Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Генерал СВР вже знає, як мертвий Хуйло почуває себе в холодильнику? ;o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
den

Генерал СВР вже знає, як мертвий Хуйло почуває себе в холодильнику? ;o

Відповзає з холодильника
Бо вежі Кремля
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Температура в холодильнику піднімається до критичного рівня
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

якраз час заборонити, арештувати і опечатати 8 тисяч осередків ФСБ

та зараз
он з главпопа зняли браслет навіть, "під чесне слово"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Кацапи вже потирають рученькі у надії добити ЗСУ у наступі. Одного контрнаступу не достатньо було щоб зрозуміти що хуйло воює по справжньому і весь кацапстан працює на перемогу? Ще раз захотіли взяти на понт хуйла у надії що він згодиться зупинитись?
Ідіоти не лякані...
Це з тої ж опери як і пропозиція розблокувати 300 мільярдів в обмін на те що хуйло звільнить окуповані території. Як діти. До сих пір вважають що хуйла цікавлять гроші  :facepalm1: 

якщо не планувати контрнаступ, то можна зразу погоджуватись на перемир'я, яке проштовхують кацапи
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

якщо не планувати контрнаступ, то можна зразу погоджуватись на перемир'я, яке проштовхують кацапи
Умови перемир‘я
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Саливан-сучёныш,знаете что заявил?

Мол в 24 году Украина выстоит,благодаря выделенной помощи, а в 25-м- трава не расти раха сама посыпется
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Саливан-сучёныш,знаете что заявил?

Мол в 24 году Украина выстоит,благодаря выделенной помощи, а в 25-м- трава не расти раха сама посыпется

Вони теж рахують залишки на майданчиках зберігання в Рашці
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Вони теж рахують залишки на майданчиках зберігання в Рашці

Рахують то вони рахують, но понимаешь, если у Бидона продолжить срок шансы сейчас 50/50...то у Саливана- гораздо меньше.  :eyes:

Поэтому 3,14здеть насчёт 25 года он может всё,что угодно
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

Вони теж рахують залишки на майданчиках зберігання в Рашці
700 таків і 2-3 тижні
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Рахують то вони рахують, но понимаешь, если у Бидона продолжить срок шансы сейчас 50/50...то у Саливана- гораздо меньше.  :eyes:

Поэтому 3,14здеть насчёт 25 года он может всё,что угодно

Ну є таке, але суть він сказав правильно: до кінця року гроші є, а далі видно буде.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

700 таків і 2-3 тижні

Більше. На два три роки, якщо економно, вистачить.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ну є таке, але суть він сказав правильно: до кінця року гроші є, а далі видно буде.

Я тож пытаюсь следить за остатками ФНБ...Но что то в последние пару месяцев цифра как то не попадается. Мог бы и подсказать
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Я тож пытаюсь следить за остатками ФНБ...Но что то в последние пару месяцев цифра как то не попадается. Мог бы и подсказать

У каналі Ресургам пошукай в ТГ, є свіжі дані, але там тільки техніка
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

У каналі Ресургам пошукай в ТГ, є свіжі дані, але там тільки техніка

Ыыыы. ТОж шукать треба...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

700 таків і 2-3 тижні

4 тис танків і півтора року
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

В принципе, с прогнозами Саливана я боль-мень согласен. Ессесно учитывая,что такие глобальные вещи оч. сложно прогнозировать
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Jivaquake, cьогодні в 11:59
Розгорнути попередні цитати...
Кацапи вже потирають рученькі у надії добити ЗСУ у наступі. Одного контрнаступу не достатньо було щоб зрозуміти що хуйло воює по справжньому і весь кацапстан працює на перемогу? Ще раз захотіли взяти на понт хуйла у надії що він згодиться зупинитись?
Ідіоти не лякані...
Це з тої ж опери як і пропозиція розблокувати 300 мільярдів в обмін на те що хуйло звільнить окуповані території. Як діти. До сих пір вважають що хуйла цікавлять гроші  :facepalm1:

якщо не планувати контрнаступ, то можна зразу погоджуватись на перемир'я, яке проштовхують кацапи,


та к як планували  контр в 2023 , то краще не планувати нічого 8-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Jivaquake, cьогодні в 11:59
Розгорнути попередні цитати...
Кацапи вже потирають рученькі у надії добити ЗСУ у наступі. Одного контрнаступу не достатньо було щоб зрозуміти що хуйло воює по справжньому і весь кацапстан працює на перемогу? Ще раз захотіли взяти на понт хуйла у надії що він згодиться зупинитись?
Ідіоти не лякані...
Це з тої ж опери як і пропозиція розблокувати 300 мільярдів в обмін на те що хуйло звільнить окуповані території. Як діти. До сих пір вважають що хуйла цікавлять гроші  :facepalm1:

якщо не планувати контрнаступ, то можна зразу погоджуватись на перемир'я, яке проштовхують кацапи,


та к як планували  контр в 2023 , то краще не планувати нічого 8-)

цього разу ніхто нічого не планує
у інфопросторі
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

цього разу ніхто нічого не планує
у інфопросторі

І не будуть. Хочуть подивитися, як воно буде з літаками Ф-16 і додатковими системами ППО.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Головна задача це максимальне винищення кацопо військ. Зокрема техніки

Територія ролі не грає
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5


Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5 Нове
Optimistic [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 16:20
IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
John Wayne, cьогодні в 16:15
Jivaquake, cьогодні в 11:59
Розгорнути попередні цитати...
Кацапи вже потирають рученькі у надії добити ЗСУ у наступі. Одного контрнаступу не достатньо було щоб зрозуміти що хуйло воює по справжньому і весь кацапстан працює на перемогу? Ще раз захотіли взяти на понт хуйла у надії що він згодиться зупинитись?
Ідіоти не лякані...
Це з тої ж опери як і пропозиція розблокувати 300 мільярдів в обмін на те що хуйло звільнить окуповані території. Як діти. До сих пір вважають що хуйла цікавлять гроші  :facepalm1:

якщо не планувати контрнаступ, то можна зразу погоджуватись на перемир'я, яке проштовхують кацапи,


та к як планували  контр в 2023 , то краще не планувати нічого 8-)

цього разу ніхто нічого не планує    +1  ,  дай бог, вчаться може
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Нічим не обгрунтований прогноз:
У 2025 році війна не закінчиться, але зупиниться.
Є кілька варіантів.
Кацапи виходять на кордони Донецької та Луганської областей і оголошують виконання завдань СВО. Плюс в них буде все південне лівобережжя Дніпра.
Вони закріплюються на цих рубежах і починають накопичувти сили для нової війни.
Ніяких переговорів чи мирних угод. Просто інтенсивність бойових дій падає до рівня 2015-2022 років.
Якщо Україні вдасться під час тпакої передишки вступити в ЄС та НАТО, то так воно і залишиться на довгі роки.

Інший варіант, коли ми починаємо витискати кацапів до кордону 2021 року. Тут вони вже натиснуть на всі важелі, щоб зупинити нас навіть ціною певних (незначних) поступок і укладанням перемирʼя.
Знову ж таки, це тимчасовий мир перед новою, краще підготовленою навалою.

Думаю, за будь-якого варіанту, поки в кацапів діє фсбшна автократія, ми не зможемо повернути східні та південні території.
Україна просто не може дозволити собі втрати, потрібні для швидкого силового повернення Криму, Донбасу та приазовʼя.

Тому тим, хто не хоче жити наступні 5-10-20 років під москалями, я порадив би тікати за першої можливості. Далі буде гірше, кацапи швидко йдуть в напрямку північної Кореї.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Головна задача це максимальне винищення кацопо військ. Зокрема техніки

Територія ролі не грає
++
Згадаємо як німеччина під час 1СВ захопила пів європи і потім рухнула від виснаження, і не тільки ту територію що захопила втратила а ще купу своєї
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

якщо не планувати контрнаступ, то можна зразу погоджуватись на перемир'я, яке проштовхують кацапи
Де проштовхують, коли?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Саливан-сучёныш,знаете что заявил?

Мол в 24 году Украина выстоит,благодаря выделенной помощи, а в 25-м- трава не расти раха сама посыпется

І що тут не так? Я теж так вважаю, правда на основі рівно нуля інформації, якою володію, але то таке  8-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

І що тут не так? Я теж так вважаю, правда на основі рівно нуля інформації, якою володію, але то таке  8-)

Та оно то так, я вон,выше, даже согласился, Но Саливан-всё равно- СУКА...И автор концепции "дозированной помощи" Украине
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Та оно то так, я вон,выше, даже согласился, Но Саливан-всё равно- СУКА...И автор концепции "дозированной помощи" Украине

Зважай, що вони приймають рішення не на основі "рівно нуля інформації", як я  8-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Зважай, що вони приймають рішення не на основі "рівно нуля інформації", як я  8-)

Спору нет, но очко у него рыпит явно сильнише, даже чем у бойца на передовой
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Президент не знімав мети виходу на кордони 1991, кацапи їбані будуть тут щось про території теревенити.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

"...цього року Rheinmetall має поставити "сотні тисяч" артилерійських боєприпасів для Сил оборони України. І серед них будуть також і прототипи артилерійських боєприпасів із дальністю аж у 100 км, розповідають у виданні Handelsblatt..."
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
den

дальністю аж у 100 км,
:S

Даст іс фантастіш
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Тому тим, хто не хоче жити наступні 5-10-20 200 років під москалями, я порадив би тікати за першої можливості. Далі буде гірше, кацапи швидко йдуть в напрямку північної Кореї.

 (tu)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

:S

Даст іс фантастіш

ну, формально РСЗВ це теж артилерія
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Кацапи виходять на кордони Донецької та Луганської областей і оголошують виконання завдань СВО. Плюс в них буде все південне лівобережжя Дніпра.
Вони закріплюються на цих рубежах і починають накопичувти сили для нової війни.
Ніяких переговорів чи мирних угод. Просто інтенсивність бойових дій падає до рівня 2015-2022 років.

тут не дуже зрозуміло, за рахунок чого інтенсивність впаде
ну ок, кацапи "просто перестають стрілять" (ну, обстріл ракетами не кожні 2-3 тижні, а кожні півроку, каби перестають шпурлять, артилерія на по 20 тис снарядів випускає, а по 2 тис)
але що тоді завадить трошки підійняти градус з нашого боку? Союзники?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Даст іс фантастіш
1. Де не візьме сокира, там візьме кмітливість.
2. Розумний не той, хто багато говорить, а той, хто багато знає.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Кацапи виходять на кордони Донецької та Луганської областей і оголошують виконання завдань СВО.

Херсон та Запоріжжя трохи заважатиме оголосити перемогу кацапам
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

ну, формально РСЗВ це теж артилерія
Це не РСЗВ...
Vulcano на 70 км, нам вже передавали...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Це не РСЗВ...
Vulcano на 70 км, нам вже передавали...
Активно-реактивні снаряди.
   

Цю тему переглядають:

fonn, Organik0208, Quark_p (+ 1 прихованих) і 55 гостей
 
Повна версія