржи ніхто ж не забороняє.
 А от власні вигадки приписувати іншим не треба. Ти ж в здогадуєшся, що всіляку маячню от бажаючих спіймати хайп/потриндіти в тирнеті, я ігнорую закономірно та невимушено.
   
Re: Все менше охочих повертатись

за великим рахунком, поїхали і залишилися ті, хто давно мріяв про еміграцію, але не мав можливості внаслідок відсутності професійних навичок
самостійно вони б там не вижили, а накопичень для старту не мали і не могли наскирдувати, знову-таки в силу відсутності професійних навичок
щойно відкрилось вікно з стартовою ковбасою, житлом і мовними курсами, як вони ломанулись потоком

Якось я в свій час вижив і без "відсутності стартовоі ковбаси і мовних курсів")
І ще мільйон таких як я , які бували тут і до війни.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Яка проблема повернутися в Україну з НОРМАЛЬНОЮ освітою, а не тим чорті чим, що зараз тут є?

Знову сама себе обманюєш((
Ті хто тут вже отримає освіту——не повернуться в Украіну(
Хіба туристом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія