Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

 Менше пального російським терористам:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

8 апреля стало известно, что в Калининградской области на российском ракетном корабле "Серпухов" произошел пожар.
Инцидент произошел на военно-морской базе "Балтийск".

Что именно стало причиной пожара - пока неизвестно.
Отметим, что при помощи "Серпухова" россияне могли запускать ракеты "Оникс", а также "Калибр".

Российский ракетный корабль "Серпухов" получил повреждения во время пожара.
На восстановление боеспособности уйдет много времени.
В ГУР уточнили, что огонь полностью уничтожил средства связи и автоматизации корабля.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

8 апреля стало известно, что в Калининградской области на российском ракетном корабле "Серпухов" произошел пожар.
Инцидент произошел на военно-морской базе "Балтийск".

Что именно стало причиной пожара - пока неизвестно.
Отметим, что при помощи "Серпухова" россияне могли запускать ракеты "Оникс", а также "Калибр".

Российский ракетный корабль "Серпухов" получил повреждения во время пожара.
На восстановление боеспособности уйдет много времени.
В ГУР уточнили, что огонь полностью уничтожил средства связи и автоматизации корабля.
Один кацап в себе пише з тим "сєрпуховым"
- в этот раз реальный фейк на счет Серпухова, не из за того, что он на Балтике, там служит знакомый , вернее родственник, я ему смс написал, он ответил мне, что со мной случилось, если я такой бред спрашиваю, так, что все веры никому там уже давно нет...
Давайте дочекаємося ранку вже, щоб радіти вже по факту...
Хоча ГУР ніколи в фейках щодо враження кацапських корит помічений не був....
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Один кацап в себе пише з тим "сєрпуховым"
- в этот раз реальный фейк на счет Серпухова, не из за того, что он на Балтике, там служит знакомый , вернее родственник, я ему смс написал, он ответил мне, что со мной случилось, если я такой бред спрашиваю, так, что все веры никому там уже давно нет...
Давайте дочекаємося ранку вже, щоб радіти вже по факту...
Хоча ГУР ніколи в фейках щодо враження кацапських корит помічений не був....
Кацам вірити - себе не поважати, чи забули як там клялися, що бачили москву на вході в севастопольську базу???
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

Один кацап в себе пише з тим "сєрпуховым"
- в этот раз реальный фейк на счет Серпухова, не из за того, что он на Балтике, там служит знакомый , вернее родственник, я ему смс написал, он ответил мне, что со мной случилось, если я такой бред спрашиваю, так, что все веры никому там уже давно нет...
Давайте дочекаємося ранку вже, щоб радіти вже по факту...
Хоча ГУР ніколи в фейках щодо враження кацапських корит помічений не був....
Ну да, знайомий з кацапії розкаже правду)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Кацам вірити - себе не поважати, чи забули як там клялися, що бачили москву на вході в севастопольську базу???
Та воно то так! ))) Але як правило наші відразу виставляли хоч якийсь доказ цього... Цього разу не так, тому варто почекати і не радіти передчасно ))))
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

вило наші відразу виставляли хоч якийсь доказ цього... Цього разу не так, тому варто поче
Нє, то не мій знайомий... То в одній кацапській групі в соцмережах....
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

Та воно то так! ))) Але як правило наші відразу виставляли хоч якийсь доказ цього... Цього разу не так, тому варто почекати і не радіти передчасно ))))
Так ніхто не радіє - глобально це нічого не змінить - я сподіваюся на ядерну війну - ми там точно ціллю не будемо - а там розберемося)
У кацапів зараз одна ціль - і це не села лднр
Ціль - захоплення Харкова - тільки сліпий цього не бачить
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

Нє, то не мій знайомий... То в одній кацапській групі в соцмережах....
Я взагалі не вірю кацапам, тим більше знайомим)
Я навіть родичам своїм українським не вірю - про кацапів годі й казати)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Так ніхто не радіє - глобально це нічого не змінить - я сподіваюся на ядерну війну - ми там точно ціллю не будемо - а там розберемося)
У кацапів зараз одна ціль - і це не села лднр
Ціль - захоплення Харкова - тільки сліпий цього не бачить
Глобально це може змінити і сильно багато чого... Українські сили оборони розпочали знищення російського флоту на Балтиці - непогана тема в світових розкладах....
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

Глобально це може змінити і сильно багато чого... Українські сили оборони розпочали знищення російського флоту на Балтиці - непогана тема в світових розкладах....
Похєр на флот Балтики - він і так приречений)
Основне буде відбуватись в цей рік - якщо не втратимо Харків - є надія відпетляти
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Похєр на флот Балтики - він і так приречений)
Основне буде відбуватись в цей рік - якщо не втратимо Харків - є надія відпетляти
Може і так... Але "тактику "1000 порізів" ніхто не відміняв.... Тобто якщо навіть втратимо Харків (ні), але кацапи втратять Балтійський флот і, як очевидний наслідок цього, Калінінградську область - все може змінитися в російсько-українскій війні дуже несподівано...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Глобально це може змінити і сильно багато чого... Українські сили оборони розпочали знищення російського флоту на Балтиці - непогана тема в світових розкладах....

До чого тут наші сили оборони? :S  На кораблі просто сталась пожежа
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Цар-мангал  ;o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ser

То для кіна про першу світову війну?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

Глобально це може змінити і сильно багато чого... Українські сили оборони розпочали знищення російського флоту на Балтиці - непогана тема в світових розкладах....

Звідкі ця маячня ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/voynareal/87311

91 це полк
втратити полк за пару посадок між тоненьким та уманським?  якечь божевілля
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/operativnoZSU/142468Цар-мангал  ;o

вундервафля була помічена в районі Красногорівки.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Звідкі ця маячня ?

одна втрата на балтиці уже підтверджена. якесь судно з РЕБ
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Термінали Starlink допомагають ЗС РФ в Україні, компанія Маска їх не відключила, — WSJ
Олена Клименко  09 квітня 2024 в 10:02 

Журналісти зазначають, що такі дії призводять до підриву переваги на полі українських військових, які також розраховують на новітні технології.

Один із московських інтернет-магазинів розширив перелік товарів і запропонував своїм клієнтам супутникові термінали Starlink, розроблені американським мільярдером та власником соцмережі Х Ілоном Маском. Російські військові отримують їх на передовій в Україні завдяки багатьом посередникам. Про це пише видання Wall Street Journal.

"Це підриває перевагу на полі бою, яким свого часу користувалися українські війська, оскільки вони також розраховують на новітні пристрої", — зазначається у матеріалі.

У коментарі ЗМІ один із московських продавців повідомив, що більша частина замовлень надходить з тимчасово окупованих територій України чи "для використання російськими Збройними силами". При цьому зазначається, що їх нерідко купують російські волонтери. Таким чином, попри факт офіційної заборони на використання в Росії цієї служби, кількість посередників, які залучені до надсилання матеріалів, постійно зростає.

ВАЖЛИВО
В РФ назвали супутники SpaceX військовими цілями і пригрозили заходами у відповідь
"Водночас Ілон Маск заявив, що, наскільки йому відомо, жоден термінал не був прямо або опосередковано проданий до Росії, і що термінали не працюватимуть на території Росії", — зазначає WSJ.

Завдяки супутниковому інтернету Starlink від SpaceX є можливість отримати доступ до швидкого та відносно безпечного доступу до мережі в умовах бойових дій. Така технологія сприяє покращенню зв'язку між військовими та командуванням, а також керуванню дронами та іншими важливими для сучасної війни пристроями.

8 лютого стало відомо, що російські війська нібито почали користуватись системами Starlink на фронті в Україні. Згодом Ілон Маск спростував такі повідомлення. Бізнесмен неправдою прямий чи непрямий продаж до Росії.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Президент Аргентини Мілей розглядає військову допомогу Україні.



Президент Хав’єр Мілей оголосив про плани розпочати дипломатичне турне Європою в середині червня,
включно з можливою зустріччю з президентом України Володимиром Зеленським і обговоренням військової допомоги Україні.

Запланована участь у зустрічі «Великої сімки» (G7) в Італії з 13 по 15 червня, а потім зустрічі в Іспанії та Німеччині,
Мілей висловив намір відвідати Україну під час цього туру.
Це оголошення зроблено у відповідь на запрошення Зеленського, який був присутній на інавгурації Мілеї в грудні минулого року.

У розмові з CNN Мілей окреслив свій маршрут, заявивши: «Ми розробляємо поїздку, і ідея полягає в тому, що ми проїдемо через Україну.
Ми повинні поїхати на G7, я вдячний Джорджі Мелоні за запрошення, я також повинен поїхати в Мадрид, щоб отримати нагороду Хуана де Маріани, потім до Німеччини, щоб отримати почесну медаль».

Під час поїздки Мілей має намір провести дискусії з канцлером Німеччини Олаффом Шольцем і президентом Франції Еммануелем Макроном, окрім запропонованої зустрічі із Зеленським.

Щодо військової допомоги Україні, Мілей розповів про поточні дискусії між міністром оборони Луїсом Петрі та українською владою.
"Уряди знаходяться в контакті, включаючи міністрів оборони, і ми зробимо все можливе, щоб допомогти", - заявив він.
Мілей також оприлюднив плани щодо оборонного форуму в Аргентині на прохання Зеленського, вказавши на свою відданість підтримці України на тлі триваючого конфлікту з Росією.

«Я сказав йому, що так, ми збираємося це зробити», — підтвердив Мілей, наголосивши на своїй готовності максимально допомогти Україні.
Потенціал військової допомоги залишається на стадії обговорення, і Мілей визнає: «Це те, про що говорить наш міністр оборони, щоб побачити, як ми можемо співпрацювати».

Після визнання Мілеї як «Міжнародного посла світла» від єврейської громади Маямі візит Мілея до України стане ще одним значним кроком у його дипломатичних зобов’язаннях,
підкреслюючи відданість Аргентини міжнародній співпраці та підтримці країн, які стикаються з зовнішніми загрозами.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

я сподіваюся на ядерну війну - ми там точно ціллю не будемо
:facepalm:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

До чого тут наші сили оборони? :S  На кораблі просто сталась пожежа
А підпалив то мічман Кондратюк ( призвище уявне)..
Або наш ГУР заплатив бабло якомусь солдату на кораблі.
Каци зараз продають всі і вся.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Чув в nawsaderа, що в балтиці то наші корабль підпалили, ну думаю заливає, але по нв чув теж що то наші...
 8-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Чув в nawsaderа, що в балтиці то наші корабль підпалили, ну думаю заливає, але по нв чув теж що то наші...
 8-)
Так офіційно гур чи сбу...підтвердило.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

вундервафля була помічена в районі Красногорівки.
Показати зображення...

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/operativnoZSU/142500

Так там ще й блатних замочили)
Вони гадали що просто тікток познімають?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Так офіційно гур чи сбу...підтвердило.
Та... Пан Юсов взагалі сказав, що рашапедерація планувала його перекинути в чорне море  ;o
Це автоматично підриває довіру й до іншої його інформації...
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія