Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

видворять наф або закрутять гайки

Народ, усі ви мислите в парадигмі якогось совка чи гулагу чи іншого тоталітаризму.

Європа - гуманна! І толерантна просто до всрачки.

Навіть омріяне вами неймовірне "видворення" може виглядати надзвичайно коректно, з 10 варіантами все ж таки не бути видвореним через наявність певних реквізитів. Закручування гайок? Це можуть бути хіба додаткові вимоги, які зможуть осилити 90% наших. За бажання, звісно.

Європейці зараз годують, певно, мільйонів зо сто чи більше пост-африканців та інших арабів/азіатів. Що Європі тих пару мільйонів переважно тихих і роботящих українців? Зжеруть і не помітять.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Народ, усі ви мислите в парадигмі якогось совка чи гулагу чи іншого тоталітаризму.

Європа - гуманна! І толерантна просто до всрачки.

Навіть омріяне вами неймовірне "видворення" може виглядати надзвичайно коректно, з 10 варіантами все ж таки не бути видвореним через наявність певних реквізитів. Закручування гайок? Це можуть бути хіба додаткові вимоги, які зможуть осилити 90% наших. За бажання, звісно.

Європейці зараз годують, певно, мільйонів зо сто чи більше пост-африканців та інших арабів/азіатів. Що Європі тих пару мільйонів переважно тихих і роботящих українців? Зжеруть і не помітять.
перший крок наче зробили ірландці, забрали новоприбулим 200 євро в тиждень на 30 євро. Потім це саме зроблять тим хто не адаптувався.
   
Re: Все менше охочих повертатись

перший крок наче зробили ірландці, забрали новоприбулим 200 євро в тиждень на 30 євро. Потім це саме зроблять тим хто не адаптувався.
почнуть працювати на економіку  і на тому все заглохне  :-)o
   
Re: Все менше охочих повертатись

перший крок наче зробили ірландці, забрали новоприбулим 200 євро в тиждень

Ви говорите виключно про шару. Її (з часом) не буде. Або буде, але мало. Або ж буде, але не усім :)

А я кажу про більш-менш адаптованих осіб, які вже зараз працюють і платять податки. Живуть. Або ж на шляху до цього стану.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ви говорите виключно про шару. Її (з часом) не буде. Або буде, але мало. Або ж буде, але не усім :)

А я кажу про більш-менш адаптованих осіб, які вже зараз працюють і платять податки. Живуть. Або ж на шляху до цього стану.
ти якшо не вкурсі то в німцях прцює лише 20% українуів, всі інші, як ти кажеш на шарі.


А ну і про африканців, азіатів і так далі в порівнянні з нами


У той час, як лише 20% українських біженців працюють на ринку праці в Німеччині, в Нідерландах цей показник становить 60%, а в Польщі – 90%», – заявив політик, виступаючи на новорічному прийомі Торгово-промислової палати (IHK) в Дюссельдорфі.

Він розкритикував той факт, що українські біженці мають право на такі ж соцвиплати, як і німецькі громадяни. Також вони отримують більше державних виплат, ніж шукачі притулку з інших країн.

Останнє редагування: 2 квітня 2024 14:46:11 від DFMB
   
Re: Все менше охочих повертатись

У той час, як лише 20% українських біженців працюють на ринку праці в Німеччині, в Нідерландах цей показник становить 60%, а в Польщі – 90%»

Ну, ок, а в Італії цей показник, напевно, 98%, бо тому що жодної "халяви" тут нема і не було. Але країна не збирається виганяти нікого, навпаки - вже надала можливість залишитися тим, хто цього хоче.
   
Re: Все менше охочих повертатись

ти якшо не вкурсі то в німцях прцює лише 20% українуів, всі інші, як ти кажеш на шарі.

Захочуть залишитися почнуть працювати, і жоден німець після цього не захоче їх позбавитися  :-)o
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну, ок, а в Італії цей показник, напевно, 98%, бо тому що жодної "халяви" тут нема і не було. Але країна не збирається виганяти нікого, навпаки - вже надала можливість залишитися тим, хто цього хоче.
:lol:


Утім з працевлаштуванням виникає чимало складнощів. Адже жінки, які прибули до Італії, здебільшого: перше – мають вищу освіту, друге – малих дітей і третє – прагнуть повернутися в Україну “вже найближчим часом”, тому італійської не вчать (“я ж тут тимчасово, а італійська — це ж не англійська, нащо вона?”). Якщо додати, що легко в Італії можна знайти фактично тільки роботу з прибирання у приватних будинках, то можна зрозуміти, чому лише 11% українських біженок працевлаштувалися. Найчастіше — у готельному чи ресторанному бізнесі. Плюс певний, дуже невеликий відсоток біженців перевіз роботу із собою, адже може працювати за фахом віддалено. Є й ті, хто вступив до італійських вишів й здобуватиме вищу освіту вже на Апеннінах.



Самый низкий уровень занятости среди перемещенных лиц из Украины в Германии (1,1 млн.), Италии (167,5 тысячи) и Швейцарии (66,1 тысячи) – по 19%. :-)o
   
Re: Все менше охочих повертатись

:lol:


Утім з працевлаштуванням виникає чимало складнощів. Адже жінки, які прибули до Італії, здебільшого: перше – мають вищу освіту, друге – малих дітей і третє – прагнуть повернутися в Україну “вже найближчим часом”, тому італійської не вчать (“я ж тут тимчасово, а італійська — це ж не англійська, нащо вона?”). Якщо додати, що легко в Італії можна знайти фактично тільки роботу з прибирання у приватних будинках, то можна зрозуміти, чому лише 11% українських біженок працевлаштувалися. Найчастіше — у готельному чи ресторанному бізнесі. Плюс певний, дуже невеликий відсоток біженців перевіз роботу із собою, адже може працювати за фахом віддалено. Є й ті, хто вступив до італійських вишів й здобуватиме вищу освіту вже на Апеннінах.

Ну якщо хтось готовий працювати чорноробочим в Італії, маючи нерухомість в Україні, то що тут скажеш  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я особисто тільки за, якщо хтось залишиться за кордоном навіть після завершення війни. Нехай щастить, Україна якось далі без них  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну якщо хтось готовий працювати чорноробочим в Італії, маючи нерухомість в Україні, то що тут скажеш  :weep:
у нас на ЗУ так і було в 00х, багато хто мав нерухомість та поїхали туди на заробітки. Тепер приймають у себе біженців родичів чи знайомих
   
Re: Все менше охочих повертатись

перший крок наче зробили ірландці, забрали новоприбулим 200 євро в тиждень на 30 євро. Потім це саме зроблять тим хто не адаптувався.

Это только для тех, кто в государственном жилье... Их там кормят бесплатно.

Если съехал с госжилья, башляют по полной.
   
Re: Все менше охочих повертатись

у нас на ЗУ так і було в 00х, багато хто мав нерухомість та поїхали туди на заробітки. Тепер приймають у себе біженців родичів чи знайомих

Так нічого і не змінилося: є бажаючі повторити їхній шлях, просто умови легалізації змінились. Я тільки за, якщо люди вважають, що не знайдуть себе в Україні навіть після припинення війни, то навіщо їх тут тримати?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Так нічого і не змінилося: є бажаючі повторити їхній шлях, просто умови легалізації змінились. Я тільки за, якщо люди вважають, що не знайдуть себе в Україні навіть після припинення війни, то навіщо їх тут тримати?
типу хтось знає коли вона припиниться
   
Re: Все менше охочих повертатись

Себе до ухилянтів, звісно, не відносиш?  B-)

Ну чому ні, відношу. Я вважаю шо всі хто звалили з України після Незалежності 1991 року є ухилянтами і трохи або дуже зрадниками. Які б фантастичні і казкові причини не розповідали.
Але як і в випадку з мобілізацією (4 хвилі) яб виділив 4 категорії ухилянтів від найгіршої до поганої.
1. Ті хто втікли після початку велткої війни.
2. Ті шо звалили в період початок війни 2014 - початок великої війни 2022.
3. Ті шо виїхали 2000 - 2014.
4. Ті шо виїхали 1991 - 2000.

Ну ше є ті хто виїхав за совка, але то вже шлак. Діди за 60 років як мінімум.
Дехто з цих категорій може собі поставити невеликий плюс завдяки донатам на ЗСУ і інші потреби і допомогу по різних каналах. Але багатo хто просто лайно, яке ніц не робить, ше й "сере" на різних форумах.

Десь так. 
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну чому ні, відношу. Я вважаю шо всі хто звалили з України після Незалежності 1991 року є ухилянтами і трохи або дуже зрадниками. Які б фантастичні і казкові причини не розповідали.
Але як і в випадку з мобілізацією (4 хвилі) яб виділив 4 категорії ухилянтів від найгіршої до поганої.
1. Ті хто втікли після початку велткої війни.
2. Ті шо звалили в період початок війни 2014 - початок великої війни 2022.
3. Ті шо виїхали 2000 - 2014.
4. Ті шо виїхали 1991 - 2000.

Ну ше є ті хто виїхав за совка, але то вже шлак. Діди за 60 років як мінімум.
Дехто з цих категорій може собі поставити невеликий плюс завдяки донатам на ЗСУ і інші потреби і допомогу по різних каналах. Але багатo хто просто лайно, яке ніц не робить, ше й "сере" на різних форумах.

Десь так. 

А що це за межа така 2000? Що там сталось?
   
Re: Все менше охочих повертатись

А що це за межа така 2000? Що там сталось?
друга хвиля  після розвалу совка, можливо через кризу 98-99
   
Re: Все менше охочих повертатись

друга хвиля  після розвалу совка, можливо через кризу 98-99

Типу того. Плюс 1991 - 2014 завеликий період часу.
   
Re: Все менше охочих повертатись

друга хвиля  після розвалу совка, можливо через кризу 98-99

В ті часи виїжджали бо взагалі не було чого робити професіоналам, або тим хто планує зробити професійну кар'єру
   
Re: Все менше охочих повертатись

Сьогодні ще один день коли стало ще менше охочих повертатись  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

«Надійшов дивний лист, я думаю, що він відсканований «джобцентром». Там йшлося про Job Turbo та про те, що хто закінчив інтеграційні курси, тепер матиме зустрічі в центрі зайнятості кожні півтора місяця, щоб швидше піти мити підлогу. Це цікавий підхід. Читала, що українська влада планує до осені повернути багатьох українців додому. Таким чином нас витурюють? Я бачу чітку ситуацію, де українцями маніпулюють і крутять, як хочуть. Цікаво, що улюблені німецькі мігранти з інших країн уже багато років сидять тут, роблять курси і отримують допомогу», – пише користувачка в групі українських біженців у Німеччині у Facebook.

Згідно з програмою Job Turbo, понад 400 центрів зайнятості по всій Німеччині викликатимуть безробітних біженців на консультації кожні шість тижнів. Тим, хто відмовлятиметься від співпраці, зменшуватимуть розмір виплат. У разі постійних відмов можливе повне припинення фінансової підтримки.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Сьогодні ще один день коли стало ще менше охочих повертатись  :laugh:
:gigi:  а шо з %охочих доєднатись до солодкого соціалу?

Потрібна програма, посидів два роки на соціалі, дай посидіти новоприбулим  8-)
   
Re: Все менше охочих повертатись

«Надійшов дивний лист, я думаю, що він відсканований «джобцентром». Там йшлося про Job Turbo та про те, що хто закінчив інтеграційні курси, тепер матиме зустрічі в центрі зайнятості кожні півтора місяця, щоб швидше піти мити підлогу. Це цікавий підхід. Читала, що українська влада планує до осені повернути багатьох українців додому. Таким чином нас витурюють? Я бачу чітку ситуацію, де українцями маніпулюють і крутять, як хочуть. Цікаво, що улюблені німецькі мігранти з інших країн уже багато років сидять тут, роблять курси і отримують допомогу», – пише користувачка в групі українських біженців у Німеччині у Facebook.

Згідно з програмою Job Turbo, понад 400 центрів зайнятості по всій Німеччині викликатимуть безробітних біженців на консультації кожні шість тижнів. Тим, хто відмовлятиметься від співпраці, зменшуватимуть розмір виплат. У разі постійних відмов можливе повне припинення фінансової підтримки.

Десь у куточку заплакала Вія...
   
Re: Все менше охочих повертатись

«Надійшов дивний лист, я думаю, що він відсканований «джобцентром». Там йшлося про Job Turbo та про те, що хто закінчив інтеграційні курси, тепер матиме зустрічі в центрі зайнятості кожні півтора місяця, щоб швидше піти мити підлогу. Це цікавий підхід. Читала, що українська влада планує до осені повернути багатьох українців додому. Таким чином нас витурюють? Я бачу чітку ситуацію, де українцями маніпулюють і крутять, як хочуть. Цікаво, що улюблені німецькі мігранти з інших країн уже багато років сидять тут, роблять курси і отримують допомогу», – пише користувачка в групі українських біженців у Німеччині у Facebook.

Згідно з програмою Job Turbo, понад 400 центрів зайнятості по всій Німеччині викликатимуть безробітних біженців на консультації кожні шість тижнів. Тим, хто відмовлятиметься від співпраці, зменшуватимуть розмір виплат. У разі постійних відмов можливе повне припинення фінансової підтримки.

Все логічно. Бити себе в груди і репетувати "я лікар/інженер/вчттель" не допоможе. Швабру в руки і вперед. В Швеції для місцевих до речі такі самі вимоги. Нема роботи по спреціальності - бери таку яку можеш робити. Є робота по спеціальності в іпенях за полярним колом - вперед! Інакше допомога по безробіттy па па.
Як хтось колись сказав з великих: Або підмітати вулицю або жити на вулиці.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Доведеться працювати. Все йде до посилення тиску на ледарів.
   
Re: Все менше охочих повертатись

«Надійшов дивний лист, я думаю, що він відсканований «джобцентром». Там йшлося про Job Turbo та про те, що хто закінчив інтеграційні курси, тепер матиме зустрічі в центрі зайнятості кожні півтора місяця, щоб швидше піти мити підлогу. Це цікавий підхід. Читала, що українська влада планує до осені повернути багатьох українців додому. Таким чином нас витурюють? Я бачу чітку ситуацію, де українцями маніпулюють і крутять, як хочуть. Цікаво, що улюблені німецькі мігранти з інших країн уже багато років сидять тут, роблять курси і отримують допомогу», – пише користувачка в групі українських біженців у Німеччині у Facebook.

Згідно з програмою Job Turbo, понад 400 центрів зайнятості по всій Німеччині викликатимуть безробітних біженців на консультації кожні шість тижнів. Тим, хто відмовлятиметься від співпраці, зменшуватимуть розмір виплат. У разі постійних відмов можливе повне припинення фінансової підтримки.

Це стосується всіх біженців чи лише українців?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це стосується всіх біженців чи лише українців?

Всіх.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Всіх.

О! То німці взялися за голову і впроваджують ордунг і арбайтен.
   
Re: Все менше охочих повертатись

О! То німці взялися за голову і впроваджують ордунг.

То загальносвітовий тренд.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

О! То німці взялися за голову і впроваджують ордунг і арбайтен.
Вія буде проти
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вія буде проти

Вона просто піде працювати.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Вона просто піде працювати.
Ніколи в житті не працювала і раптом піде?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ніколи в житті не працювала і раптом піде?)

А шо робить? Доведеться працювати.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

А шо робить? Доведеться працювати.
Поки є соціал - не доведеться)
А німцям таки доведеться)
   
Re: Все менше охочих повертатись

А шо робить? Доведеться працювати.

що тут нового по Німеччини? досить стандартна тактика. Наприклад для мене нічого нового.  Є прості, та ефективні засоби які німеччина використовує, як на мене... і нічого страшного, і нічого нового. Те що нас не вбиває, робить нас сильнішими.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Поки є соціал - не доведеться)
А німцям таки доведеться)

Арбайтен ніхьт! Шнапс тринькен!   :)  ( не хочу працювати, хочу водку пити!)
   
Re: Все менше охочих повертатись

що тут нового по Німеччини? досить стандартна тактика. Наприклад для мене нічого нового.  Є прості, та ефективні засоби які німеччина використовує, як на мене... і нічого страшного, і нічого нового. Те що нас не вбиває, робить нас сильнішими.

Поступово посилюються вимоги до біженців. Але головне почнеться восени.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Поступово посилюються вимоги до біженців. Але головне почнеться восени.

ну так і має бути. та був час для тіх, хто вивчав мову країни. я нічого екстра тут не почув. все як має бути. я іншого не чекав насправді, та вважаю що все досить логично та гут.
   
Re: Все менше охочих повертатись

«Надійшов дивний лист, я думаю, що він відсканований «джобцентром». Там йшлося про Job Turbo та про те, що хто закінчив інтеграційні курси, тепер матиме зустрічі в центрі зайнятості кожні півтора місяця, щоб швидше піти мити підлогу. Це цікавий підхід. Читала, що українська влада планує до осені повернути багатьох українців додому. Таким чином нас витурюють? Я бачу чітку ситуацію, де українцями маніпулюють і крутять, як хочуть. Цікаво, що улюблені німецькі мігранти з інших країн уже багато років сидять тут, роблять курси і отримують допомогу», – пише користувачка в групі українських біженців у Німеччині у Facebook.

Згідно з програмою Job Turbo, понад 400 центрів зайнятості по всій Німеччині викликатимуть безробітних біженців на консультації кожні шість тижнів. Тим, хто відмовлятиметься від співпраці, зменшуватимуть розмір виплат. У разі постійних відмов можливе повне припинення фінансової підтримки.
отакої, виявляється в Німеччині треба працювати
це якісь волюнтаризм та знущання  :X
   
Re: Все менше охочих повертатись

яка дурня? на дом будешь пахать всю жизнь. В канаде сейчас это вообще нереально с нуля начать. Дом миллион, заепешся пыль глотать. Ты купил наверное еще когда нормально было, сейчас на Западе столько эмигрантов и такая инфляция, что я не представляю как это надо въепывать что бы нажить себе квадраты. Я в Польше купил. так я не бедный человек. А вот просто так... в той же Польше сейчас - йух его знает.
---
І тому ти свого сина сюди відправив??? :S
Л-логіка. ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія